Valmieras ērgļu sezonas iesākums

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Valmieras ērgļu sezonas iesākums Empty Valmieras ērgļu sezonas iesākums

Post by Elvisx Otrdiena Jūlijs 22, 2014 10:52 am

Sveiki vakar pulkstens 21:00 Valmieras ērgļi sākas savu S5 sezonas krosu. Kur pirmā spēlē tikās ar Wild Cats.Sākumā Ērgļi izvirzijās vadībā ar 1:0 kurus guva Kristers Plūme no lieliskas Gata Namnieka piespēles. Bet pēctam jau pirmīt pieminētais Gatis Namnieks nopelnīja pretinieku komandai vairākumu. Pēc kāda laika vārtus guva iepriekšējās sezonas Ērgļu spēlētājs Roberts Birkavs no Bartow Jordan piespēles 1:1. Un kaķu mašīna bija ieslēgta un pēc neilga laika Sepp Werner jau izvirzīja Wild cats vadībā no jau otrās Bartow Jordan piespēles šajā mačā. Un tā arī beidzās 1.periods ar rezultātu 2:1 un Toma Kļaviņa noraidījumu.Sākoties jau 2.periodam Cats devās uz priekšu un tas attaisnojas ar Bartow Jordan gūtajiem vārtiem kur assistēja Elvis Smulāns un Catword Curtis. 3.periodā ērgļi apņēmīgi devās uz priekšu un no lieliskas Elvja Staņeviča piespēles gativs Namnieks gūst vārtus 3:2, pēctam Ruriks jau izlīdzina rezultātu un dodas pārtraukumā un gatavojas papildlaikam. Papildlaiks pagāja bez gūtajiem vārtiem. Un sekos pēcspēles metieni kur uzvaru Ērgļiem atnes Jānis Krūmiņš! Apsveicam Ērgļus ar lielisko spēli! Un novēlēsim komandas trennerim lai notur komandu visu sezonu šādā līmenī un no ērgļu puses es jums novēlu vēl daudz šādu skatāmu spēļu šajā sezonā lai jums veicas!Nākošnedēļ ielūkosimies ērgļu komandas iekšienē un trenniņu proceša.Ar cieņu Elvisx (Valmieras ērgļu mēdijs!)