Yay Brown .

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Yay Brown .  Empty Yay Brown .

Post by Elvisxx Otrdiena Novembris 04, 2014 7:27 pm

Sveiki , LSHL ļaudis . Šeit es Elvisxx . Jā , varbūt kādam tas asocējas ar Elvisx , jā , tas esmu es ! Un esmu izveidojis citi akountu un spēlētāju un gribu sākt jaunu dzīvi LSHL . Esmu gatavs uzņemt daudz repliku un uzbraucienu , jo tomēr mana pagātne tagat visu LSHL laiku man vilksies līdzi un tur es neko padarīt vairs nevarēšu , bet ceru kad spēšu un darīšu visu kas vien ir manos spēkos lai savu reputāciju labotu . Mazliet par pagātni . . . Mūsu klubam kurā mans iepriekš veidotajs spēlētājs spēlēs vēl līdz s7 . Bija daudz nesaskaņu kad iekšēju , gan arēji , publiski . Sākās viss ar manu stulbumu . Nespēju adekvāti rakstīt un uzvesties , bet centīšos visu to mainīt . Tālāk sekoja Birka aiziešana no Ērgļiem . Un mūsu lielās provokācijas Ucerītim . Viss gāja . . . Kamēr es biju viens no nevainīgiem , bet lai šis murgs beidzas uzrakstīju kopēju karjeras beigšanu daudziem spēlētājiem daudzi mani teikšu tieši apčakarēja , bet tas nekas esmu to jau piedevis . Un tā es aizgāju no LSHL ar -10000000000 reputāciju , bet tagat esmu gatavs dienu no dienas likt +1 vai pat +0,0001 savai reputācijai lai tā atkal būtu plusos un mēs būtu labi kolēģi LSHL . Paldies par uzmanību , ceru kad mani jūs uzņemsies atpakaļ ar laipnību un nenonicinās un neizprovocēs uz daudziem strīdiem , jā zinu esmu sliktais puika un daudziem esu melnajā sarakstā , bet ceru tas viss drīz mainīsies ! Labi tas ir viss pa šo . Un ja šo lasa labs grafiķis un vēlas ar šo "idiotu" vēl sarunāties lūdzu atsaucaties jo manam jaunajam spēlētājam vaidzētu skaistu sigu un avatāru ! Smile Paldies par uzmanību . Ar cieņu notiesātais Elvisxx .
Elvisxx
Elvisxx

Postu skaits : 145
Join date : 04.11.14
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Skrunda

Atpakaļ uz augšu Go down

Yay Brown .  Empty Re: Yay Brown .

Post by Viesis Otrdiena Novembris 04, 2014 7:46 pm

Ja būtu Elvisxxx ,tad ieliktu ''+'' , bet tagad - ''Nāh''.  Dry

:trol:

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Yay Brown .  Empty Re: Yay Brown .

Post by trusis Otrdiena Novembris 04, 2014 9:57 pm

Manas prognozes, Elvis iesaistīsies mafijā, sāksies viskautkādi sūdi, viņš aizies no LSHL, atgriezīsies ar niku ElvisXXX, un Liniņš ieliks +.

'My name is Sherlock Holmes. It is my business to know what other people don't know.' /Sherlock Holmes/
trusis
trusis
Ģirts Valdmanis #82 (C)
Ģirts Valdmanis #82 (C)

Postu skaits : 1553
Join date : 03.08.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Yay Brown .  Empty Re: Yay Brown .

Post by Elvisxx Otrdiena Novembris 04, 2014 10:05 pm

TrussArBiss rakstīja:Manas prognozes, Elvis iesaistīsies mafijā, sāksies viskautkādi sūdi, viņš aizies no LSHL, atgriezīsies ar niku ElvisXXX, un Liniņš ieliks +.

'My name is Sherlock Holmes.  It is my business to know what other people don't know.' /Sherlock Holmes/

Labi kad par mani kāds domā un prognozē!Smile
Elvisxx
Elvisxx

Postu skaits : 145
Join date : 04.11.14
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Skrunda

Atpakaļ uz augšu Go down

Yay Brown .  Empty Re: Yay Brown .

Post by Maus Otrdiena Novembris 04, 2014 11:14 pm

Netaisi sūdus un būs ok!

Un tā 3x ideja vispār ir laba, a nu ka uzliec Very Happy
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Yay Brown .  Empty Re: Yay Brown .

Post by vairogs Ceturtdiena Novembris 27, 2014 1:54 pm

1 TP
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Yay Brown .  Empty Re: Yay Brown .

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā