Post by nickname33 Svētdena Decembris 07, 2014 6:34 pm

Sveicināti visiem! Es ceru, ka man nenāksies atkal atkārtot, kas ar jums ir kopā. Jebkurā gadījumā, tas nav ne Nick Name, ne Ģirts Valdmanis un ne Lācis Dzērājs.

JHL Ziņas #1 A4tzll

*čukstus* Ja kas, tad mani sauc Ezis Ceļotājs.

Man vakar nenāca galvā nekādas idejas, tāpēc es atkal izveidoju spēlētāju TOP. Un šodien man atkal nekas nenāk prātā, tāpēc šodien būs JHL ziņas. Ceru, ka jūs sapratīsiet un piedosiet mani. Sāksim ar līgas darījumiem.

Darījumi

1.
Lions 2 000 000 <-----> Gatis Līvs+Jurģis Kļava Wizards

Emm... 2 000 000 par ko? Par diviem neaktīviem spēlētājiem? Es vēl varu saprast par Kļavu, jo ''burvjiem'' ar labās malas uzbrucējiem neiet tik spoži. Bet Līvs kam ir vajadzīgs? Viņš trenējies tikai 1 dienu, pēc tam pazuda, pie tam Wizards komandā jau spēlē 5 aizsargi. Vienīgais tam izskaidrojums - ar šo darījumu Wizards komanda spēs spēlēt ar 4 uzbrukuma trijniekiem un 3 aizsargu pāriem, kas dos papildus atpūtu pirmai maiņai. Bet tik un tā - pārāk daudz priekš neaktīvajiem.

2.
Pēteris Sarkanilknis un Artūrs Kristkalns ---> uz Wizards par 500k katram.

Nekas īpašs - viņi ir neaktīvi, tāpēc viņiem ir minimāls kontrakts. Nu ne ārā mest viņus, pie tam Barsovs ļoti rūpējās par komandas pirmo maiņu.

3.
Toni Harmaajärvi ---> uz Lions  par 500k

Identisks gadījums: neaktīvs spēlētājs - minimāls kontrakts. Pie tam, kreisās malas uzbrucēji ir Lions valdes galvassāpe (dēļ viņu trūkuma), tāpēc šīs pozīcijas pastiprināšana izmaksāja viņiem diezgan lēti.

JHL Pārbaudes Spēles

Neskatoties uz to, ka JHL līgas spēlētāji joprojām gaida sezonas sākumu, bez spēlēm viņi neizpalika. Šajā nedēļā abās līgās norisinājās pārbaudes spēles, kurā treneri varēja izmēģināt savas taktikas un spēlētāji - demonstrēt savu meistarību. Tā, kā es rakstu tikai JHL ziņas, tad arī informācija būs tikai par JHL pārbaudes spēlēm.

Vankūveras Wizards - Konektikutas Lions 2:6 (2:0; 0:1; 0:5)

Pirmās 10 minūtes abi vārtsargi turējās braši, bet tad Wizards spēlētāji izšāva veselas divas reizes un pēc 12 spēles minūtēm rezultāts bija jau 2:0. Un neskatoties uz to, ka Lions otrās trešdaļas sākumā atspēlēja vienus vārtus, spēles gaita nemainījās - mazs spēles pārsvars bija Vankūverai...
Es nezinu, ka ir noticis trešajā trešdaļā, bet man ir 3 varianti:

1) Wizards spēlētāji pārdzērās eliksīru;
2) Wizards spēlētāji pārāk ātri ir sajutušies par JHL līgas karaļiem;
3) Nick Name ir izdzēris pārāk daudz viskija.

Jebkurā gadījumā, 3. trešdaļā mēs redzējam pavisam citu komandu: spēlētāji negrib spēlēt + Nick Name vairs nevēlās vilkt komandu = 5 bezatbildes vārti no Lions puses (5. Lions vārti tika iemesti tukšajos vārtos). Īsāk sakot, komandas vājā puse ir atrasta, tagad spēlētājiem nāksies racionālāk sadalīt spēkus pa trešdaļām.

Pēc spēles komentāri bija diezgan interesanti:

Nick Name:

nickname33 rakstīja:Kaut kā ir apnicis spēlēt 3.trešdaļā. Un kur ir aizsardzība? Normāls bardaks - 40 metieni pa vārtiem spēlē.

Nu ja, tas ir viņa stilā.

Joe Quick atbild:

AmberCo rakstīja:
Īsts GK nekad nevaino citus, it īpaši savu komandu, ja pa mani būs 80 metieni, nekad nevainošu komandu. Smile

Te mēs domājam, ka tulīt sāksies īstais karš...kā tad:

nickname33 rakstīja:Ethan būs vīlies, uzzinot to, ka es tagad ballējos, tāpēc man nav intereses atbildēt Quickam.

Nick Name.

Ar šādu attieksmi viņš jau ir gatavā leģenda. Visi 3 kausi, 99% atvairītu metienu visās līgās, u.t.t.

JHL Ziņas #1 Ngu9vq

Nē laikam...

Konektikutas Lions - Kalifornija Heat 3:5 (0:1; 2:1; 1:3)

Pārējās 3 spēles es neskatījos tik cītīgi, lai rakstīt veselu romānu par šīm spēlēm. Lions šajā spēlē atkal nonāk iedzīnējos ar 0:2, pie tam 2. vārtus iemeta savējais. Bet Lions spēlētāji jau zin šo situāciju, tāpēc mums bija tiesības redzēt vēl vienu ''comeback'' no viņu puses...

31:58 - 1:2 hmm.
34:02 - 2:2 Emm...Wizards spēlētāji Heat kreklos? Dodu 100%, ka Lions iemetīs arī 3.vārtus.
40:22 - 3:2 Nu ja, nu ja. Gaidam 4:2.
44:12 - 3:3 Labi, Wizards spēlētāji te nav iesaistīti.

Pēc tam Heat spēlētāji iemeta vēl 2 vārtus (pēdējie bija iemesti tukšajos vārtos) un spēles beigas rezultāts: 5:3 Kalifornijas Heat labā.

Kalifornijas Heat - Losandželosas Knights 4:2 (2:0; 1:2; 1:0)

Šī bija Knights pirmā spēle, tāpēc bija interesanti apskatīties uz šīs komandas spēlētājiem. Starp citu, šajā spēlē Knights sastāvā spēlēja abi vārtsargi: Annens un Quick. Pie tam Knights ĢM plānoja likt vārtos tikai Kviku, bet kaut kādā veidā sanāca tā, ka sākumā spēlēja Markuss. Bet nu viss ir pareizi - Markuss pagaidām ir labāk par Joe. Runājot par spēli: Heat parādija pārējām JHL komandām, ka viņi ir gatavi uzvarai. Vispār šī spēle bija nelīdzena - sākuma 20-30 minūtes bija zem Heat spēlētāju kontroles. Kad spēlētāji no Kalifornijas panāca rezultātu 3:0 (Annenu nomainīja Quick, kas ielaida uzreiz pēc pirmā metiena), viņi mazliet samazināja spiedienu. Rezultātā Knights komanda pamodās un iemeta 2 vārtus ,kas deva viņiem cerības izglābt šo spēli. Bet 3. trešdaļā viņi vairs nespēja apspēlēt Anrikainenu, pie tam Heat spēles beigās iemeta tukšajos vārtos: 4:2 Kalifornijas Heat labā.

Pēc spēles Joe Quick atkal grasījās uztaisīt skandālu: viņam nepatika tas fakts, ka viņam tika atvēlēts 2. vārtsarga status. Bet viņu ātri nomierināja, tāpēc ejam skatīties pēdējo spēli.

Vankūveras Wizards - Losandželosas Knights 1:6 (0:2; 1:2; 0:2)

Kviks laikam bija pārāk nikns pēc spēles ar Kalifornijas Heat. Fenomenālie 97% no viņa puses pierāda to, ka viņš nezaudēja motivāciju pēc lokālās neveiksmes. Nick Name gan nepaveicās - 6 ielaistie vārti no 27 metieniem (pēc 6. ielaistās ripas Niku nomainīja). Vankūvera turpina ciest neveiksmes, atkal ieladot 6 ripas.

Komentāri:

Prasmīgs GK var, vnk kā jau teicu par daudz tevi pārslavēja pirms sezonas Wink

nickname33 rakstīja:
Tev vienkārši paveicās, nekas vairāk.

Mazliet var piekrist Nikam - šeit vairāk lomu spēlēja nevis vārtsargi, bet spēlētāji. Ja precīzāk - viņu meistarība. Knights spēlētāji pagaidām ir meistarigāki, nekā spēlētāji no Vankūveras. Novēlu Barsovam un Liniņam izlabot šo trūkumu, jo neitrāli hokeja fani vēlās spraigāku cīņu čempionātā.

Tagad mēs gaidīsim JHL sezona sākumu, bet ja jums nav ko darīt, tad jūs varat parakāties pa JHL mēdijas rakstiem un intervijām.

Šoreiz tas arī viss, kopā ar jums bija Ezis Ceļotājs.