S1 #1 TPU

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

S1 #1 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #1 TPU

Post by Snickers Pirmdiena Jūlijs 14, 2014 7:30 pm

Atjaunots!

jons32 , pizhiks un Matīss nav vismaz 200 vārdi.
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #1 TPU

Post by laaceens30 Pirmdiena Jūlijs 14, 2014 7:55 pm

Editoju
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #1 TPU

Post by jons32 Pirmdiena Jūlijs 14, 2014 10:43 pm

Izlaboju! Smile
jons32
jons32
John Johnson #8 RW
John Johnson #8 RW

Postu skaits : 487
Join date : 06.07.14
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Istaba

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #1 TPU

Post by Snickers Pirmdiena Jūlijs 14, 2014 11:06 pm

Atjaunots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #1 TPU

Post by pizhiks Piektdiena Jūlijs 18, 2014 2:18 pm

Rakstā par Alex Lindberg ir 200+ vārdi.
pizhiks
pizhiks

Postu skaits : 19
Join date : 09.07.14

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #1 TPU

Post by Snickers Piektdiena Jūlijs 18, 2014 2:59 pm

Atjaunots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #1 TPU

Post by elvis10 Sestdiena Jūlijs 19, 2014 7:45 am

Sveiki!
Nesen pagājis JHL drafts, kurā mani draftēja Huskies komanda. Esmu priecīgs, kad tiku draftēts, bet cerēju uz augstāku drafta numuru. Drafts ir pagājis un tagat jāsāk smagi un grūti treniņi, lai varētu sevi pierādīt un iekristu trenera acīs.
Mani nākotnes mērķi. Esmu apņēmies regulāri trenēties, darīt visu lai būtu pēc iespējas labāks, lai rastos par mani lielāka intrese. Savā spēlētāju es taisiju aizsardzības tipa, kurš spēlē agresīvu un asu spēli, protams iespēja ir nopelnīt vairak noraidījumus,bet tas palīdzēs komandai, jo spēlētājs cīnisies un atdos savus spēkus laikumā. Man ir liels prieks, kad esmu vienā komandā ar Thomas Miller viņš ir uzbrukoša tipa aizsargs, bet es rūpēšos par vārtu drošību aiz viņa. Mani motivēs tas ka, Millers ir drafta pirmais numurs, jo jāparāda kad, ari es esmu cienīgs tādam līmenim.Komandā valda laba atmosfēra, jo katram jaunajam spēlētajam ir savi mērķi pēc kuriem katrs ari tieksies. Visi esam jauni un katram ir grūti jāstrādā, lai nākotnes mērķis un sapnis piepildītos, jo neko nedarot tas pats neatnāks.
Mērķis ir ar Huskies komandu pacelt JHL kausu, komandā ir labi spēlētāji, kuri tāpat kā es cīnisies par savu komandu.
No LSHL komandām man vissvairāk patīk Ērgļu komanda kurā spēlē mans brālis, un Lūši, kādā no šīm komandām gribētu nākotnē uzspēlēt.
Tagat ar lielu nepacietību gaidu pārbaudes  spēles, lai redzētu uz ko sastāvs ir spējīgs un tas palīdzēs gatavoties sezonai.
Paldies!

elvis10
Toni Harmaajärvi #91 (LW)
Toni Harmaajärvi #91 (LW)

Postu skaits : 47
Join date : 30.06.14

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #1 TPU

Post by Snickers Svētdena Jūlijs 20, 2014 11:27 am

Atjaunots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #1 TPU

Post by Viesis Svētdena Jūlijs 20, 2014 9:34 pm

Sveiciens visiem !

JHL draftā mani neviena komanda nenodraftēja , lai gan pats cerēju un domāju ka varētu būt drafta 3. numurs, bet Aļaskas Huskies
GM - Coyote noslēdza ar mani līgumu par 1M uz vienu gadu. Tagad es esmu priecīgs ka tiku Aļaskas Huskies komandā , jo klusībā gribēju , lai tieši viņi mani nodraftē , jo man likās , ka ar viņiem es varētu pacelt kausu. Protams es arī nevaru būt savai komandai lieks un darboties kā mašīnas piektais ritenis , kuru gandrīz nekad tā arī neizmanto, tāpēc man ir smagi un cītīgi jātrenējas - jāiet uz papildus treniņiem , lai es kļūtu labāks un parādītu savam GM un visem pārējiem , ka neesmu nekāds liekais ritenis. Protams zinu, ka viegli nebūs , bet zinu ka gluži vienam nebūs jācīnas par vietu komandā , jo es zinu ka mani vienmēr atbalstīs mani komandas biedri un treneris, bet vislaik jau uz citiem paļauties nedrīkst. Mans mērķis ir iekļūt LSHL , bet pirms tam es noteikti gribētu pacelt kausu ar Huskijiem , bet jāsāk jau ir ar to pašu mazumiņu , tāpēc no sākuma , kā minimums jāiekļūst savas komandas pirmajā pieciniekā. Protams vēl viens mans mērķis ir iekļūt Novadu kausa Vidzemes komandā , un ,protams, arī ar viņiem pacelt kausu. Par tālākiem nākotnes mērķiem runājot ir tā , ka man ļoti simpatizē LSHL komanda Oslo Wild Cats komandas panākumu, saliedētības un draudzīguma dēļ , tāpēc es ļoti gribētu nākotnē tur spēlēt.
Bet nu , lai šo visu varētu realizēt man jāsāk jau no šodienas , tāpēc man laiks doties uz treniņu zāli , pēc tam uz savu trešo ledus treniņu un tad pārrunāt ar savas komandas GM par šīs sezonas plāniem , tādēļ  es visiem jums saku attā un līdz drīzu tikšanos uz ledus !

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #1 TPU

Post by Snickers Svētdena Jūlijs 20, 2014 9:36 pm

Atjaunots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #1 TPU

Post by Lakuchs Pirmdiena Jūlijs 21, 2014 11:41 am


Mike Sundin
Labrīt visiem LSHL biedriem!

Mani sauc Mike Sundin, esmu dzimis Brommā Zviedrijā, mans tēvs ir slavenais hokejists Matt Sundin. Tāpat kā mans tēvs arī es nolēmu pievērsties hokejam.
Laikam tas arī atbild uz jautājumu, kādēļ tieši centrs (smejas). Prieks ka arī es tiku draftēts pirmajā roundā kā mans tēvs!
JHL drafta uzplaukums ir pagājis un ar prieku varu paziņot, ka arī Mike Sundin ir ticis draftēts. Par to man ir jāpateicas nevienam citam, kā tikai un vienīgi Wizards, kas mani draftēja kā ceturto.
Protams emocijas sita augstu vilni, kad uzzināju, ka esmu draftēts. Sākumā pat nespēju noticēt, tādēļ uzreiz pateicu savam tēvam Matt Sundinam lai iekniebj man.
Pirmie mērķi? Pirmie mērķi man noteikti būs strādāt un uztrenēt maksimāli labāk pirms sezonas sākums, jo es tiku draftā izvēlēts pirmais no visas komandas, tas nozīmē, ka komanda ar mani rēķinās kā līderi, kas grūtā brīdī varēs pabīdīt komandu, kas man ir arī jāapliecina.
Esmu iecelts arī par Wizards kapteini, tādēļ gadījumā ja sezona būs izgāzusies (kas noteikti nebūs) liks man noprast, ka man jāuzņemas atbildība arī neveiksmēs. Protams, lai to sasniegtu man vajadzēs daudz trenēties. Jo ja sākumā JHL draftā izvēlējās labāko runātāju, tad LSHL būs jau lielākais darītājs.

Atbalstītāji? Ja runa ir par atbalstītājiem, tad es esmu ar un par katru atbalstītāju, kas atbalsta mūsu komandu, es esmu par godīgu un tīru spēli, es esmu par skatāmu hokeju, lai uz mūsu spēlēm nāktu vēl vairāk ģimeņu. Jo, kas var būt labāks, kā atnākt ar ģimeni pavērot spēli?

Mīļākais LSHL klubs? Tas būtu smieklīgi, ja es šobrīd izvirzītu vienu mīļāko klubu, es neesmu izpelnījies tādu cieņu, lai būtu tiesīgs izvēlēties vienu konkrētu klubu.
Es būšu mūžam pateicīgs par jebkuru klubu, kas dos man kādu mazu cerību tur kādreiz uzspēlēt.
Protams man ir treneru favoriti, kas man palīdzēja ieiet šajā projektā, bet vēlreiz milzīgs paldies visiem atbalstītājiem, treneriem un Denisam, kas atrada mani un ļāva man piedalīties šajā brīnišķīgajā projektā.


Ar cieņu Mike Sundin
Lakuchs
Lakuchs

Postu skaits : 258
Join date : 06.07.14
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #1 TPU

Post by Snickers Pirmdiena Jūlijs 21, 2014 12:09 pm

Atjaunots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #1 TPU

Post by blackmaik Trešdiena Augusts 06, 2014 7:41 pm

Šeit jūs trauce jaunais GK censonis Very Happy

Labvakar visiem!
Cik noprotu drafts jau ir noticis tādēļ īsti nezini, vai es šeit vispār vēl varēšu kautko darīt Very Happy.
Pats esmu dzimis mazā Spānijas pilsētā, bet jau agrā bērnībā jutos ērti aukstākās vietās, tādēļ ledus un hokejs man bija vienmēr mīļš. Līdz 12 gadu vecumam trenējos vietējā hokeja skolā... Ja tā var teikt (smejas) jo līdz hokeja hallei katru rītu bija jābrauc 67km... Protams dēļ tā arī bija daudz negulētas naktis, bet man jāpasakās vecākiem par atbalstu, jo lai nopirktu slidas bija jāpārdod divas govis, kas mums kā nabadzīgai ģimenei bija ļoti smags pārdzīvojums.
15 gados mani pamanīja skauts, kas galvenokārt bija pateicoties maniem auguma parametriem, par ko man atkal jāpasakās vecāku gēniem.
Tur es pirmo reizi tiku slovākijas klubā kur nospēlēju vienu sezonu un tiku atzīts par gk of the week un Petrika goda balva, ko pasniedz izslēgšanas turnīra MVP vārtusargam! Pēc tā mani pamanīja skauti no otra okeāna puses un noslēdzu līgumu ar Boston Bandits ECHL līgā. Šobrīd man ir 17 gadi un esmu nobriedis LSHL līmenim.
Nākotnes plāns ir vienkāršs iegūt JHL kausu.

No faniem es gaidu atbalstu un daudz smieklīgu mirkļu, kopīgu pārdzīvojumu un asaras! Par mīļāko LSHL klubu neesmu izlēmis, jo menedžeri vēl nav ar mani kontaktējušies, bet pats neuzbāzīšos

Vēlreiz vēlos pateikties visiem kas palīdz man!
blackmaik
blackmaik

Postu skaits : 334
Join date : 06.08.14

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #1 TPU

Post by Snickers Trešdiena Augusts 06, 2014 8:05 pm

Atjaunots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #1 TPU

Post by Ovie Ceturtdiena Augusts 07, 2014 1:07 am

Mana spēlētāja mērķis ir ne mazāks, kā citiem spēlētājiem. Gribētu kļūt par JHL kausa ieguvēju, pēc tam par LSHL kausa ieguvēju. Kā arī iegūt Novadu Kausu. Tas, manuprāt, ir pats prestižākais kauss, jo kopā savācās spēcīgākie spēlētāji, kas rada interesantu hokeju, kā arī skatītājiem patīk aplūkot zvaigznes, leģendas, kuras cīnās vienā komanda, plecu pie pleca. Protams, ne mazāk vēlētos iegūt individuālās balvas, jo tas ir apliecinājums spēlētāja kvalitātei, lai tiktu labākā komandā. Ja runājam par komandu, kurā es vēlētos spēlēt, tad tā būtu Rīgas Trieciens, Valmieras Ērgļi vai Talsu Lokomativ. Rīgas Trieciens- manuprāt, šai komandai ir ļoti spēcīgs sastāvs, kura var iegūt kausu. Lai gan patreiz tā neatrodas līgas līderos, taču ticu, ka ar laiku atradīs savu spēli.
Valmieras Ērgļi- Nav dižas zvaigznes, taču ir vienota komanda, kas rada saliedētu spēli, viennozīmīgi gribētu spēlēt šādā komandā, kur visiem ir vienāda loma, attieksme, nevis zvaigžņu komandā. Talsu Lokomativ- Tā pat kā Ērgļi, vienota un saliedēta komanda, kurai ir savi līderis. Patīk arī šīs komandas demonstrētais spēles stils. Lai kurā komanda es spēlētu, cerams tajā būs lieliska atmosfēra.

Ovie

Postu skaits : 38
Join date : 26.06.14

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #1 TPU

Post by Prometajs Ceturtdiena Augusts 07, 2014 11:01 pm

šodien pievienojos komūnā . Un hujakš uzreiz es močiiju skype un jautāju kas un kā ar šito padarīšanu , palidzēt pieteicas čaklais Mārtiņs un smukā Evelīna. tad es izdariju visu ko vajag un man lions piedāvāja mani uzņemt par 1m. Un kā jau jauniņais es piekrītu pa 1m. Sakumā ar to pietiks .

Kur esmu dzimis. Piedzimu Somijā māja dzīvoju 4 gadus tad sāku spēlēt hokeju tad sāku iet skola un arī skolās laikā gāju uz hokeju./ Un pēc skoals beigšanas devos klubu meklējumos jo tad biju ari tālu uzaudzis hokeja pasaulē Un drīz arī ķļuvu par lions biedru.

Spēlēju jau 17 gadus un ar prieku spēlēšu ilgi un ilgi. Kā jau sportists ēdu veselīgi dārzeņi augļi zivis gaļa. Un daudz sportoju. Pēdēja laika uzsāku daudz sportot jo tas padara ātrāku un spēcīgāku un protams ari pa dažām meitenēm vakaros kā jau sportistam vajag atslodzīti. Dažus vakarus mes ar Oliveru paņemam dažas meičas uz manu vai viņa villu un aidāāāāā. Un pēc tā visa viņas parasti uztaisa mums ko uzēst tad mes viņas aizvedam apakaļ un ejam gulēt Smile


Bet tas kad es esmu lions ir labākis kas ar mani noticis šajā mūža jo pagaidām biju spēlējis tikai lauku hokeju un bijis skolas komandā .

Prometajs

Postu skaits : 13
Join date : 07.08.14

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #1 TPU

Post by Snickers Sestdiena Augusts 09, 2014 7:54 pm

Atjaunots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #1 TPU

Post by TheKing Trešdiena Augusts 13, 2014 11:11 pm

Labvakar esmu aizsargs JK Kings!

Visu vakaru mēģināju saprast, kas šajā līgā notiek, ka ir bijis drafts un šobrīd notiek cīņa par zvaigžņu kausu! Drīz būs All Star spēle un es arī ceru ka varēšu tur spēlēt. Mans tēvs ir no štatiem, bet māte nigēriete, kura jau 12 gadus ar mani dzīvo LA. Bērnību pavadīju Orange State komandā, pēctam pārgāju uz New York Hurricane School team un tad sezona Red Bull Los Santos komandā. Lai spēlētu koledžā nācās atteikties no daudziem priekiem, jo tas prasīja naudu.
Nezinu pat ko vēl teikt Very Happy
Es pēc stila noteikti esmu uzbrūkošais aizsargs, kam patīk pieslēgties bieži uzbrukumam un kas savāks daudz golu un piespēļu.
Runājot par komandu, es vēlētos tādu, kur būtu aizsargi, kas spēs piesegt ja izies divi pret vienu un kur būs arī prasmīgs GK.
Nākotnes plāns ir iekļūt kādā no komandām, konkrētas gan nezinu...
Par naudas summu es arī nemāku teikt, jo nezinu kādas te ir summas, bet nauda man nebūs svarīgākā.
Mani solījumi? Daudz punktu, labs garstāvoklis un spēles asumi!
TheKing
TheKing

Postu skaits : 29
Join date : 13.08.14

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU - Page 2 Empty Re: S1 #1 TPU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā