S1 #3 TPU

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

S1 #3 TPU Empty S1 #3 TPU

Post by Jogurtaa Trešdiena Augusts 20, 2014 12:57 am

Var pildīt līdz : JHL FINĀLA PĒDĒJAI SPĒLEI!

Pienācis laiks #3 TPU, kurš sastāvēs no trīs uzdevumiem. (var pildīt vienu, divus vai visus trīs, atšķirībā no jūsu spējām)



1.Jums vajadzēs salikt pareizā secībā burtus, lai izveidotu līgā pazīstamu lietotāju spēlētāju vārdus. Par katru pareizi izveidoto vārdu un uzvārdu pienākas 0.5 TP, ja beigās no 10 jums pareizi ir, piemēram, 7 (3.5), tad tiek apaļots uz augšu.
Komentāros nerakstam, bet sūtam man uz PM  un norādiet komentāros, ja to esat izdarījuši

iškrs avsālsbdr    
otrsber sbavkir
turcis warcdofr  
sartin obasrsv  
utrhar sbrgogesr  
vorile teypterf
sevil ālusmšn  
sčairdr gisļkcia
jābisnr utzsi
talvs sarpavsa



2. Jums ir jāuzraksta raksts par savu pirmo sezonu JHL. Aprakstiet kā esat iejuties, ko esat sasniedzis, ko vēl vēlaties sasniegt, vai esiet pielikuši meistarībā vai tieši otrādāk? Ar kādām domām gaidiet play-off un LSHL draftu? Izpaudieties!
Vērtēšanas tabula
līdz 200 vārdiem : 2 TP
200-300 vārdi : 3 TP
300-500 vārdi : 5 TP
500-700 vārdi : 7 TP
700+ vārdi : 9 TP



3. Izveidojiet savai komandai play-off plakātu, kurā aicināt skatītājus jūs atbalstīt Play-Off spēlēs. Esiet radoši! Uz paint uzzīmēti darbi, kā, piemēram, šis (click) tiks novērtēti ar 1 TP. Jo kvalitatīvāks darbs, jo vairāk TP. Par piedalīšanos 1 TP, par kvalitāti līdz 5 TP (max 6 TP).
Izmēri : brīva izvēle.

UZ PM SŪTAT TIKAI 1.UZDEVUMU!!!

Kopā par visiem trīs uzdevumiem varat iegūt max 20 TP!


Saņēmēju saraksts :
Tomello : 5TP (1.)
Matīss.kokins : 3TP (1.) + 7TP (2.)
Tominsh19 : 5TP (1.) + 9TP (2.) + 1TP (3.)
SoviiG : 5TP (1.) + 9TP (2.) + 4TP (3.)
Sumbrs : 5TP (1.) + 9TP (2.) + 2TP (3.)
jons32 : 5TP (1.) + 2TP (2.) + 3TP (3.)
krisis06 : 5TP (1.) + 4TP (3.) + 9TP (2.)
blackmaik : 4TP (1.) + 9TP (2.) +3TP (3.)
aforsz : 5TP (1.) + 6TP (3.)
Ivars.dr : 5TP (1.) + 4TP (3.) + 7TP (2.)
Lakuchs : 5TP (1.) + 9TP (2.) + 5TP (3.)
Gvido86 : 4TP (3.) + 7TP (2.) + 5TP (1.)
mikko9 : 5TP (1.)
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU Empty Re: S1 #3 TPU

Post by Freddy Crawford Trešdiena Augusts 20, 2014 1:29 am

Izdariiij 1.
Freddy Crawford
Freddy Crawford
Freddy Crawford - #20 /D/
Freddy Crawford - #20 /D/

Postu skaits : 103
Join date : 04.05.14

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU Empty Re: S1 #3 TPU

Post by Jogurtaa Trešdiena Augusts 20, 2014 2:03 am

Atjaunots
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU Empty Re: S1 #3 TPU

Post by laaceens30 Trešdiena Augusts 20, 2014 12:53 pm

Izpildīts 1. un 2. uzdevums!
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU Empty Re: S1 #3 TPU

Post by Viesis Trešdiena Augusts 20, 2014 1:52 pm

1. izdarīts !

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU Empty Re: S1 #3 TPU

Post by Jogurtaa Trešdiena Augusts 20, 2014 4:45 pm

Jums uz PM ir jāsūta tikai 1.uzdevums. Very Happy

jiizas Very Happy

Visus pārējos pievienojiet šeit.

Atjaunots
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU Empty Re: S1 #3 TPU

Post by Sumbrs Trešdiena Augusts 20, 2014 4:53 pm

1. Nosūtīts

ZiggY BigZ atskats par sezonu un domas par nākotni

Tad nu ir pienācis laiks atskatities uz aizvadīto sezonas daļu.
Mana karjera sākās ar JHL draftu kurā mani ar 3 kārtas numuru izvelējās Losandželosas Knights. Pirms sezonas bija liels uztraukums, jo tomēr tā man bija debija tik augsta līmeņa līgā. Nevienu no komandas biedriem nepazinu un nezināju ko no tiem sagaidīt. Taču izrādijās ka satraukumam nebija pamata. Kolektīvs izrādijās draudzīgs un saliedēts, kā arī GM bija atsaucīgs un izpalīdzīgs ja man radās kādas problēmas. Sezonas sākums mums bija neizteiksmīgs. Uzvaras mijās ar zaudējumiem un mūs sāka mākt šaubas par to vai vispār esam piederīgi spēlēt šajā līgā. Taču tad GM mūs visus savāca kopā uz nopietnu sarunu. Pārrunājām ļoti daudz lietas, tajā skaitā arī attieksmi pret spēli un sapurināja mūs. Mēs nonācām pie slēdziena, ka katra spēle ir jāspēlē tā itkā tā būtu finālu 7 spēle un mums ir jādara viss iespējamais un pat neiespējamais ko varam lai uzvarētu. Tā nu mēs gājām laukumā ar tādu domu un sākās uzvaru sērija kurā izcīnijām 8 uzvaras pēc kārtas. No 3 vietas pacēlāmies uz 1 un kļuvām par līgas līderiem kas mūs visus ļoti iepriecināja un mūsu smagais darbs tika atalgots ar uzviju. Tiesa, laikam mēs drusku sevi pārvērtējām un ļoti smagi zaudējām. Tas mums bija liels trieciens un zaudējām arī nākamo spēli, tiesa tikai pagarinājumā. Taču šodien jau atgriezāmies uz uzvaras takas. Tā nu mums ir palikušas vairs tikai 2 spēles regulārajā sezonā. Pašlaik mums ir 6 punktu pārsvars pār otro vietu, tiesa esam aizvadījuši par 1 spēli vairāk. Pēdējās spēlēs būs jāatdod visi spēki lai noturētu 1 vietu.

Play-Off
Drīz klāt būs Play-Off kur spēles noteikti būs grūtākas par tām kuras aizvadījām regulārajā sezonā. Taču mēs protams darīsim visu lai izcīnītu Lāčplēša kausu un ierakstītu savu vārdu vēsturē. Ja mēs spēlēsim tā kā to daram pašlaik, tad tā uzvara arī nekur neizpaliks. Negribu jau noniecināt citas komandas, taču mums ir jāuzvar par katru cenu un zinu ka mēs to spējam.

Mana spēle līdz šim
Sezona man nesākās diez ko iepriecinoši. Pirmajās 2 spēlēs es paliku bez punktiem un komanda zaudēja. Taču tad nāca uzplaiksnījums un nākamajās 2 spēles es katrā guvu 2 vārtus un tas mani ļoti iepriecināja. Tālāk jau gāja labāk un pēc 9 spēlēm es biju savācis statistiku 8+3 kas ir drusku vairāk nekā 1 punkts spēlē. Tiesa nu vairs statistikai tik daudz līdz nesekoju jo sezonas beigās gavenais ir komandas panākumi. Pēc maniem apreiķiniem, man tāpat vajadzētu sanākt drusku vairak par 1 punktu spēlē. Tas protams nav pārāk spīdoši, jo parasti junioru līgās labākajiem spēlētājiem ir 2 punkti vidēji spēlē. Ļoti ceru ka iegūšu balvu kā labākais snaiperis, tas būtu labs ieraksts manā CV. Ļoti ceru ka vēl paspēšu šosezon gūt Cepurnieku jeb Hat-Trick un iespējams pat Pokeru. Metiens man pēc statiem skatoties ir labākais līgā, šeit es runāju par plaukstas metienu kuru esmu visu sezonu cītīgi trenējis. Kopā ar treneri attīstām arī ātruma īpašības, bez kurām šajā sporta spēlē nu nekādīgi nevar iztikt. Uz šīm divām lietām arī liku akcentu šajā sezonā un ar treneri nopriedām ko roku veiklību trenēsim drusku vēlāk. Par labākā bombardiera balvu vairs neceru, jo tomēr man ir par maz piespēles. Nedomāju ka man piespēle ir tik slikta, taču no manas maiņas vārtus pārsvarā gūstu es, kas nozīmē ka piespēles iegūst mani maiņas partneri. Roku veiklība tiešām man ir ļoti slikta, kas atspoguļojas tajā ka no 3 izpildītajiem pēcspēles "bullīšiem" nevienu neesmu iemetis. Taču pie tā es drīz ķersos klāt lai būtu vispusīgs spēlētājs un nebūtu tikai jāpaļaujas uz to ka maiņas partneris iedos labu piespēli un es gūšu vārtus. Jāpiestrādā būtu arī pie izturības, taču ar to nodarbošos stapsezonā kad piedalīšos maratonos.

Drafts
Un nu pēdējais par ko jums pastāstīšu, LSHL drafts. Kā jau jūs visi zinat, tad mūs JHL spēlētajus izvēlēsies LSHL draftā kurš būs pēc sezonas. Ir iespēja tikt veselās 8 komandās. Man personīgi nav simpātijas vai antipātijas pret kādu no komandām. Kādēļ tā ? Paskaidrošu. Kamēr spēlēju Knights komandā es par neko citu nedomāju, pēc sezonas atpūšoties pludmalē es varēšu domāt kura komanda būtu labāka priekš mani un kura tieši nē. Taču protams ka man tur nebūs nekādās teikšanas un to kura komanda mani draftēs es nevarēšu ieteikmēt. Uzskatu ka drafta numuram nav pārāk lielas nozīmes. Kā mēs labi zinam tad arī 3 un 4 kārtas spēlētāji kļūst par līgas zvaigznēm. Principā man ir vienalga kura komanda draftē, jo esmu pārliecināts ka nākamo sezonu vēl pavadīšu Losandželosā. Es arī labi saprotu ka tas ir bizness un mani var aizmainīt jebkurā brīdī uz kādu citu komandu. Kāpēc spēlēt vēl sezonu šeit nevis doties uz katra spēlētāja sapņu līgu LSHL ? Atbilde ir vienkārša. Es pats saprotu ka man tur vēl pie lielajiem dūžiem nebūs ko darīt. Es vēl neesmu tik labs un nobriedis lai tur spēlētu. Taču vēl pēc gada es gan varētu konkurēt ar viņiem un iespējams pat izkarot vietu 2 maiņā.

Tas nu tā kā arī būtu viss, paldies ka uzklausijāt mani un lai jums veicas.


S1 #3 TPU B2ut6xdqphan4z7au5i
Sumbrs
Sumbrs
ZiggY BigZ #45
ZiggY BigZ #45

Postu skaits : 1123
Join date : 04.07.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU Empty Re: S1 #3 TPU

Post by Jogurtaa Trešdiena Augusts 20, 2014 5:03 pm

Atjaunots
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU Empty Re: S1 #3 TPU

Post by Soviig Trešdiena Augusts 20, 2014 7:01 pm

Thomas Miller blogs.

Mana sezona iesākās ar vislabāko spēli manā karjerā - 0+4 un pirmā spēles zvaignze. Komandā esmu iejuties diezgan labi , esmu komandas kapteiņa asistents un komandas labākais aizsargs, ja skatās pēc TP daudzuma, bet loģiski, ka TP nav noteicošais. Viss atkarīgs no tā kā tu spēlē uz laukuma. Protams, esmu ļoti priecīgs arī par to, ka komandas vadība man uzticas un dažās spēlēs man ir viens no vislielākajiem spēles laikiem komandā. Respektīvi, es spēlēju arī divās aizsargu maiņās, kas ir ļoti izdevīgi manas karjeras attīstīšanai. Šobrīd piestrādāju pie savas izturības un visu sezonu arī trenēju savu ātrumu un izveicību. Dēļ treniņiem esmu tiešām pielicis daudz savai spēlei un tas ir apsveicami , jo daudzi mani no sākuma uzskatīja par labāko drafta prospektu vai arī pareizāk būtu teikt - aktīvāko. Pateicoties Huskies esmu tālu ticis un ar katru dienu ceru tikt arī tālāk.

Ja runājam par maniem sliktākajiem brīžiem JHL, tad ar nožēlu varu atbildēt, ka esmu četras reizes spēlējis ar ļoti lielu fūgu. Bet vismaz divas reizes bija pārbaudes spēlēs..(Ar Tomu Berķi un Alex Lindberg bijām aizbraukuši nosvinēt draftu un mazliet iekavējāmies ar visu svinēšanu, ka knapi paspēju uz pārbaudes spēlēm. ) Varbūt tāpēc pārbaudes spēlēs mēs zaudējām? Ir vērts par to padomāt, bet tas nav svarīgi. Galvenais, ka tagad mēs cīnamies par PO vietu. Galvenais mērķis ir nebūt sezonā pēdējiem un, kas to lai zin. - Varbūt arī izdosies uzvarēt kausu. Vislielākais prieks būtu, ja es arī iegūtu kādu individuālo balvu, jo tomēr tas man uzlabotu pašsajūtu par sezonā ieguldīto darbu. Varētu teikt, ka pirmā sezona būs nospēlēta godam, ja spēsim uzvarēt pēdējās spēles. 

LSHL DRAFTS. 
Tagad par to daudz nedomāju, jo tomēr uz spēlēm nedrīkst iet ar blakus domām galvā, bet , protams, par to arī aizdomājos. Esmu bijis arī uz dažām intervijām un esmu sapratis, ka ļoti gribu spēlēt Rīgas Triecienā blakus Krišs Labsvārds, jo uzskatu, ka viņš varētu man iemācīt jaunus trikus un jaunas prasmes, kuras varētu izmantot LSHL pret stiprākiem pretiniekiem. Vēl man ļoti piesaista Rīgas Trieciena vadība un aktīvais vārtusargs - Emīls Skapis. Manuprāt, komandā labs vārtusargs dažreiz ir noteicošais komandas rezultātam. Vārtusargs ir tas, kas sapurina komandu un dod cerību arī atspēlēties, ja , piemēram, ir tikko izglābis komandu no ļoti skaista vārtu guvuma. Ja Rīgas Trieciens mani nepaņems, tad es vēl ceru uz Tamperes komandu, jo tā ir mana otra mīļākā no LSHL. Aktīvais aizsargs - Andersons ir viens no argumentiem , kāpēc es vēlos tikt uz Tamperi. Šis spēlētājs ir īsts komandas līderis un viņš ir aizsargs, tāpēc es arī iemācītos kaut ko jaunu, ja , piemēram, spēlētu ar viņu vienā maiņā, bet vispār jau nevajag pat spēlēt vienā maiņā, jo galvenais, ka esam vienā komandā. Tas arī daudz ko dod. Bet, ja beigās es netieku Rīgas Triecienā vai Tamperē, tad trešā mana vēlme būtu tikt Bauskas Lūšos. Protams, arī Oslo Wildcats būtu ļoti laba komanda, jo tad mēs būtu uzvarētāji utt, bet man vairāk patīk izaicinājumi un tāds liels izaicinājums ir Bauskas Lūši.! S1 #3 TPU 2227278387
Man vispār galvenais, ka komanda ir aktīva un komandas vadība atsaucīga... Ar nepacietību gaidu draftu! Tā būs kā liela laimes spēle man. 

Vēl vēlos teikt, ka esmu ļoti labi iejuties līgā. Prieks, ka komandā man ir aktīvi spēlētāji un LSHL līgas spēlētāji ir tik ļoti atsaucīgi. Arī ļoti interesanti ir parunāt par offtopic lietām kā , piemēram, mūzika, kas ir ļoti svarīga manā hokejista karjerā. (palīdz noskaņoties spēlēm un sakārtot manu ikdienu, kad esmu nobrucis vai slikti nospēlējis.) Man arī patīk izaicinājumi, kurus nodrošina TPU uzdevumu veidotāji. Arī nesen dzirdēju, ka Jogurtaa jeb Oliver Pettyfer ir jaunais TPU uzdevumu taisītājs... Ar nepacietību gaidu vēl vairākus līdzīgus , interesantus un radošus TPU uzdevumus. Līga bez aktīviem un radošiem cilvēkiem/spēlētājiem nebūtu tur, kur tā ir tagad.! Prieks par visiem , kuri mēģina attīstīt līgu. Cerams, ka dēļ manis arī kaut kas labs attīstīsies. Gaidīsim.

GANDRĪZ AIZMIRSU. Vēlos pateikt lielu paldies Tomam Berķim aka Chubijzs aka Beņķis aka Lauznis par to, ka viņš bija tas, kurš mani šeit "ievilka". Respektīvi, ar lielu interesi izstāstīja par līgu un tās gaitu. Arī sākumā palīdzēja ar padomu un bez viņa es nebūtu nekāds JHL drafta pirmais piks, jo tieši viņš man ieteica ko darīt. Tāpēc liels paldies Tomam un arī veiksmi viņam nākošsezon brīvajos aģentos. 

Paldies un ar cieņu - Thomas Miller. (Aļaskas Huskies aizsargs)


S1 #3 TPU Iw6xww
Soviig
Soviig
Guncha Pillers #1 (D)
Guncha Pillers #1 (D)

Postu skaits : 1231
Join date : 04.07.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Ineši

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU Empty Re: S1 #3 TPU

Post by jons32 Trešdiena Augusts 20, 2014 7:48 pm

Sveiki! Tātad es esmu John Johnson, spēlēju Knights komandā. Tā ir mana pirmā sezona, mani draftēja Knights ar 14. Numuru. Esmu laimīgs, ka tiku šajā burvīgajā komandā, komandā ir izpalīdzīgs GM , kas tev paskaidros visu, ko pajautāšu. Tā pat komandā ir labi komandas biedri, ar viņiem var kopā parunāt, pasmieties. Sezonas sākums mums nebija tas labākasi mēs cīnījamies par 3 vietu ar Lions, ar Lions vienmēr ir bijušas sīvas cīņas. Sezonas vidū mēs sākām uzņemt apgriezienu un krāt punktus, tagad sezonas beigās esam 1. Vietā (mums bija 8 uzvaras pēc kārtas Very Happy ) Ja runāt par sasniegumiem, tad sasniedzis īsti vēl neko neesmu,  ar komanud vēlamies kopā sasniegt finālu un cīnīties par kausu. Kopš spēlēju Knights esmu ļoti labi ietrenējies un nakotnē citā komandā gribētu parādit to un būt vienam no līderiem. Runājot par draftu, mans galvenais mērķis ir.lai mani draftē kāda komanda  Very Happy Vienalga, kura komanda, jo spēlējot LSHL mans viens no mērķiem būs izspildīts. JHL play-off būs grūtākās spēles līdz šim manā mūžā, jo vajdzēs parādīt visku ko spēju. Novēlu visiem veiksimi play-off’a !

Go Knights!  Knights 

S1 #3 TPU 1z3ukio
jons32
jons32
John Johnson #8 RW
John Johnson #8 RW

Postu skaits : 487
Join date : 06.07.14
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Istaba

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU Empty Re: S1 #3 TPU

Post by krisis06 Trešdiena Augusts 20, 2014 8:18 pm

S1 #3 TPU Akh5x4
krisis06
krisis06
Saņa Kreipāns #7 (D) /Head Coach/
Saņa Kreipāns #7 (D) /Head Coach/

Postu skaits : 971
Join date : 24.06.14
Vecums : 29
Dzīvesvieta : TP: 804

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU Empty Re: S1 #3 TPU

Post by Jogurtaa Trešdiena Augusts 20, 2014 8:39 pm

Atjaunots
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU Empty Re: S1 #3 TPU

Post by blackmaik Trešdiena Augusts 20, 2014 9:51 pm

Playoff plakāts
Motto: MĒS BEZ KAUSA MĀJĀS NEIESIM!!!
S1 #3 TPU 21cxxs0




Mans sākums šajā līgā
Es iegāju šajā līgā ar klusumu, klusumu pirms vētras. Kā zinām, kad es reģistrējos šai līgai, drafts jau bija sen pagājis un spēlētāji jau bija 2 nedēļas kā cītīgi trenējušies. Tas nebija viss, jo kad reģistrējos man pateica, ka vārtusargi, jau tā ir ļoti daudz un mani nevienam nevajadzēs. Bet labi, ka bija Crosby, kas pateica man, ko labāk trenēt, jo atzīsimies neesmu mazākais vārtusargs līgā (smejas). Arī atrast komandu bija grūts šķērslis, jo kā jau minēju, ja sezona bija pusē, tad arī naudas daudziem nebija, bet labi, ka visi nebija tik izšķērdīgi un atradās Wizards, kas man spēja piedāvāt ļoti izdevīgu līgumu. Protams no sākuma, kad ienācu līgā pieprasīju pie līguma 2,5 milijonus, protams tajā pašā momentā apzinoties, ka neviens man tos nedos, bet no tik milzīgas starta summas man bija viegli kaulēties, kas arī nostrādāja un Wizards ar mani noslēdza 2milijonu līgumu. Pirmā doma bija sākt trenēties, bet tad iešāvās instinkts un izlēmu labāk ielikt to naudu totalizātorā, kas pārsteidzošā kārtā attaisnojās, jo nepagāja ne pāris likmes, kad mans budžets sasniedza nepilnus 20milijonus un šobrīd esmu ne tikai bagātākais JHL bet arī 6. visā līgā. Tādēļ šobrīd varu neuztraukties par naudu treniņiem un ātrākai attīstībai.
Par Play Off
Wizards ir tuvu playoffiem, precīzāk runājot JHL visi spēlēs playoffā tādēļ varu jau apsveikt Wizardus! Bet konkurence būs smaga un to arī saprotu es Wizards vārtusargs. Sākumā vārtos stāvēja otrs Wizards vārtusargs, bet ātri spēju izkonkurēt viņu, domāju tas palīdēs man, kā iedvesma playoffiem.
Wizardiem gan uznāca drūmais moments, jo jau iesauku iegavušie ''sliktie zēni'' jeb kā Vankūverā saka Badiska Bodyiska ( Wizards līderi Mike Sundin un es Chiko) saņēmām dq, tas bija milzīgs trieciens Wizardiem, kam sekoja daudzi, jo daudzi zaudējumi un izmisums. Bet aiz visiem mākoņiem ir gaisma, tas pierādijās arī tad, kad izcietu DQ un atgriezos Wizards sastāvā izcīnot uzvaras. Šobrīd playoff likteni Wizardiem mazliet noteiks arī līga, jo visi wizardieši gaida notikumus ar kapteini Sundinu, jo cik komanda ir informēta, Sundinam tūlīt tiks izciests sods un, lai arī esam dusmīgi uz šādu kapteiņa rīcību, tomēr piedodam viņam, jo zinam cik svarīgs viņs mums ir. Tādēļ ar nepacietību gaidam viņa atgriešanos.
Es un mani stati (spēles gaita)
Es domāju, ka man spēle ir aizgājusi, jo atcerēsimies manu pirmo spēli, jauns zaļs gurķis, kas nezināja kā spēlēt, atvairot visas spēles tikai ar augumu, bet tagad esmu uztrenējis visas vājās puses, ka esmu gandrīz neuzvarams, ko pierāda jau 2 otrās spēles zvaigznes tituli un 1 trešās zvaigznes tituls. Man kā milzīgam vārtusargam bija jātrenē ātrums, jo lielākam ir grūtāk pārvietoties kā arī apakša, jo augšu izlīdzina augums, bet 5hole ir bīstams visiem 2metrīgajiem aizsargiem, tādēļ es jau pašā sākumā taktiski sāku trenēt tieši šīs prasmes, kas kā redzams tagad ļoti attaisnojas. Pēdējās spēlēs man vispār varēja iemest tikai rebound golus, bet arī tam ir izskaidrojums, jo es jau no pirmās dienas trenēju reboundu un uztrenēju to uz 79, bet diemžēl atjaunotājs to nebija pamanījis un statos bija man uzlicis 70. Tomēr ļaunu prātu uz viņu neturu, jo tomēr spējām izcīnīt uzvaras un ar šo rebound labojumu, būšu vēl neuzveicamāks.
Mana nākotne LSHL/JHL
Runājot par manu nākamo sezonu neslēpšu, ar mani jau ir runājušas trīs komandas no LSHL piedāvājos starta izvēli tieši uz mani. Protams man tas ir liels pagodinājums, ka bez visa drafta, komandas ir mani pamanījušas un novērtējušas, bet bez komandu vēlmēm ir arī manas domas un mana intuīcija saka man, lai palieku vēlvienu sezonu JHL, jo JHL ir iespējams stipri ātrāk uztrenēties. Protams Jūs teiksiet, bet LSHL ir lielāka nauda un slava. Piekrītu, bet kā jau teicu nauda man šobrīd ir vairāk kā pietiekami, tādēļ tas nav iemesls, lai pārietu uz augstāku līgu. Mans plāns ir palikt sezonu vai mazāk (gadījumā ja tiks sasniegti maksimālie TP) un tad tikai pārcelties uz LSHL, kā pilnībā pilnveidojies vārtusargs, kamēr pārējie, kas būs aizskrējuši pēc slavas, iestrēgs tur pat. To arī esmu pārunājis ar dažiem LSHL menedžeriem un viņi uzlavēja manu izvēli, salīdzinot ar visiem zināmo Vasiļevski, kurš varēja doties uz NHL jau sākumā, bet tomēr palika, lai pilnveidotos un tagad viņs ir vēl, vēl labāks! Precīzi kad varētu būt LSHL? Nezīlēšu biezumos, bet domāju, ka tie varētu būt LSHL playoffi, protams favorīta komandas ir noskatītas, bet šobrīd pirmais būs palīdzēt Wizardiem izcīnīt kausu.
Personalitāte
(smejas) gan jau esat pamanījuši, ka esmu nomainījis padus un arī ķiveri. Šo spilgto krāsu gammu apkopojums, pilnībā izrāda manu personalitāti - straujš, efektīvs, ar skaļu boom un mazu odziņu.
Kādu? Tas lai paliek noslēpumā līdz nākamajai sezonai.
Paldies ka uzklausijāt, ceru jums patika lasīt, līdz nākamajai sezonai! Smile


753 vārdi
blackmaik
blackmaik

Postu skaits : 334
Join date : 06.08.14

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU Empty Re: S1 #3 TPU

Post by Jogurtaa Trešdiena Augusts 20, 2014 10:27 pm

Atjaunots
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU Empty Re: S1 #3 TPU

Post by Ivars.dr Ceturtdiena Augusts 21, 2014 6:40 pm

1. izpildīts

3.

S1 #3 TPU K2qf6
Ivars.dr
Ivars.dr
Toms Strazdiņš #74
Toms Strazdiņš #74

Postu skaits : 164
Join date : 07.07.14

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU Empty Re: S1 #3 TPU

Post by Jogurtaa Ceturtdiena Augusts 21, 2014 6:45 pm

Atjaunots
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU Empty Re: S1 #3 TPU

Post by blackmaik Ceturtdiena Augusts 21, 2014 9:56 pm

SoviiG rakstīja:Thomas Miller blogs.

Mana sezona iesākās ar vislabāko spēli manā karjerā - 0+4 un pirmā spēles zvaignze. Komandā esmu iejuties diezgan labi , esmu komandas kapteiņa asistents un komandas labākais aizsargs, ja skatās pēc TP daudzuma, bet loģiski, ka TP nav noteicošais. Viss atkarīgs no tā kā tu spēlē uz laukuma. Protams, esmu ļoti priecīgs arī par to, ka komandas vadība man uzticas un dažās spēlēs man ir viens no vislielākajiem spēles laikiem komandā. Respektīvi, es spēlēju arī divās aizsargu maiņās, kas ir ļoti izdevīgi manas karjeras attīstīšanai. Šobrīd piestrādāju pie savas izturības un visu sezonu arī trenēju savu ātrumu un izveicību. Dēļ treniņiem esmu tiešām pielicis daudz savai spēlei un tas ir apsveicami , jo daudzi mani no sākuma uzskatīja par labāko drafta prospektu vai arī pareizāk būtu teikt - aktīvāko. Pateicoties Huskies esmu tālu ticis un ar katru dienu ceru tikt arī tālāk.

Ja runājam par maniem sliktākajiem brīžiem JHL, tad ar nožēlu varu atbildēt, ka esmu četras reizes spēlējis ar ļoti lielu fūgu. Bet vismaz divas reizes bija pārbaudes spēlēs..(Ar Tomu Berķi un Alex Lindberg bijām aizbraukuši nosvinēt draftu un mazliet iekavējāmies ar visu svinēšanu, ka knapi paspēju uz pārbaudes spēlēm. ) Varbūt tāpēc pārbaudes spēlēs mēs zaudējām? Ir vērts par to padomāt, bet tas nav svarīgi. Galvenais, ka tagad mēs cīnamies par PO vietu. Galvenais mērķis ir nebūt sezonā pēdējiem un, kas to lai zin. - Varbūt arī izdosies uzvarēt kausu. Vislielākais prieks būtu, ja es arī iegūtu kādu individuālo balvu, jo tomēr tas man uzlabotu pašsajūtu par sezonā ieguldīto darbu. Varētu teikt, ka pirmā sezona būs nospēlēta godam, ja spēsim uzvarēt pēdējās spēles. 

LSHL DRAFTS. 
Tagad par to daudz nedomāju, jo tomēr uz spēlēm nedrīkst iet ar blakus domām galvā, bet , protams, par to arī aizdomājos. Esmu bijis arī uz dažām intervijām un esmu sapratis, ka ļoti gribu spēlēt Rīgas Triecienā blakus Krišs Labsvārds, jo uzskatu, ka viņš varētu man iemācīt jaunus trikus un jaunas prasmes, kuras varētu izmantot LSHL pret stiprākiem pretiniekiem. Vēl man ļoti piesaista Rīgas Trieciena vadība un aktīvais vārtusargs - Emīls Skapis. Manuprāt, komandā labs vārtusargs dažreiz ir noteicošais komandas rezultātam. Vārtusargs ir tas, kas sapurina komandu un dod cerību arī atspēlēties, ja , piemēram, ir tikko izglābis komandu no ļoti skaista vārtu guvuma. Ja Rīgas Trieciens mani nepaņems, tad es vēl ceru uz Tamperes komandu, jo tā ir mana otra mīļākā no LSHL. Aktīvais aizsargs - Andersons ir viens no argumentiem , kāpēc es vēlos tikt uz Tamperi. Šis spēlētājs ir īsts komandas līderis un viņš ir aizsargs, tāpēc es arī iemācītos kaut ko jaunu, ja , piemēram, spēlētu ar viņu vienā maiņā, bet vispār jau nevajag pat spēlēt vienā maiņā, jo galvenais, ka esam vienā komandā. Tas arī daudz ko dod. Bet, ja beigās es netieku Rīgas Triecienā vai Tamperē, tad trešā mana vēlme būtu tikt Bauskas Lūšos. Protams, arī Oslo Wildcats būtu ļoti laba komanda, jo tad mēs būtu uzvarētāji utt, bet man vairāk patīk izaicinājumi un tāds liels izaicinājums ir Bauskas Lūši.! S1 #3 TPU 2227278387
Man vispār galvenais, ka komanda ir aktīva un komandas vadība atsaucīga... Ar nepacietību gaidu draftu! Tā būs kā liela laimes spēle man. 

Vēl vēlos teikt, ka esmu ļoti labi iejuties līgā. Prieks, ka komandā man ir aktīvi spēlētāji un LSHL līgas spēlētāji ir tik ļoti atsaucīgi. Arī ļoti interesanti ir parunāt par offtopic lietām kā , piemēram, mūzika, kas ir ļoti svarīga manā hokejista karjerā. (palīdz noskaņoties spēlēm un sakārtot manu ikdienu, kad esmu nobrucis vai slikti nospēlējis.) Man arī patīk izaicinājumi, kurus nodrošina TPU uzdevumu veidotāji. Arī nesen dzirdēju, ka Jogurtaa jeb Oliver Pettyfer ir jaunais TPU uzdevumu taisītājs... Ar nepacietību gaidu vēl vairākus līdzīgus , interesantus un radošus TPU uzdevumus. Līga bez aktīviem un radošiem cilvēkiem/spēlētājiem nebūtu tur, kur tā ir tagad.! Prieks par visiem , kuri mēģina attīstīt līgu. Cerams, ka dēļ manis arī kaut kas labs attīstīsies. Gaidīsim.

GANDRĪZ AIZMIRSU. Vēlos pateikt lielu paldies Tomam Berķim aka Chubijzs aka Beņķis aka Lauznis par to, ka viņš bija tas, kurš mani šeit "ievilka". Respektīvi, ar lielu interesi izstāstīja par līgu un tās gaitu. Arī sākumā palīdzēja ar padomu un bez viņa es nebūtu nekāds JHL drafta pirmais piks, jo tieši viņš man ieteica ko darīt. Tāpēc liels paldies Tomam un arī veiksmi viņam nākošsezon brīvajos aģentos. 

Paldies un ar cieņu - Thomas Miller. (Aļaskas Huskies aizsargs)


S1 #3 TPU Iw6xww

Soviig ir 698 vārdi, tādēļ nevar būt maksimālie 9TP
blackmaik
blackmaik

Postu skaits : 334
Join date : 06.08.14

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU Empty Re: S1 #3 TPU

Post by Jogurtaa Ceturtdiena Augusts 21, 2014 10:09 pm

Sēdi biksēs.
S1 #3 TPU 3ef16ef285

Atjaunots
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU Empty Re: S1 #3 TPU

Post by Lakuchs Ceturtdiena Augusts 21, 2014 10:46 pm

Greetings from Sudnini

Kā viss sākās? Viss sākās tāl tālajā sportacentrā, kur pirmo reizi pamanīju šo rakstu, par ko lasīju nav svarīgi, bet domāji ieiet. Kad iegāju un reģistrējos, kam gan lai saprastu kā, vajadzēja laiku, mani Skype uzaicināja Artūrs un iepazīstināja ar šejienes situāciju, kas, ko, kā. No sākuma likās sireāli te kautko izprast, jo visa kā bija pārāk daudz, bet sāku iedzīvoties un parādījās patika. Tas bija pirms drafta laiks, kad visi jauniņie mēģināja lekt no biksēm ārā, lai tikai parādītos pēc iespējas labāk jaunajiem menedžeriem, jo JHL mums likās viss... Pirmais tika paziņots, kam tika vispār JHL komandas. Pēc skype čata varēja noprast, ka ne visi ir priecīgi, ka attiecīgajiem cilvēkiem tika uzticēts vadīt JHL komandu, bet tāds bija izlozes liktenis. Es pats pirms draftā ienācu ar troksni, un daudzi man prognozēja 1. drafta vietu, bet tad radās pavērsiens, jo sāka izcelties arī tādi kā Miller un BigyBest vai kautkā tā... Es sapratu, ka tagad būs spraiga cīņa. Lions ģenerālmenedžere bija pamanījusi mani un bija pirmā, kas mani oficiāli uzrunāja, es arī uzticējos viņai un tika noslēgts jau pat tāds kā mutiskais līgums. Bet ne viss iet pa diedziņu un Jogurtaa, dažas dienas pirms drafta paziņoja, ka viņai būs jābrauc uz ārzemēm un drafta izlozi pieņems palīgs. Par to protams bija jāpateicas Coyote, kas nespēja ierasties laikā ar visiem, bet nokavēja, dēļ kā arī tika atlikts drafts. Bet varbūt arī bez sarkasma jāpateicas, jo mani nodraftēja Wizards ar 4. numuru un + vēl wizardam bija arī 5.numurs ar ko paņēma Kreipānu. No sākuma es centos motivēt komandu, arī sevi, stāstot, ka būs jātrenējas un ttl. Tas laikam nostrādāja, nezinu vai tieši spēlē, bet ar šo motivāciju mani izvēlējās kā Wizards kapteini. Neslēpšu ka mans elks ir Matt Sundin un šī kapteiņa uzticības zīme, man bija liels prieks, jo arī manam elkam tāda bija. Sapratu, ka kā kapteinis nevaru vienkārši nosēdēt un noskatīties spēles, tādēļ cītīgi sāku fanot par savu komandu, kas iedzina arī pāris nesaskaņās ar skype čata lietotājiem, jo viņiem nepatika, mana uzmācīgā būtība, bet tādam ir jābūt kapteinim - neatlaidīgam un ietiepīgam! Tas vainagojās panākumiem, jo pirmajā spēlē, guvu ari uzvaras vārtus OT un likās, ka tas bija kapteiņa cienīgs moments, izvilkt savu komandu pēdējā brīdī. Bet kad iesāk nedrīkst apstāties, to es domāju tieši par treniņiem un sāku plānot, ko labāk trenēt. Sapratu, ka visi vēl ir jauniņie un šeit nav LSHL, šeit vārtusargi (vismaz sezonas pirmajā pusē) ir neprašņas, tādēļ izdomāju trenēt vairāk tieši metienu precizitāti, atstājot novārtā tādas prasmes kā agresiju, piespēles( piedodiet par individuālismu), checkingu bet toties maksimāli uztrenējot metiena precīzumu. Tas vainagojās panākumiem, jo ātri vien kļuvu ne tikai par komandas līderi, bet jau par visas līgas līderi, vienā spēlē gūstot pat 4 vārtus un atdodot 2 piespēles. Tas likās neticami, bet vēlāk sapratu, ka JHL viss ir iespējams un azarts parādījās vēl vairāk, vēlējos vēl vairāk trenēties un vēl vairāk gūt vārtus. Gluži kā tādas narkotikas, no kurām sāku krist eiforijā... Bet pienāca arī drūmie laiki, jo līdz ar šo slavu un talantu, sāka arī parādīties augstprātība un iedomība, kas noveda pie daudziem kašķiem, jo likās, ka man vienmēr ir taisnība un es esmu tas pareizais, ko arī bieži brutāli teicu citiem acīs. Protams pēc tā sekoja arī sankcijas un esmu par tām pateicīgs, jo tas mainīja arī manu šobrīdēju uzvedību un mani atvēsināja, jeb nolaida uz zemes. Nācās izciest arī vairākas spēļu dq, kas man bija pats sāpīgākais, jo ļoti patika šīs spēles un smagi bija kad neiemetu golu, bet kur nu vēl nespēlēt... Tad sapratu, ka kautkas ir jāmaina, jo labi es, bet noteikti par to nav jācieš komandai. Tagad Wizardiem tuvojas playoffi un arī ir atnākusi mana atgriešanās uz ledus, nezinu gan vai vairs kā kapteinim, bet tas nav svarīgi, jo vienalga centīšos palīdzēt komandai. Es esmu pirmās maiņas centrs, man ir jāpalīdz komandai uzvarēt iemetienus un iemest golus, ja to es izdarīšu, būšu ar sevi apmierināts, man nav svarīgi būt playoff MVP, tikmēr kamēr Wizards atradīsies līderos, es ceru, ka ar manu atgriešanos viss nostāties savās vietās un Wizardi atkal būs līderos, jo Wizardi bija, ir un būs mana pirmā komanda, kas mani atrada un pacēla. Runājot par LSHL draftu, mani zina visi, nekur papildus nereklamēšos, domas visiem dalās. Ir tādi, kas sola mani nedraftēt, dēļ nesanajiem notikumiem, bet tikpat daudzi ir arī tādi, kas tomēr runā ar mani un sūta man vēstules, jo tomēr nespēj noturēties pretī kārdinājumam, dabūt rezultatīvāko spēlētāju līgā, tādēļ domāju, ka draftā iespējams pat izlīdīs, kādas pelēkās pelītes, kas bļāva, ka mani nedraftēs, bet kad pienāks kārta paņems... To mēs uzzināsim draftā, bet varu apsolīt vienu, ka arī no manis būs gaidāms drafta pārsteigums/pavērsiens.

Ar cieņu Mike Sundin

777 vārdi




Links uz plakātu/3. uzdevumu http://www.bildites.lv/viewer.php?file=jgul83edr3jdzyd4lmio.jpg
Lakuchs
Lakuchs

Postu skaits : 258
Join date : 06.07.14
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU Empty Re: S1 #3 TPU

Post by Jogurtaa Piektdiena Augusts 22, 2014 1:23 pm

Atjaunots
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU Empty Re: S1 #3 TPU

Post by Viesis Sestdiena Augusts 23, 2014 3:33 pm

Sveiciens visiem LSHL lietotājiem !

Kā tad viss sākās ?

Jā, kā tad viss sākās un kā vārds Toms Liniņš tika ierakstīts LSHLā ? Tātad, reiz iagājis spokos ieraudzīju kāda LSHL lietotāja ( ja nemaldos tad Krauklis ) reklamējošo rakstu par LSHL , kas tad īsti tas ir , ko tur dara u.t.t  Izlasot vien uzrakstu " Latvijas Simulētā Hokeja Līga " uzreiz manī iedegās vēlme piereģistrēties. Īsti tā nesaprotot aprakstā par LSHL ,devos uz mājaslapu un piereģistrējos.Sākumā vispār nezināju ko darīt, bet ieraudzīju sadaļu "Piesaki Savu Spēlētāju" . Es gribētu pateikties Coyote un Snickeram par to , ka palīdzējāt man saprast , kas ir kur, jo bez viņiem es pat nevarēju atrast cik man vēl kontā palikusi nauda.

Tad es pieteicos kā labās malas uzbrucējs ar nesliktu buildu priekš viņa , un pēc tam es nevarēju vien sagaidīt daudzsološo draftu.

Drafts.

Draftu es ļoti gaidīju un man bija principā vienalga kura komanda mani nodraftē, bet pats sevi gribēju prognozēt, kā 2 rounda picks.Bet laikam par augstu sacerējos , jo tā arī mani neviens nenodraftēja. Par laimi Coyote ( Aļaskas Huskies GM ) man piedāvāja interesantu piedāvājumu uz kuru es nevarēju atteikties , jo kautkur taču bija jāspēlē man, turklāt neviens cits GM man piedāvājumus nesūtīja , jo laikam jau no nodraftētajiem spēlētājiem bija izveidojuši labu sastāvu un negribēja pūlēties lai atkal visu pārmainītu.

Sezona.

Sezona man neiesākās parāk labi, +/- kautkādas piecas spēles bija jāgaida līdz pirmajiem punktiem un es vēl saku tikai par piespēlēm. Pirmais gols manliekas man bija kautkādā septītā vai astotā spēlē , bet nu kāds viņš bija , tā teikt "brutāli" iemests spraugā , starp vārtusarga plecu un pārlikni. Sezonas turpinājums man bija nedaudz labāks - vēl daži goli un JHL daudzuma cienīgas piespēles. Protams, sapratu ka diezgan tālu es atpalieku , pēc punktiem no tādiem kā Mike Sundin , Jake Miller , ZiggY BigZ un Alex Lindberg. Manuprāt viņi visi ir malači un pelnījuši uzslavu neskatoties uz to kā viņiem veiksies Play-Off, bet es jau no viņiem arī centīšos neatpalikt, jo manī ir liels Cīņas Gars, un tāpēc visu laiku ir jābūt gatavam visam , un pat pie vismazākās iespējas ir jāmēģina izsisties JHL līgā , lai beidzot mani arīkāds pamana. Pēc tam apmēram sezonas beigās es sapratu , ka es varētu būt viens no komandas vājajiem punktiem un to apstiprināja komandas GM, es arī katrā ziņā piekritu viņam , jo no apmēram divdesmit pieciem metieniem man bija apmēram tikai no desmit līdz piecpadsmit vārtu rāmī, bet savukārt nevieni vārti, manā izpildījumā. Tāpēc apsriežoties ar manas komandas GM mēs sapratām un nolēmām , ka man aktīvi ir jātrenē ir metiena un sķēliena ( nu vairāk jau metiena ) stiprumu un precizitāti. Tagad , kad esmu jau nedaudz uzlabojis metiena , sķēliena stiprumu un precizitāti ir redzams neliens progress, gan vārtu gūšanas ziņā - esmu iemetis jau 2 vārtus , gan vispārējā metienu ziņā - apmēram no tiem pašiem divdesmit pieciem metieniem bija apmēram divdesmit vārtu rāmī, un vieni vārti.

Play-Off

Nu pat jau deguna galā ir Play-Off , un domāju ,ka šim , varbūt ne tik garajam un spēļu bagātajam , bet ne mazāk interesantajam posmam , kā regulārā sezona, ļoti daudzi , tai skaitā es un mana komanda - ļoti nopietni gatavojās . Visi jau saka ,ka sezonā var luni laist , bet Play-Off vajag kārtīgi sagatavoties un spēlēt. Pats no sevis es Play-Off laikā gaidu panākumus, varbūt tas nav tik daudz punkti , cik es domāju , ka būs mūsu vadošajiem līgas uzbrucējiem , bet gaidu no sevis labu spēli laukumā, jo , manuprāt tas ir vissvarīgākais hokejā. Šā vai tā es vēlu veiksmi visām komandām un visiem spēlētājiem , bet ,protams, vislielāko veiksmi vēlos novēlēt manējai pirmajai komandai , kuru es nekad neaizmirsīšu t.i Huskies.


LSHL drafts.

Esmu rakstījis ļoti daudz pietiekumus , kas palielina iespējas tikt draftētam nākamajā sezonā, bet īstenībā mani ,ja varētu tā teikt palielam simpatizē tikai šīs divas komandas - Valmieras Ērģli  Ērgļi  un Oslo Wild Cats  OWC . Abās komandās ir savi izteikti līderi
1. Valmieras Ērgļi  Ērgļi  - Gatis Namnieks , Vesa Tokila , 2. Oslo Wild Cats  OWC  - Roberts Birkavs , Marks Dymo un ,protams, Arthur Grosberg. Ne tikai līderi man nozīmē visvairāk , jo ja es tikšu kādā no šīm divām komandām , tad ganjau ar laiku arī kļūšu par līderi.Ne mazāk man nozīmē komandas aktivitāte, kur ,manuprāt, nevar neko iebilst par abām divām komandām. Tad vēl jāskatās kā komanda uzvedās grūtos apstākļos t.i ,ja komandai neveicās tad , vai maina taktikas , vai palīdz spēlētājiem ar treniņiem u.t.t , tāpēc arī , navar neko iebilst , nedz Valmieras Ērgļi , nedz Oslo Wild Cats komandām. Un visbeidzot komandu GM aktivitāte , tur jau manliekas , bez garām sarunām neko atkal nevar iebilst , nedz Valmieras Ērģlu , nedz Oslo Wild Cats GM.
Runājot par spēlēšanu - es arī saprotu , ka ja mani draftēs , tad es varu arī sākumā necerēt uz labu maiņu un ilgu spēlēšanas laiku, bet man gribās zināt , vai es varu pretendēt uz vietu kādā no LSHL komandām.

Paldies , ka uzklausījāt mani !

Ar cieņu ,
Toms Liniņš

787 vārdi.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU Empty Re: S1 #3 TPU

Post by Jogurtaa Sestdiena Augusts 23, 2014 10:17 pm

Atjaunots
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU Empty Re: S1 #3 TPU

Post by Ivars.dr Svētdena Augusts 24, 2014 11:19 am

Visa sākums !
Šeit mani uzaicināja Kristz, bet godīgi par to, ka šeit apgrozos jāpasakās ir Number 1, jo Kristz misija ar uzaicinājumu beidzās. Sākumā vispār nesapratu kas te notiek un kā, paldies Number 1 kurš palīdzēja .
Kaut kāda reģistrācija kaut kādi pieteikumi kaut kāds drafs un viss pārējais, bet tad pamazām kad saproti ap ko lieta grozās sāka palikt interesanti.
Pieteicos par aizsargu kad jau nonācu līdz spēlei tikai tad sapratu ka izvēlētās prasmes varbūt nebija gluži tādas kā varēju izvēlēties, bet sākuma prasmēm galu galā nav tik lielas nozīmes jo viss ir labojams ar treniņiem.
Jauno sezonu iesākām ar GM The Number 1, kā sacīt jāsaka - savs puika !
Par GM varu teikt tikai to labāko izpalīdzīgs- saprotošs un visādā citā ziņā cienījams cilvēks ar viņu nav bijušas nekādas problēmas. No komandas biedriem arī tikai tās labākās atsauksmes.
JHL draftā tiku izvēlēts ar 19 numuru no 20 var teikt paveicās šobrīd vairs nezinu man vai komandai domāju, ka abpusēji.
Sākumā komandai diez cik labi ar spēli nevedās, liekas bija problēmas ar disciplīnu un trūka savstarpējās sapratnes gan uz laukuma gan treniņos, bet tad jāsaka, ka saspēlējamies un arī treneris atrada pareizo taktiku un motīvus mūsu sastāvam un spēle sāka iet no rokas tas ir nūjas. Ir saprotams, ka sākot darbu ar jaunu komandu visiem ir kaut kur jāpierīvējas gan trenerim, gan spēlētājiem, uzvarēt var tikai ar spēli komandā jo hokejs galu galā ir komandas spēle. Uz treneri gulstas var teikt pat smagākais darbs -saliedēt un vadīt komandu liels paldies Number 1 par ieguldīto darbu mūsu audzināšanā!
Sezonas laikā esmu centies piedalīties visos iespējamos treniņos un šāds tāds progress ir novērojams gan ripas kontrolē gan slidošanas ātrumā. Bija gan vieglāki treniņi gan grūtāki, bet bez grūtībām izaugsmi nesagaidīt.
Pašreiz būtu godam jāpabeidz sezona, cerams, pirmajā vietā arī PLAYOFF.
Šobrīd vairs īsti nevar pateikt kura komanda ir spēcīgāka visas komandas ir augušas tāpēc PLAYOFF noteikti būs smagi. Visas komandas savstarpējas spēles ir guvušas uzvaras un arī zaudes, tapēc droši var teikt, ka uzvarēt var jebkura komanda un šobrīd atrodoties pirmajā vietā sezonas spēlēs tas vēl negarantē uzvaru PLAYOFF.
Nedrīkst atslābt jāstrādā un jātrenējas jāvirzās tālāk varbūt pat vairāk nekā sezonas laikā, gluži kā studenti sesijas laikā tāpat mums PLAYOFF jāpiespiežas un jānolauž.
Es esmu pavadījis brīnišķīgu sezonu, biju laimīgs par katru nospēlēto spēli par katru izgājienu uz ledus ar brīnišķīgiem komandas biedriem kas bija gatavi palīdzēt gan smagos spēles momentos gan, starp citu, arī sadzīvē. Spēlēs, protams, bija brīži kad smagus brīžus sagādāju arī pats, bet tāda jau ir spēle kur jāizvēlas vai zaudēti vārti vai iespēja pārdzīvojot mazākumu tomēr noturēt spēli, jo katri zaudētie vārti smagi spiež uz komandu graujot morālo.
Runājot par nākamo sezonu labprāt paliktu JHL vienīgi, jautājums vai tā var un žēl, ka vairs jau nebūs šīs komandas kāda tā bija.
Uz LSHL pusi skatoties es pat nezinu kurā komandā labāk gribētu, tāpat būs jāsēž uz rezervistu soliņa jebkurā komandā jo visās komandās ir krietni labāki spēlētāju nekā JHL vienu sezonu pavadījušie, pat neaktīvie . Jo pat JHL spēlēt drīkst spēlētāji ar 450TP līmeni, bet man tāpat kā vairumam pēc vienas sezonas JHL nav vēl 300TP, nu jā varēju būt aktīvāks vienīgi nezinu vai tas šā brīža rezultātu daudz būtu mainījis, sezona paliek sezona un cik jau nu var tik var .
Iespējams, ka nav tik drūmas krāsas pārceļoties no JHL uz LSHL, bet vienkārši tā izskatās.
Ivars.dr
Ivars.dr
Toms Strazdiņš #74
Toms Strazdiņš #74

Postu skaits : 164
Join date : 07.07.14

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU Empty Re: S1 #3 TPU

Post by aforsz Svētdena Augusts 24, 2014 7:33 pm

3. uzdevums

S1 #3 TPU 2rqlod1
aforsz
aforsz
Ingus Zuzins RW #34
Ingus Zuzins RW #34

Postu skaits : 135
Join date : 08.07.14
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU Empty Re: S1 #3 TPU

Post by krisis06 Pirmdiena Augusts 25, 2014 8:42 pm

S1 #3 TPU 5pits2
Šajā dienā Sportalīkums redakcija Jum mūsu lasītāj piedāvā atskatu uz Saņas Kreipāna debijas sezonu LSHL.

Saņa JHL draftam pieteicas, kad bija nepilnu 20 gadus vecs, šajā brīdi nevienu nepazīdams uz neko augstu drafta nummuru necerēja, cerības arī neuzlaboja diezgan vājais sniegums jauniņo spēlē, kurā ar neko īpašu neizcēlās, turpretī citi aizsargi rādīja, ka šis vairs nav zēnu hokejs, bet gan īstu vīru spēle. No šī brīža jaunais Kreipāns saprata ar ko viņam būs darīšana pirmajā sezonā un redzēja jau mērķus uz ko jātiecas citu spēlētāju izskatā. Pašam sportistam par izbrīnu viņa vārds kotējās diezgan augsti dažās drafta prognozēs, bet uz zemes nolaida tikpat daudzo prognožu, kurās viņš vispār netiktu draftēts JHL. Tuvojoties drafta dienai uztraukums šī puiša acīs kļuva aizvien lielāks. Bija pienākusi īpašā diena, kad četru komandu GM bija gadavi veikt savus draft pick, Saņa kopā ar daudziem LSHL spēletajiem, JHL prospektiem drafta izstabā vēroja draftu. Šajā maģiskajā dienā, kāds zālē pēc trešā draft izvēles ieminējās: "Nākamajam jābūt Saņam Kreipānam, kaut dēļ vārda vien!" jaunais hokejist par to pasmējās, bet nepiefiksēja, kurš bija šīs pērles autors, tomēr šis pareģojumam nebija lemts piepildīties, jo Kreipānu draftēja otrā raunda pirmajā izvēle Vankūveras Wizard komanda un tās GM Deniss Daņilovs.

Sākas cīņa par vietām sastāvā, kurās jebkuram bija jābūt gatavam palikt aizborta, katrā spēlē, ja neatdosi 100% no sevi un vēll vairāk. Noslēdzoties pārbaudes spēlem Saņa bija sev izcīnijis vietu pirmajā aizsardzības virknējumā, kura arī noturējās visu regulāro sezonu. Pirms sezonas hokejists mums vienā no itervijām atklāja, ka nebūs punktu vācejis , līderis, bet gan melnā darba darītājs paliekot ēnā aiz saviem komandas uzbrukuma zvaigznēm: Mērgļa, Sundina, Zuzina. Tomēr klusība cerot, gūt kādus punktus, lai nebūtu jākaunās par sevi citu acīs. Sezonas sākums Wizard izvērtās ļoti sekmīgs, ko gan nevarēja teikt pa jauno aizsargu, jo tika pelnīti nevajadzīgi noraidījumi un komanda spēleja veco Brazīļu futbolu hokeja laukumā , jeb sitiet mums cik gribiet, mēs iesitīsim cik vajag, kas arī deva trīss punktus turnīra tabūla , bet aizsargam lielu gandarījumu nedeva, ja tiek ielaisti pieci vai četri vārti spēlē. Ar visu to Saņa pamanījās visas sezonas laikā tikai 4 cīņās nopelnīt negatīvu liederības koificentu. Sezonai ritot viņš krāja punktiņus atdodot skaistas un rezultatīvas piespēles saviem uzbrucējiem, kas deva sezonas noslēgumā 0.5 punktus spēlē, kas nevarētu teikt, ka ir slikt rādītājs aizsargam, tomēr liktenīgos vārtus tā arī neizdevās iemest, kas laikam bija grūti izdarāms izdarot tikai trīss metienus visā sezonā, šis arī varētu būt galvenais spēles elements, kas neļauj Saņam kļūt par ekstra klases aizsargu, jau šajā vecumā. Šajā sezonā hokejists laukumā vidēji pavadīja 36 minūtes, kas ir apbrīnojami atrodoties tik ilgi laukumā viņam vēl atrodas spēki izlīmēt, kādu bortā, kas ir sanācis 53 reizes jeb 2.2 reizes vidēji spēlē. Šo sezonu nevar nosaukt par neveiksmīgu ne pats sportits, ne sporta žurnālisti , kā mēs.

Sezonas noslēgums arī ir klāt tas nozīme ir laiks izslēgšanas spēlem, Wizard to iesākuši ar sāpīgu zaudejumu Huskies vienībais pagarinājumā, šīs dienas galvenajam varonim šī spēle nebija no tām veiksmīgākajām, tomēr pēc, katra krituma ir kāpums. Playofam tupinoties nevar noliegt, ka Saņa nenāks zaudēt un cīnisies ar jeb kādiem līdzekļiem, kā saka : "karā visi ieroči labi", tā kā varam sagaidīt aizraujošas sērijas šajā sezonā JHL Wizard izpildījumā. Ideālais sapņu piepildījums, kā sportits atzina ir JHL fināls septītā spēle rezultāts 0:0 papildlaika pēdejā minūte un Saņa Kreipāns gūst pirmos vārtus karjerā, pirmos vārtus JHL, gūst zelta vārtus, jeb uzvaras golu!

Raugoties nākotnē nevar nerunāt par LSHL draftu šī hokejista sakarā. Kaut arī pats sportis jau uzskatas pa 95% zināmu savu nākamo mājvietu, tomēr nevar noliegt, ka arī citas komanda met acis uz šo spēlētāju un var veikt pavērsienu un atņem Valmieras Ērgļiem šo spēletāju, ja netiks iegūta diezgan augsta drafta izvēle. Diezgan miglā tīta ir Saņas nākotne vienu brīdi spēletajs vēlas pēc iespējas ātrāk nonākt Valmiera, otru jau palikt JHL un pāraugt šo līgu atrodotie šeit. Aizsargam arī grūti samierināties būs ar spēles laika samazināšanos gandrīz uz pusi pārceļoties uz Valmieru, kas ir neizbēgams notikums.

Skatam nākotnē piedāvajam galvenās prasmes, kurām aizsargam būtu jāpieliek, lai redzētu jau nākam sezon viņu neredzēti labās kvalitātēs:
1)mūsupāt, galvenais ir pielikt metiena spēkā un precizitātē un arī psihaloģijā, lai pārvarētu sevi un mestu par tiem vārtiem,
2)kā aizsargam Saņam jākļūst agresīvākam, jo bieži vien tiek nospēlēt pat bikli, protams, lai šī agresivitāte nekļūs rupjībā, kam sekotu vēl vairāk noraidījumi,
3)un viss beidzot lieta, par ko mēs neesma pārliecināti vai to var tā vienkārši iemācīties vai uztrenēt ir līdera dotības, lai izšķirošos brīžos spētu pavilkt komandu.
S1 #3 TPU OahpXdV
krisis06
krisis06
Saņa Kreipāns #7 (D) /Head Coach/
Saņa Kreipāns #7 (D) /Head Coach/

Postu skaits : 971
Join date : 24.06.14
Vecums : 29
Dzīvesvieta : TP: 804

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #3 TPU Empty Re: S1 #3 TPU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā