+18 :)

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

+18 :) Empty +18 :)

Post by MrColt Ceturtdiena Septembris 25, 2014 3:51 am

Tātad vēlēšanas tuvojas vēja spārtniem Smile
Zinu ka šeit ir arī pilngadīgi tāpēc jautāju par ko jūs balsosiet, ja vispār balsosiet. Ja tomēr nebalsosiet uzrakstat kādēļ jūs to nedarīsiet Smile

Es būšu viens no tiem kas atbalstīs 8 sarakstu un Artusu Kaimiņu Smile



Man viņš liekas intresanta persona, gribētos arī lai viņš tur savu solījumu un kad tiks ievēlēts lai visur dotos ar KAMERU Smile

Vienozīmīgi balsojat par viņu Smile būs vismaz intresanti skatīties kas notiek tur iekšā.
MrColt
MrColt
Emīls Treilons #68 (RW)
Emīls Treilons #68 (RW)

Postu skaits : 1014
Join date : 24.07.13
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Kandava

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) Empty Re: +18 :)

Post by vairogs Ceturtdiena Septembris 25, 2014 9:24 am

Tikai atceries , ka politikā viens nav karotājs , tur jau tādu jūra(bez pārējo atbalsta nekā - ar to es domāju partijas , koalīcijas , līdzīgi domājošo) - sola ,nu tik visiem parādīšu , bet kā tiek iekšā ,tā pat muti pavērt nevar - varbūt sākumā vēl spirinās , bet tālāk korumpētā pelēcība ikvienam spārnus aplauž - un tad visi izskatās vienlīdzīgi .... Un nevienam vairs neinteresē ,ko kaut kad solījis - galvenais ,ka silta vietiņa un naudiņa kabatās ripo !

Un vēlētāji ir kā tādi mazohisti-pašnāvnieki ar ļoti ļoti īsu atmiņu - viņu vienreiz piesmej , mīda dubļos , ar samazgām aplej - bet viņi kā jau paraugpilsoņi pēc pāris gadiem iet un atkal naivi cer ,ka nu šoreiz viss būs citādāk - Da nekas nebūs citādāk !
Teātra izrādē sižetu var mainīt - bet ne korumpētajā politikā , kur viens otram pakaļu slauka !

Lai gan pēdējā desmitgadē jau politika sāk pielīdzināties lielai teātra izrādei ,kur jau pirms vēlēšanām rezultāti jau faktiski zināmi bez īpašiem pārsteigumiem (pirms pagājušajām pirms tam prognozēju izkārtojumu - un pirmās 5 partijas precīzi no pirmās līdz piektai ... ) .

(šogad turos pa gabalu no reklāmām un raidījumiem - nevēlos būt daļa no tā murga ... )

Balso par ko gribi - vienalga uzmetīs !
Daudzi cerēja kādu laiku atpakaļ uz NA , nu tie nāks un sāksies jauna ēra , kāds rezultāts ? Tādi paši bezzobaini kodieni - šur tur nedaudz iepīkstas un tas ar viss - personīgi man vairs viņi nesimpatizē - tādi paši valsts nodevēji - pārdeva valsts vērtības - LATIŅAM atā atā ! (Ja vēl sākumā bij pret , vajadzēja tik 1 sēdi ar vienotību un domas mainījās !)

Tagad Dombrovskis un pārējie Briseles kāposti var neuztraukties , nevajag naudu mainīt braukājot uz Briseli !


Tā pati Lemberga sāga - cik tad var ?! (jau atkal dzirdēju ,ka būs premjera kandidāts) !

Tam, cik zinu, neļauj(aizliedz) vairs Ventspili vadīt , bet viņš gatavs būt par premjeru ! (Kas tas par kārtējo veiksmes stāstu ?)
Viņš tik kā ZZS PR triks - balsu vākšanas mašīna !
Vienreiz uzticīgā tauta balso par viņu - nekā ! Nu labi , dosim viņam otru iespēju - atkal līderis - bet atkal kā vēlēšanas galā ,tā vairs netiecas uz šo posteni ! (tagad jau kaut kāda trešā reize - bet it kā iekšienē visi nav vairs tik apmierināti - bet gan jau tos nospiedīs !)

Gadiem ASV reklamēja(ikviena sapņu zeme vai tuvu tam) - šī ir vieta ,kur iespējams ir viss - ir iespējams kļūt par ko vien vēlies , īstenot savus sapņus utt ...
Tak nē , Latvija ir šī sapņu zeme , kur biezākais maks un nekaunīga līšana visos caurumos ir veiksmes atslēga - korumpētā sapņu zeme !



Par šo pašu misteru Kaimiņu - nebiju augstās domās par viņu kā aktieri un tad vēl iedomāties ,ka viņa ''feiss'' būtu regulāri ziņās jāredz !
(Pilnībā pietiek ar Griguli - un viņas veiksmes stāstu - galvenā atslēga - savu ģīmi piekar pēc iespējas visur + pilnas pastkastes un vari tagad sēdēt Briselē un kāpostiņu ēst ) !

Priecājos ,ka man pretī logiem nav tie daudzie reklāmu stendi , ja būtu man uz tiem visu laiku jāskatās - es viņus izmantotu kā vudu !


Bet nevienam neko neaizliedzu - ejiet uz vēlēšanām , balsojiet par ko gribiet , pēc tam sekojiet līdzi ,kā jūsu favorīts vai favorīti ikdienā strādā , cik aktīvi iestājas par tautas interesēm !

Tādas ir jūsu tiesības !




Ko sēsi ,to pļausi - ko ievēlēsi , pēc tam sagremo viņu darbību sekas !


Lai jums tā diena ir izdevusies un par gaišu nākotni ...

Ar cieņu , korumpētā vadības stila kritiķis - Vairogs !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) Empty Re: +18 :)

Post by vairogs Ceturtdiena Septembris 25, 2014 9:34 am

Emīl , tev izdevās ar virsrakstu ! Very Happy

Ienācu ,jo domāju ,ka būs par pikantākām lietām sarunas !

Parasti nepilngadīgie ,ja redz 18+ , tad noteikti iemetīs aci , tā viņš ir ! Very Happy

Tas tāpat kā daudz kur reģistrējoties un ne tikai , pietiek būt kaut vai kaut kādam erotiskākam foto albūmiņam tajos pašos Delfos un pirms tam izvēlne izlec :

"piekrītu apskatīties ,esmu 18+" un "nav 18+ , eju prom no lapas"

Kā jūs domājat , kuru nepilngadīgie variantu spiedīs ?
- protams ,ka pirmo variantu ! Pat mūķene spiestu pirmo - protams ja vien viņa nav galīgi izskalota !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) Empty Re: +18 :)

Post by Sumbrs Ceturtdiena Septembris 25, 2014 11:58 am

Es personīgi nebalsošu. Nekad to neesmu darījis un laikam jau arī netaisos.
Sumbrs
Sumbrs
ZiggY BigZ #45
ZiggY BigZ #45

Postu skaits : 1123
Join date : 04.07.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) Empty Re: +18 :)

Post by vairogs Ceturtdiena Septembris 25, 2014 12:47 pm

Sumbrs rakstīja:Es personīgi nebalsošu. Nekad to neesmu darījis un laikam jau arī netaisos.
Tu pateici tos vārdus , kurus es centos neteikt skaļi ! Very Happy Very Happy
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) Empty Re: +18 :)

Post by Bracco Ceturtdiena Septembris 25, 2014 1:34 pm

Es viennozimigi balsosu un tas bus Artuss Kaimins. Es zinu, ka vins ieviesis izmainas. Vnk cepuri nost vinam.
Bracco
Bracco
Ingus Grigorjevs #88 (LW)
Ingus Grigorjevs #88 (LW)

Postu skaits : 1226
Join date : 19.08.13
Vecums : 30
Dzīvesvieta : Parise

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) Empty Re: +18 :)

Post by Viesis Ceturtdiena Septembris 25, 2014 1:54 pm

vairogs rakstīja:
Sumbrs rakstīja:Es personīgi nebalsošu. Nekad to neesmu darījis un laikam jau arī netaisos.
Tu pateici tos vārdus , kurus es centos neteikt skaļi ! Very Happy Very Happy
Tieši šādas rīcības dēļ Ukrainu izpārdeva. Krievi nav muļķi, tie jau ies balsot par savējiem tiks SC pie vārda, sadomās vēl izstāties no visām savienībām un aiziet, Ukrainas variants.  Laughing
Saprotu, tie liekēži, kas ir pie varas neko neizmainīs, bet viņi vismaz nesaka, ka Pļutkins ir labākais, kas Latvijai var būt, kā to pateica ausainais Ušakovs. Latvieti, neesi dumjš, aizej vismaz nobalso par mazāko ļaunumu.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) Empty Re: +18 :)

Post by Bracco Ceturtdiena Septembris 25, 2014 2:17 pm

Vienozimigi ja SC tiks ieveleti, tad vissticamak vini gribes uzstadit Krievu valodu, ka otro valodu Latvija. Sliktakaja gadijuma pat, ka pirmo valodu.
Bracco
Bracco
Ingus Grigorjevs #88 (LW)
Ingus Grigorjevs #88 (LW)

Postu skaits : 1226
Join date : 19.08.13
Vecums : 30
Dzīvesvieta : Parise

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) Empty Re: +18 :)

Post by vairogs Ceturtdiena Septembris 25, 2014 2:55 pm

Tak tie ,kas ir pie varas arī šobrīd - ir padomju skolojums(un te es nemaz pat krieviem nepieskaros - tikai latviešu "tautas kalpiem" , ar krieviem viss tāpat skaidrs ) , tādēļ ar nekas nespīd , izņemot dažiem indivīdiem "veiksmes stāsti , karjeras izaugsmes Briselē" , kamēr pārējiem jāmirst badā un jābēg uz ārzemēm no savas dzimtenes ,lai varētu tikai dzīvot !

Un visas retās svaigās ,jaunās sejas ,kas pa retam iespiežas politikā ļoti strauji tiek iegrožoti un paliek tieši tādi paši sliņķi un pašlabuma meklētāji ,kā tie vecie , kam interesē tikai silti krēsli un pilnas kabatas !

Ja dzeltenu cālēnu ielaidīsi pie pelēkiem pīlēniem - tad vai nu ar laiku cālēns sāks uzvesties kā pīlēns vai arī tiks noknābāts ! kaut kā tā !

Cita runa būtu ,ja uzreiz nāk vesela partija ar tikai svaigām sejām pa taisno no augstskolas vai universitātes - tad zini ,ka iespējams būs spēks ar ko rēķināties , bet tā nekādu cerību !

No tīra solījuma paēdis nebūsi ! 


--------------------------
Un ja par izpārdošanu sākam runāt :

Man būtu liela interese paskatīties ,cik tad vēl Latvijas valstij pieder uzņēmumu !
Pietiek vienu dienu ienākt Delfos , kā pirmā ziņa :

"Prezidents brauc uz ASV pārdot Latvijas Gāzes akcijas" - man tālāk par virsrakstu pat vairs neinteresē(jau pēc pieredzes zinu kāds būs turpinājums) - saprotu par ko iet runa , kāds vēlas nopelnīt , bet noteikti tā nebūs valsts vai tās iedzīvotāji !


Tādēļ ,ja vēlos cirku redzēt ,eju labāk uz cirku , nevis šajā samākslotajā izrādē piedalīties !


Kad nebiju tik vecs kā tagad , arī domāju , dabūšu pasi un tūlīt par Lembergu vai vēl tur nez ko , bet kad tiku pie pases , es jau biju paspējis iepazīties ar politiku un vēlāk tikai priecājos ,ka pasi neizsniedz 12-14 gadu vecumā !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) Empty Re: +18 :)

Post by vairogs Ceturtdiena Septembris 25, 2014 3:01 pm

Ingus12 rakstīja:Vienozimigi ja SC tiks ieveleti, tad vissticamak vini gribes uzstadit Krievu valodu, ka otro valodu Latvija. Sliktakaja gadijuma pat, ka pirmo valodu.
Ko nozīmē - ''ievēlēti'' ?

Arī pagājušoreiz SC uzvarēja , bet latviešu partijas jeb nezinu kā vēl viņas saukt - sametās kopā un varēja veidot koalīciju !

Bet ,ja turpinās masveidā izsniegt krieviem uzturēšanās atļaujas - tad pēc gadiem 10-20 viņi noteikti varēs sākt konkurēt un savus uzstādījumus bārstīt !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) Empty Re: +18 :)

Post by Gintzz69 Ceturtdiena Septembris 25, 2014 3:15 pm

Dzīvotu Rīgā balsotu arī par Kaimiņu bet man jābalso par Zemgales sarakstu.
Ir daži uzvārdi par kuriem it kā varētu balsot bet vēl neesmu īpaši pārliecināts.
Gintzz69
Gintzz69
JJ Heskey #69 (LW)
JJ Heskey #69 (LW)

Postu skaits : 821
Join date : 30.11.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) Empty Re: +18 :)

Post by Jogurtaa Ceturtdiena Septembris 25, 2014 7:22 pm

Es neesmu pilngadīga, balsot es nevaru, bet par politiku šo to zinu.. Un mana attieksme par 2 partijām nekad nemainīsies pateicoties biedru sastāvam un partijas nosaukumam..

NOST AR ŽDANOKU UN "Latvijas Krievu Savienība"
NOST AR UŠAKOVU UN "Sociāldemokrātiskā partija "Saskaņa" "

Pagaidām Ušakovam & co ir vislabākais reitings. Es to vienkārši nesaprotu. Saki ko gribi, bet manuprāt, Ušakovs mūs var vest tikai un vienīgi postā. Jau vien tas, ka viņa partijai ir FAKING LĪGUMS AR PUTINA PARTIJU, nu tad ko vēl piebilst? Tā pat 90% no tā, ko viņi tagad bļauj savās "propogandas avīzēs un tv/radio reklāmās" netiks izpildīts.

Bet nu meh, ko gan es varu spriest, es esmu vēl tikai bērns.
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) Empty Re: +18 :)

Post by Lakuchs Ceturtdiena Septembris 25, 2014 7:28 pm

MrColt rakstīja:Tātad vēlēšanas tuvojas vēja spārtniem Smile
Zinu ka šeit ir arī pilngadīgi tāpēc jautāju par ko jūs balsosiet, ja vispār balsosiet. Ja tomēr nebalsosiet uzrakstat kādēļ jūs to nedarīsiet Smile

Es būšu viens no tiem kas atbalstīs 8 sarakstu un Artusu Kaimiņu Smile



Man viņš liekas intresanta persona, gribētos arī lai viņš tur savu solījumu un kad tiks ievēlēts lai visur dotos ar KAMERU Smile

Vienozīmīgi balsojat par viņu Smile būs vismaz intresanti skatīties kas notiek tur iekšā.

Ja sekotu līdzi politikai saprastu, ka balsot par viņu ir muļķīgi, paskaidrošu arī kāpēc. Kā cilvēks viņs cenšas darīt pareizu lietu ir tikai viena problēma, viņš nezina kā to lietu izdarīt. Neviens ar kameru viņam neļaus nekur skriet neko darīt. Bet ir arī otrs faktors, viņa partija nepārvarēs 5% barjeru, kas nozīmē, ka koalīcijā viņi nekādi nevarēs tikt, kas nozīmē, ka arī Artuss netiks saeimā, tādēļ tīri praktiski tā būs izšķiesta balss. Ja vēlies balsot vēlēšanās un kautko ietekmēt, tad balso par 5% pārvarējušām partijām, jeb par mazāko ļaunumu, lai arī tur vairs nedarbojas nekāda demokrātija un to pamati.
Lakuchs
Lakuchs

Postu skaits : 258
Join date : 06.07.14
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) Empty Re: +18 :)

Post by Lakuchs Ceturtdiena Septembris 25, 2014 7:30 pm

Ingus12 rakstīja:Es viennozimigi balsosu un tas bus Artuss Kaimins. Es zinu, ka vins ieviesis izmainas. Vnk cepuri nost vinam.
Tad neseko politikai, jo lai cik labs cilvēks ar gribasspēku viņš arī nebūs, viņš netiks dēļ 5% barjeras, kas jau tagad ir 100% zināms
Lakuchs
Lakuchs

Postu skaits : 258
Join date : 06.07.14
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) Empty Re: +18 :)

Post by Lakuchs Ceturtdiena Septembris 25, 2014 7:32 pm

Ingus12 rakstīja:Vienozimigi ja SC tiks ieveleti, tad vissticamak vini gribes uzstadit Krievu valodu, ka otro valodu Latvija. Sliktakaja gadijuma pat, ka pirmo valodu.
Nav teikts, jo pēdējās vēlēšanās tika ievēlēts SC kā pirmais, bet viņi pat netika koalīcijā, ja seko politikai tas būtu jāzina. Visu izšķirs koalīcijas sastāvs.
Lakuchs
Lakuchs

Postu skaits : 258
Join date : 06.07.14
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) Empty Re: +18 :)

Post by Viesis Ceturtdiena Septembris 25, 2014 7:47 pm

chubijzs rakstīja:
vairogs rakstīja:
Sumbrs rakstīja:Es personīgi nebalsošu. Nekad to neesmu darījis un laikam jau arī netaisos.
Tu pateici tos vārdus , kurus es centos neteikt skaļi ! Very Happy Very Happy
Tieši šādas rīcības dēļ Ukrainu izpārdeva. Krievi nav muļķi, tie jau ies balsot par savējiem tiks SC pie vārda, sadomās vēl izstāties no visām savienībām un aiziet, Ukrainas variants.  Laughing
Saprotu, tie liekēži, kas ir pie varas neko neizmainīs, bet viņi vismaz nesaka, ka Pļutkins ir labākais, kas Latvijai var būt, kā to pateica ausainais Ušakovs. Latvieti, neesi dumjš, aizej vismaz nobalso par mazāko ļaunumu.

17, piedzimu mēnesi par vēlu, lai atdotu balsi.

Tieši tā, šīs vēlēšanas, ņemot vērā situāciju tepat netālu, ir viskritiskākās pēdējo gadu laikā, un balsot ir katra pilsoņa pienākums.

Ja ieies krievi - zināsi, ka kaut ko darīji, ja nebalsoji, tad zini, ka biji viens no tiem, kas palīdzēja šādai situācijai izveidoties.

Tas, ka ir iepriekš tauta piečakarēta, nenozīmē, ka vajag atmest ar roku savai, savu bērnu un pat mazbērnu nākotnei, jo tā tiek veidota no lēmumiem, kas tiek veikti starp tiem cilvēkiem ko ievēlam. Pēc katrām vēlēšanām jāveic secinājumi, un jāsaprot par ko vajadzētu un par ko nevajadzētu balsot...

Artuss Kaimiņš visas šīs idejas ļoti skaisti izklāsta savā raidījumā, un neredzu nevienu iemeslu, kādēļ viņam nebūtu taisnība. Nevajag pat par viņu balsot, bet ieklausīties idejās, kas ir visā visumā pamatotas.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) Empty Re: +18 :)

Post by Gintzz69 Ceturtdiena Septembris 25, 2014 8:12 pm

Lakuchs rakstīja:
Ingus12 rakstīja:Es viennozimigi balsosu un tas bus Artuss Kaimins. Es zinu, ka vins ieviesis izmainas. Vnk cepuri nost vinam.
Tad neseko politikai, jo lai cik labs cilvēks ar gribasspēku viņš arī nebūs, viņš netiks dēļ 5% barjeras, kas jau tagad ir 100% zināms
Nu dēļ tādiem kā tu tiešām nepārsniegs tos 5%, es tieši uzskatu un zinu ka daudzi balsos par viņu un viss ir reali, ka viņš var tikt saeimā.
Un beidz taisīt tos tizlos double,triple postus, reali besī laukā un protams admini ar neko nedara.
Gintzz69
Gintzz69
JJ Heskey #69 (LW)
JJ Heskey #69 (LW)

Postu skaits : 821
Join date : 30.11.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) Empty Re: +18 :)

Post by Kristz Ceturtdiena Septembris 25, 2014 8:31 pm

Kaimiņu saeimā točna ņenada
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) Empty Re: +18 :)

Post by Lakuchs Ceturtdiena Septembris 25, 2014 8:36 pm

Gintzz69 rakstīja:
Lakuchs rakstīja:
Ingus12 rakstīja:Es viennozimigi balsosu un tas bus Artuss Kaimins. Es zinu, ka vins ieviesis izmainas. Vnk cepuri nost vinam.
Tad neseko politikai, jo lai cik labs cilvēks ar gribasspēku viņš arī nebūs, viņš netiks dēļ 5% barjeras, kas jau tagad ir 100% zināms
Nu dēļ tādiem kā tu tiešām nepārsniegs tos 5%, es tieši uzskatu un zinu ka daudzi balsos par viņu un viss ir reali, ka viņš var tikt saeimā.
Un beidz taisīt tos tizlos double,triple postus, reali besī laukā un protams admini ar neko nedara.

Dēļ tādiem kā es Very Happy ,tak apskaties statistiku, vienīgais par ko ir  iespēja pārvarēt 5% ir Sudraba bet arī vēl šaubas, nedzīvo utopijā..
Lakuchs
Lakuchs

Postu skaits : 258
Join date : 06.07.14
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) Empty Re: +18 :)

Post by Gintzz69 Ceturtdiena Septembris 25, 2014 8:57 pm

Kristz rakstīja:Kaimiņu saeimā točna ņenada
Pamatojums?
Gintzz69
Gintzz69
JJ Heskey #69 (LW)
JJ Heskey #69 (LW)

Postu skaits : 821
Join date : 30.11.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) Empty Re: +18 :)

Post by Kristz Ceturtdiena Septembris 25, 2014 9:23 pm

Liela mute, tāpat kā visiem pārējiem Very Happy
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) Empty Re: +18 :)

Post by The Number 1 Ceturtdiena Septembris 25, 2014 9:28 pm

Kristz rakstīja:Liela mute, tāpat kā visiem pārējiem Very Happy
Tad jau mums saeima vsp nav vajadzīga, ja tie kuriem lielas mutes tur nav vajadzīgi. Labāk izveidojam Bērziņa autoritāro režīmu, kā kādreiz Ulmanis izdarīja un viss būs labi Laughing
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) Empty Re: +18 :)

Post by Gintzz69 Ceturtdiena Septembris 25, 2014 9:29 pm

Kristz rakstīja:Liela mute, tāpat kā visiem pārējiem Very Happy
Viņš ar to lielo muti nodirš tos kuri taviem vecākiem zog naudu.

Tu noteikti šādi uzskati, jo viņam bija konflikts ar daudzu tīņu elku Gacho, kas noteikti ir arī tavs kāds elks vai kas.
Reali Gacho ir normālas dziesmas un man viņš patīk kā dziedātājs un toreiz neskatoties Suņu būdu tāpat biju Kaimiņa pusē.
Reali ja mans arguments šobrīd nav pareiz, pasaki kāpēc tad viņam ir liela mute un viņš ir sliktāks par tiem zagļiem.
Gintzz69
Gintzz69
JJ Heskey #69 (LW)
JJ Heskey #69 (LW)

Postu skaits : 821
Join date : 30.11.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) Empty Re: +18 :)

Post by Viesis Ceturtdiena Septembris 25, 2014 9:35 pm

Gintzz69 rakstīja:
Lakuchs rakstīja:
Ingus12 rakstīja:Es viennozimigi balsosu un tas bus Artuss Kaimins. Es zinu, ka vins ieviesis izmainas. Vnk cepuri nost vinam.
Tad neseko politikai, jo lai cik labs cilvēks ar gribasspēku viņš arī nebūs, viņš netiks dēļ 5% barjeras, kas jau tagad ir 100% zināms
Nu dēļ tādiem kā tu tiešām nepārsniegs tos 5%, es tieši uzskatu un zinu ka daudzi balsos par viņu un viss ir reali, ka viņš var tikt saeimā.
Un beidz taisīt tos tizlos double,triple postus, reali besī laukā un protams admini ar neko nedara.

Piekrītu, viņam tika piešķirts perm bans jau sen atpakaļ, bet no adminiem nav paskaidrojuma vēl, kādēļ tas ir atcelts vai ievilcināts..

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) Empty Re: +18 :)

Post by Lakuchs Ceturtdiena Septembris 25, 2014 9:37 pm

rieksts rakstīja:
Gintzz69 rakstīja:
Lakuchs rakstīja:
Ingus12 rakstīja:Es viennozimigi balsosu un tas bus Artuss Kaimins. Es zinu, ka vins ieviesis izmainas. Vnk cepuri nost vinam.
Tad neseko politikai, jo lai cik labs cilvēks ar gribasspēku viņš arī nebūs, viņš netiks dēļ 5% barjeras, kas jau tagad ir 100% zināms
Nu dēļ tādiem kā tu tiešām nepārsniegs tos 5%, es tieši uzskatu un zinu ka daudzi balsos par viņu un viss ir reali, ka viņš var tikt saeimā.
Un beidz taisīt tos tizlos double,triple postus, reali besī laukā un protams admini ar neko nedara.

Piekrītu, viņam tika piešķirts perm bans jau sen atpakaļ, bet no adminiem nav paskaidrojuma vēl, kādēļ tas ir atcelts vai ievilcināts..

Nekāds bans nebija, tu vnk biji todien sadusmojies, tas arī viss. DP arī nav tie ir replayi Smile
Lakuchs
Lakuchs

Postu skaits : 258
Join date : 06.07.14
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

+18 :) Empty Re: +18 :)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā