Apspriežama tēma,-Kalifornijas Heat.Ko par Heat domā Viedais?

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Apspriežama tēma,-Kalifornijas Heat.Ko par Heat domā Viedais? Empty Apspriežama tēma,-Kalifornijas Heat.Ko par Heat domā Viedais?

Post by aumicc83 Sestdiena Marts 14, 2015 11:15 pm

Tātad šis būs mans pirmais raksts,kur apspriežu konkurenta komandu,tādēļ ceru,ka būs interesanti gan man,gan Jums,gan adminstratoram,kas vērtēs rakstu.Aplūkojamais objekts šoreiz ir pašreizējie JHL čempioni,-Kalifornijas Heat.Komanda iepriekšējā sezonā cēla kausu,šoreiz pavisam savādāk,-komanda ir pēdējā vietā JHL s4 tabulās.Nu,tad sāksim!

Pētāmais objekts:
Apspriežama tēma,-Kalifornijas Heat.Ko par Heat domā Viedais? 7uegb66jdc4rd2y0pjeh

Pētāmā objekta problēma:
Apspriežama tēma,-Kalifornijas Heat.Ko par Heat domā Viedais? 3z1i2rriban8jzx4sbe0

Pagātne:
Komandas šeit ir jau pirmās sezonas,taču tagad ir mainījies tikai nosaukums.Pirmajās divās sezonās komandu sauca Aļaskas Huskies,taču pēc otrās sezonas,komanda izdomāja,ka derētu kaut ko nedaudz pamainīt,tādēļ mainījās nosaukums uz Kalifornijas Heat.Taču kā viss sākās?Uzzināsim to tagad!
Pirmā sezona:
Pirmajā sezonā komandu sauca Aļaskas Huskies,to jau iepriekš minēju.Pirmās sezonas regulārais turnīŗs nebija tas labākais,-24 spēlēs,34 punkti(3.vieta).Izslēgšanas spēles sanāca pret Vankūveras Wizards.Cīņa bija sīva,kura beidzās Wizards labā ar 4:3.Wizardam pretīm nāca Los Andželosas Knights,kuri nevarēja Vankūveru pieveikt,tādēļ piekāpās sērijā ar 3:4.
Otrā sezona:
Ja pirmajā sezonā bija knapa trešā vieta,tad Aļaskas Huskies otrajā sezonā radīja brīnumus.Regulārajā turnīrā 1.vieta,apsteidzot tuvākos sekotājus(Konektikutas Lions),par 13 punktiem.Arī brīnumus rādina Wizards,kuri no pirmās vietas aizceļoja uz pēdējo(24 spēlēs ieguva tikai 20 punktus).Huskies vēlējās atriebties par 1.sezonas izslēgšanu no cīņas par kausu un izdarīja to ļoti asi.Sērijā Huskies sagrauj Wizards ar 4:0.Fināls pret Los Andželosas Knights,kuri piekāpās 1.sezonā fināla Wizardam ar 3:4 sērijā.Knights spēle nevedās labāk,un Huskies pavedas viegls fināls,uzvarot sērijā Knights ar 4:1.
Trešā sezona:
Komandai ir cits nosaukums,-Kalifornijas Heat.Arī Los Andželosas Knights grib beidzot iegūt kausu,un regulāro turnīro noslēdz pirmie ar 45 gūtiem punktiem(pēc tam Heat ar 42 punktiem).Play-Offi Heat`am ar Konektikutas Lions.Lions cenšas izkonkurēt Heat,taču Heat ar mokām,tomēr sērijā 4:3,pieveic Lions.Atkal finālā Knights un Heat.Knights tosezon cīnijās par katru ledus centimetru,taču atkal neveiksme finālā.Zaudējums Heat,sērijā ar 1:4.

Tagadne:
Pagaidām,sezona nevedas uz priekšu tik raiti.Pagaidām katra komanda ir izspēlējusi 9-10 spēles šosezon.Visvairāk veicas,šosezon Knights,kuri 9 spēlēs ir guvuši 8 uzvaras pamatlaikā,1 uzvaru papildlaikā.Heat ir 9 spēles,kurās ir 11 punkti.Tuvākie sekotāji ir Kuldīgas Milži,kuriem 10 spēlēs ir 12 punkti.Protams,ja Heat nākošajā spēlē iegūs 3 punktus,tad cīņa atkal būs līdzsvarota,un domāju,ka būs interesanti skatīties visas pārējās spēles.

Nākotne:
Kas sekos tālāk?Varbūt Heat uz izslēgšanas spēlēm saņemas,un izliek visus bez cerībām,sausā?To mēs nezinam,taču varam komentāros izteikt savas domas,gan par rakstu,gan komandu.Neslinkojam,-piedalamies konkursos,trenējamies,lai dabūtu TP,un cerēsim,ka Heat saņemsies.

Šis bija ieskats Apspriežama tēma,-Kalifornijas Heat.Ko par Heat domā Viedais? 4ycvz2zd1850mckfztbz problēmā,-no čempioniem,par pastarīšiem.Vēlu veiksmi,gan Apspriežama tēma,-Kalifornijas Heat.Ko par Heat domā Viedais? 4ycvz2zd1850mckfztbz , gan pārējām komandām,spēlētājiem!

Interviju sniedza arī Jeff Sloth,jeb Viedais.
Intervija:

I:Sveiks.Varam mazliet papļāpāt gan par Heat pašreizējo stāvokli,gan par līgu?
V:Nav diži laiks,bet nu mēģinam!

I:Tad varam sākt.Gan jau zini,ka pagājušo sezonu Heat ieguva kausu,kāpēc šosezon Heat ir pastarīši(pēc tavām domām)?
V:Personiski es domāju,ka pamatā dēļ sliktajiem drafta pikiem, un sliktā drafta, kurā ieguva tikai vienu reāli strādājošu čali, kurš vispār parādās treniņos.

I:Gan jau,ka zini arī Heat sastāvu.Kā Tev šķiet,-kurš ir komandas līderis?
V:Heat komandai manuprāt ir paveicies ar vilcēju GK, kurš arī ir viens no slinķiem, kurš atļaujas ierasties tikai uz spēlēm, izlaižot treniņus un tas ir Trevor Bernier, tomēr ja tā pavisam objektīvi skatāmies tad līderis ir Jason Jack.

I:Kāda pēc Tavām domām ir Heat nākotne?Vai varētu būt vēl konkurējoša uz kausu?
V:Šosezon Heat nesaskatu, kā pretendentus uz kausu, viņi šobrīd atrodas līgas tabulas apakšgalā un domāju, ka no tās vietas šosezon arī neizkustēsies, var paveikties un parādīt brīnumus PO pirmajā kārtā izslēdzot kādu citu, tomēr finālā noteikti viņi nespēs izvilkt uzvaru pateicoties mistiskai veiksmei, jo citu komandu sastāvi ir jau ievērojami spēcīgāki šobrīd un uz playoffiem tie tikai pastiprināsies.

I:Pēc Tavām domām,-kas notiktu,ja komandai pievienotos,kāds snaiperis?
V:Tas neko daudz šajā gadijumā nemainītu, komandai ir vajadzīga vismaz viena spējīga maiņa, kura spēj vilkt spēli, viens spēlētājs to nespēj paveikt, jo hokejs ir komandas sporta veids, šis ''snaiperis'' kurš pievienotos varētu mest katrā spēlē kaut divus vārtus, tomēr tas neko nedotu, ja komandas aizsargi pieļautu 3 vārtu zaudējumu.

I:Kurš ir spēcīgākais komandas spēlētājs no neaktīvajiem?Pēc Tavām domām,-vai komanda spētu izkonkurēt līderus ar viņu,ja kļūtu aktīvāks?
V:Komandā ir divi vērā ņemami aizsargi - Jonathan Biron un Klāvs Mieriņš (priekš JHL līmeņa), bet īstais neaktīvais vilcējs ir Toms Dzenis, kurš arī spējis būt rezultatīvākais komandā šosezon.Komanda nespētu ar vienu pašu Dzeni uzveikt citas komandas, kurās ir vairāki spējīgi spēlētāji un visām pārējām tādi ir vismaz 3.

I:Visbeidzot pēdējais,izšķirošais jautājums.Kura komanda pēc Tavām domām varētu uzvarēt JHL s4,kura LSHL s9?
V:JHL S4 cīņa ir ļoti sīva starp atlikušajām trim komandām, šobrīd lielāki pretendenti šķiet ir Knights komanda, tomēr pēdējā laika notikumi rāda, ka Milži ir ļoti sasparojušies un trenējas visscītīgāk no visām JHL komandām, kas ja tā turpināsies, tad mierīgi var izgrūst Knights no siltās vietiņas un abām komandām pa vidu ir arī Lauvas, kas šķietami klusē, tomēr no tām ir jauzmanās.Par LSHL runājot, gan gari neizplūdīšu - Ventspils Fatsharks.

I:Tas īsumā bija viss!Paldies par interviju,veiksmi turpmāk!Cerēsim,ka saņemsies gan Heat,gan veiksmies pārējām komandām,un fināls būs,patiešām,interesants.
V:Paldies, tagad tiešām jāskrien, nākošreiz varēšu ko vairāk tev pastāstīt!Un jā,-cerēsim uz izcilām izslēgšanas spēlēm un grandiozu finālu.

Šis bija raksts par Kalifornijas Heat un intervija ar Viedo,kur viņš atbildēja uz dažādiem jautājumiem,gan par Heat,gan par abām sezonām.

SARAUJ!
Towel Towel Towel Towel Towel Towel

Apspriežama tēma,-Kalifornijas Heat.Ko par Heat domā Viedais? 5prjzot6m0ckh65dfamp


995 vārdi šajā rakstā!


Komentāros varat droši izteikt domas,gan par Heat nākotni,gan par rakstu!
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Apspriežama tēma,-Kalifornijas Heat.Ko par Heat domā Viedais? Empty Re: Apspriežama tēma,-Kalifornijas Heat.Ko par Heat domā Viedais?

Post by PROskillz Sestdiena Marts 14, 2015 11:21 pm

Ir ok
PROskillz
PROskillz
Gustavs Gudļevskis (G) #11
Gustavs Gudļevskis (G) #11

Postu skaits : 85
Join date : 14.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Manchester UK

http://draugiem.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Apspriežama tēma,-Kalifornijas Heat.Ko par Heat domā Viedais? Empty Re: Apspriežama tēma,-Kalifornijas Heat.Ko par Heat domā Viedais?

Post by nickname33 Sestdiena Marts 14, 2015 11:27 pm

Aktīvo spēlētāju skaits Kalifornijā - apaļā nulle. Secinājumus varat izdarīt paši.
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Apspriežama tēma,-Kalifornijas Heat.Ko par Heat domā Viedais? Empty Re: Apspriežama tēma,-Kalifornijas Heat.Ko par Heat domā Viedais?

Post by aumicc83 Sestdiena Marts 14, 2015 11:31 pm

nickname33 rakstīja:Aktīvo spēlētāju skaits Kalifornijā - apaļā nulle. Secinājumus varat izdarīt paši.

Šis teiciens tagad derētu-so true!Very Happy
Taču arī bez aktīvajiem,Heat dara,ko var.Nav vismaz pa nullēm!Smile
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Apspriežama tēma,-Kalifornijas Heat.Ko par Heat domā Viedais? Empty Re: Apspriežama tēma,-Kalifornijas Heat.Ko par Heat domā Viedais?

Post by Kristz Svētdena Marts 15, 2015 10:32 am

Heat ir divkārtēji čempioni, man šķiet tev tur kļūda Šaubīgs Vai arī es nesaprotu to tekstu Sad
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Apspriežama tēma,-Kalifornijas Heat.Ko par Heat domā Viedais? Empty Re: Apspriežama tēma,-Kalifornijas Heat.Ko par Heat domā Viedais?

Post by aumicc83 Svētdena Marts 15, 2015 10:56 am

Kristz rakstīja:Heat ir divkārtēji čempioni, man šķiet tev tur kļūda Šaubīgs Vai arī es nesaprotu to tekstu Sad

Es rakstīju ar domu,ka,-Huskies un Heat ir atsevišķas komandas.Piedod,ja kaut,kas nesaprotams,es centos Sad
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Apspriežama tēma,-Kalifornijas Heat.Ko par Heat domā Viedais? Empty Re: Apspriežama tēma,-Kalifornijas Heat.Ko par Heat domā Viedais?

Post by Kristz Svētdena Marts 15, 2015 11:03 am

aumicc83 rakstīja:
Kristz rakstīja:Heat ir divkārtēji čempioni, man šķiet tev tur kļūda Šaubīgs Vai arī es nesaprotu to tekstu Sad

Es rakstīju ar domu,ka,-Huskies un Heat ir atsevišķas komandas.Piedod,ja kaut,kas nesaprotams,es centos Sad

Nē, viss ok, es pārlasījos. Smile
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Apspriežama tēma,-Kalifornijas Heat.Ko par Heat domā Viedais? Empty Re: Apspriežama tēma,-Kalifornijas Heat.Ko par Heat domā Viedais?

Post by Seriijs19 Svētdena Marts 15, 2015 12:59 pm

Vēl ir laiks, lai apspriežama tēma būtu kāda no citām komandām ;d
Seriijs19
Seriijs19
Peter Parker (RW)
Peter Parker (RW)

Postu skaits : 982
Join date : 10.10.13
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Riga City

Atpakaļ uz augšu Go down

Apspriežama tēma,-Kalifornijas Heat.Ko par Heat domā Viedais? Empty Re: Apspriežama tēma,-Kalifornijas Heat.Ko par Heat domā Viedais?

Post by Coyote Svētdena Marts 15, 2015 3:48 pm

Sāksim ar to, ka Heat parasti sāk ieskrieties uz sezonas beigām. Mums ir labākais neaktīvo trio līgā Liepins-Fridenbergs-Stepanovs, bet sagadījies, ka šosezon viņiem spēle neiet. Un runājot par to, ka nav neviena aktīvā. Es nemaz necentos dabūt aktīvos. Dabūju Gordie Sloth, bet aizmainiju, jo viņam būtu garlaicīgi vienam. Man šosezon ir mazāk laika krāmēties ar komandu, tāpēc nedaudz palaista atspere vaļā. S2 mēs pacēlām kausu ar 2 aktīvajiem (Kane, Laraque), kas apgāž nickname teikto. Bet nu paldies par rakstu, man patika!
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

Apspriežama tēma,-Kalifornijas Heat.Ko par Heat domā Viedais? Empty Re: Apspriežama tēma,-Kalifornijas Heat.Ko par Heat domā Viedais?

Post by aumicc83 Svētdena Marts 15, 2015 3:52 pm

Coyote rakstīja:Sāksim ar to, ka Heat parasti sāk ieskrieties uz sezonas beigām. Mums ir labākais neaktīvo trio līgā Liepins-Fridenbergs-Stepanovs, bet sagadījies, ka šosezon viņiem spēle neiet. Un runājot par to, ka nav neviena aktīvā. Es nemaz necentos dabūt aktīvos. Dabūju Gordie Sloth, bet aizmainiju, jo viņam būtu garlaicīgi vienam. Man šosezon ir mazāk laika krāmēties ar komandu, tāpēc nedaudz palaista atspere vaļā. S2 mēs pacēlām kausu ar 2 aktīvajiem (Kane, Laraque), kas apgāž nickname teikto. Bet nu paldies par rakstu, man patika!

Centos,-saņematies.
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Apspriežama tēma,-Kalifornijas Heat.Ko par Heat domā Viedais? Empty Re: Apspriežama tēma,-Kalifornijas Heat.Ko par Heat domā Viedais?

Post by laaceens66 Pirmdiena Marts 23, 2015 9:08 pm

446,760 ~450,000k
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Apspriežama tēma,-Kalifornijas Heat.Ko par Heat domā Viedais? Empty Re: Apspriežama tēma,-Kalifornijas Heat.Ko par Heat domā Viedais?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā