Čalis no Vācijas jeb Kristiāns Rozentāls

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Čalis no Vācijas jeb Kristiāns Rozentāls  Empty Čalis no Vācijas jeb Kristiāns Rozentāls

Post by LSHL kristians Svētdena Marts 01, 2015 8:40 pm

Sveiki mani sauc lshl kristiàns jeb real life Kristiāns Rozentāls esmu 11 gadu vecs zinu meloju man nav 16vai cik tur bija!
Es dzīvoju tādā pilsētā kā Berline otras mājas tepat Kuldīgā eju 5 klasē,hobbiji hokejs jau no bērnības hokejs!pieder ps3 jeb mamma uzdāvināja ko ļooti velejos kopā ar nhl 15 ,un Kaķis Garfilds https://2img.net/h/oi62.tinypic.com/2q0595j.jpg" alt="" />[/img] suns arī ilknītis bet viņš nomira Sad cik aceros viņam bija desmit kad bija dzīvs tagad 11 takaa man ,em pa otram majam mums vienkārši tur viņa stav tur neviens nedzivo,es pats esmu tīrs latvietis bet tagad Vācietis nu man tā skaitas pasē,miļākā komanda Eisbaren Berlin ,Atvainojiet bet man Dinamo nepatīk,balvas 2 skolas vārtsargs un Berlin of goalies ,skolā tadi pasākumi un protams futbols bez tā neviens nevar bet futbols man neinteresē tikai man pie sienas stāv maikà ar Gotze parakstu,skolā nekā interesanta nav man matenē 3 nejiet un anglene knapi 4 turos kā varu,man ļooti patīk hokejs skolā sporrs visi kas būs vartsargs Kristiāns laikam esmu lābakais gk:)no dabas dots ,futbols man nevisai grūti noķer uz milzigajiem vārtiem jālec tikai , vairs neko nestāstīšu!
LSHL kristians
LSHL kristians
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)

Postu skaits : 662
Join date : 11.01.15
Vecums : 21
Dzīvesvieta : pilseta māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Čalis no Vācijas jeb Kristiāns Rozentāls  Empty Re: Čalis no Vācijas jeb Kristiāns Rozentāls

Post by Ngel Svētdena Marts 01, 2015 8:46 pm

... em... Very Happy
Ngel
Ngel
Serij Kovalchuk #66 (D)
Serij Kovalchuk #66 (D)

Postu skaits : 427
Join date : 11.11.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Čalis no Vācijas jeb Kristiāns Rozentāls  Empty Re: Čalis no Vācijas jeb Kristiāns Rozentāls

Post by laaceens30 Svētdena Marts 01, 2015 9:12 pm

Admini šo varētu pārvietot uz sasveicināšanās sadaļu.
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

Čalis no Vācijas jeb Kristiāns Rozentāls  Empty Re: Čalis no Vācijas jeb Kristiāns Rozentāls

Post by Viedais Svētdena Marts 01, 2015 9:16 pm

Pārvietots.
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 32
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Čalis no Vācijas jeb Kristiāns Rozentāls  Empty Re: Čalis no Vācijas jeb Kristiāns Rozentāls

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā