+18 :)

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

+18 :) - Page 2 Empty Re: +18 :)

Post by Kristz Ceturtdiena Septembris 25, 2014 9:39 pm

nu Saeima vispār ir klauni .. Gint, tomēr piekrītu Tev. Naudu tie muļķi baigi zog.
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) - Page 2 Empty Re: +18 :)

Post by Viedais Ceturtdiena Septembris 25, 2014 9:53 pm

Es labprāt šim pievērstos un ceru, ka topiks nebūs beigts līdz rītdienas vakaram, kad man vairāk laika būs. Very Happy


Īsumā, par kaimiņu noteikti nav vērts balsot, tur ir pilns ar tādiem varoņiem, nesaku, ka viņš ir slikts, bet no politikas neko necērt.. tur tomēr jābūt izglītotam cilvēkam. Jā, es viņu tur daudz labprātāk redzētu, kā Ušakovu, vai vēl kādu tamlīdzīgo, problēma tāda, ka tikai mūsu vecuma cilvēki balsotu par kaimiņu un tas ir niecīgs skaits, pietam, tādu, kas neko necērt.

Ir vēl variants par Nacionālo apvienību balsot, pazīstu pašu Raivi vēl stipri pirms viņš iesaistījās politikā, un viņš patiešām ir patriots un Latvijai vēl to labāko, neskatoties uz to arī par to vēl ir jāpadomā, jo viņu iekļūšanas iespēja ir diezgan niecīga.

Šajās vēlēšanās manuprāt diemžēl nevaram balsot par sev tīkamākajiem, bet racionāli spriest un atdot savu balsi par lielāko LV partiju.. tas būs mazākais no ļaunumiem, jo ja SC tiks pie varas, tad arivederči..., daži te nesen lepojās, ka LSHL ir tieši tādēļ, ka te ir LV sarunvaloda utt.


Tā arī ir Latvijas problēma, nesaprotu tos, kuri vēl nav sapratuši, kā SC tiek tik tālu.. ir viena krievu partija ''Saskaņa'' (iepriekš SC - Saskaņas Centrs), Ždanoka un pārējie ir vienkārši bagāti muļķi, kuri paši saprot, ka nekur netiks, bet dara to, kā hobiju, turppretim tā vietā, lai ''sakarīgie'' latvieši apvienotos un izveidotu vienu daudzmaz normālu partiju, viņi sadalās un izveido 15, līdz ar to latviešu balsis sadalās...


Pilnīgi iespējams, ka tas ir ar nodomu, jo viņi arī nav muļķi un tāda situācija ir tikai dēļ tā, ka kādam tas ir izdevīgi. Ne Šlesers, ne Bondars, ne Straujuma nav muļķi... visi to Latvijā apzinās, bet tas viņiem ir izdevīgi... tā kā, jā. Labi šodien nav laika īsti visu to gari pastāstīt un uzrakstīt, rīt 18+ varam Rīgā pie manis novākties, pie viskija glāzes un izlemt, kā rīkoties, lai būtu mazāks tas ļaunums. Very Happy


BET BALSOT IR JĀIET VISIEM, tie kas te raksta ka neies, ejiet un nobalsojiet vienalga par kuru bet vismaz ''uz papīra'' latviešu partiju, kaur par Vienotību, galvenais, lai pie varas netiek SASKAŅA!

+18 :) - Page 2 RUS
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) - Page 2 Empty Re: +18 :)

Post by Viesis Ceturtdiena Septembris 25, 2014 9:59 pm

Perfekts posts!

Ja negribat sovetskij sojuz un govoritj po ruski piespiedu kārtā, ejat un nobalsojiet!

Kaimiņam nav tikai mūsu vecuma atbalsts, pat Dobelē vienam šoferim ir mašīna ar viņa uzlīmi, un viņs nav starp jaunajiem.

Un rēķini, ka visi ārzemēs reģistrētie Latvieši pieder Rīgas apgabalam. Domāju, ka kaut ko jau no tās lietas viņš rubī, ja spēj uzrakt un ar labiem argumentiem pielikt pie vietas daudz pieredzējušākus cilvēkus.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) - Page 2 Empty Re: +18 :)

Post by vairogs Piektdiena Septembris 26, 2014 7:12 am

Ja krievs sadomātu savu purnu te iebāzt .lai apostītu gaisu - es nedomāju ,ka te liela daļa to ievēlēto stāvēs ar ieročiem rokās un aizsargās zemi - esmu pārliecināts ,ka liela daļa paķers savu piebāzto naudas maku un aizskries uz rietumiem vai arī līdīs pakaļā krievam !

Un te paliksim mēs , apbruņoti ar dunčiem vai ko nopietnāku - tas cits jautājums !

Es pilnībā uzstāju ,ka saeimā vairāk par 50 deputātu vietām nav vajadzīgs ! (tad vismaz kaut cik varētu censties viņus izkontrolēt !)

Tagad pārāk daudz viņu - puse tur guļ !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) - Page 2 Empty Re: +18 :)

Post by Skipper Piektdiena Septembris 26, 2014 10:15 am

Man nav laika pamatojumiem. Bet man ir 18 un es iešu balsot, zinu ka to nedarīšu par krieviem, bet visticamāk par vienotību.
Kā arī, Kaimiņu neatbalstu, bet domāju, ka viņš tiks saimā, jo ir gana daudz , kuri neizprot kopējo bildi un redzot, ka viņš ir lecīgs TV ekrānā, padomā, ka veiks lielisku darbu tur. Man ģimenē ir daudz gudri cilvēku un viņiem ir sava pieredze un nostāja. Viņus tagad negrasos citēt, bet viņi mani pārliecināja. Cilvēki virs 40 uzskata, ka Kaimiņš 1pret1 zaudēja un noskatoties to raidījumu vēlreiz, pēc viņu argumentiem, sāku piekrist. Viņu nostāja ir tāda, ka jāiet balsot tikai tādēļ, lai krievs netiek pie teikšanas un lai tie paši vecie zagļi netiek atpakaļ. Varbūt vēlāk ļaušu savai mammai iekomentēt un pateikt savus argumentus, viņa ir viens no tiem cilvēkiem Laughing Laughing
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) - Page 2 Empty Re: +18 :)

Post by vairogs Piektdiena Septembris 26, 2014 10:40 am

Neatceros ,kur to redzēju ,vai tik pa TV nebij - rādīja sižetu ,kur aptaujā tantiņas par ko tās balsos ,vai ir izlēmušas !

Beigās skanēja atbildes - nezinu un par tiem ģīmjiem kuri atrodami viņu pastkastītēs skaitliski visvairāk !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) - Page 2 Empty Re: +18 :)

Post by Viedais Piektdiena Septembris 26, 2014 2:56 pm

Skipper rakstīja:Man nav laika pamatojumiem. Bet man ir 18 un es iešu balsot, zinu ka to nedarīšu par krieviem, bet visticamāk par vienotību.
Kā arī, Kaimiņu neatbalstu, bet domāju, ka viņš tiks saimā, jo ir gana daudz , kuri neizprot kopējo bildi un redzot, ka viņš ir lecīgs TV ekrānā, padomā, ka veiks lielisku darbu tur. Man ģimenē ir daudz gudri cilvēku un viņiem ir sava pieredze un nostāja. Viņus tagad negrasos citēt, bet viņi mani pārliecināja. Cilvēki virs 40 uzskata, ka Kaimiņš 1pret1 zaudēja un noskatoties to raidījumu vēlreiz, pēc viņu argumentiem, sāku piekrist. Viņu nostāja ir tāda, ka jāiet balsot tikai tādēļ, lai krievs netiek pie teikšanas un lai tie paši vecie zagļi netiek atpakaļ. Varbūt vēlāk ļaušu savai mammai iekomentēt un pateikt savus argumentus, viņa ir viens no tiem cilvēkiem Laughing Laughing

Gudri cilvēki parasti nemēģina citus pārliecināt, vai pārvilkt savā pusē. Tie argumentē savu ideju, tālākais paliek paša indivīda ziņā. Tā pati problēma ar skolām, ka nemāca izprast lietas būtību, bet ieurbj formulu.

Nevēlos aizskart Tevi, vai tavu ģimeni..., iespējams pats nepareizi formulēji savu sakāmo, līdz ar to šāda mana reakcija. 1pret1 un visas šīs debates vispār ir paredzētas naivām tantiņām, ir reāli jāparskata dokumentācija un jaizprot kurš patiešām, ko ir darījis. Visi tak stāsta, ka grib Latviju padarīt par skaistāku un labāku zemi, pat Ušakovs. Bet reāli vajag nedaudz analizēt, ar ko šie cilvēki tiekas, kā tērē valsts nodokļumaksātāju naudu un uz kādiem lēmumiem savus parakstus uzliek.
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) - Page 2 Empty Re: +18 :)

Post by vairogs Piektdiena Septembris 26, 2014 3:32 pm

Un tos bezgalīgos sarakstus ,ko katrs sola , bet cik reāli tie ir izpildāmi !

Vakar skatījos raidījuma ierakstu ,kur runāja ,ka visi sola tādu mannā putru , bet piemēram neviens nesola neko darīt valsts aizsardzībai !

Parasti ,kā nāk vēlēšanas ,tā viņi atceras Latgali , Latvijas laukus utt , bet kā vēlēšanas prom ,tā neko neinteresējas !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) - Page 2 Empty Re: +18 :)

Post by Skipper Piektdiena Septembris 26, 2014 5:53 pm

Katram jau savs viedoklis, bet man vnk kaitina, ka tik daudzi cenšas būt gudri un bez jeb kādas reālas pieredzes, bet tikai uz savām domām pamatojoties spriež par to kas būs labāk.
Reāli domājot, kas ir Kaimiņš? Viņš ir labs aktieris, kas pilda savu funkciju, viņš ar saviem izlēcieniem reklamē savu partiju. Nebrīnos, ja viņam par to maksā. Būtībā viņš pildītu to pašu lomu ko būtu pildījis Ozoliņš, ja tomēr būtu kandidējis, reklāmas seja. Vnk laba reklāma, nekas vairāk.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) - Page 2 Empty Re: +18 :)

Post by Viedais Piektdiena Septembris 26, 2014 6:26 pm

Es nesaprotu, kāpēc joprojām tiek pieminēts Kaimiņš.. Laughing
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) - Page 2 Empty Re: +18 :)

Post by The_Mazais. Piektdiena Septembris 26, 2014 6:39 pm

Tikai tagad atradu šo topiku, vēlēt iešu,apmēram zinu par ko vēlēšu, bet vai par kādu konkrēti, to gan neesmu izdomājis. Smile
The_Mazais.
The_Mazais.
Inokentijs Kastiņš #15 (C)
Inokentijs Kastiņš #15 (C)

Postu skaits : 1218
Join date : 30.06.13
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) - Page 2 Empty Re: +18 :)

Post by Gintzz69 Piektdiena Septembris 26, 2014 8:33 pm

Skipper rakstīja:Katram jau savs viedoklis, bet man vnk kaitina, ka tik daudzi cenšas būt gudri un bez jeb kādas reālas pieredzes, bet tikai uz savām domām pamatojoties spriež par to kas būs labāk.
Reāli domājot, kas ir Kaimiņš? Viņš ir labs aktieris, kas pilda savu funkciju, viņš ar saviem izlēcieniem reklamē savu partiju. Nebrīnos, ja viņam par to maksā. Būtībā viņš pildītu to pašu lomu ko būtu pildījis Ozoliņš, ja tomēr būtu kandidējis, reklāmas seja. Vnk laba reklāma, nekas vairāk.
Esi skatījies Suņu būdas pēdējos raidijumus?!
Viņš pats teica, pat ja nepatīk kāds no viņa partijas lai svītrojot laukā, viņam tas vienalga.
Un viņam pat ir šobrīd svarīgāk nevis pašam tikt tur iekšā bet lai Sudrabas partija "No sirds Latvijai" tur netiekot.
Gintzz69
Gintzz69
JJ Heskey #69 (LW)
JJ Heskey #69 (LW)

Postu skaits : 821
Join date : 30.11.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) - Page 2 Empty Re: +18 :)

Post by Skipper Sestdiena Septembris 27, 2014 1:22 am

Kāpēc Kaimiņu nevar pieminēt? Domāju, ka cilvēku lielā aizrautība ar viņu šobrīd ir aktuāla tēma un šajā topikā saruna par viņu varētu sākties ne vienreiz vien.
Tici vai nē, bet es savu laiku tādam raidījumam netērēju. Īsti uzjautrinošs vai interesants man viņš nekad nav licies.. Varbūt tikai tad, kad studijā bija Timrots.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) - Page 2 Empty Re: +18 :)

Post by Gintzz69 Ceturtdiena Oktobris 02, 2014 10:06 pm

Pastudēju vairāk par vēlēšanām un tikai divas dienas pirms beigām esmu pārliecināts par ko balsošu.
Un tie kas teica, ka kaimiņu toč neievēlēs... Reali pēdējā raidijumā kur tas vēlēšanu galvenais izstāstija statistikas, tas ka Kaimiņš var tikt saemā ir vairāk kā iespējams.
Un iesaku noskatīties šito, pat tie kuriem Kaimiņs neinteresē, nav par viņu īsti video.
Gintzz69
Gintzz69
JJ Heskey #69 (LW)
JJ Heskey #69 (LW)

Postu skaits : 821
Join date : 30.11.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) - Page 2 Empty Re: +18 :)

Post by Viesis Piektdiena Novembris 07, 2014 9:22 am

Rinkēvičs gejs, good job. :| Tagad Krievijā noteikti propagandēs mūs kā "homīšu" valsti, varu derēt, ka Igaunija jau tā ir nodēvēta, dēļ viendzimuma laulības legalizēšanas. Vāks ar šito pasauli. Sad

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) - Page 2 Empty Re: +18 :)

Post by Viedais Piektdiena Novembris 07, 2014 9:26 am

Žēl, bet nu lielisks piemērs par to, kas notiek ar tevi, ja vēl 30+ gados dzīvo pie mātes, sāc iet ''čigrī'' un rodas debīlas idejas, piemēram lēkāt pa citu vīriešu desām. phe, pretīgi.

No otras puses acīmredzot, viņam māte apmaksā rēķinus un visu pārējo, nav tik liels stress un salīdzinoši kautko redzamu ir arī izdarījis Latvijas labad, kautgan tagad tas viss izskatās pēc lēta PR. fgts.

Vissvairāk gremd, ka tas tiek paziņots pēc vēlēšanām, ja tik tiešām tik ļoti lepotos, tad paziņotu pirms un 90% ka nebūtu iekķuvis 12. saeimā.
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) - Page 2 Empty Re: +18 :)

Post by Viesis Piektdiena Novembris 07, 2014 9:30 am

Bail iedomāties, kas būtu, ja viņš būtu izglītības ministrs.  Laughing savā ziņā, labi ka nav.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) - Page 2 Empty Re: +18 :)

Post by Viedais Piektdiena Novembris 07, 2014 9:31 am

Izglīto vietējos skolniekus, vai izglīto Eiropu un citas ārzemes, kāda atšķirība?

Ar vienu augsta ranga pediņu pietiek, lai Latviju ārvalstu masu medijos varētu dēvēt par pediņu valsti...
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) - Page 2 Empty Re: +18 :)

Post by laaceens30 Piektdiena Novembris 07, 2014 5:07 pm

Ei tu nost... Jums baigi uztrauc, ka mums ir legalizētas viendzimumu laulības? Tas tāpat nepalielinās vai nesamazinās "pediņu" un "lesbiešu" skaitu. Arī bez visas legalizēšanas viņi atradīs veidu kā aprecēties. Tākā, šis likums principā neko nemaina!
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) - Page 2 Empty Re: +18 :)

Post by Viesis Piektdiena Novembris 07, 2014 5:10 pm

matiss.kokins rakstīja:Ei tu nost... Jums baigi uztrauc, ka mums ir legalizētas viendzimumu laulības? Tas tāpat nepalielinās vai nesamazinās "pediņu" un "lesbiešu" skaitu. Arī bez visas legalizēšanas viņi atradīs veidu kā aprecēties. Tākā, šis likums principā neko nemaina!
Nav mums vēl legalizētas.  Laughing
Manis pēc lai viņi precas, bet lai nebāž savu orientāciju citiem cilvēkiem sejās un nelielās ar to, it kā tā būtu Dieva dāvana - būt gejam.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) - Page 2 Empty Re: +18 :)

Post by Viedais Piektdiena Novembris 07, 2014 5:32 pm

Tas ir pretdabiski, ja būtu izbraucis no Latvijas uz pāris valstīm, kur tas ir aizgājis jau pārāk tālu.., tad arī šķērmīgi mestos. Vai pietiek kautvai izbraukt no sava lauku miesta uz Rīgu praida laikā, lai jau uz korķi vilktu.

Viendzimuma laulības, da lai dara, ko grib, bet skolās tādi nedrīkst strādāt un praidus taisīt arī nē, es taču bļa neeju pie ielu ar plakātu rokās un nerādu visiem ka ***** sievietes...

Bet vispār tā ir cita tēma, kautgan vairs jau pat tas ko dari savā guļamistabā, gūltā nevar iztikt bez politiskā piesitiena.. Facepalm
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) - Page 2 Empty Re: +18 :)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā