Ierašanās Kalifornijas Heat

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Ierašanās Kalifornijas Heat Empty Ierašanās Kalifornijas Heat

Post by dzhonis Otrdiena Novembris 25, 2014 8:05 pm

Labs vakars!

Šoreiz, aizsargs, Jānis Grava dalījās savās pārdomas par ierašanos Kalifornijas Heat komandā, kurā viņš vakar tika draftēts. Heat Pirmkārt jau pirmais, kas sāk skanēt galvā izdzirdot vārdu Kalifornija ir LL Cool J dziesma Going Back To Cali. Kalifornija, protams, ir bez maz vai sapņu zeme daudziem, dēļ tās klimata, vides un atrašanās vietas. Jānim Gravam šis daudzu cilvēku sapnis ir piepildījies. Tālāk jau būs paša spēlētāja iespaidi par ierašanos Kalifornijā un satikšanos ar komandas biedriem, personālu un pilsētas iepazīšanu.
Tātad vakar notikušajā trešās sezonas JHL draftā tiku draftēts Kalifornijas Heat komandā. Mani izvēlējās otrajā raundā kā pirmo, un kā piekto kopumā. Par šādu rezultātu esmu ļoti apmierināts un cerams izveidosies pozitīva sadarbība ar komandu. Taču diemžēl nācās pamest tikko iepazīto Annu, kura devās ar mani kopā uz draftu, jo jāpārceļas uz saulaino Kaliforniju.
Ierašanās Kalifornijas Heat 5474b5991e4a7vebrtcd1416934809

Uzreiz pēc drafta ar komandas transportu devos uz savu dzīvokli paņēmu jau sakravātās mantas un bija jādodas uz lidostu, jo biļete jau bija nopirkta. Ceļš bija garš, taču lidojums biznesa klasē deva savus plusus. Jāpiebilst, ka mēs visi jaunie draftētie spēlētāji lidojām kopā, tādēļ varēju iepazīties jau ar saviem jaunajiem komandas biedriem. Tas, protams, arī bija liels pluss, par ko komanda noteikti bija padomājusi iepriekš, lai visi jaunie jau iepazītos un parunātos pa ceļam.
Ierašanās Kalifornijas Heat 1684227

Ierodoties Kalifornijā, lidostā mūs sagaidīja komandas GM Coyote. Sakāpām visi komandas transportā un devāmies uz Kalifornijas Heat hokeja arēnu, lai iepazītos ar personālu un pārējiem komandas biedriem. Ceļš no lidostas līdz arēnai nebija garš, aptuveni, stundas laikā bijām jau klāt pie arēnas. Devāmies iekšā arēnā, lai iepazītos ar personālu un jaunajiem komandas biedriem. Jāsaka, ka visi bija atsaucīgi un bija patiess prieks, ka esmu nokļuvis šajā komandā, jo jau no pirmajiem momentiem jutos pieņemts un kā mājās. Biju patīkami pārsteigts par cilvēku daudzumu personālā, tik profesionālā komandā vēl nebiju bijis.
Ierašanās Kalifornijas Heat 5474b461bf5cbcmuealz1416934497

Pēc iepazīšanās ar personālu un komandas biedriem, izdalīja mums katram komandas automašīnas ar ko varam brīvi pārvietoties, taču galvenais tās mērķis, protams, ir nogādāt mūs uz un no arēnas uz mājām. Kā arī, iedeva mums savu dzīvokļu atslēgas. Pastāstīja, kā tur nokļūt, teica, ka automašīnu GPS jau ir ievadīta mājas adrese, tā kā neparko nevajag uztraukties. Teica, ka vakarā jāierodas Charlie restorānā uz kopīgām komandas vakariņām un tādu kā neformālo iepazīšanos. Tā nu paņēmis visas nepieciešamās lietas devos ārā no halles, lai dotos uz savu jauno mājvietu. Izejot ārā gaidīja vēl viens pārsteigums, komandas automašīna, jaunā BMW 5. sērija. Ar smaidu sejā devos uz savu dzīvokli, piebraucot pie mājas jau atkal bij smaids sejā, dzīvoklis labā rajonā, jaunajā projektā. Ieejot dzīvoklī, viss, protams, vislabākajā kārtībā.
Ierašanās Kalifornijas Heat 5474c083d22bfmlmwcps1416937603

Tāda nu bija mana ierašanās Kalifornijas Heat komandā un pirmā saskarsme ar personālu, komandas biedriem. Ko gan es varu teikt - esmu apmierināts. Esmu priecīgs, ka mani draftēja tieši šī komanda, dzīve izdodas. Komandas auto un piešķirtais dzīvoklis ir labu labais, tā kā par dzīvi sūdzēties nedrīkstu. Redzēs kā ies treniņos un kā spēšu sastrādāties ar komandu, taču, domāju, ka ar to problēmām nevajadzētu būt, jo esmu draudzīgs un strādīgs. Tā kā, cerams, viss būs labi.
Labi, paldies, ka lasījāt šo visu, tagad jādodas uz Charlie restorānu uz manām pirmajām komandas vakariņām un neoficiālo iepazīšanos. Rīt jau pirmais treniņš Kalifornijas Heat kreklā.
Heat

Attā.
dzhonis
dzhonis
Jānis Grava #2 (D)
Jānis Grava #2 (D)

Postu skaits : 325
Join date : 07.11.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Ierašanās Kalifornijas Heat Empty Re: Ierašanās Kalifornijas Heat

Post by Snickers Otrdiena Novembris 25, 2014 8:13 pm

Es izlabošu ,ka esmu asistents ,jo GM ir Coyote !! (Esmu OWC  ĢM) !

Tā  I Like !

P.S. Annu jau varēji paķert līdzi..:DD
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Ierašanās Kalifornijas Heat Empty Re: Ierašanās Kalifornijas Heat

Post by Viedais Otrdiena Novembris 25, 2014 8:13 pm

Man patīk tavs stils! Good read! I Like
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Ierašanās Kalifornijas Heat Empty Re: Ierašanās Kalifornijas Heat

Post by dzhonis Otrdiena Novembris 25, 2014 8:21 pm

Snickers rakstīja:Es izlabošu ,ka esmu asistents ,jo GM ir Coyote !! Tā  I Like !

P.S. Annu jau varēji paķert līdzi..:DD
Skaidrs, izlabots. Smile
Nevēlējos ņemt līdz meiteni, kuru esmu saticis 2x Very Happy , un viņa arī neprasījās baigi līdz. Very Happy
Viedais rakstīja:Man patīk tavs stils! Good read! I Like
Paldies! Smile
dzhonis
dzhonis
Jānis Grava #2 (D)
Jānis Grava #2 (D)

Postu skaits : 325
Join date : 07.11.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Ierašanās Kalifornijas Heat Empty Re: Ierašanās Kalifornijas Heat

Post by Coyote Otrdiena Novembris 25, 2014 8:23 pm

Maalacis! I Like
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

Ierašanās Kalifornijas Heat Empty Re: Ierašanās Kalifornijas Heat

Post by Viedais Otrdiena Novembris 25, 2014 11:31 pm

Sākotnēji domāts, kā TPU uzdevums, bet autors nezināja, ka par to nesaņems naudu iekš JHL media, tādēļ pārvietoju uz šo kategoriju, lai raksts netiktu vērtēts un labās atsauksmes nepazustu!

Tātad nevērtējam šo atsevišķi, ārpus TPU.
Good luck!
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Ierašanās Kalifornijas Heat Empty Re: Ierašanās Kalifornijas Heat

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā