Trieciena lietotājvārdu rašanās

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Trieciena lietotājvārdu rašanās Empty Trieciena lietotājvārdu rašanās

Post by DoUbLeD Sestdiena Maijs 10, 2014 9:02 pm

Tātad, esmu ievērojis, ka Trieciena spēlētāji sev ir izvēlējušies ļoti dažādus lietotājvārdus. Un es izlēmu - kāpēc gan lai neuzprasīt, kā radies šis lietotājvārds? Šeit arī atbildes:
Jogurtaa
Tātad, kā gan radās mans lietotājvārds - Jogurtaa.
Es pat nezinu. Es, kā jau meitene, mīlu saldumus, it īpaši šokolādi. Pēc visas loģikas, manam nikam vajadzēja būt Šokolāde vai kas tamlīdzīgs Very Happy  Agrāk, kad spēlēju vēl NHL online (velns viņ zin, kad tas vēl bija Very Happy) es latgamingā piereģistrējos ar niku Jogurtaa (tajā brīdī ēdu jogurtu) un var arī teikt, ka tie ir mana dīvainā nika pirmsākumi. Mani ar to niku sāka pazīt vairāki cilvēki un tad man vienkārši bija slinkums to mainīt. Tā nu paliku pie nika Jogurtaa arī šeit un SHL.

Trieciena lietotājvārdu rašanās Qabpox7cd7ahb4gasgo5

MrColt
MrColt radies pateicoties manam brālim  Smile  Viņš ballītē bija atplīsis un rokās viņam bija Colt cigaretes. Tad viņa draugi izdomāja viņu saukt par MrColt. Kopā mēs šo niku sākām lietot pirms kādiem 8 gadiem, ja pat vēl senāk (CS, Gladiatus.lv, Ikarium u.t.t)
Trieciena lietotājvārdu rašanās Dtwm0l78d74thk0c9ovl

TrussArBiss
Aj, viss sākās jau sen. Biju mazs puika, spēlēju CS ar niku rabbit, swag. Vēlāk ķēmojos ar savu niku liekot klāt kkādus debīlismus piem. rabbiz. Tālāk jau uz latvisko, pirmā ideja jau bij TrussArBiss, tā arī pie šī varianta paliku un mani tas apmierina  Very Happy
Trieciena lietotājvārdu rašanās Pjnhnul8o5s4anlj8cp1 

antifrizs
Ap to laiku, kad es reģistrējos kādā no online spēlēm man bija nepieciešams nomainīt mašīnai antifrīzu. Tā man prātā iešāvās izmantot antifrīzu kā niku. Ar šādu niku esmu pazīstams arī citos saitos.
Trieciena lietotājvārdu rašanās L3y3p8ugp5gzbz2skx7b

kikish18
Šī nika pirmsākumi radās tālajā 2006/2007. gadā, kad veidoju pirmo draugiem.lv profilu. Protams, tad biju sīks puisēns un ar visai piemērotu iesauku "kikiš". Tā bija mana iesauku no 1. - 8./9. klasei, kad sāka vienkārši uzrunāt vārdā. Nu, kad nācās rakstīt e-pasta nosaukumu liku savu skaisto iesauku "kikish" + pieliku savus tolaik veiksmes ciparus "18" (dzimšanas dienas datums)... šis laikam ir mans vispierastākais niks, vēl esmu visai izmantojis djnostarjymtu, phoenix7, Nāvenieks, DJPitagors34 ...
Tātad ja kaut kur ieraugot šos nikus tad esmu pabijis tur  Very Happy 

Trieciena lietotājvārdu rašanās 1hrdj7k5jgvu4rr829rv

Skipper
Nu man lietotājvārds ir radies kā plaģiātisms. Agrāk nezināju, nevarēju atrast savu niku. Tāds, kas man patiktu un kas mani apzīmētu. Bet tad uzradās Madagaskara multfilma un tie 4 pingvīni (Gan jau visi sapratu par ko iet runa  Very Happy ). Tā nu protams es paņēmu bosiku, jo vienmēr vēlējos tāds būt - Skipper!
Trieciena lietotājvārdu rašanās E89yf3nkfg2hbj1mku4k

newdenisons2 - jeb es
Mjā, es pavisam neesmu ar fantāziju bagātīgi apveltīts cilvēks, jo man bija grūti izdomāt sev kādu lietotājvārdu. Viss sākās ar epastu. Mans vārds ir Deniss, nolēmu ka saistīšu lietotājvārdu ar savu vārdu un radās denisons (kā viena no iesaukām, kas ienāca prātā). Bet tāds epasts jau bija un tad pēc vairākiem mēģinājumiem kaut ko pielikt klāt, radās newdenisons2. Līdz šim neesmu spējis izdomāt kaut ko orģinālu, tāpēc arī LSHL man lietotājvārds ir newdenisons2.
DoUbLeD
DoUbLeD
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/

Postu skaits : 2606
Join date : 07.06.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Rugāji

Atpakaļ uz augšu Go down

Trieciena lietotājvārdu rašanās Empty Re: Trieciena lietotājvārdu rašanās

Post by Skipper Otrdiena Jūnijs 10, 2014 8:28 pm

Bija interesanti palasīt. + no manis Smile
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā