Puslitrs jautrības jeb 500 postu svinības

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Puslitrs jautrības jeb 500 postu svinības Empty Puslitrs jautrības jeb 500 postu svinības

Post by Maus Trešdiena Novembris 05, 2014 12:10 am

500

Ir pienācis laiks izteikt manas domas par jums.
Saturaties, nekā interesanta nebūs, neņemiet pie sirds, ja kādu aizskaru.
Arī, es esmu piemirsis kādu no jums, tā kā lūdzu, piedodiet.


Alens

Hei hei hei, tas tak Pakito. Mūžīgs assprātis, Robčika ienīdējs, Talsu GM. Piedāvāja man līgumu, kad pieteicos līgā, bet tas bija par mazu, jo Bauska man bija piedāvājusi sulīgāku līgumu. Vienmēr var uzsist normālu klaču, ja ir vajadzīgā tēma.

Evelīna.

Stuped.
...
...
...
Ūber stuped Wub
Mana LSHL mīlestība.
Mums vienmēr ir par ko parunāt, varam pārspriest jeb kādas stulbības, kādas vien zinām. Godīgi sakot, galvenais iemesls, kapēc paliku aktīvs LSHL, jo, meitene. Man ļoti patika viņas mīlestība pret Sundīnu. Ā, un viņai ir apslēpta mīlestība pret pelēm. Un mums ir līdzīga mūzikas gaume.

Gints

Trakais nēģeris. Komandas biedrs jau otro sezonu. Viņam vienmēr visi izmaksājot. Es gan to nedarīšu.
Klīst leģendas, ka kādreiz esot nospēlējis veselu spēli bez maiņas, varbūt pat tā ir bijis, Peļonis caur pohu neatcerās.

Kaste

Tevi īpaši nezinu, daudz nerunā. Spēlē Vilkos...Atriebība ir salda, ne? Kārtējā Plēsoņa, awesome čalis, vienmēr var par kaut ko paņirgt. Parasti, mēs runājam svētdienu vakaros, Plēšoņu čatā.

Liniņš

Teikšu godīgi, man Liniņš sākumā, mazliet, besīja ārā. Bet tas bija pirmās piecas minūtes, ko viņš rakstīja. Bija komandas biedrs uz divām dienām, pa retam sanāk noķert skype čatā un uzsist klaču.

Beņķis

Piebalgas galvenais idiots. Piedzima kā Kūsis, nomirs kā Kūsis. Šis te radījums mani uzrunāja, lai palieku aktīvs, bet kā jau minēju, Evelīna ir vainīga pie tā, ka paliku aktīvs.
Esam dibinājuši savu narko karteli, un 13. saeimas vēlēšanu uzvarētāju, partiju "Nevainīgi vainīgās jaunavas". Viņam patīk ostīt visādus pleķus Bauskas ģerbtuvēs un dedzināt vistas.

Mārtiņš

Viņa majestātiskā augstība, Mārtiņš Viedovič. Cilvēks ar plānu, un pamatojumu. Viņš mani netieši iepazīstināja ar How I Met Your Mother, tāpēc viņš ir legend-wait for it-DARY.
Un, ir izplatījušās baumas, ka Bārnijs ir sācis lietot dopingu.

Artūrs

Galvenais Artūrs Grozbijs. Oslo GM, kurš šogad netiks finālā. Pa retam var uzsist normālu klaču.

Reinis

Cietais rieksts. Disciplinārās komitejas vadītājs. Lol spēlētājs, normāls čalis. Sen nav iznācis satikt skype, bet derētu.

Matīss

Kokin, nezinu par tevi daudz, tik zinu to, ka es reliģiozs, un patīk bārstīt savas domas. Arī, biji caurums starp Konektikutas štangām.

Zommeru Krists

Indiāņu Gm, arī mans GM uz divām dienām. Aizputnieks. Piedod vecīt, par aizmainīšanas pieprasīšanu, vienkārši neredzu sevi kā Sūdīna komandas biedru.

Vītolu Janka

Aizputes galvenais peģis, Bauskas leģenda, lomiks bez galvas. Vēl joprojām gaidu uzaicinājumu uz dzerstiņu. Kad esat Aizputē, labāk nestaigājiet pa centru, šis visus novēro no šekuma.
Dzīvē vēl lielāks mudaks, kā forumā.

Pēteris

Melnākais LSHL lietotājs, viņš ir tik tumšs, ka helovīnos viņam nevajag tērpu, viņš iet tāpat, jā ikdienā,  jo visi domā, ka tas ir viņa tērps.

Spuņģis

Kur stati Spuņģi? Ha, slināks par deputātiem. Maita, neaktīvs palicis bija, grūti atcerēties, Kombainu galveno. Tik zinu to, ka ir vainīgs pie Loko zaudēm.

Gaļickis

Shinedown for ze vin. Triecienietis. Sen neesmu redzējis tevi pie dzīvajiem, vai pareizāk sakot, neesmu sevi ievilcis pie dzīvajiem. Ja vajag kādu šutku padzīt, tad zinu pie kā iet. Ja man parādīsies kādas problēmas ar Pežas sniegumu, ceru, ka parādīsi, kā jūs to darījāt Černobiļā.

Ģirts

Galvenā Liepājas Plēsoņa. Skops GM, kurš man nedod jēdzīgu līgumu, neuzklausīja manu lūgumu pačakarēt GM'us caur FA, tapēc ienīstu viņu vairāk par Sūdīnu.
F1 fanboy, Kimi for ze vin.

Lauris

Ze Numero Uno, Prikols Lauris. Kārtējā Plēsoņa, līgas dibinātājs, kurš tagad ir pārvērties par pamatīgu sliņķi. Reti kad noķeru forumā vai skype, bet kad noķeru, izveidojas diezgan pat assprātīga sarakste.

Robčiks

Kā es tevi bieži vien ienīstu. Šobrīd, mana galvenā skabarga pakaļā šajā forumā. Ja tu nebūtu sācis dzīt mahinācijas caur crew, es tevi vēl cienītu. Pēdējā laikā mazliet cieņas ir parādijies, ceru, ka vairs nevārīsi sūdus, un uz uzvedīsies normāli, jo bieži vien var sataisīt normālas vakara sarakstes lielajā čatā.
P.S. Negribi iesaistīties narkobiznesā?  Laughing

Paldies jums, ka padarījāt mani aktīvu, šijā vasarā, kad paliku aktīvs, izgāju cauri karuselim, ko sniedza dzīve, jūs šo laiku padarijāt neaizmirstamu!
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Puslitrs jautrības jeb 500 postu svinības Empty Re: Puslitrs jautrības jeb 500 postu svinības

Post by Viedais Trešdiena Novembris 05, 2014 12:45 am

Javki, tas viss ir javki. HIMYM viss jau noskatīts? Laughing
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Puslitrs jautrības jeb 500 postu svinības Empty Re: Puslitrs jautrības jeb 500 postu svinības

Post by Viesis Trešdiena Novembris 05, 2014 7:23 am

Kapēc es visiem asociējos ar vistu dedzināšanu? Sad
I Like

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Puslitrs jautrības jeb 500 postu svinības Empty Re: Puslitrs jautrības jeb 500 postu svinības

Post by Viesis Trešdiena Novembris 05, 2014 7:52 am

chubijzs rakstīja:Kapēc es visiem asociējos ar vistu dedzināšanu? Sad
I Like
No tevis pamatīgi nes pēc deguma smakas...

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Puslitrs jautrības jeb 500 postu svinības Empty Re: Puslitrs jautrības jeb 500 postu svinības

Post by Maus Trešdiena Novembris 05, 2014 8:35 am

Viedais rakstīja:Javki, tas viss ir javki. HIMYM viss jau noskatīts? Laughing

Iesprūdu 6. sezonā, nav bijis laika skatīties Very Happy
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Puslitrs jautrības jeb 500 postu svinības Empty Re: Puslitrs jautrības jeb 500 postu svinības

Post by Viesis Ceturtdiena Novembris 06, 2014 8:05 pm

Interesanti, ka paliki līdzīga iemesla dēļ kā es. Bija uzradušās domas takā vākties prom, un tad pēkšņi uzradās Evelīna un man uzreiz bija interese par to kā šis beigsies. Tas bija baigi sen though, otrā sezona?

Tagad gan, liekas, ka ir mainījusies publika un ir daudz interesantāk. Kā arī amats DK Sundīna laikos bija tik darbpilns un interesants, ka tagad vairs nenāk ne doma vākties prom.

Vispār, Mārtiņa veiktais darbs LSHL ceļ tikai uz augšu. Prieks skatīties. Smile

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Puslitrs jautrības jeb 500 postu svinības Empty Re: Puslitrs jautrības jeb 500 postu svinības

Post by Jogurtaa Ceturtdiena Novembris 06, 2014 8:59 pm

Aaaw you're my stuped too Wub
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Puslitrs jautrības jeb 500 postu svinības Empty Re: Puslitrs jautrības jeb 500 postu svinības

Post by Maus Ceturtdiena Novembris 06, 2014 9:43 pm

Puslitrs jautrības jeb 500 postu svinības 48758660
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Puslitrs jautrības jeb 500 postu svinības Empty Re: Puslitrs jautrības jeb 500 postu svinības

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā