Post by Viedais Svētdena Maijs 25, 2014 12:54 am

Dzīvesvieta : Tava mamma

Post by Viesis Svētdena Maijs 25, 2014 1:23 am

13. Jūlijs 2013.

Alan Konory izlaidīs aptuveni 9 dienas, pēc nelielas apakštilba straumas treniņā.

18 gadus vecais latviešu pussargs, kura pašreizējā tirgus vērtība ir 250 tūkstoši eiro, pašlaik spēlē Dortmundes "Borussia" līdz 31. Maijam par 5 000 euro nedēļā.

-------------------------------------------------------

20. jūlijs 2013.

Liverpool izcīna nepārliecinošu uzvaru pret Schalke 04 draudzības spēlē.

Lukas Leiva jau 3. minūtē izvirzīja Liverpūles komandu vadībā pēc lieliskas piespēles, bet atlikušā spēle nenoritēja ātrā tempā. Adams Szlai izlīdzināja rezultātu 73. minūtē, bet Liverpūles kapteinis Stīvens Džerards 77. minūtē guva vārtus no 11 metru soda sitiena, kas izrādījās kā uzvaras vārti.

Ainis Broks - nav pieteikumā

--------------------------------------------------------

20. jūlijs 2013

Soutemptona izcīna uzvaru pret Kārlailas United.

Neskatoties uz lielo Kārlailas cīņassparu, Soutemptona tomēr izcīnija uzvaru šajā draudzības spēlē. Pablo Osvaldo guva vienīgos vārtus 14. minūtē.

Martin Cancallera - nav pieteikumā

---------------------------------------------------------

Čārltonas Atletic pārsteidzoši uzvar Dortmundes "Borussia" draudzības spēlē. Neskatoties uz vāciešu pastāvīgo dominanci un bumbas kontroli, Čārltona spēja pretoties, kas izvērtās ļoti aizraujošā spēlē, 26130 faniem, kas ieradās. Svens Benders izvirzījas Borussia vadībā 25. minūtē, bet Saimons Čarčs 46. minūtē rezultātu izlīdzināja. 86. minūtē Džo Pigots nekļūdīgi raidīja bumbu Veidenfeleram neaizsniedzamajā vārtu stūrī, lai noslēgtu spēli ar 2-1 uzvaru.

Barney Stinson - pieteikumā
Alan Konory - nav pieteikumā

Brentforda pārliecinoši pieveic Hayes & Yeading. Kleitons Donaldsons jau pirmajā minūtē izvirzīja BRentfordu vadībā, pēc rikošeta, un 24. minūtē Marselo Trotta dubultoja pārsvaru no precīza sitiena soda laukumā. Dīns Inmens vienus vārtus 32. minūtē Hayes & Yeading atguva, bet Adams Foršavs pielika spēlei punktu ar precīzu sitienu 74. minūtē.

Mohammed Hadedy - pieteikumā

Liverpūles 16 gadus vecais uzbrucējs Džeroms Sinklērs parakstījis "pirms-līguma" vienošanās ar Liverpūli. Vienošanās paredz, ka spēlētājs iegūs automātisku 3 gadu līgumu, kad viņam apritēs 17 gadu. Spēlētājs spēlē vienā komandā ar Aini Broku, un ir viens no galvenajiem kandidātiem uz starta sastāvu Liverpūles U-18 rindās.

------------------------------------------------------------

23. jūlijs 2013

Dortmundes dublieru komandas spēlētājs Alans Konorijs izlaidīs aptuveni 2 nedēļas pēc smagas saslimšanas ar vīrusa slimību.

--------------------------------------------------------------

Brentforda smagā spēlē pieveic Boreham Wood. Mohameds Hadedijs guva vārtus jau 2. minūtē pēc precīza sitiena no gaisa, bet pussargs Tumanī Diagoraga dubultoja Brentfordiešu pārsvaru 7. minūtē. Metija Vaikelova vārti 65. minūtē bija vienīgie vārti, kurus guva Boreham Wood. 2-1.

Mohammed Hadedy - 1 GOAL, 7.6, SUB 63.

Soutemptona garlaicīgā neizšķirtā nespēj pieveikt itāļu Cesena. Lai arī abām komandām bija vairākas izdevības, to noslēgšana bija zem katras kritikas.

Martin Cancellara - nav pieteikumā

------------------------------------------------------

25. jūlijs 2013

Soutemptonas 29 gadus vecais Hosē Fonte ir pagarinājis līgumu uz 3 gadiem kopējā vērtībā 4 700 000 britu mārciņu. Hosē Montē atzinis, ka vēlās turpināt karjeru klubā ar tik lielu potenciālu.

Bayer 04 Leverkusen ar nelielu veiksmes palīdzību pieveic angļu Stoke. Neskatoties uz pārākumu gan bumbas kontrolē gan sitienos, Bayer 04 šo spēli uzvar ar rezultātu 2-0. Bayer Jensam Hegeleram bija pirmajam iespēja gūt vārtus no 11m soda sitiena, bet to atvairīja vārtsargs, bet veiksmīgi, viņam izdevās atsisto bumbu ieraidīt vārtos. Spēli noslēdza Sidnijs Sams ar lielisku sitienu vārtu stūrī 58. minūtē.

Valter Meier 7.0, ON 45

26. jūlijs 2013

Soutemptona bez variantiem atstāj itāļu Treviso komandu. Dublis no Pablo Osvaldo palīdzēja Soutemptonai uzvarēt.

Izraēlas izlases kapteinis Jossi Benajuns jau 10. minūtē guva vārtus ar sitienu no gaisa, Džeks Korks dubultoja pārsvaru 16. minūtē. Osvaldo guva vārtus no 11m soda sitiena 59. minūtē, un 83. minūtē ar lielisku sitienu ar galvu guva savus otros vārtus.

Martin Cancellara, 7.2, SUB 58

27. jūlijs 2013

Arsenal pieveic Seria B komandu Padova. 17. minūtē vārtus no brīvsitiena guva pussargs Mesuts Ezils, pēc tam Santi Kazorla guva komandas 2. vārtus trīsdesmit otrajā minūtē. Ivano Laconi vārtu guvums 54. minūtē palika kā vienīgais mierinājums itāļu komandai.

Roman Halicky - pieteikumā

Inverness ar lielām grūtībām notur neizšķirtu pret Liverpūli. Lai arī pilnībā spēli dominēja Liverpūles futbolisti, Džeimss Vincents pēc izcila pretuzbrukuma pirmais izvirzīja Inverness CT vadībā, bet Stīvens Džerards jau 38. minūtē rezultātu izlīdzināja. Neskatoties uz pastāvīgo Liverpūles spiedienu rezultāts vairāk nemainījās.

Ainis Broks - nav pieteikumā.

Chelsea bez problēmām pieveic Olympique. Pārliecinošā spēlē Londonas futbolisti pieveica franču komandu. Huans Mata jau 5. minūtē pēc lieliska solo gājiena izvirzīja komandu vadībā, 10. minūtē Gerijs Keihils pēc 11m soda sitienu pārsvaru dubultoja. 68. minūtē Eto'o pārcēla bumbu pāri vārtsargam, un Essiens 86. minūtē piebeidza spēli ar vēl vienu 11m soda sitienu.

Uvis Zommers - nav pieteikumā

Brentforda ar minimālu pārsvaru pieveic Steinstaunu. Vienīgos vārtus guva Kleitons Donaldsons 29. minūtē. Lai arī Brentforda kopumā veica 11 sitienus pa vārtiem, tikai 1 no tiem trāpija vārtu rāmī. Stainstaunai jāuzteic viņu darbs aizsardzībā un sitienu bloķēšana.

Mohammed Hadedy - nav pieteikumā

Dortmundes Borussia piedzīvo sakāvi Vācijas Superkausā pret FC Bayern 11m soda sitienos.

Barney Stinson - nav pieteikumā

-----------------------------------------------------------

28. jūlijs 2013

Niklas Bendtners pagarinājis līgumu ar Arsenal uz 3 gadiem ar kopīgo līguma vērtību 13 000 000 UK mārciņu.

29. jūlijs 2013

Bakarijs Sanja un Mertesakers pagarina līgumus ar Arsenal. Sanja pagarinājis līgumu uz 4 gadiem par 13 000 000 UKP, Mertesakers uz 4 gadiem par 20 000 000 UKP.

-------------------------------------------------------------

Soutemptona uzvar Feralpi, Itālijas 3. līgas komandu. Pirmie vadībā izvirzījās itāļi, bet ātri vien Adams Lallana jau 25. minūtē rezultātu izlīdzināja. Tadanari Lī komandu izvirzīja vadībā 43. minūtē, un Džejs Rodrigezs 74. minūtē pēc sitiena ar galvu panāca nekādu atspēlēšanās iespēju itāļiem.

Real Madrid pilnībā dominē pār Šanhajas Šenhua. 4. minūtē jau vadībā izvirzījās madridieši pēc Krištianu Ronaldu vārtiem. Pārsteidzoši Zou Ziao izlīdzināja rezultātu 41. minūtē, pārmesdams bumbu pāri vārtsargam Kasiljasam. Šanjinja kļūda soda laukumā atļāva Ronaldu atkal izvirzīt komandu vadībā. Morata pārsvaru palielināja 64. minūtē. Jaunais uzbrucējs Borja piebeidza spēli ar sitienu no tuvas distances 81. minūtē.

Post by Viesis Svētdena Maijs 25, 2014 1:24 am

Viedais rakstīja:Mēs visam varēsim sekot līdzi šajā pat topikā, vai kā?

Jā.

Pagaidām tikai 3 no mums ir tikuši uzspēlēt draudzības spēlēs.

Visas spēles ir draudzības spēles izņemot Dortmundes sakāvi Vācijas superkausā.

Viesis
Viesis

Post by Viesis Svētdena Maijs 25, 2014 1:05 pm

30. jūlijs 2013

Arsenal bez grūtībām pieveic La Ligas "Valladolid"

Valladolid neizdevās pārsteigt savus 13509 fanus šajā spēlē, Arsenal paredzami uzvarēja ar rezultātu 2-0. Kierans Gibbs izvirzīja Arsenal vadībā 17. minūtē, bet Olivjē Žirū 56. minūtē iegrieza bumbu vārtu stūrī no soda laukuma sāna.

Roman Halicky - nav pieteikumā

---------------------------------------------------------------------

2. augusts 2013

Soutemptona uzvar pilnībā kontrolētā spēlē

Soutemptona pieveica Atletico Osasuna vēsā vasaras vakarā ar rezultātu 1-0. Precīzais uzbrucējs Rikijs Lamberts guva uzvaras vārtus 32. minūtē. Soutemptonai bija vairākas vārtu gūšanas izdevības, bet problēmas ar realizāciju neļāva gūt tik vārtus cik bija cerēts.

Martin Cancellara ON 68, 6.6

----------------------------------------------------------------------

Chelsea nospēlē neizšķirti ar Toronto FC

Toronto parādīja izcilu spēli aizsardzībā nospēlējot neizšķirti ar Chelsea. Fernando Torres jau 7. minūtē guva vārtus, bet 44. minūtē Mets Eikins ar izcilu tālsitienu pārspēja Marku Švarceru.

--------------------------------------------------------------------

Real Madrid pārbrauc pāri Šanhajas Laioning

Žo Hongs atklāja rezultātu 25. minūtē, bet Luka Modrič pēc desmit minūtēm rezultātu izlīdzināja. Aizsargs Dani Karvehals izvirzīja Real Madrid vadībā 58. minūtē, un pēc tam Artūrs Grosbergs pirmajā pirmssezonas draudzības spēlē guva arī vārtus 71. minūtē. Spēli noslēdza malējais uzbrucējs Borja ar lielisku sitienu devītniekā 79. minūtē.

Arthur Grosberg - 1 GOAL, ON 67, 8.1

-----------------------------------------------------------------

3. augusts 2013

Broks tiek pie spēles laika Liverpūles uzvarā pār Dāņu Beilimeinas United

Liverpūle šajā spēlē bija pilnīgā kontrolē neskatoties uz to, ka Adrians Toumens izvirzīja Beilimeinu vadībā 31. minūtē. Aspas izlīdzināja rezultātu jau 35. minūtē, un 41. minūtē Staridžs izvirzīja Liverpūles komandu vadībā 2-1. Aspas guva savus otros vārtus 54. minūtē, un spēli piebeidza Ainis Broks, kas no tuvas distances pārspēja pretinieku vārtsargu 82. minūtē.

Ainis Broks - 1 GOAL, ON 78, 7.4

Brentforda uzvar Portveilu pirmajā Anglijas 1. līgas spēlē

Portveila kontrolēja lielāko daļu spēles, bet pretēji spēles gaitai Stjūarts Dallas guva uzvaras vārtus Brentfordai 84. minūtē. Portveilai bija ļoti daudz iespēju, bet realizācija izmaksāja 3 punktus šajā svarīgajā spēlē. Šajā spēlē debitēja Brentfordas nesen iegūtais 37 gadus vecais Spāņu aizsargs Havī Venta.

Leverkūzene, HSV un Dortmunde iekļūst Vācijas kausa 2. kārtā

Alan Konory - traumēts
Lauris Prikulis - nav pieteikumā
Valter Meier - nav pieteikumā

Transfēru apdeits

Sebastian Rode, Frankfurt -> Dortmund (4,8M)
Fallou Diagne, Freiburg -> Dortmund (3,8M)

Izīres:

Jesse Lingard, Manchester United -> Brentford (3 mēneši)
Adam Morgan, Liverpool FC -> Stevenage (3 mēneši)
Jack Stephens, Southampton -> MK Dons (3 mēneši)

Viesis
Viesis

Post by Viesis Svētdena Maijs 25, 2014 1:11 pm

Viesis
Viesis

Post by Gintzz69 Svētdena Maijs 25, 2014 1:54 pm

rieksts rakstīja:Ļoti atvainojos, nez kapēc esmu izlaidis to, ka JJ Heskey ir spēlējis abās PSG draudzības spēlēs, pirmajā guva 2 vārtus, otrajā 1 rezultatīva piespēle.

Arsenal uzņems PSV Eindhoven

Ir notikusi izloze UEFA Čempionu Līgas kvalifikācijas turnīra pēdējai kārtai. Arsenal ir izlozēti pret Eindovenas PSV, bet AC Milan cīnīsies pret grieķu vicečempioniem PAOK.

Chelsea pieveic mājiniekus Ponferradina

9. minūtē vārtus guva Viljans, savukārt izlīdzināja rezultātu Huanho 20. minūtē Andre Širle atkal izvirzīja vadībā Chelsea 25. minūtē, un spēli noslēdza Edens Azārs ar vārtiem 89. minūtē. Neskatoties uz rezultātu, Ponferradina pārsteidzošā kārtā dominēja pret Chelsea, bet koncentrācija vārtu priekšā iegāza komandu.

10. augusts 2013

Uvis Zommers traumē cirksni

Zommers, Chelsea pussargs, vēl joprojām mokās ar iekļūšanu Angļu kluba sastāvā, un pat U-21 rindās nav aizvadījis nevienu spēli. Lielāku bēdu viņa iespējām klubā izveidojusi vidēji smaga cirkšņa trauma, kas viņam aizliegs trenēties 2 nedēļas.

Uvis Zommers arī iepriekš tika izsaukt uz Latvijas izlasi, bet diemžēl traumas dēļ viņa vietā ticis izsaukt Genādijs Soloņicins.

Liverpūle pieveic Rayo Vallecano

Vallecano neizdevās nekādi pieveikt Liverpūles komandu. Aspas jau 13. minūtē izvirzīja Liverpūli vadībā, Džordans Hendersons pārsvaru dubultoja īsi pirms pārtraukuma. Luis Alberto guva komandas 3. vārtus spēles izskaņā, 90. minūtē.

Ainis Broks - pieteikumā

11. augusts 2013

Chelsea viegli pieveic Hellas Verona

Frenks Lampards izvirzīja Chelsea vadībā ar izcilu brīvsitienu 27. minūtē. Nesen iegūtais malējais uzbrucējs Hatems Ben Arfa dubultoja pārsvaru 64. minūtē. Minūti vēlāk Huans Mata guva vārtus no 11m soda sitiena.

Transfēri

Nacho, Real Madrid->Real Sociedad(1.1M)

Izīres:

Jamal Blackman, Chelsea->Coventry(3 mēneši)
Brandon Ormonde-Ottewill, Arsenal-> Bristol Rovers(3 mēneši)

Bumbas kontrole dod uzvaru Ēģiptes U-20

Lielisks sniegums no Ēģiptes U-20 palīdzēja viņiem uzveikt Paragvajas U-20 izlasi. Divi vārti no Mohameda Hadedī. Šerifs Kalāfs jau 3. minūtē izvirzīja mājiniekus vadībā, bet Hadedī rezultātu dubultoja 16. minūtē. Kolmens vienus vārtus atguva 32. minūtē, bet Hadedī guva savus otros vārtus 61. minūtē.

Mohameds Hadedī: 2 GOALS, 8.7, Player Of The Match

-------------------------------------------------------------------

14. augusts 2013

Valters Meiers atlaidis savu aģentu Petriku Meijeru

46 gadus vecais vācu aģents darbojas ar spēlētājiem kā 1860 Minhenes spēlētājs Bendžamis Lots, Saint Pauli's Florians Kringe.

Iemeslus 18 gadus vecais spēlētājs nav minējis, bet zināms, ka Petriks Meijers vēlējās, lai viņa klienti pēc iespējas ilgāk paliek savos klubos.

Pārliecinoša Melnkalnes uzvara pār Latviju

Melnkalnieši pilnībā dominēja šajā spēlē, Latvijas izlasei atstājot nekādas cerības. 4. minūtē jau tika nopelnīts soda sitiens, ko realizēja Elsad Zverotičs, savukārt rezultāts tika dubultos 54. minūtē pēc Mirko Vučiniča vārtiem. Luka Djordjevič panāca 3-0 86. minūtē.

Lauris Prikulis - 6.4, SUB 60
Alan Konory - 6.4, ON 72
Arthur Grosberg - 5.9, ON 50
Sandis Šprunks - pieteikumā

-------------------------------------------------
Spānijas U-21 bez variantiem atstāj Latviju

Lai arī Daugavas stadionā debitēja vairāki spāņu spēlētāji pirmo reizi, uzvaru ar 3-0 izcīnīja Spānijas valstsvienība. 27. minūtē Hesē guva vārtus, pēc tam 31. minūtē otros vārtus guva Sergi Roberto. 64. minūtē spāņu Ivan Baljū saņēma sarkano kartīti pēc divām dzeltenajām, bet tas nemainīja spēles gaitu, un 3. vārtus guva Žerārs Delofeu 72. minūtē.

Ainis Broks - ON 84

Itālijas U-21 4:0 Kazahstānas U-21

spēle nav aprakstīta, jo JJ Heskey nebija pieteikumā

Albānijas U-21 nespēj pretoties Ukrainas U-21 spēkam

Albāņi pilnībā tika pārspēti. Aizsargs Kulishenko guva vārtus jau 5. minūtē, Laslo Svitčni dubultoja pārsvaru 31. minūtē. 83. minūtē Mikuta Krukovets pārmeta bumbu pāri vārtsargam.

Roman Halicky - 7.1 SUB 59

Angļijas U21 smagā spēlē pieveic Šveices vienaudžus

2 piespiedu maiņas iespējams izmaksāja Šveiciešu iespējas uzvarēt angļus. Rezultātu atklāja Chelsea aizsargs Natjanels Čaloba, bet jau pēc aptuveni 10 minūtēm Nassims Ben Kalifa rezultātu izlīdzināja. Beigās Toma Insa gūtie vārti 58. minūtē izrādījās kā izšķirošie.

Martin Cancellara - pieteikumā
----------------------------------------------

17. augusts 2013

Gillingema atdod punktu Brentfordai pēdējās minūtēs

Gillingema spēlēja izcilu aizsardzības futbolu un vienā no saviem pretuzbrukumiem guva vārtus pēc Čārlija Lī sitiena 61. minūtē. Neskatoties uz izcilu spēli aizsardzībā, Brentforda salauza šo mūri un 87. minūtē rezultātu izlīdzināja Vills Grigs.

Mohameds Hadedy - nav pieteikumā

Noriča pārsteidzošā kārtā pārspēj Liverpool Anglijas Premjerlīgas 1. kārtā

Pussargs Džosevs Hazbauers jau 2. minūtē pārmeta bumbu pāri Liverpūles vārtsargam Minjolē, bet Rikijs van Volfsvinkers dubultoja pārsvaru 37. minūtē. Liverpūle aši metās atspēlēties, un Koutinjo 38. minūtē atguva vienus vārtus, bet ar to nepietika.

Citi PL rezultāti:

Chelsea 1 - 0 Cardiff City
Arsenal 1 - 1 Everton
Manchester United 4 - 2 Southampton

Transfēri

Robert Lewandowski, Dortmund -> Barcelona (16.5M)
Mohameds Diame, West Ham -> Liverpool (3.8M)
Urby Emanuelson, AC Milan -> Liverpool (4.1M)
Emmanuel Frimpong Arsenal -> Hull City (850K)

Viesis
Viesis

Post by Viedais Pirmdiena Maijs 26, 2014 12:40 am

Cik ilgi vispār šis viss varētu turpināties pēc mūsu, jeb mirstīgo cilvēku laika? ;x
Viedais
Viedais

Vecums : 31

Post by Viesis Pirmdiena Maijs 26, 2014 11:31 am

Mūžīgi Very Happy Kad beigsies entuziasms vienkārši palaidīšu simulāciju līdz kādam 2030. gadam.

Esmu pieļāvis datubāzē kļūdas, tādēļ ekskluzīva iespēja pieteikties līdz 18:00, šodien. Pieņemšu vēl 3 spēlētājus.

Post by The_Mazais. Pirmdiena Maijs 26, 2014 1:50 pm

Aizsitu sev vienu vietu, vakarā uztaisīšu spēlētāju.

Pilsonība: Portugāle
Izcelsme(Ziemeļeiropietis, Vidusjūras, Ziemeļāfrikas, Āfrikas/Karību, Āzijas, Dienvidaustrumāzijas, Klusais okeāns/Okeānija, Native American, Native Australian, Austrumāzija, Miksēts): Vidusjūta
Matu krāsa: Tumši Brūna
Augums: 1.82
Svars: 74
Sitiena kāja: Right
Valodas(norādīt plūstoši vai pamati): Portugāļu (plūstoši) , Angļu (pamati), Spāņu(pamati)

6. balance

Prasmes rakstīja:Mental Attributes: aggression, anticipation, bravery, composure, concentration, consistency, creativity, decisions, determination, dirtiness, flair, important matches, influence, off the ball, positioning, teamwork, workrate

Physical Attributes: acceleration, agility, balance, injury proneness, jumping, natural fitness, pace, stamina, strength

Technical Attributes (tikai laukuma spēlētājiem): corners, crossing, dribbling, finishing, first touch, free kicks*, heading, long shots, long throws, marking, passing, penalty taking*, tackling, technique, versatility

Goalkeeping Attributes (tikai vārtsargiem): Aerial ability, command of area, communication, eccentricity, handling, kicking, one on ones, reflexes, rushing out, tendency to punch, throwing

Prasmes tiks randomizētas, prioritāte uz tām, kas tiek minētas pirmās.

Spēles īpatnības (max 3): Shoots from distance, argues with officials

Īpatnības rakstīja:Runs with ball down left, runs with ball down right, runs with ball through the centre, gets into opposition area, moves into channels, gets forward whenever possible, plays short simple passes, tries killer balls often, shoots with power, places shots, curls ball, likes to round keeper, likes to try and break offside trap, argues with officials, likes to lob keeper, plays no through balls, dwells on ball, arrives late in opposition area, tries to play way out of trouble, stays back at all times, dives into tackles, does not dive into tackles, hits freekicks with power, runs with ball often, runs with ball rarely, shoots from distance, tries long range free kicks, cuts inside, comes deep to get ball, hugs line, looks for pass rather than attempting to score, marks opponent tightly, plays with back to goal, possesses long flat throw, stops play, tries first time shots, plays one-twos, dictates tempo, attempts overhead kicks, knocks ball past opponent, avoids using weaker foot, tries long range passes, likes to switch ball to other flank.

Komandu informācija (maksimāli 2 spēlētāji vienā komandā!)

Vēlamā komanda (norādīt līgu un valsti) : Portugāle, Sporting Lisbon
Vēlamais numurs : 7 vai 2