Krists par līderiem !

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Krists par līderiem ! Empty Krists par līderiem !

Post by Kristz Trešdiena Novembris 06, 2013 8:21 pm

Tā šodien nolēmu tā īsi paskatīties uz citiem līderiem. Paskatos un izdomāju, ka man jāraksta raksts. Tātad no katras komandas izvēlējos trīs līderus, vienu vārtsargu, aizsargu un uzbrucēju. Pētot secināju, ka nav jābūt spēlētājam ar lielu pieredzi lai sasniegtu panākumus, nu vismaz pagaidām. Bet tagad sāksim pa tēmu. Pirmo komandu atvēru Tamperes Wolves. Pagaidām nodomāju sākumā paskatīties uz vārtsargiem un tad jau tālāk. Wolves līderis vārtos ir neviens cits kā Intars Barsows. Tautā saukts par Barsiku. Viņš ir tāds spēlētājs kādu noteikti grib daudzi. Bet tagad tuvāk par statistiku. Barsows Wolves šajā sezonā ir aizvadījis 15 mačus. Ir rezultatīvākais starp visiem vārtsargiem līgā, papildus labajai statistikai ir atdevis divas rezultatīvas piespēles. Kopā šajos mačos ir nopelnījis arī divas soda minūtes. Ir saņēmis 457 metienus pa vārtiem ielaidis 42 no tiem. Un vidēji ielaidis 2,80 ripas spēlē. Un vēl papildus tam visam nevar neiztikt bez atvairīto metienu procenta, kas Intaram ir 90,81 %. Tie ir ļoti labi rādītāji, kas Barsowam ļauj būt arī vienam no labākajiem līgā. Vēlu veiksmi Barsikam un Wolves komandai, kas nodrošinājuši vietu play - off izcīņai.
Krists par līderiem ! Large_021109-Matt-Simon
Tālāk skatoties statistikas ailītēs es ieraugu Lokomotiv līderi vārtos. Protams viņu nevar salīdzināt ar Intaru, jo šis censonis.LSHL spēlē pirmo sezonu. Un tas ir Ralfs Ozols. Tautā saukts par Bosu. Lai gan Lokomotiv šī ir pirmā sezona un viņi ir pēdējie, Ozols ir parādījis apsveicamu sniegumu. Vienā spēlē spējot atvairīt pat vairāk par 40 metienu. Lokomotiv rindās Ralfs ir aizvadījis 16 spēles. Tajās neizceļoties ar punktiem, bet tas nav tik svarīgi, jo tā ir laukuma spēlētāju darīšana. Šajos mačos ir saņēmis 575 metienus pa vārtiem, kas ir arī lielākais rādītājs līgā. Ielaidis 61 no tiem, kas atkal ir sliktākais rādītājs līgā, bet ņemot vērā lielo metienu daudzumu tas ir normāli. Nav saņēmis nevienu noraidījumu. Un vidēji ir ielaidis 3,81 metienu spēlē. Un atvairījis 89,39 % metienu. Ozols ir jau kā Ozols, tikai viņam trūkst pieredzes. Domāju, ka viņam vajadzētu padomāt kur spēlēt turpmākās sezonas. Vēlu viņam veiksmi turpmāk.
Krists par līderiem ! Hockey-Goalie-d
Virzoties lēnām uz priekšu ieraugu Trieciena komandas vilcējspēku Emīlu Skapi. Viņš ir ne vien Trieciena komandas GM, bet arī komandas līderis un labākais vārtsargs līgā pēc atvairīto metienu procenta. Trieciena sastāvā ir aizvadījis 17 mačus, tajos nav izcēlies ar rezultativitātes punktiem, bet ir saņēmis 477 metienus pa vārtiem, tikai 31 no tiem ielaižot. Tomēr Skapis ir saņēmis arī divas soda minūtes. Vidēji vienā spēlē ielaižot 1,82 vārtus un atvairot 93,50 % metienu ir labākais vārtsargs līgā. Emīlam novēlu šo sezon pacelt kausu virs pleciem, jo šajā sezonā Trieciens ir uz to spējīgs. Vēlu veiksmi arī turpmākajā karjerā un ceru, ka noturēsi šajā sezonā uzstādīto latiņu.
Krists par līderiem ! Goalie930
Ejot uz priekšu ieraugu nevienu citu kā Olafu Kārkliņu. Viņam sezonas sākums nebija no labākajiem un tieši tāpēc WildCats bija vieni no pēdējiem līgā, bet tagad Oslo turpina perfekti un ir līgas līderi aiz muguras atstājot pārējās līgas komandas. Olafs ir aizvadījis 17 spēles, tajās ir izcēlies ar rezultatīvu piespēli. Šajos mačos saņēmis 507 metienus pa viņa sargātajiem vārtiem un ielaidis 48 no tiem. Nav saņēmis noraidījumus. Vidēji spēlē ielaiž 2,82 ripas un atvaira 90,53 % metienu. Laikam vienīgais ko varu novēlēt ir veiksmi pirmajā play - off sērijā viņa karjerā LSHL. 
Krists par līderiem ! Hockey-Goalie-Training-Drills

Tālāk ejot nevaru nepievērsties vienam vārtu vīram, un tas ir Jānis Vītols. Janka ir Aizputnieks, tāpat kā es un daudzi citi. Viņš spēlē Bauskā, tomēr nesaprotu kāpēc viņam tik tālu jābraukā, ja Aizputei ir pašiem savs klubs. Bet nu jau aizrunājos, sākšu ar statistiku. Bauskā Vītols aizvadījis 15 spēles. Tajās iegūstot arī rezultatīvu piespēli. Saņēmis 548 metienus pa sargātajiem vārtiem, ielaižot 49 no tiem. Ir saņēmis arī divu minūšu sodu kādā no spēlēm. Vidēji spēlē ielaiž 3,27 ripas un atvaira 91,06 % metienu. Jānim varu vēlēt visu to labāko, ne jau tāpēc, ka viņš ir no Aizputes un var mani atrast un piekaut, bet tāpec, ka viņš ir viens no maniem favorītiem starp vārtsargiem. Vēlu veiksmi gan Bauskai, gan viņam. Sadodiet "Kaķīšiem."
Krists par līderiem ! Picture-5
Un kā beidzamais, bet ne sliktākais ir vārtu vīrs no Ledlaužiem. Sezonas sākumā no viņa atbrīvojās Wolves un Ledlauži nodomāja kāpēc nē. Sezonas sākums puikam iedragāja statistiku, bet sezonas beigās viņš cīnijās kā vīrs. Ir aizvadījis 8 spēles Ledlaužu rindās. Nav izcēlies ar rezultativitātes punktiem. Saņēmis 248 metienus pa vārtiem ielaižot 34 no tiem. Nav saņēmis nevienu divu minūšu sodu. Vidēji spēlē ielaižot 4,25 ripas un atvairot 86,29 % metienu ir viens no vājākajiem, bet ne lēnākajiem līgā. Novēlu John laimi, un lai viss arī turpmāk izdodas. Ledlauži ir jau pagarinājuši līgumu ar šo spēlētāju. Vēlu veiksmi !

Krists par līderiem ! Phil_cook_action_2

Tālāk sākšu pievērsties labākajiem aizsargiem līgā un katrā no komandām. Daudzi aizsargi nav tik rezultatīvi, tomēr daži ir pat tik rezultatīvi kā uzbrucēji. Sāksim atkal ar Wolves komandu un šajā komandā neapšaubāms līderis starp aizsargiem ir Kaleb Anderson. Viņš ir arī līgas labākais aizsargs. Wolves spēlē jau otro sezonu un to dara ļoti veiksmīgi. Ir aizvadījis 15 spēles. Tajās izcēlies ar 6 vārtiem, vienus no tiem gūstot arī vairākumā. Mazākumā šis aizsargs vārtus vēl nav guvis. Atdevis arī 13 rezultatīvas piespēles, kopā savācot 19 punktus. Ticiet vai nē, bet dažiem uzbrucējiem ir mazāk. Šajās spēlēs ir izcēlies arī ar +4 lietderības koeficientu. Nopelnījis arī 16 soda minūtes. Izdarījis 33 metienus pa pretinieku vārtiem. Un arī izdarījis 48 spēka paņēmienus. Kalebam jānovēl vēl viens Triju Zvaigžņu Kauss, jo viens viņam jau ir.
Krists par līderiem ! 1120
Ejot pa statistikas ailītēm uz priekšu nācās pieķerties Lokomotiv aizsargiem. Rezultatīvākais aizsargs Lokomotiv komandā ir Niko Jarnkrok. Kā jau mēs visi noteikti zinām arī Ledlaužu komandā spēlē viens Jarnkrok. Bet radniecība starp šiem spēlētājiem nav. Bet tas protams neliedz Niko būt rezultatīvam. Niko šī ir pat ļoti veiksmīga sezona salīdzinot ar pirmo. Ir aizvadījis 15 mačus šajā sezonā. Tajos izcēlies ar vienu vārtu guvumu, kas pietam ir gūti vairākumā. Atdevis 7 rezultatīvas piespēles. Kopā savācot 8 punktus. Nopelnījis arī -1 lietderības koeficientu. Nopelnījis 6 soda minūtes. Apdraudējis pretinieku vārtus 11 reizes, izpildījis arī 36 spēka paņēmienus. Veiksmi šim aizsargam arī turpmāk.
Krists par līderiem ! 12787_n.5.2.hockey.rgb.awp
Skatoties tālāk ieraugu Trieciena aizsardzības līderi un kapteini Archibald Abercrombie. Šis ir viens no klusajiem avotiem. Labs aizsargs, kurš lieliski pieslēdzas uzbrukumiem. Bieži vien ir uzbrukumā nevis aizsardzībā. Īpaši ar rezultativitāti neizceļas, bet spēlē netīru hokeju. Tā teikt noraidīto soliņu sildītājs. Savos aizvadītajos 14 mačos ir izcēlies ar astoņām rezultatīvām piespēlēm, vārtus negūstot. Tātad kopā pieticīgi 8 punkti. Lietderības koeficients +9 viņam ļauj būt vienam no labākajiem tieši +/- rādītājos. Ir nopelnījis 40 soda minūtes, tāpēc jau teicu, ka ir noraidīto soliņu sildītājs. Pa pretinieku vārtiem ir metis niecīgas 3 reizes, un izpildījis tikai 12 spēka paņēmienus. Kas aizsargam nav daudz. Laikam jāiesaka spēlētājam būt agresīvākam, bet protams ar mēru, bet tā novēlu veiksmi play - off.
Krists par līderiem ! Game-11-top
Ejam tālāk. Ooo.... Un es ieraugu savu draugu Matīsu Kokinu, kurš spēlē Oslo komandā. Viņš laikam ir ļoti iespēlējies ar Arthur Grosberg, jo lielu daļu vārtus gūst kopā. Ir kārtīgs rezultatīvs aizsargs. Precīzāk otrais līgā aiz Kaleb Anderson. 15 mačos izcēlies ar nevienu gūtu vārtu, bet ar 19 rezultatīvām piespēlēm. Kas ļauj viņam būt labākajam piespēļu dalītājam starp aizsargiem līgā. Pēc koeficienta skatoties liekas, ka viņš ir pasaules zvaigzne, jo lietderības koeficients Matīsam ir +18. Bet soda minūtes gan ir daudz, veselas 34. Pretinieku vārtus ir apdraudējis 5 reizes, kas nav daudz, bet nu jā. Un ir izpildījis 25 spēka paņēmienus, protams varēja būt vairāk. Novēlu Matīsam arī kādu vārtu guvumu. Un arī pacelt kausu, jo Oslo rāda perfektu sniegumu.

Krists par līderiem ! 628x471

Statistikas ailītes pētot tālāk ieraugu Jāņa Vītola brāli Dick Assman. Dick pievienojās Lūšiem sezonas sākumā, bet ta neliedz viņam būt rezultatīvam. Sākumā viņš bija pat rezultatīvākais līgā, taču tad viņu sāka apdzīt. Ir aizvadījis 15 mačus. Tajos izcēlies ar trīs vārtiem, bet jūs neticēsiet tam ko es tagad teikšu, no kuriem divus ši aizsargs ir guvis skaitliskajā mazākumā, kas ir labākais rādītājs līgā starp aizsargiem. Un vēl atdevis 10 rezultatīvas piespēles. Kopā savācot 13 punktus. Lietderības koeficients šim aizsargam ir +12, viens no labākajiem visā līgā, un nopelnījis tikai 6 soda minūtes. Pretinieku vārtus apdraudējis 5 reizes, tātad tikai divi nav bijuši precīzi. Un izpildījis 47 spēka paņēmienus. Assman novēlu uzvarēt šajā sezonā ar Lūšiem un izcīnī MVP balvu. 
Krists par līderiem ! 628x471
Kā pēdējo redzu Ledlaužu aizsargu Jēkabu Stūrmani. Šis aizsargs ierodoties Aizputē jau uzreiz rādija labu sniegumu un treniņos bija neapturams. Arī debitējot aizsargs atdeva rezultatīvu piespēli. Iespējams šis un vēl daži aizsargi tiks paturēti Ledlaužos. Savos 15 aizvadītajos mačos ir izcēlies ar 8 rezultatīvām piepēlēm, negūstot nevienus vārtus, vismaz pagaidām. Lietderības koeficients -8 tika nopelnīts dēļ tā, ka komanda nevarēja atrast īsto spēles stilu un daudz ielaida spēlē. Ir nopelnījis tikai 2 soda minūtes. Pa pretinieku vārtiem metis 4 reizes un izpildījis 27 spēka paņēmienus. Jēkabam izturību un spēku turpmāk.

Krists par līderiem ! 628x471

Tā, aizsargi ir apskatīti, tagad kārta uzbrucējiem. Visi noteikti domā, ka uzbrucējam obligāti jāmet daudz vārti, taču tā nav. Uzbrucēji ir dažādi, citam patīk spēka spēle, citam vārtu gūšana, citam varbūt prieku rada tas, ka viņš atdod rezultatīvu piespēli. Bet tagad par komandu līderiem starp uzbrucējiem. Sāksim atkal ar Wolves un tā iesim uz priekšu. Pats esmu uzbrucējs un varbūt tāpēc varēšu vairāk kaut ko piebilst. Sākam ar Wolves uzbrukuma līderi Ralfu Cēberu. Ralfs spēlē Wolves jau no pirmās sezonas. Savos 15 mačos ir izcēlies ar 12 vārtiem, no kuriem vieni ir gūti mazākumā. Un vēl ar 14 piespēlēm. Pagaidām Cēbers ir rezultatīvākais līgas spēlētājs. Lietderības koeficients Ralfam ir +6. Ir nopelnījis 12 soda minūtes. Pretinieku vārtus ir apdraudējis 125 reizes. 13 reizes izpildījis spēka paņēmienus pret spēlētājiem. Ralfa komanda ir kvalificējusies play - off spēlēm. Novēlu izcīnīt kausu. Un MVP.
Krists par līderiem ! Ice_hockey
Ejam tālāk. Tālāk skatāmies Lokomotiv līderus uzbrukumā. Un tas ir Toms Kļaviņš, bijušais Ledlaužu uzbrucējs un mans bijušais komandas biedrs. Lokomotiv komandai sezona tāpat kā Ledlaužiem nav veiksmīga. Lokomotiv komandā nav izteikta līdera un visi gūst punktus. 15 mačos Toms ir izcēlies ar 6 vārtiem, vienus gūstot mazākumā, un vēl ar 5 rezultatīvām piespēlēm. Lietderības koeficients šim spēlētājam ir -1 un Toms ir nopelnījis 2 soda minūtes. Toms pa vārtiem ir metis salīdzinoši maz tikai 54 reizes. Un izpildījis 5 spēka paņēmienus. Laikam novēlu Tomam palikt aktīvākam treniņos. Un laikam palikt mazdrusciņ rezultatīvākam.
Krists par līderiem ! Ice_hockey
Ejot tālāk, man nākas pieturēties pie Trieciena komandas. Tajā ir daudz un dažādu līderu. Un skatoties kurš ir vislabākais redzu, ka tas ir mans brāļuks Uvis Zommers. Uvis sezonas sākumā spēlēja pie manis Ledlaužos, bet tad aizmainījām viņu uz Triecienu pret pirmo drafta iespēju. Aizputē viņš bija līderis un to turpina arī Rīgā. Bet tagad par statistiku. Ir aizvadījis 14 mačus. Tajos izcēlies ar 8 vārtiem, no kuriem vieni ir gūti vairākumā. Un vēl ar 8 rezultatīvām piespēlēm. Kopā savācot 16 punktus, kas salīdzinājumā ar pagājušās sezonas gūtajiem 5 punktiem ir daudz labāk. Lietderības koeficients Uvim ir +5. Nav nopelnījis nevienu noraidījumu. Izpildījis 54 metienus pa pretinieku vārtiem, kas priekš Uvja ir maz, jo treniņos un pārbaudes spēlēs viņš meta vairāk. Un ir izpildījis 5 spēka paņēmienus. Laikam varu tikai novēlēt palikt vēl labākam. Un izcīnīt kausu šogad, un varbūt pat gribu lai nāc atpakaļ uz Ledlaužiem, bet nezinu vai pagarināsi līgumu ar Rīgas komandu. Veiksmi !
Krists par līderiem ! Fight_in_ice_hockey_2009
Tālāk ir "Kaķīši", bet viņus nevar saukt par mīļiem viņi iznīcina visus. Tāpēc viņi jāsauc par "Meža Kaķiem". Un viņu uzbrukuma līderis ir neviens cits kā komandas kapteinis Arthur Grosberg. Viņš ir aizvadījis 15 spēles. Tajās izcēlies ar 16 vārtiem, no kuriem vieni gūti vairākumā un vieni mazākumā. Un vēl ar 3 piespēlēm. Kopā savācot 19 punktus. Lietderības koeficients šim spēlētājam ir identiski tāds pats kā Uvim +5. Nopelnījis 18 soda minūtes. Pretinieku vārtus apdraudējis 72 reizes. Un pretiniekus 20 reizes triecis bortā. Novēlu veiksmi šīs sezonas play - off.

Krists par līderiem ! 11

Virzoties uz priekšu, nonāku pie Bauskas komandas. Varētu teikt, ka aizsargi šeit ir rezultatīvāki nekā uzbrucēji, bet viens no uzbrucējiem ir rezultatīvāks par pārējiem, un tas ir Kristers Plūme. Viņš ir aizvadījis 15 mačus. Tajos guvis 12 vārtus, un vieni no tiem vairākumā un vieni mazākumā, un atdevis 2 rezultatīvas piespēles. Kopā savācot 14 punktus. Lietderības koeficients Plūmei ir +3, kas ir diezgan normāls. Nopelnījis 21 soda minūti. Pa pretinieku vārtiem metis 71 reizi. Un izpildījis 14 spēka paņēmienus. Veiksmi Bauskai play - off. 
Krists par līderiem ! Ice-hockey-02
Un visbeidzot nonāku pie līgas otra rezultatīvākā spēlētāja, un tas esmu es pats. Ko varu pateikt par sevi. Laikam dezgan daudz. Tad nu tā. Pēc manām domām Ledlauži ir labākā komanda līgā skatoties pēc progresa kāds ir bijis sezonas laikā. Nezinu vai citi man piekritīs, bet man tā šķiet. Vēl varu pateikt to, ka Ledlauži audzina labu jauno paaudzi, tajā skaitā esmu es, mans brālis un arī tie kas pievienojušies Ledlaužiem nesen. Par sevi varu teikt, ka dažkārt esmu iedomīgs, bet tam visam pāri es esmu draudzīgs. Esmu kādreiz daudz pārcēlies no vienas komandas uz otru, tāpēc zinu kā tas ir. Bet tagad sāksim par statistiku. Esmu aizvadījis 15 spēles. Tajās izcēlies ar 8 vārtiem, no kuriem divus esmu guvis vairākumā un vienus mazākumā. Un vēl esmu atdevis 13 rezultatīvas piespēles. Kopā savācot 21 punktu. Lietderības koeficients man ir +1, kas priekš manis ir labi. Jo daudz esmu laukumā kad zaudējam vārtus. Nopelnīju arī 4 soda minūtes. Kopā pa pretinieku vārtie esmu metis 72 reizes un esmu izpildījis 9 spēka paņēmienus. Tagad man jāgatavojas nākamajai sezonai un varēšu atpūsties un gaidīt treniņnometni nākamajai sezonai. Veiksmi visiem !

Krists par līderiem ! Ice+Hockey+Day+8+J7RFg3QWNxMl





Statistika ņemta no aizvadītajām 15 spēlēm, tā nav pēdējā !!!
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Krists par līderiem ! Empty Re: Krists par līderiem !

Post by Sparrow. Trešdiena Novembris 06, 2013 8:53 pm

Kristins rakstīja:Kā pēdējo redzu Ledlaužu aizsargu Jēkabu Stūrmani. Šis aizsargs ierodoties Aizputē jau uzreiz rādija labu sniegumu un treniņos bija neapturams. Arī debitējot aizsargs atdeva rezultatīvu piespēli. Iespējams šis un vēl daži aizsargi tiks paturēti Ledlaužos. Savos 15 aizvadītajos mačos ir izcēlies ar 8 rezultatīvām piepēlēm, negūstot nevienus vārtus, vismaz pagaidām. Lietderības koeficients -8 tika nopelnīts dēļ tā, ka komanda nevarēja atrast īsto spēles stilu un daudz ielaida spēlē. Ir nopelnījis tikai 2 soda minūtes. Pa pretinieku vārtiem metis 4 reizes un izpildījis 27 spēka paņēmienus. Jēkabam izturību un spēku turpmāk.
Būtu izlaidis "i", es būtu tā rēcis Very Happy
Sparrow.
Sparrow.
Ainis Broks #77 (LW)
Ainis Broks #77 (LW)

Postu skaits : 576
Join date : 15.06.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Krists par līderiem ! Empty Re: Krists par līderiem !

Post by Snickers Trešdiena Novembris 06, 2013 9:03 pm

Nezināju , ka Uvis ir ķīnietis ;D
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Krists par līderiem ! Empty Re: Krists par līderiem !

Post by Kristz Trešdiena Novembris 06, 2013 9:12 pm

Tās bildes nav domātas kā tie spēlētāji. Tur jau sievietes arī ir.
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Krists par līderiem ! Empty Re: Krists par līderiem !

Post by Viesis Trešdiena Novembris 06, 2013 9:30 pm

Kā rieksts savējos novērtē un pienāk vairoga nedēļa tā 3 raksti dienā.. Very Happy

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Krists par līderiem ! Empty Re: Krists par līderiem !

Post by Kristz Trešdiena Novembris 06, 2013 9:59 pm

rieksts rakstīja:Kā rieksts savējos novērtē un pienāk vairoga nedēļa tā 3 raksti dienā.. Very Happy

Manējie nebija speciāli tā likti. Es nebiju pabeidzis. Man visas statistikas bija uz lapas uzrakstītas. Un es teicu, ka PBP likšu kad otrs būs gatavs.
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Krists par līderiem ! Empty Re: Krists par līderiem !

Post by Viesis Trešdiena Novembris 06, 2013 10:35 pm

KRisTiNs rakstīja:
rieksts rakstīja:Kā rieksts savējos novērtē un pienāk vairoga nedēļa tā 3 raksti dienā.. Very Happy
Manējie nebija speciāli tā likti. Es nebiju pabeidzis. Man visas statistikas bija uz lapas uzrakstītas. Un es teicu, ka PBP likšu kad otrs būs gatavs.
Vetsit, tas tac jocinjs spocinjs

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Krists par līderiem ! Empty Re: Krists par līderiem !

Post by Intarusu Trešdiena Novembris 06, 2013 10:41 pm

U Barsiks normāls niks Smile
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 40
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

Krists par līderiem ! Empty Re: Krists par līderiem !

Post by vairogs Trešdiena Novembris 06, 2013 10:43 pm

Nākamsezon varbūt šuj uz formas uzvārda vietā !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Krists par līderiem ! Empty Re: Krists par līderiem !

Post by Intarusu Trešdiena Novembris 06, 2013 11:06 pm

vairogs rakstīja:Nākamsezon varbūt šuj uz formas uzvārda vietā !
aha japasūta pie hugo bos jau laicīgi Very Happy
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 40
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

Krists par līderiem ! Empty Re: Krists par līderiem !

Post by Skipper Ceturtdiena Novembris 07, 2013 12:23 am

Raksts godam. Protams daudz gramatikas kļūdas, arī stila daudz, bet tomēr darbs ielikts varens un manu atzinību esi nopelnījis Smile
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Krists par līderiem ! Empty Re: Krists par līderiem !

Post by Kristz Ceturtdiena Novembris 07, 2013 7:38 am

Paldies Wink
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Krists par līderiem ! Empty Re: Krists par līderiem !

Post by OlsLV Ceturtdiena Novembris 07, 2013 8:02 pm

Oho 2. lielakais sanemto metienu skaits sezona. un pat % man ir lielaks ka nospraudu sezonas laika, vareja tik but nedaudz mazak ielaistas ripas sezona ,tacu tagad jakoncentrejas uz PO, un jauzlabo sniegums nakamsezon!
OlsLV
OlsLV
Olafs Kārkliņš #28 (GK)
Olafs Kārkliņš #28 (GK)

Postu skaits : 136
Join date : 11.09.13
Vecums : 30
Dzīvesvieta : Danija

https://twitter.com/OlafsK_LSHL

Atpakaļ uz augšu Go down

Krists par līderiem ! Empty Re: Krists par līderiem !

Post by OlsLV Ceturtdiena Novembris 07, 2013 8:02 pm

Oho 2. lielakais sanemto metienu skaits sezona. un pat % man ir lielaks ka nospraudu sezonas laika, vareja tik but nedaudz mazak ielaistas ripas sezona ,tacu tagad jakoncentrejas uz PO, un jauzlabo sniegums nakamsezon!
OlsLV
OlsLV
Olafs Kārkliņš #28 (GK)
Olafs Kārkliņš #28 (GK)

Postu skaits : 136
Join date : 11.09.13
Vecums : 30
Dzīvesvieta : Danija

https://twitter.com/OlafsK_LSHL

Atpakaļ uz augšu Go down

Krists par līderiem ! Empty Re: Krists par līderiem !

Post by kikish18 Ceturtdiena Novembris 07, 2013 9:58 pm

Man patīk kā ir uzlabojusies tava rakstu veidošanas prasme, saturs ok, tiesa noformējumu varētu biku uzlabot .... Bet tam gaidu nākamos rakstus Smile
kikish18
kikish18
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/

Postu skaits : 2238
Join date : 23.07.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Jaunpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Krists par līderiem ! Empty Re: Krists par līderiem !

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā