Ledlauži, sastāvs utt.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Ledlauži, sastāvs utt. Empty Ledlauži, sastāvs utt.

Post by Kristz Piektdiena Decembris 20, 2013 2:52 pm

Sveiki, visiem LSHL dalībniekiem. Šodien jūsu apskatei nododu savu šīs sezonas pirmo MEGA rakstu. Ceru, ka jums patiks. Tātad šajā rakstā es jūs iepazīstināšu ar Ledlaužu trešās sezonas sastāvu un vēl dažām lietām. Nu to varētu saukt arī par sastāva prezentāciju. 

Domāju, ka esmu savācis pietiekami labu sastāvu, ar kuru var spēlēt labi pret jebkuru. Sezonas kalendārs jau ir paziņots un Ledlauži jau gatavojas spēlēm, taču pirms tam būs arī pārbaudes turnīrs "Vispasaules Ziemassvētku kauss", kurā Ledlauži spēlēs ar potenciālajiem LSHL pretiniekiem Talsu Lokomotiv, vēl ar HC Plzen un HC Sparta, un mūsu grupas nosaukums ir vienkāršs Extrallig grupa. Izspēle ir vienkārša, katrs ar katru spēlēs vienu spēli un tad tiksnoteikti grupu uzvarētāji, bet labākais ir tas, ka Ledlauži pirmo spēli aizvadīs pret HC Plzen, uzskatu, ka šī komanda ir spēcīga. Bet tas par turnīru. Uzskatu, ka mums ir izredzes.

Bet tagad par to, par ko vispār ir šis raksts. Tātad es mēģināju par katru spēlētāju īsi pastāstīt. Sāksim ar vārtsargiem, tad ar aizsargiem, beigsim ar uzbrucējiem.



Ledlauži, sastāvs utt. Pc-hokeja-latvija-somija-43315339


John MacTavish
Mūsu pirmais numurs vārtos, uzskatu, ka šim puisim ir potenciāls, kuru viņš attīsta. Ledlaužos spēlēs jau otro sezonu, ceru, ka šī sezona būs veiksmīgāka, nekā iepriekšējā, kuru MacTavish sāka kā rezerves vārtsargs. Tagad John ir komandas vienīgais spēks vārtos, tāpēc vēlos lai viņa spēle būtu stabila. Ceru, ka viņš būs komandas vilcējspēks, ja vien viņš savu talantu attīstīs. John Ledlaužos spēlēs arī ceturtajā sezonā, jo līgums tika noslēgts uz 2 sezonām.


Ledlauži, sastāvs utt. Ozolins-Sanhose-305x460


Edgars Ozols
Viens no pagājušās sezonas jaunpienācējiem. Ļoti labi iederējās komandā, treniņos rāda stabilu sniegumu, bet spēlēs satraukums ņem virsroku un viss nesanāk kā iecerēts. Domāju, ka šim jaunajam spēlētājam ir sevi jāattīsta līdz visiem 100%. Zinu un ticu, ka arī šis būs komandas līderis. Lieliski darbojas aizsardzībā un arī dažreiz pieslēdzas uzbrukumiem.


Ledlauži, sastāvs utt. 2013-07-24_k_redlihs

Tomass Krūzēns
Ja man būtu Tomass jānoraksturo, tad es viņu sauktu par dzelzs vīru. Viņš ļoti labs aizsardzības spēlētājs. Komandā iesaukts arī par Tomu Krūzu. Šis spēlētājs jebkurā komandā spēlēs labi, varbūt nebūs pats rezultatīvākais, toties ļoti labi aizsargās komandas vārtu priekšu. Viņam ir potenciāls, kurš jāattīsta un es mēģināšu to arī no savas puses attīstīt.


Ledlauži, sastāvs utt. Rekis

Nicklas Warkstrom
Laikam jāsaka, ka nepaspēju viņu notestēt, jo viņš aizvadīja tikai 1 maču, toties tajā mačā ieguva rezultatīvu piespēli, kas liecina par spēlētāja iekļaušanos komandā. Neoficiālā spēlē viņš atdeva pat 3 rezultatīvas piespēles vienā mačā. Niky man laikam jāsaka, ka Tev ir talants un Tu vari to attīstīt, protams ja Tu to vēlies. No visas sirds vēlu, lai sasniedz virsotni un arī kādreiz iegūsti "Triju Zvaigzņu kausu". Man prieks par Tevi.


Ledlauži, sastāvs utt. Kulda_IC_1352555615364

Jēkabs Stūrmanis
Piespēļu "guru", tā raksturotu Jēkabu, jo pagājušajā sezonā Jēkabs vārtus neguva, bet atdeva vairākas rezultatīvas piespēles. Komandā iejūtas ļoti labi, viņa skapītis ir starp Krista un Uvja skapīšiem. Šim spēlētājam izturība nav tā labākā, un tāpēc viņš nespēj noturēt augstu tempu visu spēli. Kopumā esmu ļoti laimīgs, ka manā komandā spēlē šāds talants. Ceru, ka sezona viņam būs veiksmīga un, ka viņš beidzot spēs gūt vārtus, varbūt pat pirmajā spēlē. Pagājušās sezonas Ledlaužu labākais aizsargs.


Ledlauži, sastāvs utt. Miks-Indrasis-1


Krists Zommers 
Lielisks uzbrucējs, kurš ir izteikts snaiperis. Blakus viennozīmīgi vajag labu piespēlētāju, kurš atdotu labas piespēles vajadzīgajā brīdī. Krists nav sevišķi būdīgs, bet ir izveicīgs kā Miks Indrašis no Dinamo Rīga. Kristam iepriekšējā sezona bija ļoti veiksmīga, jo viņš bija līgas otrs rezultatīvākais spēlētājs, un īstens komandas līderis, novēlu to pašu šajā sezonā.


Ledlauži, sastāvs utt. 2013-09-20_karsums

Daniel Cleary
Mežonīgais kaķis, tā varētu raksturot šo spēlētāju. Viņš no Wild Cats ir nonācis līdz Ledlaužiem, ceru, ka kaķu sindroms nebūs atvests līdz. Ir labs metiens, to esmu redzējis treniņos, izteikti spēlē play maker stilu un arī ir redzamas mazas pazīmes no snaipera. Ceru, ka viņam šeit veiksies labi un, ka šis būs viens no komandas līderiem.


Ledlauži, sastāvs utt. File38614149_ca870c02

Gabriel Landeskog
Jaunais Ledlaužu draftētais talants, draftējān pirmajā kārtā, redzu spēlētājā tādu kā dzirksti, jo treniņos viņš ir viscītīgākais, ātrāk uz tiem nāk un vēlāk aiziet. Spēlētājs uz Aizputi nav nācis, lai skatītos uz smukām meičām, bet gan lai spēlētu īstu vīru hokeju. Novēlu visu to labāko, lai šis spēlētājs būtu līderis, viņam vajag būt tādam kāds viņš ir tagad, proti neatlaidīgs.


Ledlauži, sastāvs utt. AK-Dinamo-Severstal-20121007-1845301432-430301388


Mārtiņš Stopnieks
Man šis spēlētājs patīk pat ļoti, jo Ledlauži spēlē tādu spēli, kurai viņš tiek līdz. Stopnieks Ledlaužos pievienojās pašās S1 beigās, tāpēc nevaru viņu saukt par pašu ilgdzīvotāju komandā. Viņš pagājušajā sezonā bija otrais rezultatīvākais spēlētājs komandā un punkti priekš jauna spēlētāja bija zolīdi, 7+7. Ceru un domāju, ka Mārtiņš Ledlaužos spēlēs arī turpmākās sezonas un, ka būs viens no līderiem, jo talants viņam ir.


Ledlauži, sastāvs utt. Janis_sprukts_IC

Tyler Jarnkrok
Šim spēlētājam laikam īstā vieta ir atrasta, pagājušajā sezonā spēlēja Ledlaužu pirmajā maiņā ar Broku un Kristu. Wolves komandā izcīnīja Triju Zvaigzņu kausu, bet tā sezona nebija veiksmīga, pēc tās Wolves viņu neievietoja aizsargāto sarakstā un viņš nonāca Bauskā, no kuras ātri vien tika aizmainīts un tad jau nonāca Ledlaužos. Tyler treniņos slido kopā ar Annenu un Cleary otrajā virknējumā, bet par to vēl pāragri spriest. Viens no diviem kausa ieguvējiem komandā, S1 ar Wolves, otrais ir MacTavish.


Ledlauži, sastāvs utt. Qhs5my3ptgm5erdyjb9

Niko Anderssen
Nu lūk šis ir tas vienīgais kurš ir palicis komandā no pat paša sākuma. Laikam, ka kaut kas man viņā patīk, ka paturu, varu pateikt, ka es zinu kāpēc viņu paturu, bet neteikšu precīzu iemeslu. Viņam iet grūti, bet viņš cīnās. Pirmajā sezonā bija komandas līderis, bet pagājušajā sezonā viens no pēdējajiem. Novēlu viņam daudz punktus S3.


Ledlauži, sastāvs utt. Aleksandrs-Nizivijs-3

Ralfs Krūmiņš
Mūsu jaunais talants, mums komandā ir stabili 5 centra spēlētāji un šis ir viens no tiem. Vēl neesmu viņu kārtīgi iepazinis, taču treniņos strādā cītīgi. Laikam, ka sezonas sākumu aizvadīs 4. maiņā vai arī kā malējais uzbrucējs. Ceru, ka Ledlauži būs trāpījuši simtniekā ar šo spēlētāju.


Ledlauži, sastāvs utt. 4741443_ORIGINAL_1349769507.jpg

Uvis Zommers
Pie mums ir spēlējis jau iepriekš. Zinu viņa spēles stilu un domāju, ka viņš ir labs spēlētājs, it īpaši iemetienos. Ātrs un aktīvi darbojas jebkur. Pagaidām treniņos spēlē trešajā maiņā, bet protams ar to vēl nevar liecināt, jo nav bijušas nevienas pašas spēles. Jau apmēram zinu, ko gribu sagaidīt no Uvja un ceru, ka viņam ies labi. Uvis ir tā teikt viens no līgas zvaigznēm. Bijušais Triecienietis.


Ledlauži, sastāvs utt. Hossa


Markuss Annens
Tāpat kā Edgars Ozols, arī Markuss klubam pievienojās pagājušajā sezonā uz beigām. Klubā iekļāvās labi un nu ir viens no vadošajiem komandas spēlētājiem, iespējams spēlēs otrajā virknējumā, bet par to vēl tiks lemts turnīra laikā. Iepriekšējā sezonā dažās spēlēs Markuss guva divus vārtus, kas diemžēl nepalīdzēja Ledlaužiem iekļūt Play-Off izcīņā, Markuss ir labs uzbrukuma ievadītājs un arī noslēdzējs. Šajā sezonā būs arī komandas kapteinis. Ceru, ka viņa punktu bagāža palielināsies.


Ledlauži, sastāvs utt. 12952662461185

Kārlis Rozentāls
Aizputes patriots, jau pašā sākumā nosprauda mērķi iekļūt Aizputes sastāvā un tas viņam izdevās. Viņš lieliski iekļāvās, taču tagad viņa sniegums vairs nav tik stabils, jo treniņos vai nu viņš slido ar 4. maiņu vai vispār slido tāpat un nav iekļauts kādā no virknējumiem. Rozentāls piekrita Ledlaužos spēlēt par mazu līguma summu, lai palīdzētu jaunajiem spēlētājiem ar naudām. Laukumā ļoti grūti Kārlim ir atņemt ripu, jo viņš to aizsedz ar savu ķermeni. Komandā viņam vēl ir saglabājusies vieta, bet, ja viņš neizmantos iespēju, tad līgums var tikt arī lauzts.


Ledlauži, sastāvs utt. File42039350_faf10fdf

JJ Heskey
Šis spēlētājs savas dotības jau atrādīja pirmajā kopīgajā treniņā. Pagaidām treneri viņam uzticas un cer, ka viņš būs komandas vilcējs grūtās situācijās, pagaidām treniņus aizvada pirmajā maiņā un varbūt tas tā paliks, bet treneriem ir jāredz kā viņš spēlē spēli, nevis kā aizvada treniņus. Dzīvosim redzēsim. Vēl viens fakts ir tāds, ka šis ir pirmais LSHL melnādainais spēlētājs, viņš ar to ieiet vēsturē un tajā ieved arī Ledlaužus. 


Ledlauži, sastāvs utt. 2

Ilgonis Odzītis
Šim spēlētājam vajag tikai un vienīgi spēlēt. Viņš ir profesionālis un viņam vajag tikai spēles laiku, man šis spēlētājs jau no paša sākuma ir licies talantīgs. Pie mums spēlēs jau otru sezonu. Nav baigi rezultatīvs, bet spēli veido ar piespēlēm. Lai viņam veicas !


Ledlauži, sastāvs utt. 2012-11-05_daugava

Dāvids Koškins
Jauns atklājums Ledlaužos, pievienojās no Talsiem, kuri nepagarināja ar viņu līgumu. Redzu jau nianses, kur un ar ko viņš spēlēs. Man personīgi šāds spēlētājs ir vajadzīgs un ceru, ka viņš iekļausies un būs labs uzbrucējs.


Ledlauži, sastāvs utt. 9412539-large

Tagad esmu jūs iepazīstinājis ar Ledlaužu trešās sezonas sastāvu, bet tagad ir pienākusi kārta kaut kam citam, bet tomēr saistītam ar Ledlaužu spēlētājiem. Un mums izdevās noķert dažus spēlētājus uz nelielu interviju, visus neizdevās noķert, bet daži gan pauda savu viedokli. Sāksim ar intervijām.


John MacTavish


Sveiks !
-Sveikiņi !
Vai Tev patīk šis klubs ?
-Pa vidum.
Kādas izjūtas pārņem Tevi, kad uzkāp uz Aizputes ledus ?
-Nezinu.
Vai domā spēlēt Ledlaužos arī turpmāk ?
-Ar NPC jā Very Happy
Kādu ir Tavi mērķi sezonā ?
-Labākais vārtsargs būtu, bet es zinu ka tāds es nebūšu tāpat Very Happy
Ko novēli skatītājiem ?
-Ko es varu novēlēt? Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu jauno gadu.
Attā !
-Uz redz...


Ilgonis Odzītis


Sveiks !
-Sveiks, sveiks..
Vai Tev patīk šis klubs ?
-Nu komanda laba, nav par ko sūdzēties, tiesa vēlētos iekļūt play-off un tomēr pacīnīties par to bļodiņu, bet nu gan jau šosezon.
Kādas izjūtas pārņem Tevi, kad uzkāp uz Aizputes ledus ?
-Adrenalīns, īpaši nedomāju, kur spēlēju un pret ko spēlēju, tas man ļauj saglabāt vēsu galvu un rādīt savu labāko sniegumu gan mājās, gan viesos... gan vienā komandā, gan otrā komandā... Tā teikt, negribu pieķerties, tāpēc neaizdomājos.
Vai domā spēlēt Ledlaužos arī turpmāk ?
-Tāda doma ir bijusi, nezinu vai šeit nospēlēšu visu karjeru, bet kādus gadus tomēr vēlos pavadīt šeit!
Kādi ir Tavi mērķi sezonā ?
-Spēlēt labāk un palīdzēt komandai, ja komanda gūs uzvaras, tad man punkti nav vajadzīgi!
Ko novēli skatītājiem ?
-Nākat uz spēlēm, tikai jūs varat mums palīdzēt, kad esam jau uz ledus!
Paldies par interviju, uz redzi !

-Visu labu...


Uvis Zommers


Sveiks !
-Sveiks ! 
Vai Tev patīk šis klubs ?
-Hmmm jā ir  viss labi kaut arī nespēj tik labi spēlēt, bet ir viss labi, jo arī mans brālis kur spēlējam kopā un vēl JJ Heskey ar kuru es saspēlējos visu laiku.
Kādas izjūtas pārņem Tevi, kad uzkāp uz Aizputes ledus ?
-ļoti labas tik sen neesmu spēlējis uz šo ledu tas bija tik pasakaini. + Arī treniņi uz šo ledu labi, jo neesmu spēlējis ne trenējies Ledlauži, sastāvs utt. 170086664
Vai domā spēlēt Ledlaužos arī turpmāk ?
Ja būs labi sniegumi un labi spēlēšu tad kāpēc ne. Ledlauži, sastāvs utt. 2227278387

Kādu ir Tavi mērķi sezonā ?
-Lieli iegūt kopā ar komandu kausu un vēl savas dažādas balvas.
Ko novēli skatītājiem ?
-Lai labi pavada skatoties Aizputes ''Ledlaužu'' spēles.
Paldies par interviju, uz redzi !
-Lūdzu un uzredzēšanos Ledlauži, sastāvs utt. 2227278387


JJ Heskey


Sveiks !
- Sveiks.
Vai Tev patīk šis klubs ?
- Pagaidām neko sliktu nevaru teikt, treniņi aizvadīti labi un viss notiekas.
Kādas izjūtas pārņem Tevi, kad uzkāp uz Aizputes ledus ?
- Fanu priekšā vēl neesmu spēlējis, tāpēc pagaidam neko daudz nevar teikt! Ledlauži, sastāvs utt. 2865270636
Vai domā spēlēt Ledlaužos arī turpmāk ?
- Es domāju ka jā, viss atkarīgs būs no čomu sapratnes klubā bet es domāju, ka viss būs labi.
Kādu ir Tavi mērķi sezonā ?
- Gribu sevi pierādīt pēc iespējas labāk bet galvenais būs lai ir labs kluba sniegums, uz ko šobrīd ar koncentrējos.
Ko novēli skatītājiem ?
- Nākat uz spēlēm un atbalstiet, jo tas mūs pašus motivē un panākumi tādā veidā būs daudz vairāk.
Paldies par interviju, uz redzi !
- Paldies!



Nicklas Warkstrom


Sveiks !
-Sveiki! Ledlauži, sastāvs utt. 2227278387
Vai Tev patīk šis klubs ?
-Jā , starpsezonā esam nopietni pastripinājušies un ir lielas cerības iekļūt PO!
Kādas izjūtas pārņem Tevi, kad uzkāp uz Aizputes ledus ?
-Protams labas!
Vai domā spēlēt Ledlaužos arī turpmāk ?
-Pēc sezonas skatīšos piedāvājumus un tad jau redzēs!
Kādu ir Tavi mērķi sezonā ?
-Ielaist pēc iespējas mazāk ripas savos vārtos
Ko novēli skatītājiem ?
-Esiet pacietīgi un ticiet Ledlaužiem
Paldies par interviju, uz redzi !
-Uz redz!



Edgars Ozols



Sveiks !

- Sveiks 

Vai Tev patīk šis klubs ?

- Karjeru sāku šajā klubā, tāpēc patīk

Kādas izjūtas pārņem Tevi, kad uzkāp uz Aizputes ledus ?

- Kolosālas

Vai domā spēlēt Ledlaužos arī turpmāk ?

- Ar lielāko prieku, ja vien citur neiedos naudas maisu Smile

Kādu ir Tavi mērķi sezonā ?

- Cementēt komandas aizsardzību, protams jātiek Play-Off

Ko novēli skatītājiem ?

- Vairāk pacietības, gan jau nāks medaļas

Paldies par interviju, uz redzi !

- Turies boss !



Tās bija intervijas ar dažiem Ledlaužiem. Un tagad varam turpināt mūsu ceļojumu pa Ledlaužu iekšieni. Tālāk turpināšu ar to, ka Ledlauži ir aizvadījuši arī jau trešo treniņnometni. Tās laikā Ledlauži aizvadīja arī neoficiālas draudzības spēles ar dažādām komandām. Un piedāvāšu jūsu uzmanībai šo spēļu komandas un spēlētāju statistiku. Mums gāja labi, pirmās spēles tika aizvadītas ar auto taktikām pretiniekiem, bet pēdējie trīs jau ar pretinieku iesūtītām taktikām. Šo maču bilance ir 1-2 tātad uzvarējām tikai vienu un tā bija spēle pret Triecienu, cietām divus zaudējumus pret Ērgļiem (3:4) un Tamperes Wolves komandu (3:6). Spēles bija ļoti interesantas un Ledlauži progresē. Bet tagad jūsu uzmanībai statistika :





KOMANDAS STATISTIKA


SPĒLĒTĀJU STATISTIKA


Tā nu mūsu komandai ir gājis 6-šos mačos. Citam veiksmīgāk, citam atkal neveiksmīgāk. Mani pārsteidza Uvja spēle un jauno hokejistu Landeskog un Heskey spēle. Jau zināms, kurš no viņiem spēlēs pirmajā maiņā.

Bet neatklāts paliek jautājums - Kādi mērķi Ledlaužiem ir šajā sezonā ? Uz šo jautājumu atbildi mums sniegs komandas GM Krists Zommers.


"Sveiki, šodien tad beidzot atklāšu komandas mērķus trešajā sezonā, un tie ir. Minimālais uzdevums ir nepalikt pēdējajiem sezonas tabulā. Tālāk viduvējais uzdevums ir iekļūt Play-Off izcīņā, maksimālais uzdevums protams ir kauss, bet par to domāsim, tad, kad beidzot būsim Play-Off. Uz katru maču ir jāiziet ar savu attieksmi, bet protams nevaram būt arī pašpārliecināti, jo tas var izvest no pareizās takas. Vēl vadība ir dēvusi uzdevumu VZK turnīrā iegūt vismaz otro vietu grupā un viņi tic tam, ka mēs to varam. Varu atklāt, ka pagājušajā sezonā Ledlaužiem nebija tāda kluba vadība, kāda ir tagad, jo visi tika atlaisti par alkohola lietošanu darba laikā. Tas nu ir mans paziņojums, jums ! "


Nu tad laikam laiks šķirties, šajā rakstā dalījos ar visu, ar ko pagaidām varēju dalīties un nu tas ir galā. Gaidiet no manis vēl kādu MEGA rakstu, jo tādi no manis nav bieži. Veiksmi visām komandām !!!
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Ledlauži, sastāvs utt. Empty Re: Ledlauži, sastāvs utt.

Post by Skipper Piektdiena Decembris 20, 2013 3:36 pm

Labs, labs Smile
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Ledlauži, sastāvs utt. Empty Re: Ledlauži, sastāvs utt.

Post by Foruma Butaforija Nr1. Piektdiena Decembris 20, 2013 3:44 pm

Īstenibā šis man patīk labāk nekā abas no Trieciena prezentācijām!Very Happy
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Ledlauži, sastāvs utt. Empty Re: Ledlauži, sastāvs utt.

Post by Zommers Piektdiena Decembris 20, 2013 4:00 pm

Tiesam labs. Katram speletajam citados vardos izteikts neka man Very Happy . Intervijas ari katram viss savadaks un tad jau GM. Smile
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Ledlauži, sastāvs utt. Empty Re: Ledlauži, sastāvs utt.

Post by Jogurtaa Piektdiena Decembris 20, 2013 10:09 pm

Vai tiešām dažam labam ir jāieraksta komentārs jebkurā rakstā?
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Ledlauži, sastāvs utt. Empty Re: Ledlauži, sastāvs utt.

Post by Siliņš Piektdiena Decembris 20, 2013 10:20 pm

@Jogurtaa
Kaut kā tak posti jākrāj! Very Happy
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Ledlauži, sastāvs utt. Empty Re: Ledlauži, sastāvs utt.

Post by Bracco Sestdiena Decembris 21, 2013 1:08 pm

Nepiekritu Very Happy
Bracco
Bracco
Ingus Grigorjevs #88 (LW)
Ingus Grigorjevs #88 (LW)

Postu skaits : 1226
Join date : 19.08.13
Vecums : 30
Dzīvesvieta : Parise

Atpakaļ uz augšu Go down

Ledlauži, sastāvs utt. Empty Re: Ledlauži, sastāvs utt.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā