Daņilovs - no dīķa līdz profesionālai komandai

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Daņilovs - no dīķa līdz profesionālai komandai Empty Daņilovs - no dīķa līdz profesionālai komandai

Post by DoUbLeD Otrdiena Jūlijs 09, 2013 10:59 am

Daņilovs - no dīķa līdz profesionālai komandai Vl3eDeniss Daņilovs – šis noslēpumainais spēlētājs beidzot ir devis atļauju žurnālistiem ar viņu tikties,tāpēc mēs jums šodien piedāvāsim ekskluzīvu biogrāfisku rakstu par vienu no vadošajiem LSHL aizsargiem.
Deniss ir dzimis Balvos,bet dzīvojis pirmos savus dzīves gadus kādā nomaļā ciematiņā ar nosaukumu Strazdiņi.4 gadu vecumā Denisa ģimene pārvācās uz blakus ciematu-uz Rugājiem,kur arī iestājās vidusskolā.Tieši šajā ciematā viņš uzsāka hokejista gaitas.
„Viss sākāt,jūs neticēsiet,ar manas mammas draudzeni.Viņa atbrauca pie mums ciemos tad,kad pa televizoru rādīja hokeja spēli.Šī draudzene bija liela hokeja fane un viņa pie mums skatījās hokeju!Toreiz man bija gadi,laikam, seši un es brīnījos,kā sievietēm var interesēt sports?Kopš tās reizes es sāku aktīvi sekot līdzi hokejam un sāku skatīties spēles pa televizoru.”,tā komentē savas aizraušanās sākumu Deniss.
Pēc vairākām skatītām spēlēm pa televizoru,Deniss pats vēlējās uzspēlēt hokeju.Ģimene nebija no turīgajām,tāpēc viņš nespēja nopirkt sev nepieciešamo ekipējumu.
„Bet es nepadevos,jo man bijā liela vēlme uzspēlēt,”saka Deniss par savu toreizējo situāciju.Tā nu nācās slidas aizņemties no draugiem.
Par slidošanas sākšanu Deniss smejas: „Jā,tas bija smagi.Grūtības sākās jau pašā sākumā-es nekad agrāk nebiju slidojis un tāpēc bija grūti uzsākt slidot.Slidoju turpat uz piemājas dīķa.Protams,bija daudz kritienu un zilumu,bet es cīnījos un pēc dažām dienām es jau diezgan labi turējos uz slidām.Tagad nāk smiekli,atceroties tos laikus. ” Vēlāk no draugiem tika dabūta nūja un ripa un trenēties varēja pilnā sparā.
„Jau no bērnu dienām gribēju būt aizsargs,tāpēc īpaši netrenējos mest pa vārtiem,bet,pārsvarā,treniņi bija saistīti ar to,kā pareizi atdot partneriem piespēles,” tā par treniņiem saka Deniss.Vasarā,kad nebija ledus,Deniss trenējās florbolā un tāpēc savas iemaņas pa vasaru varēja pilnveidot.
Pusaudžu gados Deniss sāka spēlēt vietējā čempionātā.Panākumi bija lieliski-Daņilovs kļuva par komandas rezultatīvāko aizsargu un viņš tika iecelts par komandas kapteini.Tad kādu dienu uz spēli ieradās nepazīstami ciemiņi.Izrādījās,ka tie bija LSHL skauti.
„No skautiem uzzināju,ka tiek plānots grandiozs projekts-LSHL.Tika saplānotas dažas pirmsdrafta spēles un es tiku uz tām uzaicināts.Es sapratu,ka tā ir mana nākotne,tāpēc centos parādīt savu labāko sniegumu katrā spēlē,lai tiktu uz šo līgu,” stāsta Deniss. Skauti Daņilovu raksturojuši kā radošu aizsargu,kas spēj labi piespēlēt un šis spēlētājs ir labs spēka spēlē.Iespējams,šis raksturojums ietekmēja Denisa likteni un viņš tika uzaicināts uz draftu.
„Uz draftu ierados satraucies.Cerēju nokļūt kādā komandā.Redzēju,ka ieradušies vairāki leģionāri un citi latviešu spēlētāji,tāpēc uz augstu drafta numuru necerēju,” tā par pirmsdrafta sajūtām izteicās Deniss.Daņilovu LSHL draftā izvēlējās Pitsburgas Diamonds 4 kārtā ar kopējo 14 numuru(Raunds 4 #14).
Tā Daņilovs nonāca :diamonds:Diamonds sastāvā.Komandā viņš aizvadīja pārbaudes spēles un pašlaik ir iekļauts pamatsastāvā.
„Tā nu es no dīķa nonācu līdz profesionālai komanda.Diamonds ir lieliska komanda.Man ir lieliski komandas biedri,komandas menedžeris arī ir atsaucīgs un labs.Īstenībā es gribēju nokļūt tieši Diamonds komandā.Nezinu kāpēc,bet man šī komanda iepatikās jau no paša sākuma.Tāpēc es esmu apmierināts ar to,kā viss notika!” šādi Deniss izsakās par savu komandu.
Pašlaik pilnā sparā rit pirmā sezona un Daņilova pārstāvētā Diamonds komanda cīnās ar mainīgiem panākumiem,bet mēs ticam,ka šī komanda spēj uzvarēt un cerēsim,ka kausu iegūs Daņilovs kopā ar Pitsburgu!
DoUbLeD
DoUbLeD
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/

Postu skaits : 2606
Join date : 07.06.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Rugāji

Atpakaļ uz augšu Go down

Daņilovs - no dīķa līdz profesionālai komandai Empty Re: Daņilovs - no dīķa līdz profesionālai komandai

Post by Snickers Otrdiena Jūlijs 09, 2013 11:07 am

Interesants raksts...Wink +1
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Daņilovs - no dīķa līdz profesionālai komandai Empty Re: Daņilovs - no dīķa līdz profesionālai komandai

Post by DoUbLeD Otrdiena Jūlijs 09, 2013 11:17 am

paldies,centos!
DoUbLeD
DoUbLeD
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/

Postu skaits : 2606
Join date : 07.06.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Rugāji

Atpakaļ uz augšu Go down

Daņilovs - no dīķa līdz profesionālai komandai Empty Re: Daņilovs - no dīķa līdz profesionālai komandai

Post by Skipper Otrdiena Jūlijs 09, 2013 2:47 pm

Beidzot kādam fantāzija strādā un tas vecais teksts par tēti, kurš iemācīja hokeju spēlēt. Bet raksts labs! Smile
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Daņilovs - no dīķa līdz profesionālai komandai Empty Re: Daņilovs - no dīķa līdz profesionālai komandai

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā