S1 #3 TPU

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

S1 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #3 TPU

Post by gvido86 Pirmdiena Augusts 25, 2014 10:17 pm

S1 #3 TPU - Page 2 29vjo8y
gvido86
gvido86
Gvido Celms #86 (RW)
Gvido Celms #86 (RW)

Postu skaits : 606
Join date : 06.07.14
Vecums : 37

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #3 TPU

Post by Jogurtaa Piektdiena Augusts 29, 2014 1:55 am

Atjaunots
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #3 TPU

Post by gvido86 Sestdiena Septembris 06, 2014 6:57 pm

Uzreiz pēc drafta devos turp ar vilcienu, biju gulējis vien pāris stundas, tādēļ čaļi brīnījās, plkst. 8.00 ieraugot mani ar «Red Bull» enerģijas dzērienu rokās. Pēc treniņa man pateica, lai nesatraucos - līgums ar mani tiks parakstīts. Tobrīd no maniem pleciem novēlās liels smagums. Mani ielika pirmajā maiņā, spēlēju vairāk par 20 minūtēm mačā.

Divas nedēļas pirms treniņnometnes pavadījām skrienot Jūrmalā. Taču jau 1. jūnijā sākām strādāt «Lions» fiziskās sagatavotības trenera vadībā - bija gan trenažieru zāle, gan skriešana pie jūras. Bet es papildus braucu arī uz boksa zāli. Boksa treniņi bija fiziski grūti un intensīvi, kā arī iemācīja uzdevumus, kurus neizpildi ikdienā strādājot trenažieru zālē kopā ar hokejistiem. Tas bija ļoti interesanti un nākamgad labprāt atkal izmantotu šādu iespēju. Muskuļi ir laba lieta, taču, jo vairāk muskuļu, jo mazkustīgāks paliec. Bet JHL ir liela izmēra laukumi, tādēļ jābūt gan muskuļiem, gan izturībai. Džeki ir labā fiziskajā kondīcijā, tādā ziņā - cepuri nost. Pagājušajā sezonā pilnībā mainīju domāšanu gan par dzīvi, gan par hokeju. Tas ir garš stāsts, taču katram savs ceļš ir jāatrod. Ja tavā priekšā izritina sarkano paklāju, tad pašam dzīve šķitīs neinteresanta. Atskatoties atpakaļ, kam esmu gājis cauri, pats jūtos lepns par to, ka nepadevos, bet uz treniņiem gāju pirmais un prom gāju pēdējais. Zināju, ka man tiks dota iespēja. Manuprāt, Artūrs Irbe savulaik intervijā izteicās, ka arī Latvijas Simulācijas Hokeja Līgā (LSHL) katram tiek dota iespēja, taču viss atkarīgs no tā, vai tu esi tam gatavs vai neesi. Katru dienu gāju uz treniņiem, kāpu pāri sevi un savām ambīcijām, turēju muti un cīnījos par vietu sastāvā. Tagad piedomāju pie katras minūtes, jo esmu profesionālis. No rīta pirms treniņa obligāti jāpaēd brokastis, vakaros savlaicīgi jādodas pie miera. Ķermenis jāuztur kondīcijā, jāzina, kad un ko ēst. Tas viss ir ļoti svarīgi. Arī treneri mums ikdienā atgādina - hokejs nav grūta spēle, taču hokejā katra nianse izšķir spēles likteni. Vienreiz neizmetīs ripu no zonas un dabūsi pretī golu. Esmu vairāk sācis pats mest pa vārtiem, nemeklēju vienmēr iespēju atdot pēdējo piespēli. Jo vairāk metīsi, lielākas iespējas trāpīt. Neteiktu, ka esmu māņticīgs, bet cenšos spēlēt ar vienu nūju. Pirms mačiem vispirms velku ekipējumam kreiso pusi. Cenšos arī treniņos izdarīt metienus, pēc tiem palieku ilgāk uz ledus un atstrādāju metienu neapstādinot ripu. Vārtsargs jāpārsteidz nesagatavots un to patlaban treniņos arī mēģinu praktizēt. Esmu runājis ar puišiem - ja ir iespēja, šādi ir jāmet. Ja analizējam gan manu, gan «Lions» spēli pagājušajā sezonā, tad trūka stabilitātes. Visas sajūtas un domas nomāca zaudējumi. Nevarēja vainot kādu konkrētu spēlētāju, jo statistika nebija tik slikta. Taču ripa negāja vārtos un zaudējām spēles ar vienu, divu vārtu starpību. Tādēļ nesanāca pat aizdomāties par savu sniegumu. Galu galā tas bija otršķirīgi, galvenais bija panākt, lai komanda uzvar. Nav jau tā, ka komandā nebūtu kas runā. Mums ir pieredzējuši spēlētāji. Taču, ja nevari iemest tukšos vārtos, tad... Un nevari visu laiku teikt, ka tev neveicas. Bija mači, kad spiedām pretinieku, bet tad sekoja viena kļūda un pretinieks guva vārtus. Pret labām komandām ir grūti atspēlēties, ja zaudē ar divu vai vairāk vārtu starpību. Play-off mēs apzinājāmies, ka regulārajā sezonā viņi konferencē bija pirmie, bet mēs - ceturtie, taču nolemtības sajūtas nebija. Bet sanāca, kā sanāca. Kad uzvarējam ceturtajā spēle, likās kad varam vel aizķerties. Bet neizdevās. Es ceru, ka mani izvēlēsies Latvijas Simulētās Hokeja Līgas draftā (LSHL), bet tālākais jau ir atkarīgs no manis, kā spēšu sevi parādīt. Varētu teikt, ka šī man būs liktenīgā vasara - vai nu sāc spēlēt hokeju pa īstam vai nē. Ja mani uzaicinās, tad nometnē ieradīšos labā kondīcijā.
gvido86
gvido86
Gvido Celms #86 (RW)
Gvido Celms #86 (RW)

Postu skaits : 606
Join date : 06.07.14
Vecums : 37

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #3 TPU

Post by Jogurtaa Sestdiena Septembris 06, 2014 7:59 pm

Atjaunots
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #3 TPU

Post by gvido86 Otrdiena Septembris 09, 2014 4:14 pm

Izpildiju pirmo uzdevumu.
gvido86
gvido86
Gvido Celms #86 (RW)
Gvido Celms #86 (RW)

Postu skaits : 606
Join date : 06.07.14
Vecums : 37

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #3 TPU

Post by Jogurtaa Otrdiena Septembris 09, 2014 9:53 pm

Atjaunots
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #3 TPU

Post by Viesis Ceturtdiena Septembris 11, 2014 10:56 am

TIEŠI LAIKĀ !!!
3. uzdevums ir izpildīts !!!


S1 #3 TPU - Page 2 2iud95

Very Happy Very Happy Very Happy Nav baigi labais... Very Happy Very Happy Very Happy

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #3 TPU

Post by Jogurtaa Ceturtdiena Septembris 11, 2014 6:55 pm

Atjaunots
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #3 TPU

Post by mikko9 Ceturtdiena Septembris 11, 2014 8:19 pm

#1 aizsutits.
mikko9
mikko9
Mikko Holmström #7 (D)
Mikko Holmström #7 (D)

Postu skaits : 113
Join date : 18.08.14

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #3 TPU

Post by Jogurtaa Ceturtdiena Septembris 11, 2014 8:58 pm

Atjaunots
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #3 TPU

Post by Jogurtaa Piektdiena Septembris 12, 2014 9:47 pm

UZDEVUMS SLĒGTS!

Apsveicu JHL čempioni - Wizards
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #3 TPU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā