S1 #1 TPU

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

S1 #1 TPU Empty S1 #1 TPU

Post by Snickers Piektdiena Jūlijs 11, 2014 8:06 pm

Uzdevums : Uzrakstīt par sava spēlētāja karjeras mērķiem , vēlamajiem sasniegumiem utt.. Iespējams pieminēt LSHL klubu kurā gribētu spēlēt.  Minimums 200 vārdi.


Balva: 5 TP par piedalīšanos  un 0-3 TP par apjomu , kvalitāti.

Termiņš: JHL Sezonas pirmā spēle.


TP Saņēmēji :


Krauklis - 8 TP
krisis06 - 7 TP
Sumbrs - 8 TP
aforsz - 8 TP
SoviiG - 7 TP
Ivars.dr. - 7 TP
gvido86 - 7 TP
matiss.kokins - 8 TP
jons32 - 8 TP
pizhiks - 8 TP
elvis10 - 7 TP
Tominsh19 - 8 TP
Lakuchs - 8 TP
blackmaik - 7 TP
Prometajs - 6 TP
Ovie - 7 TP
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU Empty Re: S1 #1 TPU

Post by Siliņš Piektdiena Jūlijs 11, 2014 8:38 pm

Izraksts no Artēmīja Faula dienasgrāmatas.

Šodien jūtos diezgan pārsteigts. Komandas menedžeris man piedāvāja divu miljonu vērtu līgumu. Es ilgi domāju līdz piekrītu. Viņš paprasīja, vai es domājot, ka ir par maz...  Protams nebija par maz.  Es vienkārši aptveru, cik ļoti Daudz viņi no manis gaida.
Nepietika jau ar to, ka viņi mani izvēlējās kā otro drafta numuru, bet tagad vēl tik liels līgums.... Komanda noteikti cer, ka es būšu izteikts komandas līderis un tās vilcejspeks, tomēr es šaubos, ka man tas sanāks. Es neesmu pārliecināts par saviem spēkiem. Vēl tika nesen es spēlēju Īrijas junioru līgā, un nu es jau soli no Eiropas spēcīgākās līgas - LSHL. Tieši tādēļ es esmu nolēmis ļoti cītīgi trenēties, lai varētu visiem pierādīt, ka uz mani liktās cerības nav gluži veltas, un ka no manis varbūt var sanākt tīri labs spēlētājs.  Es sevi uzskatu par nestandarta aizsargu. Parasti ir šādi aizsarga tipi : aizsargājošais,  uzbrukušais un uzbrukušais.  Tomer es īsti nevaru sevi pieskaitīt ne pie vien no šīm tipiem. Droši zinu tikai, to, ka neesmu uzbrukušais aizsargs, par kādu es vēlos kļūt,  domāju, ka es esmu aizsargājoši agresīvais aizsargs...  Jā, zinu, ka šāds termins nepastāv, bet savādāk sevi nevaru nosaukt, jo es māku ļoti labi aizsargāties un, tajā pašā laikā,  izdarīt fizisku kaitējumu pretiniekam.  Kā jau minēju, gribu šim salikuma pievienot klāt vēl labas uzbrukuma prasmes, kas mani padarītu ļoti īpašu. Tādēļ vēlos uzlabot savas Metiena un ripas kontroles prasmes, kas nav pārāk augstas.  Pagaidām esmu ļoti apmierināts ar savu komandu, jo tā ir ļoti draudzīga. Daudzi spēlētāji liekas ļoti draudzīgi un sniedz dažādus padomus, turklāt parāda arī dažus "knifiņus" , kuri parasti katram spēlētājam ir dažādi.  Ļoti ceru, ka mums ar komandu šosezon viss izdosies. Es savu veikumu vērtēju diezgan skeptiski, tādēļ domāju, ka es diez vai būšu strap JHL labākajiem spēlētājiem, tomēr ceru, ka kāds LSHL skauts tomēr ieraudzīs mani, un novērtēs kaut vai manu centību.  Ļoti ceru, ka tas būs Oslo Wild Cats, vai Cēsu Vikingu skauts, jo šis abas komandas man ļoti patīk,  pat īsti nezinu kāpēc.  Tāpat gribu uzteikt Rīgas Triecienu un Bauskas Lūšus, jo šo abu pēdējo komandu spēlētāji Oliver Pettyfer un Toms Berķis bija ieradušies uz mūsu treniņiem, lai mums nedaudz palīdzētu, un šo to pamācitu. Lieki teikt, ka viņi bija galvas tiesu pārāki par mums visiem. Ļoti ceru, ka es kādreiz spēlēšu visās šajās četrās komandas, jo es esmu cilvēks, kas nevar nosēdēt mierīgi, man vienmēr vajag ko jaunu.
Labi, jādodas uz ledus halli, varbūt mani vēlreiz ielaidīs patrenēties. (jau trešo reizi šodien(kaut gan atļauts ir tikai vienreiz) )
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU Empty Re: S1 #1 TPU

Post by Snickers Piektdiena Jūlijs 11, 2014 8:51 pm

Atjaunots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU Empty Re: S1 #1 TPU

Post by krisis06 Piektdiena Jūlijs 11, 2014 10:00 pm

Sportalikums.com intervīja ar Saņu Kreipānu 2. daļa

Vakar noticis pirmais JHL draft, kurā ar augsto 5. kārtas nummuru tika izvēlāts Valmiera dzimušias un augušais aizsargs, kurš arī šajā dienā ir solījis mums sniegt interviju par saviem nākotnes plāniem un sapņiem.

S1 #1 TPU Louis-Belpedio

Lai sākumā labāk iepazītu tevi, vēlamies noskaidrot, ko tieši tu vēlētos sasniegt savā karjerā?

Mani mērķi ir ļoti augsti, jo varu teikt ka ienīstu šo teicienu "galvenais ir piedalīties". Es parasti saku "Kāda jēga piedalīties, ja nevari uzvarēt!" pēc tāda moto arī velo veidot savu karjeru, portams, nevaijg lekt pāri pa savu  galvu ir jāsaprot gan savas, gan komandas iespējas. Šosezon es redzu, ka mans komandas iespējas ir pieklājīgas, lai neteiktu vairāk. Fināls mani apmierinātu, bet ar to vien nepietiks... ietur pauzi. Nakamais solis ir izcīnīt LSHL titulu un palīdzet Vidzemi aizvest līdz Novadu kausu, lai beidzot savu karjeru varu teikt esmu paveicis visu kā dēļ šeit nācu.

Individuāli esi sev uzstādijis mērķus?

Individuāli? Es tos nenosauktu par mērķiem, jo mērķis ir uzvarēt turnīrā, mērķis nav iemest golu vai izslēgt, kādu pie apmales, varu būt lielākais āksts komandā, ja mēs uzvaram mani tas apmierina un esmu sasniedzis savu Individuālo mērķi.

Nebūsi statestikas vācējs?

Tā varētu teikt, bet ja būs  iespēja iemetīšu arī to golu vai iedošu arī to piespēli, kurš gan to laistu garām ?

Nākamjā sezonā jau LSHL drafts, esi jau par to domājis?

Manuprāt, par to vēl ir pa agru domāt, jo tikai vakar aizvadīju savu pirmo darftu. Esmu ticis līdz 5. kārtas nummuram saprotu, ka tajā draftā sacentīšos ar šiem pašiem vīriem un es jums melotu, ja teiktu , ka nevēlo tik augstāk.

Domā tas ir reāli saniedzams?

Cik tas ir reāli vai nereāli saniedzam varēsim spriest JHL sezonas pusē.


Esi jau noskatījis, kādu komandu kurā vēlētos nokļūt?

Vankūveras Wizards. smejas Ja runājam par LSHL tad nevienam nav noslēpums, ka esmu nācis no Valmieras. Atbilde, laikam, ir acīm redzama. Zinu, ka šogad Ērgļiem nedaudz pietrūka, un iespējams tas biju es. ar smaidu sejā saka Ja nokļūšu citā komandā, lai neapvainojās GM pēc pirmā līguma beigam darīšu visu, lai nākamo līgumu parakstītu tieši ar Valmieru.

Vai šādi nacionāli uzskati nenāks tavaij karjerai pa sliktu?

Iespējams, bet es nesaku, ka visu karjeru vēlos palikt Valmierā vienīgais, ko es gribu ir pacelt kausu manu vecāku un draugu priekšā savā dzimtajā pilsētā. Varētu tā teikt esmu liels savas pilsētas patriots.

Vai zināji ka Valmierai nav sestajā sezonā draft pick?

Nē, bet tas būs jauns izaicinājums manā karjerā, pierādīt sevi ārpus Valmieras.

Šogad beidzi Valmieras Pārgaujas ģimnāziju vai ar to es metis mieru izglītībai un 100% no sevis veltīsi sportam?

Nē, esmu jau uzņemt Vidzemes Augstskolā, tā kā vēl 4 gadus atsēdešu skolas solā.

Skola taču ir Valmierā?



Valmiera Vankūvera nebūs šķērslis šie 7796.38 kilometri?

Nemaz nezināju ka tik tālu. smejas Kas gan mūsdienā nāk viegli.


S1 #1 TPU CityLogo
krisis06
krisis06
Saņa Kreipāns #7 (D) /Head Coach/
Saņa Kreipāns #7 (D) /Head Coach/

Postu skaits : 971
Join date : 24.06.14
Vecums : 29
Dzīvesvieta : TP: 804

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU Empty Re: S1 #1 TPU

Post by Snickers Piektdiena Jūlijs 11, 2014 10:21 pm

Atjaunots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU Empty Re: S1 #1 TPU

Post by Sumbrs Piektdiena Jūlijs 11, 2014 11:09 pm

Labrīt, labdien un labvakar visiem LSHL un JHL spēlētājiem, treneriem un visiem pārējiem.
Rakstu jums no saulainās Losandželosas kurā pavadīšu visu JHL sezonu. Šī ir burvīga pilsēta. Visi cilvēki šeit ir atvērti un draudzīgi. Daži mani pat atpazīst un nāk klāt lai aprunātos ar mani. Esmu arī ievērojis cilvēkus ar Knights krekliem uz kuriem ir mans uzvārds un numurs, tas tiešām priecē. Šodien pēc nogurdinošās treniņnometnes piecēlos agrāk lai pludmalē varētu sagaidīt savu pirmo saullēktu šajpus okeānam.
S1 #1 TPU 15f1d053-a1e2-4190-8380-1dbdea777f5f.1
Tā nu staigājot, es aizdomājos par to, ko es savā karjerā vēlos sasniegt. Mani mērķi protams ir lieli, taču ir jāsāk ar mazumiņu. Tā kā esmu tikko draftēts un ticis jaunā komandā  Knights  tad pirmais mērķis būtu nostiprināties komandā un kļūt par tās līderi. Tālāk protams nāk iekļūšana JHL finālā un uzvara tajā ar  Knights . Protams mans mērķis ir kļūt par regulārās sezonas labāko snaiperi un punktu vācēju, kā arī iegūt regulārās sezonas MVP. Centīšos darīt visu lai tas izdotos un arī finālā es iegūtu MVP balvu.
Tad jau protams seko LSHL drafts. Īsti komandas neesmu pētījis, jo domāju ka vēl tam ir par agru un ir jākoncentrējas šai sezonai. Tiesa gribētos jau nokļūt Cēsu Vikingos  Vikingi , jo tomēr lielāko daļu savas dzīves es esmu nodzīvojis 33km no šīs pilsētas. Ah, Cēsis, skaistās Cēsis.
S1 #1 TPU Maija_parks . Ar Cēsīm mani saista tik daudz atmiņu. Uz Cēsīm es braucu gan uz sporta sacensībām, gan arī sacensībām kuras ir saistītas ar mācībām. Tā kā pamatskolas laikos nodarbojos ar tautiskajām dejām, tad bieži uz turieni braucām kad tur notika deju skates. Mēs pat ieguvām tiesības piedalīties skolēnu dziesmu un deju svētkos, ko protams izmantojām.
Tā, iekļūstot LSHL pirmajā sezonā man mērķis būtu nostiprināties sastāvā, bet ja tiktu izcīnīts Triju Zvaigžnu kauss man nekas nebūtu pretī, arī ja es tā izcīnīšanā savu artavu arī pārāk daudz neieliktu. Vēlāk protams gribētos ķļūt par kādas komandas līderi un iegūt C burta uzšuvi uz sava krekla. Protams gribu arī ķļūt par visas līgas labāko spēlētāju un iegūt individuālās balvas, taču primārais jau ir komandas uzvaras. Protams vēl jau nāk NK kur es pārstāvot Vidzemi arī gribētu uzvarēt. Tas jau laikam arī viss, lai jums jauka diena, vai arī vakars ja esat no Latvijas.
ZiggY BigZ 07.11.2014
Sumbrs
Sumbrs
ZiggY BigZ #45
ZiggY BigZ #45

Postu skaits : 1123
Join date : 04.07.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU Empty Re: S1 #1 TPU

Post by aforsz Piektdiena Jūlijs 11, 2014 11:11 pm

Šodienas apskatā par JHL 4. kārtas 13. izvēli, labās malas uzbrucēju Ingusu Zuzinu.

Apsveicam ar veiksmīgu iekļūšanu JHL, vai esi pārsteigts par drafta rezultātiem ?
Paldies, drafts man daudz nozīmēja, biju viens no pēdējiem, kas iesniedza drafta pieteikumu, tādēļ biju nedaudz nobažījies vai pirms jaunās JHL sezonas tikšu draftēts.

Kādi bija varianti, kuras komandas interesējās par tevi ?
Variantu nebija daudz, cerēju ka draftā tikšu draftēts 3. kārtā, bet biju uzreiz aiz 3. kārtas.
Interesi izrādija tikai LA Knights, uzdeva pāris jautājumus uz kuriem šķietami veiksmīgi atbildēju un likās, ka vismaz viena biļete uz JHL ir iegūta.

Un kas notika, kādēļ tavuprāt izvēle tika tieši Vankūverai nevis LA ?
Grūti pateikt, domāju ka iemesls ir meklējams tajā, ka šajā draftā vairākums bija tieši labās malas uzbrucēji, līdz ar to pārējo pozīciju spēlētāji ieguva labākas drafta iespējas, protams arī spēlētāji daudz ko izsaka, par  ZiggY BigZ runāja jau iepriekš un bija skaidrs, ka viņu draftēs ar augstu numuru.

Pastāsti par Vankūveras Wizards komandu, kādi pirmie iespaidi ?
Komanda lieliska, GM zin komandas vajadzības un veido spēcīgu sastāvu. Ar Mike Sundin un Vladimiru Fedotovu jau spēlēju kopā prospektu spēlē, sakarīgi džeki un domāju, ka sezonas laikā labi sapratīsimies. Vankūvera lieliska pilsēta ar labām hokeja tradīcijām, domāju tas būs labs posms manā karjerā.

Varbūt tu pie sevis cerēji, ka tevi izvēlēsies kāda cita komanda ?
Pirmais variants aizpildot drafta pieteikumu man bija Konektikutas Lions, ļoti simpātiska komanda, kā otro variantu pie sevis iedomājos LA Knights, kad tiku paaicināts uz interviju, jau šķita ka viss būs, taču turpinājumā nekas nenotika tā kā biju domājis. Lai nu kā mans mērķis bija iekļūt JHL un tas man izdevās.

Kādi ir tavi nākotnes plāni, kurā komandā tu sevi redzi nākotnē ?
Man priekšā ir smags darbs ir jāpilnveido sevi kā spēlētāju, jāpierāda uz ko esmu spējīgs laukumā un kas zin varbūt arī kādreiz tikšu draftēts LSHL, kas būtu lieliski, taču šobrīd tur spēlē labākie spēlētāji un līdz viņu līmenim ir vēl ko pielikt.

Bet kurā, kurā komandā tu gribētu spēlēt LSHL ?
Man patīk Aizputes indiāņu infrastruktūra un spēles stils, domāju, ka tā ir komanda kurā šobrīd es redzu sevi.

Kā tu varētu komentēt prospektu spēli, kas izdevās, kas nē ?
Izdevās ļoti maz kas, kā jau minēju draftā bija daudz labās malas uzbrucēju, tādēļ bija liela konkurence uz labo malu. Es tiku ielikts kreisajā malā, protams ir spēlētāji, kas ļoti labi tiek galā ar abām malām, bet man diez ko labi neizdevās, neērtās puses dēļ, ļoti bieži tiku atbloķēts un nespēju izdarīt metienu. Lai arī zaudējām otrai prospektu komandai, tomēr tā bija noderīga pieredze, spēlēt kopā ar nu jau esošajiem komandas biedriem.

Sezona nav aiz kalniem, kādas ir tavas kārtis pret šo izaicinājumu ?
Esmu uzņēmis labu fizisko formu un turpinu gatavoties sezonai, domāju ka man nav īpašas kārtis šai sezonai, mēs visi sākam no nulles un visiem ir vienlīdzīgas iespējas, kaut kur nedaudz vairāk ir jāpieliek un viss var būt.

Veiksmīgu tev pirmssezonas gatavošanos un uz drīzu tikšanos! VanWiz# Keep it up!
Paldies!
aforsz
aforsz
Ingus Zuzins RW #34
Ingus Zuzins RW #34

Postu skaits : 135
Join date : 08.07.14
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU Empty Re: S1 #1 TPU

Post by Soviig Piektdiena Jūlijs 11, 2014 11:41 pm

Ziņa no Thomas Miller bloga. 

Čau!
Nesen notika JHL pirmais drafts ever un man ļoti paveicās. Alaskas Huskies mani draftēja ar 1st pick. Esmu tiešām ļoti priecīgs un sajūsmināts, bet tas ir tikai uz brīdi. Tagad man ir jāpierāda, ka esmu 1st pick cienīgs... Protams, tas nebūs viegli, jo es uzskatu, ka visi prospekti ir diezgan vienlīdzīgi, tāpēc būs ļoti smagi jāpastrādā. 

Nākotnes plāns ir vienkāršs, bet tajā pašā brīdī arī ļoti atbildīgs un grūts - Ar Alaskas Huskies iegūt JHL kausu. Šobrīd esmu arī kapteiņa asistents, kas man "iedod" vēl nopietnu atbildību, ko nest uz pleciem. It kā pie atbildības esmu pieradis, bet šoreiz neesmu labākais spēlētājs klubā, tāpēc man būs jāparāda sevi no vislabākās puses. (Bet man ir visas iespējas par labāko kļūt, tas gan.) 

No jums faniem es vēlos tikai vienu - skaistu un skaļu atbalstu.! Tas vienmēr palīdz. Tagad esmu arī saņēmis dažas ļoti skaistas vēstules no jums! Tas ir fantastiski. Un visbiežākais jautājums no jums ir - Kurš LSHL klubs tev ir vismīļākais? Uz šo jautājumu es arī atbildēšu īsi un kodolīgi. - Tas , kurš šajā sezonā sasniegs manu sirdi, tas būs mans mīļākais. Par to es arī JHL sezonas beigās jums ziņošu.

Vēlreiz vēlos pateikties visiem , kuri tic un atbalsta. 1luvvv

Ar cieņu, 
Thomas Miller.
Soviig
Soviig
Guncha Pillers #1 (D)
Guncha Pillers #1 (D)

Postu skaits : 1231
Join date : 04.07.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Ineši

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU Empty Re: S1 #1 TPU

Post by Snickers Sestdiena Jūlijs 12, 2014 10:32 am

Atjaunots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU Empty Re: S1 #1 TPU

Post by Ivars.dr Sestdiena Jūlijs 12, 2014 10:10 pm

Vēlos spēlēt augstākajā iespējamajā līmenī, noteikti gribētu spēlēt Cēsu Vikingos Vikingi tas ir mans mērķis, bet veiksmīga iekļūšana JHL un līgums ar Losandželosas Knights Knights ir labs sākums. Es centīšos būt labs aizsargs un ceru, ka man būs iespēja un veiksme parādīt sevi no labākās puses.
Pilnīgi pierītu jaunajam komandas biedram ZiggY par saulaino Losandželosu. Būs, protams, jāpierod jo pilsēta ir ļoti liela, bet liekas man patiks šeit. Ceru, ka spēšu izspiest maksimumu no tā ko sniedz iespēja spēlēt Losandželosas Knights Knights , loti ceru, ka nekas netraucēs manai izaugsmei, jo kā cilvēks esmu punktuāls, ar augstu atbildības sajūtu.
Patālu jau ir no Latvijas, bet tas man liekas, ka nemaz nav tik slikti jo vecāku rūpes ir tā teikt mazliet apnikušas. Tā jau man ir brīnišķīgi vecāki un vecākais brālis, Jānis (23 gadus vecs), kuri vienmēr sekoja maniem panākumiem hokejā un vienmēr ir atbalstījuši mani gan tad kad viss ir labi gan grūtos brīžos. Mēs dzīvojam mazā pilsētā ( Ogrē )protams tas salīdzinot ar Losandželosu, bet vismaz sava ledus halle mums ir . Very Happy Tāpēc man ir bijusi tā iespēja agrā vecumā uzsākt treniņus uz ledus un tas nav mazsvarīgi, lai dienās izaugtu par kārtīgu hokejistu. Zinu, ka mans dzīves aicinājums ir hokejs un neviens to neatņems.

Ivars.dr
Ivars.dr
Toms Strazdiņš #74
Toms Strazdiņš #74

Postu skaits : 164
Join date : 07.07.14

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU Empty Re: S1 #1 TPU

Post by Snickers Sestdiena Jūlijs 12, 2014 10:13 pm

Atjaunots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU Empty Re: S1 #1 TPU

Post by gvido86 Svētdena Jūlijs 13, 2014 8:18 pm

Gvido Celms: Mani līdz šai vietai ir atvedis smags darbs.

Lai arī latviešu uzbrucējs Gvido Celms izkarojis vietu (JHL) kluba «Konektikutas Lions» pirmajā komandā, latvietis ir pārliecināts, ka tas viņa 18 gados vēl neko nenozīmē, jo tik un tā sevi nāksies pierādīt katru dienu. Šī gada JHL draftā «Konektikutas Lions» izvēlējās ar augsto 15.numuru. Jaunais latviešu hokejists Gvido Celms atzīst, ka ir gatavs samierināties ar jebkuru lomu (JHL) komandā «Konektikutas Lions.»

«Mani līdz šai vietai ir atvedis smags darbs. Visu laiku esmu centies sevi pierādīt, bet daudzi cilvēki man ir ļoti palīdzējuši - ģimene, treneri un komandas biedri,» latvietis izteicies kluba publicētajā intervijā. Pirmsezonas treniņu nometnē komandā paveicu ļoti lielu darbu ar treneriem, pētot manas darbības video un labojot kļūdas. Katra diena bija kā virzīšanās uz priekšu,» uzskata Celms. «Par nevienu no jaunajiem spēlētājiem šajā komandā nevar teikt, ka viņam kaut kas jau ir izdevies. Mums sevi jāpierāda katru dienu, jo jebkurā brīdī varam tikt nosūtīti rezervē.»

Jautājot pa nākotnes plāniem, Celms smejoties atbild «Protams izcīnīt vietu LSHL»
Tas viss uzliek papildus atbildību un tai pašā laikā vēlmi strādāt un sevi pilnveidot, lai varētu attaisnot uz sevi liktās cerības. Protams, ka pastiprinātā uzmanība reizēm arī uzliek pietiekoši lielu psiholoģisko slodzi, bet nu jācenšas ar to visu tikt galā.

gvido86
gvido86
Gvido Celms #86 (RW)
Gvido Celms #86 (RW)

Postu skaits : 606
Join date : 06.07.14
Vecums : 37

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU Empty Re: S1 #1 TPU

Post by laaceens30 Pirmdiena Jūlijs 14, 2014 1:32 pm

Valts Pumpurs - Konektikutas Lions GK stāsta par saviem mērķiem un cerībām.

"Es esmu ļoti laimīgs nonākot Konektikutā! Tiku draftēts 2. raundā. Tātad, esmu novērtēts un viņi vēlējās sev vārtu vīru, kas ir pārliecināts par saviem spēkiem. Es uzskatu, ka varu tiešām sevi parādīt sevi, kā nākamo zvaigzni un varēšu būt liels papildinājums nākamajās sezonās jau LSHL komandām.

Esmu runājis ar komandas trenera asistentu, jo kā zinām treneris ir devies atvaļinājumā, un cik sapratu, ka komanda man uzticās un man būs jāmēģina stāvēt stabili visu sezonu, jo esmu vienīgais vārtu sargs komandā un pie neveiksmju sērijas nevarēšu tikt nomainīts.

Runājot ar komandasbiedriem norunājām, ka, lai kas arī notiktu un kādas neveiksmes mūs vajātu, mēs nekad nepadosimies un cīnīsimies līdz galam, lai tiktu finālā un varbūt pat uzvarētu tajā. Manuprāt mūsu komandas galvenais vilcējspēks varētu būt Artemis Fowl un mēs viņam uzticamies, jo, ja viņš rādīs savu spēli, mēs varam darīt lielus darbus! Wink
Kurā komandā es vēlētos spēlēt LSHL? Tās ir 6 komandas! Oslo Kaķi; Mūsu pašu Trieciens, Talsi un Bauska un Ērgļi! Kāpēc tieši šīs komandas? Kā nekā Rīga, Talsi, Bauska, Valmiera ir mūsu pašu Latvijas komandas un es labprāt pārstāvētu Latvijas komandu, jo tā ir mana dzimtene.

Oslo??? Nu es domāju, ka daudzi saprot, ka iemesls ir tas, ka mans brālis Matīss Kokins tur ir spēlējis kā Aizsargs un to ir darījis diezgan veiksmīgi un, tur esot ļoti saprotoša vadība. Tāpēc es labprāt spēlētu arī šajā komandā!"


Tāds bija Valta Pumpura ieskats par komandu un emocijām! Wink
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU Empty Re: S1 #1 TPU

Post by pizhiks Pirmdiena Jūlijs 14, 2014 3:10 pm

Sveiki.


Pirmkārt, vēlos pateikt lielu paldies Aļaskas "Huskies"  Huskies  komandai, par to, ka izvēlējās mani kā 9to drafta pick!
Tātad par maniem karjeras mērķiem. Esmu apņēmies stabili un regulāri trenēties, nepārtraukti strādāt pie sava ķermeņa un attīstīt savas fiziskās dotības. 
Protams, manas pozīcijas proritāte ir iemetieni. Jau no Jaunatnes līgas, kurā spēlēju pusaudžu gados, manī turpina būt sportiskais niknums un vēlme iegūt jebkuru ripu jebkādā veidā. Taču, es nezinu nevienu spēlētāju savā dzīvē kurš nevēlas gūt vārtus vai iedot lielisku piespēli. Savas karjeras laikā centīšos attīstīt savu piespēļu kvalitāti, lai spētu piespēlēt īstajā vietā, īstajā brīdī un īstajam spēlētājam. Manā prātā visu laiku atrodas vārds - REZULTIVITĀTE. 


Dažu Jaunatnes līgas treneru viedokļi par mani pēc junioru karjeras posma beigām: "Mērķtiecīgs un neatlaidīgs puisis, manuprāt, viņam būs spoža karjera", "Vēl viņam ir kur pielikt, bet ar laiku (ja vien viņš turpinās sevi attīstīt) rezultāts būs teicams un vērtīgs", "Patīk viņa spēka spēle pie vārtiem, nereti ir īstajā vietā un īstajā laikā".


Kā jau uzbrucējam man arī būs jābūt vārtu tuvumā, bet lai gūtu vārtus man noteikti vajadzēs papildus prasmes ripas kontrolē un tās raidīšanas vārtu taisnstūrī. 
Manuprāt, kad šīs visas prasmes tiks saliktas kopā, tiks iegūts lielisks centra pozīcijas spēlētājs, kurš spēs palīdzēt aizvest Aļaskas "Huskies" Huskies   līdz JHL čempionu titulam. JĀ, tieši tā! Šīs sezonas mans mērķis noteikti ir būt JHL čempionam. Es uzskatu, ka tas ir vienīgais veids, kā sevi apliecināt šajā līga. Man pozitīvas emocijas arī rada tas, ka mūsu komandā ir lieliskais šveiciešu aizsargs Thomas Miller. Es jau kādu laiku esmu sekojis līdzi viņa hokejista karjera un viņš manās acīs ir radījis ļoti labi priekštatu. Domāju, ka viņš mūs nepievils un patiesībā daudzi nezin, kas slēpjās zem šī vārda un uzvārda. Ar nepacietību gaidu pirmās spēles JHL! 
Runājot par tālākiem mērķiem - mani simpatizē LSHL Tamperes "Wolves" komanda. 
S1 #1 TPU 5ewk7a
pizhiks
pizhiks

Postu skaits : 19
Join date : 09.07.14

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU Empty Re: S1 #1 TPU

Post by jons32 Pirmdiena Jūlijs 14, 2014 4:56 pm

Sveiki visiem spēlētājiem, treneriem, visiem, kas lasa šo rakstu! Esmu dzimis maziņajā Latgales pilsētā Ludzā.
Kopš bērnības es jau sapņoju kļūt par labu hokejistu, 2014.gada 10.jūlijā (šis datums vienmēr paliks man atmiņā, maza daļa sapņa ir piepildījusies Smile ) mani draftēja Losandželosas Knights  Knights  ar 14. numuru (ne tas labākais rezultāts, bet tomēr draftēja Smile ) Tagad es atrodos Losandželosā, kur uzsāku savus treniņus, lai jau pirmajā sezonā uzrādīt labākos rezultātus un būt vienam no līderiem komandā. Es tagad strādāšu pie fiziskās sagatavotības, ripas kontroles u.t.t. Losandželosas Knight Knights  komandā ir ļoti laba atfosmēra, man ir liels prieks pārstāvēt Knights komandu, komandā ir lieliski komandas biedri,kas izspalīdzēs grūtos brīžos. Es ceru, ka ar Knights komandu mēs darīsim lielus darbus un kopā sasniegsim leilus mērķus. Gribētos jau šajā sezonā būt augstā vietā. Mans mērķis ir tikt un spēlēt LSHL  Līga  līgā, ja godīgi, tad vienalga, kurā komandā,jo spēlējot LSHL, mans mērķis būs sasneigts, bet gribētu kaut kur tuvāk savām mājām Ludzā, lai varētu biežāk apciemot vecākus, brāli, māsu, draugus nu vispār radus,  kas dzīvo Ludzā.
Pēc pāris sezonām es gribētu tikt un spēlēt Latgales sastāvā, lai kļūtu ar Latgali par čempionu, protams būs jāiegulda liesls darbs, jo bez darba darīšanas nekādus mērķus nevar sasniegt, man tas būtu gods pārstāvēt manu Latgali.  Smile 
jons32
jons32
John Johnson #8 RW
John Johnson #8 RW

Postu skaits : 487
Join date : 06.07.14
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Istaba

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU Empty Re: S1 #1 TPU

Post by Snickers Pirmdiena Jūlijs 14, 2014 7:30 pm

Atjaunots!

jons32 , pizhiks un Matīss nav vismaz 200 vārdi.
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU Empty Re: S1 #1 TPU

Post by laaceens30 Pirmdiena Jūlijs 14, 2014 7:55 pm

Editoju
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU Empty Re: S1 #1 TPU

Post by jons32 Pirmdiena Jūlijs 14, 2014 10:43 pm

Izlaboju! Smile
jons32
jons32
John Johnson #8 RW
John Johnson #8 RW

Postu skaits : 487
Join date : 06.07.14
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Istaba

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU Empty Re: S1 #1 TPU

Post by Snickers Pirmdiena Jūlijs 14, 2014 11:06 pm

Atjaunots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU Empty Re: S1 #1 TPU

Post by pizhiks Piektdiena Jūlijs 18, 2014 2:18 pm

Rakstā par Alex Lindberg ir 200+ vārdi.
pizhiks
pizhiks

Postu skaits : 19
Join date : 09.07.14

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU Empty Re: S1 #1 TPU

Post by Snickers Piektdiena Jūlijs 18, 2014 2:59 pm

Atjaunots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU Empty Re: S1 #1 TPU

Post by elvis10 Sestdiena Jūlijs 19, 2014 7:45 am

Sveiki!
Nesen pagājis JHL drafts, kurā mani draftēja Huskies komanda. Esmu priecīgs, kad tiku draftēts, bet cerēju uz augstāku drafta numuru. Drafts ir pagājis un tagat jāsāk smagi un grūti treniņi, lai varētu sevi pierādīt un iekristu trenera acīs.
Mani nākotnes mērķi. Esmu apņēmies regulāri trenēties, darīt visu lai būtu pēc iespējas labāks, lai rastos par mani lielāka intrese. Savā spēlētāju es taisiju aizsardzības tipa, kurš spēlē agresīvu un asu spēli, protams iespēja ir nopelnīt vairak noraidījumus,bet tas palīdzēs komandai, jo spēlētājs cīnisies un atdos savus spēkus laikumā. Man ir liels prieks, kad esmu vienā komandā ar Thomas Miller viņš ir uzbrukoša tipa aizsargs, bet es rūpēšos par vārtu drošību aiz viņa. Mani motivēs tas ka, Millers ir drafta pirmais numurs, jo jāparāda kad, ari es esmu cienīgs tādam līmenim.Komandā valda laba atmosfēra, jo katram jaunajam spēlētajam ir savi mērķi pēc kuriem katrs ari tieksies. Visi esam jauni un katram ir grūti jāstrādā, lai nākotnes mērķis un sapnis piepildītos, jo neko nedarot tas pats neatnāks.
Mērķis ir ar Huskies komandu pacelt JHL kausu, komandā ir labi spēlētāji, kuri tāpat kā es cīnisies par savu komandu.
No LSHL komandām man vissvairāk patīk Ērgļu komanda kurā spēlē mans brālis, un Lūši, kādā no šīm komandām gribētu nākotnē uzspēlēt.
Tagat ar lielu nepacietību gaidu pārbaudes  spēles, lai redzētu uz ko sastāvs ir spējīgs un tas palīdzēs gatavoties sezonai.
Paldies!

elvis10
Toni Harmaajärvi #91 (LW)
Toni Harmaajärvi #91 (LW)

Postu skaits : 47
Join date : 30.06.14

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU Empty Re: S1 #1 TPU

Post by Snickers Svētdena Jūlijs 20, 2014 11:27 am

Atjaunots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU Empty Re: S1 #1 TPU

Post by Viesis Svētdena Jūlijs 20, 2014 9:34 pm

Sveiciens visiem !

JHL draftā mani neviena komanda nenodraftēja , lai gan pats cerēju un domāju ka varētu būt drafta 3. numurs, bet Aļaskas Huskies
GM - Coyote noslēdza ar mani līgumu par 1M uz vienu gadu. Tagad es esmu priecīgs ka tiku Aļaskas Huskies komandā , jo klusībā gribēju , lai tieši viņi mani nodraftē , jo man likās , ka ar viņiem es varētu pacelt kausu. Protams es arī nevaru būt savai komandai lieks un darboties kā mašīnas piektais ritenis , kuru gandrīz nekad tā arī neizmanto, tāpēc man ir smagi un cītīgi jātrenējas - jāiet uz papildus treniņiem , lai es kļūtu labāks un parādītu savam GM un visem pārējiem , ka neesmu nekāds liekais ritenis. Protams zinu, ka viegli nebūs , bet zinu ka gluži vienam nebūs jācīnas par vietu komandā , jo es zinu ka mani vienmēr atbalstīs mani komandas biedri un treneris, bet vislaik jau uz citiem paļauties nedrīkst. Mans mērķis ir iekļūt LSHL , bet pirms tam es noteikti gribētu pacelt kausu ar Huskijiem , bet jāsāk jau ir ar to pašu mazumiņu , tāpēc no sākuma , kā minimums jāiekļūst savas komandas pirmajā pieciniekā. Protams vēl viens mans mērķis ir iekļūt Novadu kausa Vidzemes komandā , un ,protams, arī ar viņiem pacelt kausu. Par tālākiem nākotnes mērķiem runājot ir tā , ka man ļoti simpatizē LSHL komanda Oslo Wild Cats komandas panākumu, saliedētības un draudzīguma dēļ , tāpēc es ļoti gribētu nākotnē tur spēlēt.
Bet nu , lai šo visu varētu realizēt man jāsāk jau no šodienas , tāpēc man laiks doties uz treniņu zāli , pēc tam uz savu trešo ledus treniņu un tad pārrunāt ar savas komandas GM par šīs sezonas plāniem , tādēļ  es visiem jums saku attā un līdz drīzu tikšanos uz ledus !

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU Empty Re: S1 #1 TPU

Post by Snickers Svētdena Jūlijs 20, 2014 9:36 pm

Atjaunots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

S1 #1 TPU Empty Re: S1 #1 TPU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā