Trieciens pret Lev

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Trieciens pret Lev Empty Trieciens pret Lev

Post by Powrish Pirmdiena Jūlijs 15, 2013 7:18 pm

Līgas 11 spēlē satikās Monreālas Trieciens pret Maskavas Lev, komandas jau iepriekš bija satikušās, piektajā spēlē.
Komandu pirmajā savstarpējajā spēlē uzvarēja Trieciens ar 5:2 toreiz pirm oreizi līgā tik gūts Hat-Trick!
Arī šoreiz uzvarēja Monreālas Trieciens, ar rezultātu 3:1 (0:1,0:0,3:0). Spēles pirmā zvaigzne bija Emīls Skapis, kas rādīja labu sniegumu, un atvairīja 31 metienu, spēles otrā zvaigzne bija Aigars Grusevs kurš šajā spēle iemeta divus vārtus, bet trešā zvaigzne Ryan Bot (1+0).

Pirms spēles Trieciena ģērbtuvē skanēja skaļa mūzika, un tiekot uz ledus, Monreālas spēlētāji aktīvi iesildījās.
Bet jau spēles astotajā minūtē vārtus guva Ainis Broks, un izvirzīja savu komandu vadībā! Pirmajā periodā vairs nebija vārtu guvumi, tāpat kā otrajā, pirms trešā perioda Trieciena ģērbtuvē skaļš bija treneris, izmainīja taktiku, un komanda devās laukumā. Sākoties periodam otrajā minūtē vārtus guva Aigars Gursevs no Archibald Abercrombie un Sandija Siliņa piespēlēm, pēc rezultāta izlīdzināšanas, abas komandas spēlēja ļoti uzmanīgi aizsardzībā, bet 14 minūtē vārtus gūst Rob Bot no Marek un Martin Bot piespēlēm. Lev vēl mēģināja atgūt vārtus, un vārtussargu izmainīja pret sesto laukuma spēlētāju, bet kļūda uzbrukumā, un ripa ir pie Rikko Hytonen, viņš to tālāk padod Ērikam Starudumovam, Ēriks Aigaram, un Aigars gūst otros vārtus spēlēGOAL, un nodrošina Triecienam uzvaru!

Post by Skipper Pirmdiena Jūlijs 15, 2013 7:34 pm

Patīkami ko tādu palasīt, kas šāds ir SHL, bet tā tiek puvlicētas spēles, ja vēlies, varēšu tev iedot apskatīties kā tas tur notiek, tas ir milzīgs darbs, bet nenormāls pluss līgai un domāju, ka izcils veids kā uzpelnīties.

Post by Zommers Pirmdiena Jūlijs 15, 2013 8:10 pm

ĻOTI labs raksts Zel tik kad mes zaudejam un es apsveicu jus Triecien :Dbija laba spele Very Happy
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Post by ericsony Otrdiena Jūlijs 16, 2013 11:33 am

Labs raksts ,Pakito (šīs laikam pirmais raksts par komandu spēli ,un summary) Very Happy