JHL "Zvaigžņu sastāvs"

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

JHL "Zvaigžņu sastāvs" Empty JHL "Zvaigžņu sastāvs"

Post by Keiris Trešdiena Marts 04, 2015 8:54 pm

Zvaigžņu Sastāvs!

JHL "Zvaigžņu sastāvs" All+Star+logo

Mēģināšu  izvēlēties labāko satāvu no pašreiz aktīvajiem JHL spēlētajiem. Gribu uzsvērt to, ka šis subjektīvais vērtējums nāk tikai no manis un visa informācija tika gūta tai mirklī, kad bija nospēlētas 6 spēles katrai komandai, tā kā katrs nākošais uzlabojums spēlētājam, vai spēlē gūtais punkts šai „zvaigžņu sastāvā” netiek iekļauts. Sāku šo veidot ar mērķi pievienot JHL TPU#2, bet tā kā tas man jau ir novērtēts, tad, lai raksts neietu zudībā, pievienošu šeit.

Maiņas veidošu sākot ar labo uzbrucēju / centru / kreiso uzbrucēju / labo aizsargu un kreiso aizsargu. Tā izveidošu 3 aizsargu pārus, 4 uzbrucēju maiņas, vairākumu, mazākumu, vairākumu 5 vs 3, mazākumu 3 vs 5 un, protams, vārtsargus.

Sākšu ar 4 uzbrucēju maiņām.

JHL "Zvaigžņu sastāvs" Hockey%20forward

Pirmā maiņa:


RW Tonijs Montana  Lauvas  (Diezgan viennozīmīgi. Viņš ir sevi pierādījis gan treniņos, gan esot viens no aktīvākajiem un redzamākajiem tēliem forumā, kas liek nojaust par viņa turpmāko spēlētāja attīstīšanu pareizajā virzienā. Uz laukuma gan par viņu redzamāks ir viņa konkurents Frank Hellmandio, kurš arī ir labais uzbrucējs. Manuprāt, mēs šosezon varēsim novērot ļoti spraigu cīņu štarp šiem abiem talantiem par labākā malējā uzbrucēja titulu savā komandā.)

C Jānis Milzīgais  Knights (Šī bija viena no tām pozīcijām, kuru bija visgrūtāk aizpildīt. Kā jau iepriekš minēju, labu centru šosezon netrūkst, bet Jānis Milzīgais ir sevi pierādījis ar centību laukumā, kas ir atainojusies JHL statistikā, kur viņš šobrīd ir līderis, pārspējot visus konkurentus, gūstot 7 punktus 6 spēlēs. Tādējādi, neskatoties uz to, ka viņš TP kopskaitā mazliet zaudē Džefam, esmu viņu ierindojis pirmajā pieciniekā. Džefs pēc TP ir nedaudz, nedaudz labāks, bet man tomēr gribas savu lolojumu pabīdīt tuvāk maksimumam. Nenāk par ļaunu arī viņa milzīgais augums, kas lieti noder spēka spēlē.)

LW Gordie Sloth  Knights (Nu šeit nu gan nevajadzētu būt pārāk daudz jautājumiem. Kā jau daudzas reizes iepriekš esmu pieminējis, Gordijs ir pārliecinoši labākais kreisās malas uzbrucējs iekš JHL. Tuvākais sekotājs un, principā arī vienīgais sekotājs, ir Kuldīgas Milžu talants Oskar Ollson, kurš šobrīd ieņem vispārējo sesto vietu starp spēlētājiem, kas pievienojuši visvairāk treniņu punktus. Tādējādi Gordijs, kā jau iepriekš minēju, ieņem apskaužami pārliecinošu pirmo vietu starp kreisās malas uzbrucējiem.)


Otrā maiņa.

RW Frenk Hellmandio  Lauvas (Neskatoties uz to, ka viņam ir mazāks pievienoto treniņa punktu skaits kā tuvākajam konkurentam Krišam Fiksajam (Jeb Chris Quick) Frenks ir sevi laukumā pierādījis kā viens no komandas līderiem. Arī šobrīd viņš turpina vākt punktus un tikai mazliet atpaliek no līgas labākā punktu guvēja – Jāņa Milzīgā. Es nebiju vēl reģistrējies tai laikā, kad šis spēlētājs iepriekš taisīja problēmas (Pēc nostāstiem tie esot Sundīna laiki), bet šobrīd viņš man liekas viens no perspektīvākajiem jaunajiem spēlētājiem. Viņš zina kā pareizi trenēt spēlētāju, kā pildīt uzdevumus un, visā visumā, kā pelnīt TP. Un tas viss atainojas viņa statistikā. Varu tikai teikt, ka viņš ir malacis.)

C Jeff Sloth  Milži (Viennozīmīgi labākais šīsezonas prospekts, ko pierāda arī tas, ka viņš tika izvēlēts pirmajā JHL drafta kārtā ar pašu pirmo numuru. Viedais ir cilvēks ar pieredzi šai forumā un viņš diezgan pārliecinoši to turpina pierādīt trenējot sevis audzināmo Džefu. Kā jau iepriekš minēju, tad vienīgais iemesls kāpēc Džefs nav iekļauts pirmajā maiņā ir tīri tikai pēc statistikas. Reāli skatoties Džefs būtu labāks pretendents uz „zvaigžņu maiņas pirmā centra titulu, bet tā nu ir sakritis, ka sezonas sākums šim „Sliņķu brālim” ir pavisam neizdevies. Es, personīgi, turēšu īkšķus par Džefa nākotni, jo, zinot Viedā trenēties kāri, viņš sasniegs diezgan daudz ar šo spēlētāju. Vienīgais ko varu novēlēt ir, lai izdodas nākamajā komandā abus brāļus Sloth saspēlēt kopā Wink )

LW Oskar Ollson  Milži (Jau iepriekš pieminēts un izlielīts, kā otrs labākais kreisais uzbrucējs. Ja godīgi, tad, neskaitot Gordiju, nemaz nav citu jēdzīgu kreiso uzbrucēju un pat nezinu ko likšu trešajā un ceturtejā maiņā. Bet šai maiņā Oskars ir tieši laikā, jo regulāri trenējās, gūst labu pieredzi spēlēs un vispārēji nekur nav pazudis kopš reģistrēšanās, kā dažs labs. Viennozīmīgi varu pacelt abus īkšķus viņam un cerēt, ka viņš turpinās savu izaugsmi tādā pat manierē.)


Trešā maiņa:

RW Chris Quick  Milži (Nu tad beidzot parādās arī iepriekš aprunātais (bet ne sliktā nozīmē) Krišs Fiksais. Viņš tiešām ir satrenējis vairāk TP kā Frenk Hellmandio, bet spēlēs vēl sevi nav tik labi parādījis, gūstot kopumā 3 punktus (vieni vārti un divas piespēles). Manuprāt šis spēlētājs sevi varēs nākotnē izrādīt daudz spožākā gaismā, bet arī patreiz taču nav nemaz tik slikti, ja reiz ir iekļauts labāko spēlētāju „Zvaigžņu Komandā” Smile. Es ceru, ka nākotnē šī spēlētāja izpausmes varēs novērot arī citās formua sadaļās un varēsim par viņu uzzināt nedaudz vairāk. Turēsim īkšķus. )

C Lasse Lammela  Lauvas (Nu šeit bez variantiem. Lammela viennozīmīgi ir viens no labākajiem centriem šosezon un, ja priekšā nestāvētu Milzīgais ar Džefu „Sliņķi”, tad Lasse arī būtu pirmajā vietā starp centriem. Bet tā nu ir sanācis, ka Intars ir mazliet noslinkojies treniņos, kas kopvērtējumā ir ierindojies vien trešais starp centriem un piektais (uz doto brīdi) starp visiem JHL jaunajiem spēlētājiem). Lasse ir guvis 2 vārtus 5 spēlēs, kas nav tas labākais rezultāts, bet, manuprāt, viņš vēl pratīs sevi parādīt komandai nepieciešamajos brīžos.)

LW Tālivaldis Tālšāvējs  Knights (Viņš tika ierindots trešajā maiņā un vispār sastāvā tikai tāpēc, ka viņš ir mans čomaks un es viņu piesaistīju Very Happy . Reāli viņš skaitās labās malas uzbrucējs ( RW ) un Jeff Oslah no Kuldīgas Milžiem, iespējams, būtu labāka izvēle, bet šoreiz nosliecos uz šī spēlētāja pusi, jo pazīstu viņu un zinu, ka būs atbildīgs treniņos (kas piešausies šim pārmēru sarežģītajam forumam) un nopietns konkurents ik vienam. Esmu pārliecināts, ka ar mazu palīdzību viņš varētu kļūt par ļoti labu atbalstu da jebkurai komandai.)


Ceturtā maiņa:

RW Jeff Oslah  Lauvas (Ceturtais labākais labais uzbrucējs un, reāli, arī pēdējais, ja neskaita jau augstāk pieminēto Tālšāvēju un ne pārāk aktīvo (jeb vienkārši neaktīvo) Poteru. Džefs ir viens no tiem retajiem spēlētājiem, kas ir laika gaitā cēlies no mieroņiem, proti, iepriekš atzīts par neaktīvu un pēkšņi augšāmcēlies, lai parādītu klasi TP krāšanā. Manuprāt Oslah ir pietiekoši perspektīvs lai paceltos vēl augstāk par savu iepriekšiegūto 10. pozīciju labāko prospektu TOPā. Viņš viennozīmīgi ir viens no tiem retajiem spēlētājiem par ko turēšu īkšķus. Aiziet Džef ! )

C Didzis Antons Milži (Nesen reģistrējies, bet jau ļāvis sevi manī gan formumā, gan laukumā. Potenciāls šim spēlētājam birst pāri malām. Cerēsim, ka turpinās tādā pat garā, kā iesācis. Cepuri nost.)

LW Harry Potter  Knights (Nav pievienojis nevienu TP, bet reāli nav citu kandidātu ko ielikt, jo šim vēl ir iespēja kļūt aktīvam. Cerēsim, ka tā arī notiks.)

Esam izkūlušies cauri 4 uzbrucēju maiņām, tagad varam ķerties pie aizsargiem.

JHL "Zvaigžņu sastāvs" Capitals%20Panthers%20Hockey


Pirmā aizsargu maiņa:

D1 Andris Bukšs  Knights (Es domāju, kā šeit man piekritīs lielākā daļa spēlētāju un šeit pat nav ko daudz iespringt uz rakstīšanu. Andris bija un vēl aizvien ir labākais JHL aizsargs pēc TP skaita. Nesen gan viņam, kā jau augstāk minēju, ir uzradušies konkurenti, bet tas Andri neapstādinās, jo viņš trenējas kā vella parauts Smile. Malacis un tā turpini. )

D2 Esa Hulkonen  Lauvas (Viennozīmīgi vislielākais bieds uzbrucējiem, kas cenšas iziet 1 pret 1 ar vārtsargu. Šis spēlētājs ir viens no lielākajiem spēlētājiem visā JHL. Vienīgi Milzīgais ir lielāks, bet arī viņš ir saskāries ar problēmām pret šo lielo aizsargu. Spēlētājs ir reģistrēts pavisam nesen, bet, pārsteidzošā kārtā, ir paspējis pievienot diezgan daudz TP savam spēlētāja „buildam”. Pie tam spēlētājs ne vella nerunā latviski. Jāsaka „cepuri nost”. Droši vien nav viegli iebraukt visā šai sistēmā, ja reiz viņa ir svešā valodā. Man bija grūti iebraukt pašam, kaut latviešu ir mana dzimtā valoda... )


Otrā aizsargu maiņa:

D1 Arnolds Dambis  Knights (Vēlviens aizsargs, kas ir diezgan ražens augumā. Tāpat kā iepriekšminētais soms, arī Dambis ir pavisam jauns spēlētājs. Arī viņš mani ir pārsteidzis ar ātru trenēšanos un aktivitāti forumā. Spēlēs Arnolds ir vairākkārt apturējis pretinieku izveicīgos uzbrukumus, izmantojot savu masu. Ir arī atdotas 4 rezultatīvas piespēles 6 spēlēs, kas liecina par to, ka šis aizsargs būs balsts gan uzbrukumā gan aizsardzībā. Turēšu īkšķus par viņa šīssezonas likteni, jo esam komandas biedri. Lai izdodas, Dambi Wink )

D2 Rūdis Tanks  Milži (Arī Rūdis ir viens no tiem, kam patīk gan pastāvēt aizsardzībā, gan arī, savu reizi, izmēģināt savus spēkus otrpus zilās līnijas. Tanks ir atdevis 2 piespēles 6 spēlēs un saglabājis neitrālu lietderības koeficientu. Zinot Milžu bēdīgo sezonas sākumu, tas ir tīri O. K.)


Trešā aizsargu maiņa:

D1 Jason Jack  Heat (Vienīgais no Heat aktīvajiem draftētajiem spēlētājiem. Kaut gan manā jauno prospektu TOPā ir nokrities par 2 vietām no 12. uz 14., tomēr ir palicis aktīvs un dienās, visticamāk, būs gana labs aizsargs jebkurai LSHL komandai. Šobrīd gan atkal ir paņēmis pauzi un nav manīts jau kopš 25. Februāra, bet gan jau būs atpakaļ un būs viens no tiem, kas sastāda konkurenci Bukšam, Hulkonenam un Dambim. )

D2 Chrys Taylor  Milži (Ilgi gaidīju, vai paliks aktīvs, vai nepaliks, bet beigās tā arī palika neaktīvs. Neskaitot spēlētājus, kas pat nav izveidojuši treniņu lapas, šis ir vienīgais spēlētājs, ko varēju ievietot pēdējā aizsargu pārī, jo viņš ir vismaz dažus punktus pievienojis savai kopējai TP krājkasei. Es, protams, ceru, ka viņš atgriezīsies, bet izskatās, ka Kuldīgas Milži ir zaudējuši potenciālu aizsardzības balstu. Žēl viņu, ņemot vērā, ka Knights ir divi aktīvi un ļoti potenciāli aizsargi. )


Tagad, kad parastās maiņas ir izskatītas, varam pievērsties kam nedaudz interesantākam un paskatīties kādas esmu iedomājies ideālas maiņas nevienādiem sastāviem:

JHL "Zvaigžņu sastāvs" Dbf76db1e2779357dd47351b723d84a1


Pirmais vairākums 5 vs 4:

RW Frenk Hellmandio  Lauvas (Iekļāvu Frenku pirmajā vairākuma maiņā tīri dēļ viņa patreizējā statistikas. Vairākumā taču ir vajadzīgi spēlētāji, kas prot gūt vārtus, pie tam, skaistus vārtus. Smile )

C Jānis Milzīgais  Knights (Jānis iekļāvu pirmajā vairākuma maiņa tādēļ, ka viņam ir vislabākš „face off” prasme visā līgā. Pēc manas uztveres viņš uzvarēs iemetienus, pados piespēles izciliem malējiem un tālāk jau sekos stabils vārtu guvums.)

LW Gordie Sloth  Knights (Un vēlreiz bez variantiem – Gordie ir vislabākais kreisais uzbrucēs tāpēc arī viņš tiek ielikts manā „zvaigžņu komandas” pirmajā vairākuma maiņā.)

D1 Lasse Lammela  Lauvas (Negaidījāt, ko? Jā, manuprāt, visprātīgākais veids kā izspēlēt vairākumu ir ar 4 uzbrucējiem un 1 aizsargu. Varbūt daļa man nepiekritīs un teiks, ka NHL 09 nav salīdzināms ar dzīvi, bet man patīk spēlēt šādi. Un kāpēc tieši Lasse? Tāpēc, ka centri aizsardzībā spēlē labāk par malējiem. Tā vienkārši ir. Lasse ir ideāls vairākuma aizsardzībai, jo viņš spēs pārslēgties starp uzbrukumu un aizsardzību īstajā brīdī. Vismaz man tā šķiet.)

D2 Esa Hulkonen  Lauvas (Ieliku šo masīvo aizsargu savā vairākuma listē dēļ viņa izteiksmīgajām aprisēm. Šis, manuprāt, ir aizargs, kurš spēs apturēt negaidītu mazākuma pretuzbrukumu ar jaudīgi izpildītu spēka paņēmienu. Kāpēc neliku Bukšu? Jā, Andrim ir lielāks TP skaits, bet kopumā, manuprāt, Esa ir atbilstošāks vairākuma aizsargs, kā Andris.)


Otrais vairākums 5 vs 4:

RW Tonijs Montana  Lauvas (Kā jau iepriekš rakstīju, Tonijs netika pirmajā vairākuma maiņā dēļ statistikas rādītājiem, bet tas nenozīmē, ka viņam nebūs iezpējas izpausties. Šeit ar viņu kopā spēlēs ļoti talantīgi spēlētāji, kas degtin degs, lai tiktu pie punktiem (tas viss, protams, tikai teorētiski). Tonijs šai zvaigžņu sastāvā varētu būt viens no līderiem, viennozīmīgi. Viss atkarīgs no veiksmes, jeb, dieva Randoma.)

C Jeff Sloth  Milži (Ļoti gribējās ielikt Džefu kā pirmo numuru vairākumā (neskatoties uz to, ka Jānis Milzīgais ir mans audzēknis), bet tomēr nobīdīju viņu uz otro vairākuma maiņu tieši dēļ tā paša iemesla, kāpēc nobīdīju Montanu – statistika. Vēl gan Milzīgajam nedaudz piepalīdzējā arī iemetienu prasme. Kopumā Sloth ir gana jaudīgs, lai vairakumā parādītu savu māku, kā viņš to jau ir darījis.)

LW Oskar Ollson  Milži (Manuprāt, Oskars varētu sevi pierādīt kā gana jaudīgs vairākuma uzbrucējs. Tā teikt, vajag tik močīt.)

D1 Chris Quick  Milži (Pietiekami aktīvs, lai spētu rādīt labu spēli kā uzbrūkošais aizsargs šai vairākuma maiņā.)
D1 Arnolds Dambis  Knights (Vismaz viens aizsargs ir vajadzīgs katrā maiņā. Šeit izvēlējos Dambi tieši dēļ regulāriem treniņiem un savu spēju parādīšanas Knights spēlē, atdodot piespēles.)


Pirmais mazākams 4 v 5:

RW Gordie Sloth  Knights (Gordijs ir labākais malējais uzbrucējs, tāpēc arī tiek likts mazākumā. Katrs TP no svara.)

C Jeff Sloth  Milži (Beidzot Džefs tiek uzspēlēt vienā maiņā ar brāli. Šoreiz Džefs tiek likts pirmajā PK maiņā dēļ tā, ka būs mazāk noguris par Milzīgo un spēs labāk sevi parādīt.)

D1 Andris Bukšs  Knights (Labākais aizsargs uz doto brīdi, tāpēc arī šeit atrodas.)

D2 Esa Hulkonen  Lauvas (Strauji augošs talants, kas nebaidās no spēka spēles. Tieši tas, kas vajadzīgs labā PK maiņā.)


Otrais mazākums 4 v 5.

RW Tonijs Montana  Lauvas (Otrs labākais malējais, nedaudz tikai atpaliekot no Gordie. Loģisks lēmums viņu likt otrajā mazākuma maiņā.)

C Jānis Milzīgais  Knights (Būs diezgan saguris līdz spēles beigām, bet iemetienos tomēr viņš ir labākais centrs. Mazākumā uzvarēt iemetienu ir, manuprāt, vissvarīgākā lieta.)

D1 Andris Bukšs  Knights (Tā kā netika izmantots vairākumā, tad spēki ir pietaupīti, lai spēlētu abās mazākuma maiņās.)

D2 Arnolds Dambis  Knights (Spēcīgs, liels un perspektīvs. Ar Dambi uz ledus var justies droši.)


Īsumā ieskicēšu arī 3 v 5 maiņas. (5 v 3 vairākumi paliek tādi paši, kā 5 v 4 vairākumi.)


Pirmais mazākums 3 v 5.

C Jeff Sloth Milži

D1 Esa Hulkonen Lauvas

D2 Andris Bukšs Knights


Otrais mazākums 3 v 5.

C Jānis Milzīgais Knights

D1 Arnolds Dambis Knights

D2 Rūdis Tanks Milži


Par vārtsargiem arī nav daudz ko runāt.

JHL "Zvaigžņu sastāvs" Images?q=tbn:ANd9GcQWIk3vtYUZICBkOZADZUfhtv0ctalyemg_BpGwY76JEafP9gTI8w

G1 Kristiāns Rozentāls  Milži (Loģiska izvēle, ņemot vērā, ka viņš ir vienīgais aktīvais vārtsargs.)

G2 Markuss Annens  Knights (Ja gadījumā Rozentālu vajag nomainīt, tad es uzticētu vārtus sargāt Knights vārtsargam. Viņš sevi ir pierādījis spēlēs kā spējīgu vārtiņu.)



Tas tad arī viss. Tāds izskatās manis veidots subjektīvs JHL „Zvaigžņu sastāvs”.
Paldies par uzmanību Wink

JHL "Zvaigžņu sastāvs" C6346b4787d0b9b03d009c0409931f0d
Keiris
Keiris
Jānis Milzīgais #5 (C)
Jānis Milzīgais #5 (C)

Postu skaits : 187
Join date : 23.11.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Liepāja

http://www.hockeyarena.net

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL "Zvaigžņu sastāvs" Empty Re: JHL "Zvaigžņu sastāvs"

Post by Kanzanio Trešdiena Marts 04, 2015 9:11 pm

Labs raksts, ehh atceros Sundina laikus arī bija top rezultivitātē lkm otrajā vietā ar visu spēļu DQ, bet strpc Montana nav man liekas RW viņš pārmainīja sezonas sākumā uz LW
Kanzanio
Kanzanio
Jack Sundin #88 (GK)
Jack Sundin #88 (GK)

Postu skaits : 501
Join date : 28.01.15

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL "Zvaigžņu sastāvs" Empty Re: JHL "Zvaigžņu sastāvs"

Post by Keiris Trešdiena Marts 04, 2015 9:15 pm

Kanzanio rakstīja:Labs raksts, ehh atceros Sundina laikus arī bija top rezultivitātē lkm otrajā vietā ar visu spēļu DQ, bet strpc Montana nav man liekas RW viņš pārmainīja sezonas sākumā uz LW

To biju palaidis garām. Būs jāpalabo pieraksti.
Keiris
Keiris
Jānis Milzīgais #5 (C)
Jānis Milzīgais #5 (C)

Postu skaits : 187
Join date : 23.11.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Liepāja

http://www.hockeyarena.net

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL "Zvaigžņu sastāvs" Empty Re: JHL "Zvaigžņu sastāvs"

Post by Seriijs19 Trešdiena Marts 04, 2015 9:20 pm

Kanzanio rakstīja:Labs raksts, ehh atceros Sundina laikus arī bija top rezultivitātē lkm otrajā vietā ar visu spēļu DQ, bet strpc Montana nav man liekas RW viņš pārmainīja sezonas sākumā uz LW

Es kaut ko jaucu, vai šis ir tas, kurš s3 wizards GK quick bija ?
Seriijs19
Seriijs19
Peter Parker (RW)
Peter Parker (RW)

Postu skaits : 982
Join date : 10.10.13
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Riga City

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL "Zvaigžņu sastāvs" Empty Re: JHL "Zvaigžņu sastāvs"

Post by Viedais Trešdiena Marts 04, 2015 9:20 pm

Cik saprotu send downus neiekļauj, tā jau būtu Kovalchuks un Krauze ar tikuši. Bet nu malacis, malacis. Klusībā vien priecājos par to, ka tu vairs ar rakstiem TP nevari pelnīt, kas nozīmē to, ka arī es varu atslābt, jo man jau aknās sēž tā rakstīšana. Laughing
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL "Zvaigžņu sastāvs" Empty Re: JHL "Zvaigžņu sastāvs"

Post by Keiris Trešdiena Marts 04, 2015 9:24 pm

Viedais rakstīja:Cik saprotu send downus neiekļauj, tā jau būtu Kovalchuks un Krauze ar tikuši. Bet nu malacis, malacis. Klusībā vien priecājos par to, ka tu vairs ar rakstiem TP nevari pelnīt, kas nozīmē to, ka arī es varu atslābt, jo man jau aknās sēž tā rakstīšana. Laughing

Very Happy

Jā, žēl, ka nepaspēju šo pievienot uzdevumam. Būtu vēl papildu 11TP...
Nekas, gan jau nākamsezon iekrātā naudiņa noderēs. Tur tak viss šausmīgi dārgs, tai LSHL Very Happy
Keiris
Keiris
Jānis Milzīgais #5 (C)
Jānis Milzīgais #5 (C)

Postu skaits : 187
Join date : 23.11.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Liepāja

http://www.hockeyarena.net

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL "Zvaigžņu sastāvs" Empty Re: JHL "Zvaigžņu sastāvs"

Post by Kristz Trešdiena Marts 04, 2015 9:28 pm

I Like I Like I Like
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL "Zvaigžņu sastāvs" Empty Re: JHL "Zvaigžņu sastāvs"

Post by nickname33 Trešdiena Marts 04, 2015 9:30 pm

Seriijs rakstīja:

Es kaut ko jaucu, vai šis ir tas, kurš s3 wizards GK quick bija ?

Yup.

Viedais rakstīja: Kovalchuks

Kovalchuk ir Wolves aizsargs. Kovaluks ir Lauvu centrs.

nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL "Zvaigžņu sastāvs" Empty Re: JHL "Zvaigžņu sastāvs"

Post by The Number 1 Trešdiena Marts 04, 2015 9:31 pm

Seriijs rakstīja:
Kanzanio rakstīja:Labs raksts, ehh atceros Sundina laikus arī bija top rezultivitātē lkm otrajā vietā ar visu spēļu DQ, bet strpc Montana nav man liekas RW viņš pārmainīja sezonas sākumā uz LW

Es kaut ko jaucu, vai šis ir tas, kurš s3 wizards GK quick bija ?

Ja tu domā par Kanzanio, tad jā, viņš ir AmberCo aka Sundins.
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL "Zvaigžņu sastāvs" Empty Re: JHL "Zvaigžņu sastāvs"

Post by Viedais Trešdiena Marts 04, 2015 9:33 pm

nickname33 rakstīja:
Seriijs rakstīja:

Es kaut ko jaucu, vai šis ir tas, kurš s3 wizards GK quick bija ?

Yup.

Viedais rakstīja: Kovalchuks

Kovalchuk ir Wolves aizsargs. Kovaluks ir Lauvu centrs.


Ekskjuze mē, pagajušosezon neiedziļinājos īpaši JHL spēlētājos, tādēļ tie abi man arī jūk. :X
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL "Zvaigžņu sastāvs" Empty Re: JHL "Zvaigžņu sastāvs"

Post by Intarusu Trešdiena Marts 04, 2015 9:38 pm

Labs raksts,Milzīgais atkal nesagatavoti pārsteidz.
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 40
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL "Zvaigžņu sastāvs" Empty Re: JHL "Zvaigžņu sastāvs"

Post by Kanzanio Trešdiena Marts 04, 2015 9:43 pm

Seriijs rakstīja:
Kanzanio rakstīja:Labs raksts, ehh atceros Sundina laikus arī bija top rezultivitātē lkm otrajā vietā ar visu spēļu DQ, bet strpc Montana nav man liekas RW viņš pārmainīja sezonas sākumā uz LW

Es kaut ko jaucu, vai šis ir tas, kurš s3 wizards GK quick bija ?

Es biju Chiko GK, kas tagad spēlē Valmierā, kā arī Mike Sundin kas tagad ir centrs Valmierā.
Kanzanio
Kanzanio
Jack Sundin #88 (GK)
Jack Sundin #88 (GK)

Postu skaits : 501
Join date : 28.01.15

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL "Zvaigžņu sastāvs" Empty Re: JHL "Zvaigžņu sastāvs"

Post by Seriijs19 Trešdiena Marts 04, 2015 9:58 pm

The Number 1 rakstīja:
Seriijs rakstīja:
Kanzanio rakstīja:Labs raksts, ehh atceros Sundina laikus arī bija top rezultivitātē lkm otrajā vietā ar visu spēļu DQ, bet strpc Montana nav man liekas RW viņš pārmainīja sezonas sākumā uz LW

Es kaut ko jaucu, vai šis ir tas, kurš s3 wizards GK quick bija ?

Ja tu domā par Kanzanio, tad jā, viņš ir AmberCo aka Sundins.

Njā. njā. njā..
Seriijs19
Seriijs19
Peter Parker (RW)
Peter Parker (RW)

Postu skaits : 982
Join date : 10.10.13
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Riga City

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL "Zvaigžņu sastāvs" Empty Re: JHL "Zvaigžņu sastāvs"

Post by Kanzanio Ceturtdiena Marts 05, 2015 12:24 am

Intarusu rakstīja:Taisam JHL ASG Game ??? Kurš ar mani ? Very Happy
Re kur gatavas maiņas Smile


Es par, uzrīkosi Intar? Maiņas tev ir Wink
Kanzanio
Kanzanio
Jack Sundin #88 (GK)
Jack Sundin #88 (GK)

Postu skaits : 501
Join date : 28.01.15

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL "Zvaigžņu sastāvs" Empty Re: JHL "Zvaigžņu sastāvs"

Post by Coyote Ceturtdiena Marts 05, 2015 7:24 am

Un pret ko tad viņi spēlēs, ja šī ir komanda, kur visi labākie ?Very Happy
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL "Zvaigžņu sastāvs" Empty Re: JHL "Zvaigžņu sastāvs"

Post by Kanzanio Ceturtdiena Marts 05, 2015 7:40 am

Coyote rakstīja:Un pret ko tad viņi spēlēs, ja šī ir komanda, kur visi labākie ?Very Happy
Atļaušos atgādināt, ka tā pat bļāva arī vienā no pirmajām sezonām, kad arī gribēja uzrīkot kko tādu un toreis JHL all stari uzvarēja spēlē pret LSHL all stariem, Sundinam vēl bija uzvaras gols Very Happy
Kanzanio
Kanzanio
Jack Sundin #88 (GK)
Jack Sundin #88 (GK)

Postu skaits : 501
Join date : 28.01.15

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL "Zvaigžņu sastāvs" Empty Re: JHL "Zvaigžņu sastāvs"

Post by Viedais Ceturtdiena Marts 05, 2015 9:31 am

Coyote rakstīja:Un pret ko tad viņi spēlēs, ja šī ir komanda, kur visi labākie ?Very Happy

Umm, ASG vienmēr spēlē 6 uzbrucēji un 4 aizsargi... Diezgan elementārs sadalījums būtu šeit minētā pirmā + ceturtā maiņa pret otro un trešo. Rolling Eyes
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL "Zvaigžņu sastāvs" Empty Re: JHL "Zvaigžņu sastāvs"

Post by The Number 1 Ceturtdiena Marts 05, 2015 2:58 pm

Kanzanio rakstīja:
Coyote rakstīja:Un pret ko tad viņi spēlēs, ja šī ir komanda, kur visi labākie ?Very Happy
Atļaušos atgādināt, ka tā pat bļāva arī vienā no pirmajām sezonām, kad arī gribēja uzrīkot kko tādu un toreis JHL all stari uzvarēja spēlē pret LSHL all stariem, Sundinam vēl bija uzvaras gols Very Happy
Un kāds Coyote jautājumam sakars ar pirmās sezonas LSHL - JHL spēli?
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL "Zvaigžņu sastāvs" Empty Re: JHL "Zvaigžņu sastāvs"

Post by Kanzanio Ceturtdiena Marts 05, 2015 5:46 pm

The Number 1 rakstīja:
Kanzanio rakstīja:
Coyote rakstīja:Un pret ko tad viņi spēlēs, ja šī ir komanda, kur visi labākie ?Very Happy
Atļaušos atgādināt, ka tā pat bļāva arī vienā no pirmajām sezonām, kad arī gribēja uzrīkot kko tādu un toreis JHL all stari uzvarēja spēlē pret LSHL all stariem, Sundinam vēl bija uzvaras gols Very Happy
Un kāds Coyote jautājumam sakars ar pirmās sezonas LSHL - JHL spēli?

Tāds ka viņi varētu spēlēt pret LSHL all stariem, domāju diezgan vienkārši Smile
Kanzanio
Kanzanio
Jack Sundin #88 (GK)
Jack Sundin #88 (GK)

Postu skaits : 501
Join date : 28.01.15

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL "Zvaigžņu sastāvs" Empty Re: JHL "Zvaigžņu sastāvs"

Post by Ngel Piektdiena Marts 13, 2015 7:53 pm

4,5kk
Ngel
Ngel
Serij Kovalchuk #66 (D)
Serij Kovalchuk #66 (D)

Postu skaits : 427
Join date : 11.11.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL "Zvaigžņu sastāvs" Empty Re: JHL "Zvaigžņu sastāvs"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā