Kuldīgas Hockey #1 Thomas Ledainis

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Kuldīgas Hockey #1 Thomas Ledainis Empty Kuldīgas Hockey #1 Thomas Ledainis

Post by tomylv Pirmdiena Marts 02, 2015 6:37 pm

Kuldīgas Hockey #1 Thomas Ledainis 25q5hsx
*Raksts vietējā hokeja avīzē, Kuldīgas Hockey*
Šodien speciālintervija ar vienu no jaunajiem Milžu komandas ieguvumiem, Thomasu Ledaini. Intervija notika šorīt pēc dienas treniņa, Kuldīgas kafejnīcā “Lācītis”. Thomasam pagājušā nedēļa bija ļoti saspringta, treniņu un dažādu personisku iemeslu dēļ, kas neļāva pilnvērtīgi trenēties, jo nācās pārcelties uz Kuldīgu no ierastās Jelgavas, tas nav tālu, taču tomēr vide un cilvēki mainās!
Sveiks Thomas, kā esi iejuties komandā? Diezgan labi, sākumā bija grūti iejusties komandā, taču vārtsargi ir ļoti draudzīgi un palīdzēja atrast kopīgu valodu arī ar pārējo komandu, kā arī komandas ĢM un viss treneru korpuss kopumā! Kā nekā tas paradījās arī pirmajā spēlē pret Lauvām, kur varbūt mums nedaudz nepaveicās, taču kopumā es nospēlēju savu normu robežās un lielu brāzienu pēc spēles nedabūju!
Kuldīgas Hockey #1 Thomas Ledainis 2aqlqc
Pēc kā tu vērtē, ka spēle tev bija diezgan “okey” priekš pirmās spēles? Galvenokārt tādēļ, ka pēc spēles nedabūju brāzienu *smejas*, kā arī man tika dota diezgan liela brīvība laukumā un komanda uzticējās kopumā! Dodot man kopumā lielu spēles laiku, kurš starp visiem komandas kreisajiem uzbrucējiem bija lielākais, nepilnas 19 minūtes! Kas priekš pirmās spēles bija diezgan daudz!
Kādas labas atmiņas par pirmo spēli, neņemot vērā ka spēle tika zaudēta? Hmm *domā*, noteikti varu palepoties ar spēli pēdējā periodā, kuru es kopumā nospēlēju viss labāk no visiem periodiem! Kā arī minūti pirms spēles beigām nopelnīju skaitlisko vairākumu, kad pretinieks izdarīja nepareizu spēka paņēmienu, pret manīm! Kā rezultātā spēlējām pēdējo minūti pamatlaikā un pirmo minūti papildlaikā vairākumā, diemžēl komanda to neizmantoja un beigu beigās nācās piekāpties spēlē kopumā! Beidzu spēli ar neitrālu lietderības koeficientu un pieradījām ka trešā maiņa ir konkurētspējīga!
Cik metienus izdarīji spēles laikā? Izdevās pieci metieni, taču kopumā varēja būt labāk, varēju gūt kaut vienu punktu, tas dotu iespēju cīnīties par uzvaru šajā spēlē!
Kā ar spēka spēli? Kopumā es neesmu tas kas ies un metīs cimdus nost! Drīzāk tas kurš pastrādās ar nūju mājās vairāk, tādejādi apspēlējot pretiniekus, nevis ies un metīs cimdus nost! Šajā spēlē izdevās viens spēka paņēmiens, ja neskaita pāris reizes cik pabakstīju pretinieku!
Sākumā aizmirsu pajautāt, tādēļ jautāšu tagad :”Kādēļ tieši milži, gan jau piedāvājumi bija vairāki?” Nu gribējās uzspēlēt jūras pilsētas fārmklubā! *pasmejas* Ja godīgi, galvenais iemesls bija, lai man būtu liels spēles laiks! Vēlos labi un produktīvi aizvadīt šo sezonu un palīdzēt izcīnīt svarīgas uzvaras čempionātā kopvērtējumā! Ja godīgi pirmais nopietnais piedāvājums šis bija, pārējie bija vairāk tādi kā interesi izrāda par mani un varēja redzēt, ka varētu spēlēt maz un iespējams pat treniņu kvalitāte nebūtu tāda, kā šeit Kuldīgā! Aizbraucu, apskatijos pilsētu, sapratu, ka šeit es varētu iejusties ātri un tā arī notika, ceru šovakar gūt pirmos vārtus, savā otrajā debijas spēlē!
Ierunājies par treniņiem, kādi šeit viņi ir? Godīgi pateikšu, ir ļoti labi! Es pavadu laiku uz ledus un svaru zālē arī pēc oficiālā treniņa beigām, treneriem patīk centīgi spēlētāji, kuri ir priecīgi par manu centību un uzticas man! Treneri pastāsta, iedrošina, kurā virzienā man darboties viss labāk, lai ĢM un fani būtu apmierināti ar manu darbību! Kā vērtē ĢM darbu? Šobrīd ir smaga situācija komandā, daļa komandas biedru ir nokāruši galvas un pat necenšas sevi pierādīt! Taču es, kaut arī man šeit patīk, vēlos tikt lielajā komandā jau nākamajā sezonā un tur nostiprinātos! Tādēļ es palīdzu ĢM, kaut neesmu iejuties, bet palīdzu uzmundrināt komandu, jo kā saka kas neko nedara, tam arī nesanāk, varbūt man izdosies sapurināt komandu!
Tavs šī vakara mērķis spēlē? Noteikti uzvara komandai!
Redzu ka tev nav laiks un jāgatavojas spēlei, varbūt kaut kas uz atvadām? Veiksmi darbā, ceru ka sezonas beigās varēsi mani apsveikt ar iegūtu čempionu titulu! *pasmejas*
Paldies, veiksmi šī vakara mačā!
Nu tāda bija mūsu šīs dienas intervija, sekojiet arī turpmāk mūsu vietējam sporta laikrakstam „Kuldīgas Sports”
tomylv
tomylv
Thomas Ledainis #83 (LW)
Thomas Ledainis #83 (LW)

Postu skaits : 78
Join date : 01.03.15
Vecums : 32
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kuldīgas Hockey #1 Thomas Ledainis Empty Re: Kuldīgas Hockey #1 Thomas Ledainis

Post by LSHL kristians Pirmdiena Marts 02, 2015 6:40 pm

I Like o I Like
LSHL kristians
LSHL kristians
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)

Postu skaits : 662
Join date : 11.01.15
Vecums : 20
Dzīvesvieta : pilseta māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Kuldīgas Hockey #1 Thomas Ledainis Empty Re: Kuldīgas Hockey #1 Thomas Ledainis

Post by Viedais Pirmdiena Marts 02, 2015 6:41 pm

I Like
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Kuldīgas Hockey #1 Thomas Ledainis Empty Re: Kuldīgas Hockey #1 Thomas Ledainis

Post by Snickers Pirmdiena Marts 02, 2015 7:00 pm

I Like

Prieks ,ka JHL'ieši diez gan aktīvi media sadaļā..Būs labs LSHL drafts. Very Happy
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Kuldīgas Hockey #1 Thomas Ledainis Empty Re: Kuldīgas Hockey #1 Thomas Ledainis

Post by Kristz Pirmdiena Marts 02, 2015 8:01 pm

Yeah That ānd  I Like Aplausi
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Kuldīgas Hockey #1 Thomas Ledainis Empty Re: Kuldīgas Hockey #1 Thomas Ledainis

Post by Ngel Pirmdiena Marts 02, 2015 8:45 pm

5TP
Ngel
Ngel
Serij Kovalchuk #66 (D)
Serij Kovalchuk #66 (D)

Postu skaits : 427
Join date : 11.11.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kuldīgas Hockey #1 Thomas Ledainis Empty Re: Kuldīgas Hockey #1 Thomas Ledainis

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā