Gatis Namnieks. No televizora ekrānam līdz LSHL

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Gatis Namnieks. No televizora ekrānam līdz LSHL Empty Gatis Namnieks. No televizora ekrānam līdz LSHL

Post by Foruma Butaforija Nr2. Pirmdiena Marts 24, 2014 3:43 pm

No sākuma tikai skatītāja ziņkāre.
''Celies, dēls'', teic mamma, noskatoties kārtējo Rīgas Pārdaugavas neveiksmi. Skatoties televizorā spēlētājus, kas skrien pakaļ ripai, grūžot pretiniekus bortus, arī es gribēju būt hokejists.
Toziem visa ģimene braucām ciemos pie mammas māsas. Tad es satiku Vinstonu Vlatleru. Viņš spēlēja hokeju uz piemājas aizsalušā dīķa. Tad es pirmo reizi uzvilku kājās slidzābakus un devos uz ledus. Kritieni, sāpes, bet gribasspēks iemācīties. Vinstons mani paķēra aiz rokas un kopā slidojām. Tie bija mani pirmie soļi uz ledus. Bija brīvlaiks, palikām pie radiem vēl pāris dienas, katru dienu ar Vinstonu pavadījām uz ledus. Pienāca sestdiena, un bija laiks doties prom. Negribīgi, bet iesēdos tēva žigulī, devāmies mājās. Garāmbraucot, tēvs man nopirka hokeja nūju, lai neskumtu pēc hokejspēles prieka.
Pagāja daži gadi, pārcēlāmies uz citu dzīvesvietu, uz Tukumu. Tur bija izveidojusies jauna ledus halle un tieši aicināja pieteikties mana vecuma jauniešus uz hokeja treniņiem. To uzzinot, ilgi nedomājot, ko vecāki teiks, aizgāju un pieteicos. Jāmaksā bija daudz, taču krājkasē sākumam biju sataupījis pietiekami. Paprasot vecākiem atļauju, mani izbrīnīja tas, ka viņi piekrita, pat iedeva naudu. Un vēl... Tajā komandā spēlēja mans draugs, Vinstons Vlatlers. Kad uzzināju, jutos, kā septītajās debesīs, jo tieši viņš man iemācīja hokeja pamatus.
Jau profesionāla interese.
Ejot gadiem, kļuvu par diez gan labu spēlētāju. Vinstons bija komandas līderis gan laukumā, gan ārpus tā, īsts kapteinis, atšķirībā no manis. Es biju kā 6. ritenis. Kluss, augumā nepadevies, taču laukumā kā zibens. Ātrs, veikls, izveicīgs, varēju ielikt bortā arī kādu lielāku puiku, kaut vai to pašu Vinstonu.
Pēc 5 gadiem, smagi trenējoties, gribēju iekļūt Latvijas čempionāta draftā. Vienā no labākajiem čempionātiem Eiropā. Mana izbrīna nebija liela, kad ieraudzīju, ar pirmo izvēli paņemto, savu draugu, Vinstonu Vlatleru, jo to viņš bija pelnījis, smagi trenējoties, liekas, viņš nekad nebija izlaidis nevienu treniņu, gāja uz to kaut ar sāpošu kāju. Es gan biju mazliet slinkāks, jo patika vienam skriet krosus. Un šokēts es biju, kad uzzināju, ka es esmu paņemts ar 3. izvēli. Perspektivākais uzbrucējs! Nedomāju, ka būšu tik augstu. Zināju, TOP16 būšu. Ja 1. raundā paņems, būs ļoti labi, bet 3. izvēle... To negaidīja neviens.
Kas būs nākotnē? Dzīvosim-redzēsim. Ja ar Vinstonu strādāsim tik pat smagi, noteikti varētu pacīnīties ar vecākiem, pieredzes bagātākiem un daudz prasmīgākiem bukiem.
Foruma Butaforija Nr2.
Foruma Butaforija Nr2.

Postu skaits : 519
Join date : 22.03.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Gatis Namnieks. No televizora ekrānam līdz LSHL Empty Re: Gatis Namnieks. No televizora ekrānam līdz LSHL

Post by Foruma Butaforija Nr1. Pirmdiena Marts 24, 2014 3:55 pm

Malacis.
Prieks , ka iesaisties līgā jau no pirmajām dienām Wink
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Gatis Namnieks. No televizora ekrānam līdz LSHL Empty Re: Gatis Namnieks. No televizora ekrānam līdz LSHL

Post by Matthew McWell Pirmdiena Marts 24, 2014 4:00 pm

Cepums autoram!Uz priekšu!Smile
Matthew McWell
Matthew McWell
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/

Postu skaits : 2369
Join date : 03.03.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : TP: 481

Atpakaļ uz augšu Go down

Gatis Namnieks. No televizora ekrānam līdz LSHL Empty Re: Gatis Namnieks. No televizora ekrānam līdz LSHL

Post by Kristz Pirmdiena Marts 24, 2014 4:16 pm

Labais  , ar prieku lasīju Smile 

Malacs Smile
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Gatis Namnieks. No televizora ekrānam līdz LSHL Empty Re: Gatis Namnieks. No televizora ekrānam līdz LSHL

Post by Powrish Pirmdiena Marts 24, 2014 4:32 pm

Malacis, izdevies pirmais raksts!

Sacīkste ar Vinstonu turpināsies sezonā!Very Happy
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

Gatis Namnieks. No televizora ekrānam līdz LSHL Empty Re: Gatis Namnieks. No televizora ekrānam līdz LSHL

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā