Jauniešu tops: 20.-11. vieta.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Jauniešu tops: 20.-11. vieta. Empty Jauniešu tops: 20.-11. vieta.

Post by nickname33 Piektdiena Februāris 06, 2015 6:11 pm

Labdien! Kopā ar jums cilvēks, kas aizdomīgi līdzīgs ar ezi.



Jauniešu tops: 20.-11. vieta. 16gzotk




Kā mēs jau visi zinām, Toms Berķis ir izlēmis izveidot LSHL TOP 20 ,kurš ir balstīts uz šīs līgas spēlētāju viedokļiem. Bet es esmu pārāk slinks, lai noorganizētu šo pasākumu priekš JHL, bet pārējie laikam nav aizdomājušies par šo iespēju. Tāpēc es izlēmu izveidot savu TOP-20. Šīs TOPs ir balstīts uz jauniešu iegūtajiem TP sezonas laikā. A ko, kāpēc ne? LSHL līgas ĢM ir taču jāzina, kurš ir čaklāks un kuram hokejs ir pie kājas. Tāpēc sāksim.




20. vieta

Andis Kļaviņš Wizards - 19 TP

Andis Kļaviņš ir viens no daudzajiem Vankūveras Wizards spēlētājiem, kurš tika JHL līgā bijušā Wizards ĢM Intara Barsova dēļ. Sākums bija daudzsološs - treniņi, treniņnometne, pirmais rezultativitātes punkts...un viss. Drīzumā viņš zaudēja jebkādu interesi par hokeju un tas atsaucās uz viņa sniegumu - sezonas gaitā viņš ne ar ko īpašu viņš neizcēlās. Kāpēc viņš zaudēja interesi? Varbūt komandas sniegums viņam nepatika, varbūt kādas citas lietas - atbildi uz šo jautājumu mēs vairs nekad neuzzināsim.

Kura komanda varētu viņu draftēt: Nākamie 6-7 spēlētāji, ieskaitot Kļaviņu diez vai kādam interesēs. Viņi vienkārši nav LSHL līgas līmeņa spēlētāji. Bet sakarā ar to, ka draftā būs veseli 3 raundi, man nav nekādas tiesības apgalvot, ka Andis netiks draftēts. Varbūt Rīgas Trieciens komanda paņems viņu, kāda jau starpība.




19. vieta

Mārtiņš Tuls Wizards  - 21 TP

Vēl viens Vankūveras Wizards spēlētājs. Bet atšķirībā no Kļaviņa, Mārtiņš bija viens no 32 jauniešiem, kurš jau nobaudīja drafta ceremonijas gaisotni - JHL draftā viņu ar augsto 8. numuru izvēlējās Wizards komanda. Un atkal Wizards spēlētāju stilā - sākumā daudz strādā, beigās neko nedara. Bet te ir vēl viena atšķirībā no Vakūveras komandas kreisās malas uzbrucēja - Mārtiņš bija diezgan pamanāms laukumā un neskatoties uz to, ka viņu jau sen neredzēja treniņos, viņa rezultativitāte bija daudz vai maz normāla.

Kura komanda varētu viņu draftēt: Oslo Wild Cats vai Tals...Ventspils Fatsharks komanda.




18. vieta

Rimants Saldaks Lions  - 41 TP

Sezonas sākumā Lions ĢM Pettyfer bija licis uz lielas cerības uz bez šaubām talantīgo labās malas uzbrucēju. Kā nekā 2. drafta izvēle! Vēl pirms drafta viņš ''saldi'' spīdēja visās trijās prospektu spēlēs (jā tas bija diezgan neveikls mēģinājums spēlēties ar Rimanta uzvārdu): vienā no spēlēm viņš ir spējis iemest 2 ripas, otrā no viņām kļuva par uzvaras vārtiem. Bet drīzumā viss beidzās. Jau regulārās sezonas spēlēs viņa talants kaut kur pazuda; pats viņš palika diezgan slinks un apātisks. Un no Rimanta Saldaka viņš palicis par Rimantu ''Sāldaks'' Saldaku. Es nezinu, vai viņu var saukt par ''bust'', ja viņš nebija drafta pirmā izvēle, bet viens ir skaidrs - drafta 2. izvēle laikam tā arī paliks vienīgais sasniegums Saldaka karjerā.

Kura komanda varētu viņu draftēt: Valmieras Ērgļi komanda, viņiem ir vajadzīgs uzbrucējs, kurš vēl nav līdz galam atmetis hokejam ar roku.




17. vieta

Sandis Sunne  Knights  - 44 TP

Pirmais vārtsargs šajā divdesmitniekā un otrais spēlētājs, kas nokavēja JHL draftu. Bet viņš neilgi sēdēja bez darba - Losandželosas Knights ĢM piedāvāja viņam pamēģināt savi tieši šajā komandā. Sunne neatteicās un pēc neilga brīža viņš kļuva par pirmo vārtsargu. Personīgi no sākuma bija nelielas bažas par Laura lēmumu - vai spēs Sunne (saule?) aizstāt Knights veterānu Annenu? Izrādās kā var. Viņam bija labas, viņam bija arī sliktās spēles, bet labo spēļu skaits bija vairāk. Pat šīs fakts, ka viņš nebija tas čaklākais spēlētājs, uz viņa sniegumu tas ne īpaši traucēja viņam rādīt klasi. Tas nozīmēja, ka Sandim ir liels talants ar kuru viņš varēja kļūt par LSHL zvaigzni. Bet...

Kura komanda varētu viņu draftēt: Neviena. Jau sezonas vidū Sandis paziņoja par karjeras beigšanu. Žēl. Plus viens labs vārtsargs nenāktu LSHL līgai par sliktu.




16. vieta

Mārtiņš Krauze  Wizards - 49 TP

Un vēl viens Intara Barsova audzēknis. Spriežot pēc baumām, Krauze vēlējās tikt uz JHL līgu vēl 1. sezonas laikā, bet kaut kas sagāja greizi. Otrais mēģinājums izrādījās veiksmīgāks. Starp citu, viņš ir ticis Wizards komandā gandrīz vienlaikus ar Andi Kļaviņu. Runājot par tā saucamo mikroduēli starp Mārtiņu un Andi, pirmais bija veiksmīgāks - viņš bija čaklāks, rezultatīvāks un vispār kopumā, Krauze bija vairāk pamanāms. Būtu ļoti interesanti, ja viņš tā turpinātu, bet regulāras sezonas beigās notika mazs konflikts starp Mārtiņu un LSHL vadību. Rezultātā viņš pēkšņi pazuda un kā es sapratu, uz visiem laikiem.

Kura komanda varētu viņu draftēt: Man nekas nepaliek, kā atkal pieminēt Valmieras Ērgļi komandu.




15. vieta

Afanasijs Kovaluks  Lions  - 61 TP

Šī spēlētāja karjeru var aprakstīt ar vienu vārdu - viduvēji. 15. izvēle draftā, 9 punkti 22 spēlēs, ne īpaši aktīvs ārpus laukuma - viss ir viduvējā līmenī. Pat neskatoties uz to, ka no sākuma viņam bija vairāk intereses par hokeju, pat viņa labākajos mēnešos viņam nesanāca parādīt kaut ko īpašu. Un laika gaitā viņš diemžēl padevās. Pēdējā laikā pat Lions spēlētāji bez panākumiem cenšās viņu atrast. Priekš LSHL līgas komandu ģenerāliem menedžeriem viņš vispār jau skaitās, ka pazudis.

Kura komanda varētu viņu draftēt: Man ir apnicis drukāt Valmieras pilsētas nosaukumu, tāpēc es nosaukšu kādu citu komandu. Bauskas Lūši komandai tieši pietrūkst labs RW spēlētājs, varbūt viņi spētu pierunāt Afanasiju turpināt strādāt. Es domāju, ka viņš noderētu priekš 3.-4. maiņas.




14. vieta

Arvonen Koskinen  Knights  - 63 TP

Diezgan interesants vārds priekš soma, bet nu lai iet. Šīs ir pēdējais spēlētājs, kurš vadījās pēc principa ''labs sākums-švakas beigas''. Un viņš ir tik tiešām spilgts šī principa piemērs. Sākuma viņām bija ja ne fenomenāls, tad ļoti labs. Labākais RW Knights komandā, čakls spēlētājs, aktīvs ārpus laukuma - lielo komandu ĢM bija visas tiesības berzēt savus plaukstus. Un viss. Atkal viss...Sezonas vidū viņš pēkšņi (cik tipiski, vai ne?) pazuda no lielo komandu, no komandas biedru un Laura Prikuļa radara. Tas ir noticis pat pārāk pēkšņi. Beigu beigās viņš zaudēja savu ''labākā Knights RW'' statusu citam jaunietim, par kuru ies runa vēlāk.

Kura komanda varētu viņu draftēt: Aizputes Indiāņi komandā ir pilns ar centriem, bet kā ar malām? Īpaši pēc Krista Zommera aiziešanas no komandas karjeras beigšanas dēļ? Var jau noriskēt, vai ne? Alternatīva Arvonenam būs jau mums pazīstamie Bauska un Valmiera.




13. vieta

Dāvids Dobenbergs  Heat  - 68 TP

Viens no klusākajiem spēlētājiem starp visiem jauniešiem, ja ne klusākais. Reti kad mēs varējam dzirdēt kaut ko no viņa. Man jau pat likās, ka viņš pievienojas pie ''pazudušo'' pulka, bet izrādās, ka nav viss tik slikti. Ar maziem soļiem viņš centās pietuvoties JHL elitei tuvāk. Es domāju, ka viņam tas nav sanācis, bet atšķirībā no iepriekšējiem 7 spēlētājiem, viņš nenolaida rokas un turpināja strādāt. Manuprāt, viņam ir visas iespējas nomainīt savu 20. drafta izvēli pret kaut ko augstāko. Un viņš to izdarīs, ticiet man.

Kura komanda varētu viņu draftēt: Bārnijs Tuzis, Ventspils Fatsharks komandas ĢM visu sezonu bija neapmierināts ar aizsargiem. Bet kā ar centriem? Manuprāt, arī tur nav viss kārtībā. Tikai viens daudz vai maz normāls centrs, pārējie kaut kā atpaliek. Es domāju, ka Dāvidam ir visas iespējas kļūt par ''resno haizivi''. Bet ir vēl 3 komandas, kuras varētu skatīties cītīgāk uz Kalifornijas Heat centru: Tamperes Wolves, Oslo Wild Cats un Liepājas Plēsoņas.




12. vieta

Yay Brown  Wizards  - 70 TP

Trešā Wizards komandas drafta izvēle (kopumā devītais). Un starp citu, pirmais aizsargs šajā topā. Jau kādu laiku klīda baumas, ka šīs jauneklis ir kaut kādā veidā saistīts ar Elvi Staņeviču, kurš pēc LSHL veterānu domām, ir bijis saistīts ar totalizatoru mahinācijām. Lai nu kā, runa tagad ir par Brown, tāpēc turpināsim. Sākums viņam bija diezgan neitrāls. Barsovs nedeva viņam spēlēt daudz un Yay ne ar ko īpašu neizcēlās. Viss mainījās sezonas vidū, kad viņam ir sakrājusies pieredze - viņš kļuva par komandas pirmās maiņas aizsargu. Rezultāts nebija diez ko negaidīts: liels spēles laiks, vārtu guvumi (veseli 4!)
un...negatīvāks koeficients. Nu ja, Vankūverā tā ir ļoti bieža parādība.

Kura komanda varētu viņu draftēt: Bez šaubām, Ventspils Fatsharks vai Liepājas Plēsoņas - šīm komandām ir tik tiešām vāja aizsardzības līnija.




11. vieta

Thomas Prestigio  Heat  - 81 TP

Kā jau vēl pirms sezonas bija paredzēts, Thomas tika pirmajā drafta raundā. Un visu sezonu viņš veiksmīgi pierādīja to, ka šīs gājiens no Heat ĢM bija pareizs. Viņš visu regulāro sezonu bija viens no Heat uzbrukuma vilcējiem. Arī playoff spēlēs viņš nepalēnināja tempu, īpaši fināla spēlēs. Rezultātā viņš kopā ar komandas biedriem ceļ Lāčplēša kausu. Vienīgais mīnuss - viņš nav tas strādīgākais spēlētājs. Jā, viņš ir talantīgs, bet ar vienu talantu viņam būs ļoti grūti izsisties LSHL līgā. Lai nu kā, novēlēsim viņam veiksmi.

Kura komanda varētu viņu draftēt: Uz viņu attiecās tas pats, kas uz Koskinenu. Bet es noriskēšu un teikšu, ka viņu draftēs Oslo Wild Cats komanda, kā nekā Oslo ĢM Grosbergs ir arī Heat komandas co-ĢM, tāpēc ir liela iespēja, ka pēc drafta Thomas pārvāksies uz Skandināviju.




Jauniešu tops: 20.-11. vieta. 148zp1g
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauniešu tops: 20.-11. vieta. Empty Re: Jauniešu tops: 20.-11. vieta.

Post by Snickers Piektdiena Februāris 06, 2015 6:14 pm

Aplausi Aplausi Malacis ! Bija interesanti palasīt.. I Like

Gaidu otro daļu..
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauniešu tops: 20.-11. vieta. Empty Re: Jauniešu tops: 20.-11. vieta.

Post by Viedais Piektdiena Februāris 06, 2015 6:19 pm

Jauniešu tops: 20.-11. vieta. 48983842

Aplausi Aplausi Aplausi
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauniešu tops: 20.-11. vieta. Empty Re: Jauniešu tops: 20.-11. vieta.

Post by Seriijs19 Piektdiena Februāris 06, 2015 8:19 pm

Malacis Nick, labs raksts. Gaidu turpinājumu!  I Like
Seriijs19
Seriijs19
Peter Parker (RW)
Peter Parker (RW)

Postu skaits : 982
Join date : 10.10.13
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Riga City

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauniešu tops: 20.-11. vieta. Empty Re: Jauniešu tops: 20.-11. vieta.

Post by krisis06 Piektdiena Februāris 06, 2015 11:27 pm

Iespaidīgi ! Aplausi
krisis06
krisis06
Saņa Kreipāns #7 (D) /Head Coach/
Saņa Kreipāns #7 (D) /Head Coach/

Postu skaits : 971
Join date : 24.06.14
Vecums : 29
Dzīvesvieta : TP: 804

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauniešu tops: 20.-11. vieta. Empty Re: Jauniešu tops: 20.-11. vieta.

Post by Ngel Piektdiena Februāris 13, 2015 2:46 am

1,4kk
Ngel
Ngel
Serij Kovalchuk #66 (D)
Serij Kovalchuk #66 (D)

Postu skaits : 427
Join date : 11.11.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauniešu tops: 20.-11. vieta. Empty Re: Jauniešu tops: 20.-11. vieta.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā