Atklāti par LSHL Komandām .

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Atklāti par LSHL Komandām . Empty Atklāti par LSHL Komandām .

Post by ericsony Ceturtdiena Jūlijs 11, 2013 9:30 pm

Tātad šiš raksts ir par LSHL līgas komandām .
Sākšu no otra gala .
Tamperes Wolves Wolves  : Runājot par šo komandu teikšu godīģi šī komanda turpina mani pārsteigt .
Komandas sastāvs ir varbūt ne tas kā sakot ''spožākais'' , bet komanda ir ''spoža''
Es protams kad ieraudzīju šo komandu , tā nodomāju uzvaras viņai kabatā nenāks ,ari Pārbaudes spēlēs bija redzams ,ka komandai vēl kaut kas pietrūkst ,un sezonas sākumā ari tas pats bija redzams ,bet te jau ir pagājis kāds laiciņš un redz ,komanda ir kā ''vilki'' rauj visus gabalos un šoķē .
Wolves kad viņi uzvar spēles ,tad viņu uzbrukums un aizsardzība uguņo .
Biju dzirdējis ka Wolves GM (ģenerālmenedžeris) pameta savu amatu ,un līgu . Protams vissu cieņu jaunajam Wolves GM ,ka uzņēmās šo amatu ,un tagad viņam veicas . Protams es kā spēlētājs (Ēriks Starodumovs) kad pirmo reizi ieraudziju līgas komandas ,man izrādīja interesi Wolves komanda ,bet tomēr nesanāca uzspēlēt šajā komandā .
Es domāju ka šī komanda varētu pacinīties par labām vietām , jo es tā domāju ka komandas spēlētāji tic ka varēs triumfēt LSHL līgā. Novēlu jums veiksmi sezonā un play-off`os ,lai veicas puiši ,jums tiešam varāt uz ledus rādīt brīnumus .

Pitsburgas Diamonds Diamonds  : Arī būšu godīgs ,par šo komandu dzirdēju ļoti maz ,bet komada ir ļoti stipra .
Komandas sastāvs ir ļoti tāds ''unikāls'' un protams labs sastāvs .
Es protams kā sacīju par komandu zinnu ļoti maz , un es pat nezinu ko par viņiem teikt , ziniet teikšu tā ka viņi nav nekādi ''mikstīe'' .
Runājot par komandas snīegumu pārbaudes spēlēs un sezonās spēlēs teikšu tā : Pārbaudes spēlēs arī varbūt nebija tās labākās dažas spēles ,bet arī bija labas spēlēs . Sezonas sakumā komandas ''dimants'' iespidējās ,un komanda rāva visus gabalos uz ledus ,un priecēja savus fanus ar uzvarām . Bet tad nāca ari nepatīkamie zaudējumi ,bet nu es domāju ka tie puiši kas spelē komandā tic tomēr ka spēs uzvarēt , jo tas tiešām ir katrā komandā galvenais TICĒT KA TU SPĒSI , UN TICĒT KA TU UZVARĒSI .
Protams runājot par komandas GM ,redzams ka viņš savus pienākumus izpilda ļoti labi , un neizskatās ka komanda ir kaut kas neaktīvs vissi ļoti ir aktīvi ,un redzams ka arī grib triumfēt .
Es domāju ka komanda noteikti pacīnīsies par labiem panākumiem , redzams ka spelētāji grib pacinities par titulu . Protams novēlu puiši jums veiksmi sezonā un play-off , un protams ari nonokariet galvas un ticiet ,ka jūsu ''dimantiņš'' iemirdzēsies . Veiksmi !

Maskavas Lev LEV  : Par komandu ir dzirdēts ļoti daudz ,komandas sastāvs ir spēcīgs .
Teikšu godīgi neko tā daudz par komandu ,nevaru pateikt ,bet nu pacentīšos.
Kā vienmēr iesākšu par komandas sniegumu : Lev pārbaudes spēles ,iesāka arī labi , sezonas sākums gan pēc manām domām bija deļ Lev bēdīgs tikai viena uzvara trīs spēlēs ,bet nu nekas kā sakot tas ir tikai sezonas sākums ,es domāju ka puiši sapratīs savas kļūdas un nakošajās spēlēs tiks pie vairāk uzvarām , un parādīs Lauvas spēku . Runājot par komandas sastāvu , tā skatoties sastāvs ir labs un spējošs parādīt labu sniegumu, ļoti žēl ka komandā ir neaktīvi spēlētāji , bet nu es zinnu ka čaļi sapratīs savas kļūdas ,un arī spēs priecēt savus līdzjutējus(fanus) ar uzvarām .
Runājot par komandas GM , visu cieņu viņam , vinš ir viens no labākiem GM šajā līgā , nē nu protams tiekšu tā ne tikai viņam ,bet visiem līgas GM cieņu ,jo jūs rupējaties par šim līgas komandām , un vispār lai tāda līga būtu . Tā nu paturpināšu par Lev ģenerālmenedžeri , viņš sastāvu ir nokolmplektējis ļoti labi ,komandā ir labi līderi kas spēj paradīt labu rezultātu . Lev arī bija no tām komadām , kura uz man ieinteresēja ,un gribējas tur uzspelēt.
Es domāju ka komanda arī ticēs saviem spēkiem un parādīs savu ''lauvu'' spēku , protams arī novēlēšu jums veiksmi sezonā un play-off`os , protams ticiet saviem spēkiem ,un priecējiet vairāk savus fanus ar uzvarām . Veiksmi!

Monreālas Trieciens Trieciens  : Beidzot ari pienācu pie savās līgas favorīt komandas .
Es pats spelēju šajā komandā ,un esmu apmierināts . Protams liekas ka par savu komandu vari pateikt vairāk nekā par citām komandām ,bet te būs otradāk ,es gan būšu atklāts ,un kaut kā man liekas ka daudz nevarēšu pateikt ,kaut arī komanda ļoti ,ļoti laba.
Tatad sākšu ar komandas sniegumu : Pārbaudes spēlēs spēles iesakām labi , bij ari prot zaudējumi ,bet nu mēs saņemamies un parādijām , ''triecienu'' pa pretinieku vārtiem. Sezonas sakumā biju šokēts ,ka zaudējām pirmo un otro spēli , es teikšu godīgi cerības kautkā man pazuda ,ka varēsim labi nospēlēt play-off .
Bet jau nākošajā spelē ,paradijām ko mēs gribam , un uzvarējam ,cerība atgriezās pie manis ,bet otrajā spelē jau vispār bijām ''zvaigznes'' . Esu ļoti priecigs ka komandā vissi ir draudzīgi un pats galvenais izpalīdzigi ,tas mani ļoti ,ļoti priecē . Jūtos komanda patiešām ļoti labi . Esu ļoti priecigs ka labi iesāku sezonu , un darišu vissu lai komanda uzvarētu.
Komandā ir ļoti labs Ģenerālmenedžeris (GM) , ziņš zinot labi savu darbu ,un protams pateicos viņam ka viņš meklē labus spelētajus ,lai komanda ,paceltu virs galvas kaussu ,visu cieņu viņam . Komandā ir ļoti daudz labu spēlētaju ,kas parāda labu sniegumu , un par to saku lielu paldies GM . (Emīlam Skapim)
Teikšu tā protams es ļoti , ļoti ceru ka mēs spēsim triumfēt sajā pirmajā līgas sezonā , es novēlēšu veiksmi saviem komandas bierdiem , čaļi mēs to spēsim paveikt ,un pacelsim kaussu virs galvas ,pats galvenais ir tikai ,un tikai TICĒT KA MĒS TO VARAM !

Protams liels paldies līgas vadībai ,un komandām ,un spēlētājiem .
Paldies jums puiši ,ka sastādat labu konkurinci katrā spēlē .
Paldies ari komandām ,kas spēlē LSHL Līgā .
Paldies ari komandas vadībai ,un visu cieņu Ģenerālmenedžeriem (GM) .
LSHL Līga attistās uz pareizo pusi .
ericsony
ericsony
Ēriks Starodumovs (RW)
Ēriks Starodumovs (RW)

Postu skaits : 61
Join date : 18.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Kārsava

Atpakaļ uz augšu Go down

Atklāti par LSHL Komandām . Empty Re: Atklāti par LSHL Komandām .

Post by Kristz Ceturtdiena Jūlijs 11, 2013 9:55 pm

Kolosāls raksts! Patīk tavi vārdi par LEV, laikam vajadzēja tevi paņemt LEV.
Žēl ka mūsu komandā nav tik jautru cilvēku Very Happy
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Atklāti par LSHL Komandām . Empty Re: Atklāti par LSHL Komandām .

Post by Zommers Ceturtdiena Jūlijs 11, 2013 10:07 pm

es tev ticu tiesam labs raksts Very Happy
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Atklāti par LSHL Komandām . Empty Re: Atklāti par LSHL Komandām .

Post by ericsony Ceturtdiena Jūlijs 11, 2013 10:12 pm

Paldies Wink Patikami dzirdēt
ericsony
ericsony
Ēriks Starodumovs (RW)
Ēriks Starodumovs (RW)

Postu skaits : 61
Join date : 18.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Kārsava

Atpakaļ uz augšu Go down

Atklāti par LSHL Komandām . Empty Re: Atklāti par LSHL Komandām .

Post by Skipper Piektdiena Jūlijs 12, 2013 12:02 am

Tāpēc es uzskatu, ka esam labākā komanda Smile Ir daudzi aktīvie, kuri paši arī cenšās palīdzēt komandai!
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atklāti par LSHL Komandām . Empty Re: Atklāti par LSHL Komandām .

Post by Snickers Piektdiena Jūlijs 12, 2013 9:38 am

Interesants raksts...Smile
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Atklāti par LSHL Komandām . Empty Re: Atklāti par LSHL Komandām .

Post by Siliņš Piektdiena Jūlijs 12, 2013 12:37 pm

pagaidām man šis šķiet vislabākais rakst no visiem .malacis tā tik turpināt!Wink 
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Atklāti par LSHL Komandām . Empty Re: Atklāti par LSHL Komandām .

Post by vairogs Piektdiena Jūlijs 12, 2013 1:08 pm

Patīkami !

Vilki pat rakstus sāk iekarot !! Very Happy 
Visu laiku bij kā pēdējie - tie ar kuriem beidzas raksti ,tagad jau raksti sākas !!
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Atklāti par LSHL Komandām . Empty Re: Atklāti par LSHL Komandām .

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā