Kļūsti par zvaigzni - 2 Empty Re: Kļūsti par zvaigzni - 2

Post by Viesis Pirmdiena Maijs 26, 2014 11:57 pm

3. augusts 2013

Chelsea pieveic Malaga draudzības spēlē

Huans Mata 5. minūtē izvirzīja Chelsea vadībā un Demba Bā dubultoja pārsavru 13. minūtē. Tissonje vienus vārtus atguva 23. minūtē. 28. minūtē Mata guva savus otros vārtus un spēles rezultāts bija nemainīgs atlikušo spēli.

Uvis Zommers - nav pieteikumā

------------------------------------------------------

PSG iegūst Francijas Superkausu

Komandas kapteinis Tjago Silva piepildīja vienu no savām iecerēm paceļot Francijas superkausu spēlē pret Bordeaux.

Kavani atklāja rezultātu 6. minūtē, un Ibrahimovičs guva vārtus 13. minūtē. Jau pēc 10 minūtēm Ibrahimovičs guva savus otros vārtus. 57. minūtē arī Kavani guva savus otros vārtus. Bordeaux pilnībā nespēja neko likt pretī, un PSG svinēja uzvaru ar 4-0.

JJ Heskey - nav pieteikumā

----------------------------------------------

4. augusts 2013

Leverkūzene bez problēmām pārvar kausa 1. kārtu

Leverkūzenei bija jāstājās pretī 3. līgas SV Darmstadt 98. Pretinieku komanda izrādīja ļoti lielisku spēli aizsardzībā un manāmajiem favorītiem neizdevās uzlauzt Darmstadt aizsardzību līdz pat 61. minūtei, kad Sidnijs Sems guva vārtus. Lars Benders 83. minūtē pielika spēlei punktu ar izcilu griezto sitienu no soda laukuma malas.

Valter Meier - nav pieteikumā

Dortmunde iekļūst Vācijas kausa 2. kārtā

Dortmunde, kas bija izteikti favorīti pret SV Wilhelmshaven pieveica šo komandu ar rezultātu 4-1. Līdz pat 52. minūtei bija manāma intriga. Rezultātu atklāja Dortmundes futbolisti pēc Levandovska sitiena 31. minūtē. Jādadičs rezultātu izlīdzināja 47. minūtē, un pat Vilhelmseivenai bija vairākas izdevības. 52. minūtē otros vārtus Dortmundei guva Marko Reus, un 3-1 panāca Groskreutz. Reus guva vārtus 73. minūtē, spēle noslēdzās ar rezultātu 4-1.

Alan Konory - nav pieteikumā
Barney Stinson - nav pieteikumā

------------------------------------------------------------------------------------

6. augusts 2013

Soutemptona pieveic Čelmsfordu

Pārliecinoši Soutemptonas futbolisti tika galā ar mājinieku, Čelmsfordas komandu. Lai arī sākumā mājinieki aizsargājās cerīgi, Osvaldo izvirzījas Soutemptonu vadībā 46. minūtē. Džeiks Sinkleirs 79. minūtē guva 2. vārtus neatstājot nekādas izredzes pretinieku komandai.

Martin Cancellara - pieteikumā

------------------------------------------------

Real Madrid pieveic Bordeaux draudzības spēlē

Jau 4. minūtē Ronaldū izvirzīja vadībā Real, un turpmāko spēli Bordeaux spēlēja zem liela spāņu spiediena. Tikai 66. minūtē jaunajam Narvaez izdevās dubultot pārsvaru, Morisa Bīleija 86. minūtes gols bija vienīgais mierinājums franču komandai.

Arthur Grosberg - ON 51, 6.6

-----------------------------------------------

Brentforda pieveic Čeltenhamu

Lai arī Brentforda bija izteikti favorīti, Čeltenhamas futbolisti spēja aizstāvēties un pat izveidot vairākus ļoti bīstamus uzbrukumus. Spēja koncentrēties uzbrukumā diemžēl maksāja dārgi. Brentfordas Donaldsona vārti 47. minūtē un Filjo vārti 74. minūtē, kas bija pretēji spēles gaitai, izrādījās kā vienīgie visā spēlē.

Mohammed Hadedy - nav pieteikumā

-------------------------------------------------

7. augusts 2013

Paziņoti izlašu sastāvi

JJ Heskey izsaukts uz Itālijas U-21 izlasi spēlē pret Andoras U-21.

Roman Halicky izsaukts uz Ukrainas U-21 izlasi spēlē pret Baltkrievijas U-21.

Martin Cancellara izsaukts uz Šveices U-21 izlasi spēlē pret Francijas U-21.

Sandis Šprunks izsaukt uz Latvijas U-21 izlasi spēlē pret Serbijas U-21.

--------------------------------------------

Starkovs saņēmis milzīgu kritiku par izsaukto sastāvu

Vairāki līdzjutēji ir lielā neizpratnē pēc tam, kad Ainis Broks ticis izvēlēts Eduarda Višņakova vietā izlasē. Latvijas iedzīvotāji uzskata, ka Višņakovs ir pieredzējušāks un līdz ar to noderīgāks spēlētājs.

Uz Latvijas izlasi izsaukti arī Chris Zommer, Lauris Prikulis, Uvis Zommers un Arthur Grosberg.

Traumu apdeits:

Pagaidām vienīgais traumētais projekta spēlētājs ir Alan Konory - smaga gurna trauma viņu atturēs no spēlēšanas vismaz 4 nedēļas.

Post by Viesis Otrdiena Maijs 27, 2014 9:49 pm

Tu esi izsaukts uz Portugāles U-21 izlasi.

Atvainojos, bet dažas ziņas es nepamanu un var tikt izlaistas.

Viesis
Viesis

Post by Spuņģis Otrdiena Maijs 27, 2014 10:05 pm

Robertinsh rakstīja:Jā....malacīc, apskaties pirmo postu..

Dortmunde sāk Bundeslīgas sezonu ar uzvaru

Malējais uzbrucējs Marko Reiss 37. minūtē ar sitienu no gaisa izvirzīja mājiniekus vadībā pret Braunschweiger un pēc 5 minūtēm Obamejangs dubultoja pārsvaru 42. minūtē. Viesu kapteinis Kruppke deva viesiem cerību atgūstot vienus vārtus 60. minūtē, bet Roberts Levandovskis pielika spēlei treknu punktu ar lielisku sitienu ar galvu 90. minūtē.

Citi Bundeslīgas rezultāti

Bayer 04 Leverkusen 1 - 1 SC Freiburg

Broks un Liverpool pēdējā pirmssezonas draudzības spēlē piekāpjas Villareal

Villareal bija pārliecinošākā komanda mākoņainajā vasaras vakarā. Pilnībā kontrolējot spēles gaitu 26. minūtē Uche guva pirmos vārtus, Cani dubultoja pārsavru 37. minūtē.

48. minūtē laukumā iznāca jaunais latviešu uzbrucējs Ainis Broks, kurš jau 54. minūtē ar precīzu sitienu ar galvu ieraidīja bumbu vārtu stūrī pēc Džerarda piespēles.. Staridžs rezultātu pat izlīdzināja 57. minūtē. Spāņi kādu laiku pat zaudēja spēles kontroli, bet uz beigām to atguva un 83. minūtē Farinos guva uzvaras vārtus.

Liverpūle aizvadīs savu pirmo Premjerlīgas mājas spēli pret Soutemptonu.

Ainis Broks - ON49, 1 GOAL, 7.2

11. augusts 2013

HSV pieveic Mainz 05 izbraukumā

Lai arī pilnībā dominēja, tikai 50. minūtē vārtus guva Beisters. Artjoms Rudņevs guva 2. vārtus 58. minūtē, bet Sindži Okazaki 90. minūtes sitiens bija vienīgais, ko spēja Mainz 05.

Lauris Prikulis - nav pieteikumā

13. augusts 2013

Ēģiptes U-20 piekāpjas Argentīnai ar minimālu rezultātu

Ēģiptes U-20 parādīja atzīstamu sniegumu pret daudz stiprākiem pretiniekiem Mauro Icardi izvirzīja Argentīnu vadībā 18. minūtē, bet Hasāns izlīdzināja rezultātu 46. minūtē. Ikardi guva savus otros vārtus 48. minūtē, bet Hadedī atkal spēli izlīdzināja 62. minūtē. Ricardo Centurion vārti 72. minūtē izrādījās kā uzvaras vārti.

Mohammed Hadedy - 90 MINS, 1 GOAL, 8.2

----------------------------------------------------

14. augusts 2013

Latvija zaudē Albānijai

Neskatoties uz latviešu centību laukumā, Starkova komandai nebija pa spēkam pieveikt Albānijas izlasi Skonto stadionā.

Gjasula jau 5. minūtē izvirzīja viesus vadībā un Abrashi rezultātu dubultoja 15. minūtē. Māra Verpakovska vārti 66. minūtē bija vienīgais mierinājums Latvijas izlasei.

Ainis Broks - ON 65, 6.6
Arthur Gorsberg - ON 39, 6.0
Lauris Prikulis - ON 80
Uvis Zommers - pieteikumā
Chris Zommer - pieteikumā

Ukrainas U-21 nespēj izmantot izdevības

Artjoms Radčenko izvirzīja ukraiņus vadībā 5. .minūtē. Baltkrievija izlīdzināja rezultātu pēc Sarnavska kļūdas. Pisko atkal izvirzīja Ukrainu vadībā 45. minūtē, bet Prigodič rezultātu izlīdzināja 60. minūtē.

Spēlē kuru pilnībā dominēja Ukrainas U-21 futbolisti, Baltkrievi var sevi uzskatīt par veiksmīgiem ar iespēju nospēlēt neizšķirti.

Roman Halicky - 90 MINS, 6.7

---------------------------------------------

Latvijas U-21 piekāpjas Serbijas U-21

Spēlē debitēja Sandis Šprunks, kura debija Latvijas jauniešu izlasē neizdevās veiksmīga. Pavlovskis jau 11. minūtē izvirzīja serbus vadībā, bet 29. minūtē Šprunks salauza ribas saduroties ar serbu uzbrucēju.

39. minūtē Rejs izlīdzināja rezultātu, bet Despotovič guva vārtus 48. minūtē un Veljkovič vārtus 59. minūtē.

--------------------------------------------------

Francijas sasit Šveices U-21

Kondogbia izvirzīja Franciju 14. minūtē. Eiseriks guva vārtus 34. minūtē. Bencia guva trešos vārtus 58. minūtē un uzbrucējs Thievy guva franču 4. vārtos 68. minūtē.

Martin Cancellara - 90 MINS, 6.2

Citi starptautisko spēļu rezultāti:

Spain U-21 1-1 Hungary U-21
Portugal U-21 4-0 Georgia U-21
Andorra U-21 0-5 Italy U-21

(šīs spēlēs neviens no projekta spēlētājiem laukumā netika)

----------------------------------

Traumu apdeits

Alan Konory vēl joprojām ārstē gurnu un izlaidīs aptuveni 3 nedēļas.

Sandis Šprunks nevarēs trenēties 4-5 nedēļas.

Post by Spuņģis Trešdiena Maijs 28, 2014 5:40 pm

Cik, sapratu stati aug, jo Riekstēns uzlicis MAX. potenciālu.

Šprunkam gan jauks savainojums, brrrr :S
Spuņģis
Spuņģis

Vecums : 25

Post by Gintzz69 Trešdiena Maijs 28, 2014 6:55 pm

Paļubom, ka aug, jo man vislielākā alga cik skatījos un nejau pa prikolam tā alga lielāka nekā citiem Very Happy

Post by Appsole Ceturtdiena Maijs 29, 2014 10:09 am

Spuņģēnu Kombains rakstīja:Man itkā ir lielākā vērtība, bet vienalga mazāka alga nekā Mike Brown ;D

Arsenal atklāj Premjerlīgas sezonu ar sagrāvi pār Stoke City

Žirū jau 5. minūtē ar spēcīgu sitienu ar galvu izvirzīja komandu vadībā, un 26. minūtē Kazorla pārsvaru dubultoja. Vilšērs 45. minūtē tieši pirms puslaika beigām panāca 3-0.

Žirū jau 2. puslaika sākumā guva savus otros vārtus un komandas ceturtos vārtus spēlē, bet Ezila vārti 51. minūtē bija pēdējie, ko pārsteidzoši stiprā Arsenal komanda guva. 5-0.

Roman Halicky - nav pieteikumā

--------------------------------------------------------

HSV ar lielisku realizāciju pieveic TSG 1899 Hoffenheim

Šajā spēlē izskatījās, ka HSV vēlas pilnībā katru vārtu gūšanas izdevību realizēt simtprocentīgi, un tā arī lielākoties notika. Beisters izvirzīja komandu vadībā 32. minūtē, bet Artjoms Rudņevs guva vārtus 62. minūtē. Arslans 64. minūtē piebeidza spēli ar precīzu sitienu no tālas distances.

Citas Bundesliga spēles:

VfL Wolfsburg 2 - 2 Borussia Dortmund

------------------------------------------------------------------

Real Madrid pieveric Real Betis

Pirmie vadībā izvirzījās Seviljas komandas futbolisti pēc labiem Molinas vārtiem, bet Di Maria izlīdzināja rezultātu pēc 10 minūtēm 35. minūtē. Kedira izvirzīja komandu vadībā 62. minūtē, un Ronaldū guva vārtus 88. minūtē no tuvas distances.

Hamburga izbraukumā pieveic Dortmundi

80720 pārpildītajā Signal Iduna Park, mājiniekiem diemžēl nācās noskatīties savas komandas zaudējumā. Subotičs jau pirmajā minūtē iesita savos vārtos, panākdams 1-0, pēc tam Rudņeva sitieni 33. un 38. minūtē izvirzīja HSV vadībā 3-0. Dortmundes futbolisti izmisīgi centās atspēlēties, bet Roisa un Levandovska sitieni 52. un 87. minūtē respektīvi bija vienīgie, ko spēja panākt pret pārliecinošo HSV vienību.

Alan Konoroy - nav pieteikumā

Arsenal atdod punktus Kardifai 85. minūtē

Arsenal izteikti favorīti, nespēja paņemt 3 punktus pret nesen paaugstināto Cardiff. Podoļskis izvirzīja komandu vadībā 10. minūtē, bet Cornelius rezultātu izlīdzināja 39. minūtē. Oksleids-Čemberlins atkal izvirzīja Arsenal vadībā 50. minūtē, bet par mača galveno varoni kļuva Don Kouvijs, kas 5 minūtes pirms regulārā laika beigām panāca neizšķirtu. Spēlē arī tika noraidīts Cardiff City kapteinis Sebastjans Larsons.

Roman Halicky - ON 75, 6.7

Sidnijs Sems pagarina līgumu

Leverkūzenes Sidnijs Sems pagarinājis līgumu uz 4 gadiem par aptuveno vērtību 7 miljoni.

26. augusts 2013

Hadedī traumēts

Mohameds Hadedī traumējis ceļa krusteniskā saites, un visticamāk izlaidīs kā minimums 3 mēnešus treniņu.

---------------------------------------------------------

27. augusts 2013

Liverpūle sagrauj Bristol City, iekļūst Capital One kausa 3. kārtā

Pilnībā dominējošā Liverpūles komanda pārliecinoši iekļūst 3. kārtā. Aspas izvirzīja komandu vadībā 39. minūtē, bet Maklaufins izlīdzināja rezultātu 59. minūtē Hendersons 62. minūtē precīzi trieca bumbu vārtos no gaisa, Matuidi 71. minūtē ar sitienu pa stangu panāca 3-1, bet Aspas piebeidza spēli ar skaisti pārceltu bumbu 83. minūtē no 19 metriem.