Post by Matthew McWell Sestdiena Februāris 14, 2015 12:09 am

Valmieras Ērgļi komanda joprojām cītīgi gatavojas jaunajai sezonai un šodien noslēdzās ikgadējā treniņnometne Igaunijā,pilsētā - Hāpsalu!Varbūt jūs neko par mūsu to neko neesat dzirdējuši...tas tāpēc, ka mēs arī to turējām slepenībā,ko tad īsti daram lai sagatavotos jaunajai sezonai...Zinām, ka, piemēram,Rīgas "Trieciens" arī ir treniņnometnē Černobiļā,tad nu redzēsim,kurš būs gatavāks uz sezonu...
Pa ceļam uz mājām - Valmieru,komanda vēl piestāja Rūjienā,netālajā pilsētā,kas ir arī tuvu Igaunijas robežai.
Rūjienā mūs uzņēma ļoti laipni,mēs pat nezinājām, ka komandai ir diezgan liels fanu pulciņš tieši no Rūjienas.Tas priecē.
Atradās arī hokeja ledus halle..bijām te arī iepriekš pabijuši,taču ne treniņa nolūkos.
Patiesībā halle bija apbrīnojami labā kvalitātē,un šajā nedaudz vairāk nekā 800 vietu mazajā ledus pilī komanda nolēma sarīkot tādu kā atrādīšanās treniņmaču sanākušajai vietējai publikai,patiesībā bija diezgan maz brīvu vietu...Rūjienā acīmredzot visi ir ļoti izsalkuši pēc hokeja un mīl hokeju!
Protams ,ka skatīties šo maču varēja jebkurš,ieeja protams bija par brīvu!
Visi komandas sistēmā pieejamie spēlētāji sadalījās divās komandas - zaļajos un baltajos.

Zaļajā komandā spēlēja:
SASTĀVS:

Baltajā komandā spēlēja:
SASTĀVS:

Komandas spēlētāji varēja paši iejusties tiesneša lomā,pareizāk sakot nebija kas svilpj svilpē,taču spēlētāji paši centās ievērot noteikumus.
Nedaudz apstāstīšu spēles gaitu....

Spēles sākumā viss bija diezgan mierīgi, vārstargi uz Rūjienas ledus jutās pārliecinoši,tomēr viens no metieniem izrādijās precīzs,un Rūjienā pirmo reiz pēc 10 gadu pārtraukuma atkal varēja just hokeja emocijas.Fani šoreiz bija draudzīgi ,kā nekā - visi savējie!
Zaļie 1:
Pēc vārtiem zaļie turpināja uzbrukt nedaudz vairāk,kamēr baltie rūpīgi spēlēja aizsardzībā!
Pēc 20 spēlētām minūtēm 1:0 Zaļo labā!
1.perioda beigas:

2.Periodā Zaļie turpināja iesākto - jau pašā sākumā rezultāts 4 minūšu laikā kļuva 3:0 par labu zaļajiem.Protams tas ir tikai treniņmačs,bet zaudēt negribas tāpat!
vārtu guvēji!:
Mača turpinājumā baltie mēģināja saņemties,lai taču neizskatās pēc totālas sagrāves,bet bez panākumiem... rezultāts jau drīz vien kļuva arī 4:0!
vārti:
Baltā komandās komandas vārtsargs Kārkliņš škiet nejutās īsti labi arī šādā spēlē,viņam jau Igaunijā konstatējām 37,5 grādu temperatūru,tomēr mājās šādā nometnē nevienu nesūtas sīkumu dēļ,lai audzināta komandas raksturu!
Taču šajā momentē vārtos stājās komandas fizioterapeits...starpcitu agrā bērnība viņš arī spēlēja kā vārtuvīrs,un nu atkal varēja ķert ripas!Un ziniet,iznāca diezgan labi!
2.periodu līdz galam nostāvēja sausā un neliels 5 minušū pārtraukums lidz 3.periodam
2.perioda beigas:

3.perioda sākumā jau iniacitīva pārgāja balto pusē,jo zaļie vairs tik bieži nedevās uzbrukumos.
Tomēr baltie kā nespēja atslēgt vārtus tā nespēja.Momenti ir,taču nekā.Fani kārtējo reizi noelšas..
Zaļie spēles beigās pieliek treknu punktu ar vēl 2 goliem...Un fizoterapets tomēr kapitulē,nezinu kas notika,taču sargāja tiešām labi!lai vai kā baltie nenokar degunu skatās uz šo spēli pozitīvi!
4:
spēles beigas:
Pēc spēles komandas atraisītā gaisotnē paspiež rokas viens otram un pateicas faniem par sniegto atbalstu!

Pateicoties wi-fi piekļuves punktam Rūjienas ledus hallē mūsu atbildīgās personas ir parūpējušies par pilnu spēles ierakstu,arī tiem faniem kas uz šo spēli netika,jo tā netika translēta tiešraidē!

Watch live video from vinstons17 on Twitch

Nu komanda kravā somas un pilnā sastāvā - spēcīgi un motivēti dodas uz Valmieru,kur nedēļas nogalē aizvadīs pēdējas pārbaudes spēles pirms gaidāmās sezonas...vēl atliek pieslīpēt vairākumu,taktiskos variantus,maiņu salikumus un pats galvenais uzasināt slidas!