DK #5 - Sods Jogurtaa, Blackmaik, Lakuch

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

DK #5 - Sods Jogurtaa, Blackmaik, Lakuch - Page 2 Empty Re: DK #5 - Sods Jogurtaa, Blackmaik, Lakuch

Post by Viedais Pirmdiena Septembris 15, 2014 11:08 pm

Ja salīdzina ''labumu'' un ''ļaunumu'' no Jums.. hmm, katram noteikti jaizdara secinājumi, gan jums, gan mums. Paldies. Applausi. Im out.

Un tu turpini doublepostot. :DDD
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 32
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

DK #5 - Sods Jogurtaa, Blackmaik, Lakuch - Page 2 Empty Re: DK #5 - Sods Jogurtaa, Blackmaik, Lakuch

Post by Foruma Butaforija Nr1. Pirmdiena Septembris 15, 2014 11:10 pm

Es neuzskatu tos pa DP.
Viens ir parasts posts, otrs - quote - atbildēšana citam lietotājam!
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 23

Atpakaļ uz augšu Go down

DK #5 - Sods Jogurtaa, Blackmaik, Lakuch - Page 2 Empty Re: DK #5 - Sods Jogurtaa, Blackmaik, Lakuch

Post by Lakuchs Pirmdiena Septembris 15, 2014 11:12 pm

Viedais rakstīja:Ja salīdzina ''labumu'' un ''ļaunumu'' no Jums.. hmm, katram noteikti jaizdara secinājumi, gan jums, gan mums. Paldies. Applausi. Im out.

Un tu turpini doublepostot. :DDD


Protams, mēnesi atpakaļ, bija vairāk ļaunuma, bet šobrīd nezinu kur ļaunums. Abi ir vieni no aktīvākajiem jaunajiem spēlētājiem LSHL.
Abi ir gatavi uzņemties pienākumus, ņemot vērā ka Chiko ir Latgales gm, kas pierāda viņa lojalitāti LSHL.
Es vispār nevienu sliktu vārdu neesmu bildis pēc soda izciešanas.
Kā arī es domāju LSHL negribētu ka spēlē neaktīvie, ja spēlētu ta vietā aktīvie.
Vienīgais konflikts bija šodien. Kad vainīgi bija gan Yogurtaa gan Chiko, bet nejau tādā mērā kā to tagad pavērš visi DK un tas ir noteikti tikai dēļ šī balsojuma kur ierosina katru sezonu jaunus DK.
Lakuchs
Lakuchs

Postu skaits : 258
Join date : 06.07.14
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

DK #5 - Sods Jogurtaa, Blackmaik, Lakuch - Page 2 Empty Re: DK #5 - Sods Jogurtaa, Blackmaik, Lakuch

Post by Lakuchs Pirmdiena Septembris 15, 2014 11:14 pm

Tādēļ es saku tā vietā, lai priecātos ka ir aktīvie jaunie, jūs mēģinat aizēnot ierosinājumu par DK katru sezonu jaunu. Un man vispār vienalga, līdz iesaistijāt te mani. Es esmu priecīgs ka spēlēju LSHL un viss
Lakuchs
Lakuchs

Postu skaits : 258
Join date : 06.07.14
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

DK #5 - Sods Jogurtaa, Blackmaik, Lakuch - Page 2 Empty Re: DK #5 - Sods Jogurtaa, Blackmaik, Lakuch

Post by Viesis Pirmdiena Septembris 15, 2014 11:15 pm

Es atsakos ar tevi tālāk diskutēt. Ja netiksi banots, un šis sods tiks aizliegts, man, diemžēl, jāaiziet no amata, jo tāda ir DK darba kārtība.

Lūgums slēgt topiku. Ceru uz veselo saprātu no visas LSHL lietotāju puses.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

DK #5 - Sods Jogurtaa, Blackmaik, Lakuch - Page 2 Empty Re: DK #5 - Sods Jogurtaa, Blackmaik, Lakuch

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā