Jauniešu tops: TOP-10!

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Jauniešu tops: TOP-10! Empty Jauniešu tops: TOP-10!

Post by nickname33 Piektdiena Februāris 06, 2015 9:33 pm

Jauniešu tops: TOP-10! 2vkev7d


Kuri vēl neredzēja, tad: Jauniešu tops: 20.-11. vieta ir šeit!

Beidzam ievadu, tuvāk pie lietas! Čaklāko spēlētāju TOP-10!






10. vieta

Peter Parker  Wizards  - 87 TP

Ņemot vērā to, ka Peter ir kārtējais ''pēcdraftnieks'', viņa 87 TP izskatās diezgan iespaidīgi. Bet ne tik iespaidīgi, cik labākajam starp spēlētājiem, kuri nepaspēja pieteikties draftam. Lai nu kā, viņš bija var teikt vienīgā Vankūveras cerība uz Lāčplēša kausu. Regulārajā sezonā viņš ir spējis sakrāt 21 punktus 24 spēlēs, kas izskatās gandrīz vai fenomenāli, zinot to, ka Wizards uzbrukums visu sezonu kliboja uz abām kājām. Žēl ,bet pat Parkers nespējas neko izdarīt pret Knights spēlētājiem un Wizards spēlētāju apātiju playoff spēlēs. Īpaši tas attiecās uz skandalozo 3.spēli, kurā Peter tērēja savu enerģiju nevis laukumā, bet strīdoties ar Knights ĢM Prikuli. Bet apstrīdēt faktu, ka Peteram ir liels potenciāls, ir diezgan absurdi, neskatoties uz neveiksmīgām PO spēlēm.

Kura komanda varētu viņu draftēt: Tā, kā mums jau ir zināma drafta secība, manas prognozes kļūs konkrētākas. [/b] Valmieras Ērgļi vai Bauskas Lūši komanda. Un es neizslēdzu variantu ar Oslo Wild Cats - viņiem pietrūkst patiešām spēcīgs RW.




9. vieta

Rikker Mercury  Heat  - 104 TP

Bez šaubām labākais kreisā malas uzbrucējs starp jauniešiem. Īstenībā viņam nebija nekādas konkurences - viņš ir vienīgais  LW, kas kaut ko darīja ne tikai laukumā. Viņš nebija starp līderiem pat savā komandā, bet jebkurā gadījumā, Lācplēša kausa iegūšana ir daudz svarīgāks panākums viņa karjerā, nekā viņa regulārās sezonas stati. Būs interesanti apskatīties, kurā komandā viņš tiks. Kā nekā, labu LW pozīcijas pārstāvju ir maz.

Kura komanda varētu viņu draftēt: Pirmā komanda, kura ienākusi manā prātā ir Rīgas Trieciens - viņiem šajā jomā ir pilnīgs krahs. Tikai viens LW un tas ir neaktīvs. Bet vai Rikker būs draftēts tik augstu (Triecienam ir 3. izvēle)? Vēl viena opcija: Aizputes Indiāņi.




8. vieta

Serij Kovalchuk  Knights  - 134 TP

Serij Kovalchuk - cilvēks, kam ļoti patīk būt intervētam, tātad, viņš ir aktīvs arī ārpus darba. Starp citu, šī Losandželosas Knights aizsargs savu darbu pilda ļoti labi - viņš ieņem otro vietu spēka paņēmienu topā. Otrais starp visiem JHL līgas spēlētājiem, ja kas. Viņš gandrīz nepiedalījās Knights uzbrukumā (kaut arī 6 gūtie vārti arī ir diezgan labs rādītājs), bet viņam tas nav vajadzīgs. Viņš zina, ko viņam ir jādara. Starp citu: regulārajā sezonā viņš ir spējis iemest 6 ripas izdarot...tikai 7 metienus. Varbūt viņam ir jēga vairāk mest?

Kura komanda viņu draftēs: Es gribēju jau teikt, ka Ventspils Fatsharks komanda būs nākamā priekš Serija, bet es šaubos, ka viņš būs tik zemu priekš 14. drafta izvēles. Es ticu, ka viņš tiks Liepājas Plēsoņas komandā, tādējādi viņi spēs ieriebt ''resnajām haizivīm''. Priekš Kurzemes derbija tas būs ''best for business''.




7. vieta

Ethan Olivander  Lions  - 139 TP

Viņš ir ticis komandā nepiedaloties drafta, pie tam viņš bija pamanāms vēl pirms drafta. Viņš ir vienīgais spēlētājs, kam ir izdevies šīs triks. Tas ir noticis pateicoties Lions ĢM Pettyfer, ar kuru Ethan ir pazīstams. ''Lauvu'' boss izlēma negaidīt draftu un uzreiz paņēma angļu centru. Kā izrādās, šīs gājiens bija pareizs - Konektikutas štats tā arī nekad neieraudzīs JHL finālu, bet mest akmeņus uz Ethan pusi sakarā ar neveiksmi nebūs gudri. Viens no labākajiem centriem JHL līgā centās kā varēja, lai beidzot izvilktu Lions komandu uz finālu. Nesanāca. Varbūt starp lielajiem viņam paveiksies vairāk?

Kura komanda varētu viņu draftēt: Ļoti iespējams, ka viņš tiks Tamperes Wolves komandā. Ir vēl Ventspils Fatsharks, bet viņiem ir pārāk zems izvēles numurs priekš talantīga jaunieša no Lielbritānijas.




6. vieta

Jānis Grava  Heat  - 162 TP

Pēdējais aizsargs šajā topā. Sezonas sākums bija lielisks priekš Kalifornijas Heat aizsarga - viennozīmīgi labākais šīs pozīcijas pārstāvis starp jauniešiem. Bet laika gaitā viņa konkurents Serij Kovalchuk ir adaptējies JHL līmenīm, tāpēc Jānim nācās vairāk strādāt, lai paliktu virsotnē. Vai tas viņam ir sanācis - spriediet paši. Bet fakts paliek fakts - viņš ir viens no TOP prospektiem. Starp citu, ja atkal salīdzināt ar Kovalchuku, Jānis Heat spēlēs vēl mazāk gāja uz priekšu, bet tik un tā spēja sakrāt 10 rezultatīvas piespēles. Manuprāt, tas ir labs rādītājs.

Kura komanda varētu viņu draftēt: es domāju, ka viņu draftēs Liepājas Plēsoņas komandā, tādējādi Jānis kļūs par drafta pirmo izvēli. Ja nē, tad Rīgas Trieciens arī būtu laimīgi nostiprināt aizsardzības līniju.




5. vieta

James Gerisson  Lions  - 170 TP

Vārtsargi tik tiešam ir pacentušies, lai LSHL līgas komandas ĢM, kuriem nav laba vārtsarga, gandrīz vai raudātu no laimes. James ir viens no pirmajiem aktīvajiem spēlētājiem, kurš ir pieteicies draftam. Viņu ar 7. kārtas numuru izēvelējās Konektikutas Lions komanda un uzreiz kļuva par ''lauvu'' pirmo vārtsargu. Visu sezonu viņam bija sāncensības ar kādu citu GK, par kuru es runāšu vēlāk, tāpēc mēs ik pa laikam varējam dzirdēt, kā viņi kašķējās savā starpā. Vai viņš bija labāk, nekā tas pagaidām nezināmais vārtsargs? Atkal spriediet paši. (aha, spriediet. Vienalga, ka jūs nezinat, kurš ir tas nezināmais GK. Ģeniāli! xD) Bet viens ir skaidrs - viņam ir visas cerības kļūt par zvaigzni.

Kura komanda varētu viņu draftēt: Iespējams, ka viņš tiks Tamperes Wolves komandā - šajā komandā vārtsargi spēlē pārāk nestabili. Ir arī variants ar Aizputes Indiāņi komandu.




4. vieta

Edijs Budrevičs  Knights  - 180 TP

Bez šaubām labākais centrs, kas ir pieejams draftā. Viņš ir vienīgais jaunietis, kurš spēlēja divās komandās. (Te es varēju pieminēt Joe Quick, bet viņš ir diskvalificēts uz mūžu. Otrais spēlētājs, Henrijs Lerme tā arī netika Wizards sākumsastāvā un drīzumā tika izmests) Viņam bija vienalga, kur spēlēt - klibojošā Wizards komandā, vai spēcīgā Knights komandā. Viņš vienkārši darīja savu darbu, un darīja viņš to lieliski. Edijs tā arī nespēja iegūt Lāčplēša kausu, bet viņām nevajag ilgi skumt. Labākā JHL līgas centra statusu viņam vairs nekurš neatņems.

Kura komanda varētu viņu draftēt: Un atkal te Tamperes Wolves. Varbūt arī Valmieras Ērgļi. Manuprāt, abām komandām ir interesanti labi uzbrucēji. Un Edijs nebūs izņēmums.


Un tagad - saldais ēdiens: TOP-3!!!





3. vieta Jauniešu tops: TOP-10! 27yd0rc

Antti Anrikainen  Heat  - 188 TP

Līdz pašām beigām par 3. vietu bija sīva cīņa. Un beigu beigās virtuālo bronzu saņem vēl viens vārtsargs, šoreiz no Kalifornijas Heat komandas. Viņa drafta numurs nebija sevišķi augsts (13.), bet tagad viņam ir visas cerības būt izvēlētam jau pirmajā raundā. Un Lāčplēša kauss būs viens no iemesliem. Kas interesanti,  sezonas sākumā gandrīz neviens nevarēja to paredzēt - Heat komanda vienu brīdi atradās pēdēja vietā. Visi spēlēja švaki, arī somu vārtsargs. Bet pēc tam spēlētāji pamodās un Antti sajuta, ka viss nav beidzies. Jo tālāk, jo labāk. PO pusfinālā viņi spēja salauzt Lions pretestību un pēc tam finālā diezgan negaidīti viegli uzvarēja Knights komandu. Pats Antti nebija nekāds super stabils vārtsargs, bet viņam viss vēl ir priekšā.

Kura komanda varētu viņu draftēt:Iespējams, ka Aizputes Indiāņi - īpaši tas būs iespējams pēc Rietumu konferences fināla, kurā vārtsarga nestabila spēle maksāja Aizputei visu sēriju. Iespējams arī cits variants: Tamperes Wolves. Bet izskatās, ka reālākais variants ir, cik dīvaini tas neskanētu, Bauskas Lūši komanda. Un izskatās, ka pats Lūšu ĢM Toms Berķis to neslēpj.







2. vieta Jauniešu tops: TOP-10! Zxsjt5

Jānis Sitējs  Knights  - 234 TP


Ja godīgi, no sākuma es viņu pat nepamanīju. Jā, kopējais 6. drafta numurs, ja viņš bija talantīgs. Bet tik un tā man nelikās, ka viņš kļūs par vienu no TOP-3 prospektiem. Un rūgti maldījos! Jau sezonas vidū es sapratu, ka šīs cilvēks kļūs par vienu no labākajiem. Un ir pat negaidīti, ka sezonas sākums viņam bija ļoti švaks. Viņš ar pūlēm spēja tikt pie rezultatīvajiem punktiem. Un man radās jautājums - kāpēc viņam tik neveicās? Viens no aktīvākajiem, čakls, centīgs...bet neveiksmīgs. Šīs domas automātiski pazuda sezonas beigās, kad viņš sāka rādīt klasi. Un tā līdz beigām. Pat fināla 5. spēlē, kad viss jau bija skaidrs, Sitējs nepadevās un iemeta prestiža vārtus. Tas nozīmē, ka viņam ir raksturs. Lielisks papildinājums jebkurai komandai.

Kura komanda viņu draftēs: Uz 90% esmu pārliecināts, ka viņu izvēlēsies Valmieras Ērgļi komanda. Neizslēdzu arī Liepājas Plēsoņas variantu.








1. vieta Jauniešu tops: TOP-10! 2941hee

Nick Name  Wizards  - 261 TP

Tik tiešām negaidīts pavērsiens, kā arī JHL S3 drafta 1. izvēle, vai ne? Nick jau no sākuma sāka pierādīt to, ka viņam nav vienaldzīgs hokejs. Treniņi, treniņi un vēlreiz treniņi - smags darbs viņam nebija svešs. Bet lielāku uzmanību viņš izpelnījās nevis ar treniņiem un spēlēm, bet ar savu uzvedību pēc spēlēm. Katru uzvaru viņš svinēja ne īpaši emocionāli. Toties gandrīz katru zaudējumu viņš pārāk sāpīgi pārdzīvoja. Īpaši tas attiecās uz PO pusfinālu, kuru Nick nosauca par cirku dēļ jau zināmajiem notikumiem 3. sērijas spēlē. Pati sezonas viņam gāja, kā pa amerikāņu kalniņiem - bija periodi, kad viņš slikti spēlēja, bija periodi, kad viņš labi spēlēja un tā līdz pusfināla sērijas beigām. Jā, Niks ir nestabils vārtsargs, bet viņu var tik tiešām  iegāzt kas cits - viņa nervi un raksturs. Ja viņš labos savus trūkumus, tad viņam ir visas iespējas kļūt par leģendu. Bet tagad - strādā, Nick, strādā.

Kura komanda varētu viņu izvēlēties: Pagaidām visiespējamākais variants ir saistīts ar Oslo Wild Cats komandu. Ir vēl Liepājas Plēsoņas komanda, kurai arī ir problēmas ar vārtsaedzības līniju, bet es nedomāju, ka Niks velk uz 1. drafta izvēli.




Tas arī ir viss, ko es vēlējos pateikt.Ceru, ka jums patika šīs TOP. Un vēl es ceru, ka LSHL komandu ĢM tas noderēs. Paldies visiem par uzmanību un veiksmi!


Jauniešu tops: TOP-10! 290y92g
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauniešu tops: TOP-10! Empty Re: Jauniešu tops: TOP-10!

Post by DoUbLeD Piektdiena Februāris 06, 2015 9:44 pm

Divi ļoti labi raksti!
Neapšaubāmi tie palīdzēs komandu ĢM izvēlēties ko draftēt! Smile
DoUbLeD
DoUbLeD
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/

Postu skaits : 2606
Join date : 07.06.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Rugāji

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauniešu tops: TOP-10! Empty Re: Jauniešu tops: TOP-10!

Post by Hell Piektdiena Februāris 06, 2015 9:51 pm

I Like
Hell
Hell
Jānis Sitējs #93 (RW)
Jānis Sitējs #93 (RW)

Postu skaits : 1214
Join date : 18.11.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Liepāja

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauniešu tops: TOP-10! Empty Re: Jauniešu tops: TOP-10!

Post by Kristz Piektdiena Februāris 06, 2015 9:58 pm

I Like vismaz uzzināju, kurš esmu Smile 

Malacis !
Nebūšu Indiāņos, tur viss sarunāts.

Lūši Lūši Lūši
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauniešu tops: TOP-10! Empty Re: Jauniešu tops: TOP-10!

Post by Snickers Piektdiena Februāris 06, 2015 10:13 pm

Tiešām baudāmi raksti no tavas puses.. I Like
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauniešu tops: TOP-10! Empty Re: Jauniešu tops: TOP-10!

Post by Intarusu Piektdiena Februāris 06, 2015 10:22 pm

Super skaits labs raksts Smile
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauniešu tops: TOP-10! Empty Re: Jauniešu tops: TOP-10!

Post by Viedais Piektdiena Februāris 06, 2015 10:38 pm

Kā man neveicas... LSHL pametu līdz viņš tiek tur, atkal par mani raksti nebūs. Dry
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauniešu tops: TOP-10! Empty Re: Jauniešu tops: TOP-10!

Post by Kanzanio Piektdiena Februāris 06, 2015 10:48 pm

Centīšos arī pēc sezonas būt ar tādiem rezultātiem, labs raksts!
Kanzanio
Kanzanio
Jack Sundin #88 (GK)
Jack Sundin #88 (GK)

Postu skaits : 501
Join date : 28.01.15

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauniešu tops: TOP-10! Empty Re: Jauniešu tops: TOP-10!

Post by Skipper Sestdiena Februāris 07, 2015 12:01 am

Ļoti laba lasāmviela. Ieguvu vajadzīgo informāciju Smile
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauniešu tops: TOP-10! Empty Re: Jauniešu tops: TOP-10!

Post by eda2233 Sestdiena Februāris 07, 2015 12:25 am

Nick un kurš teica, ka man neapdzīt Olivanderu? Very Happy
http://www.lshl.lv/t4649-jhl-zinas-3

eda2233
eda2233
Edijs Budrevičs #13 (C)
Edijs Budrevičs #13 (C)

Postu skaits : 530
Join date : 25.11.14
Vecums : 30

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauniešu tops: TOP-10! Empty Re: Jauniešu tops: TOP-10!

Post by Jogurtaa Sestdiena Februāris 07, 2015 1:12 am

eda2233 rakstīja:Nick un kurš teica, ka man neapdzīt Olivanderu? Very Happy

Me too lazy to do stuff. Very Happy
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauniešu tops: TOP-10! Empty Re: Jauniešu tops: TOP-10!

Post by dzhonis Sestdiena Februāris 07, 2015 7:43 pm

Kā vienmēr labi! Smile
dzhonis
dzhonis
Jānis Grava #2 (D)
Jānis Grava #2 (D)

Postu skaits : 325
Join date : 07.11.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauniešu tops: TOP-10! Empty Re: Jauniešu tops: TOP-10!

Post by Ngel Piektdiena Februāris 13, 2015 2:47 am

1,4kk
Ngel
Ngel
Serij Kovalchuk #66 (D)
Serij Kovalchuk #66 (D)

Postu skaits : 427
Join date : 11.11.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Jauniešu tops: TOP-10! Empty Re: Jauniešu tops: TOP-10!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā