Zemgales Sporta Avīze #1

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Zemgales Sporta Avīze #1 Empty Zemgales Sporta Avīze #1

Post by tomylv Svētdena Septembris 13, 2015 8:17 pm

Labvakar dārgie Zemgales Sporta Avīzes lasītāji, vakar bija burvīga iespēja satikt kādu diezgan slavenu cilvēku Latvijā, daudzi viņu varbūt nezin, taču kuri ir saistīti ar hokeju, noteikti būs par tādu dzirdējuši! Daudz nevilksim garumā, un ļausim jums lasīt šo interviju!
Zemgales Sporta Avīze #1 Art-of-interviewing
ZSA: Sākumā iepazīstini ar sevi, kas tu esi?
Viesis: Labs vakars visiem lasītājiem! Man arī liels prieks pēc tik ilga pārtraukuma tikt kāda media censoņa jautājumu apskauts.
Viesis: Esmu jau paspējis, tā teikt, sačomoties ar daļu spēlētāju un partneru, varbūt daļa JHL spēlētāju tik labi nezin, esmu LSHL komandas Jēkabpils Strēlnieku ģenerālmenedžeris. Tātad interesentiem būs lieliska iespēja par mani uzzināt vairāk!
ZSA: Prieks tevi atkal redzēt!
ZSA: Kāda pašreizējā situācija komandā valda?

Viesis: Viss ir salīdzinoši labi, aktīvi gatavojamies play-off spēlēm, grafiks pašlaik ir saspringts, jo paši nezinam, kad mums pateiks, kad ir jāspēlē, kad nē. Tākā visulaiku esam diezgan lielā stresā. Bet tas nekaitē komandas "mikroklimatam", treniņi ir labi organizēti, laba pašatdeve, spēlētāji daudz joko savā starpā, un protams, tas nāk tikai par labu.
ZSA: Gan jau es ievērojis, pa šo garo sezonu visus spēlētājus, varbūt kamēr ir tagad tāda garāka pauze līdz izslēgšanas spēlēm, vari nosaukt trīs komandas līderus? Spēlētāji kuri ir patiešām grauzuši ledu visu sezonu, lai komanda izcīnītu šos punktus?
Viesis: Patiesību sakot, visi spēlētāji ielika savu artavu komandas uzvarās. Sezonas laikā sastāvs nedaudz pamainījās, to saku tāpēc, ka neilgi pirms PO tomēr izlēmu šķirties no Jāņa Sitēja, kurš noteikti bija līderis komandā kopā ar Ziggy BigZ. Šis dublis bija vienkārši neapturams. Ja man ir jānosauc trešais, tad ļoti gribētu uzteikt Oskara Alfredsona pienusumu. Jau pagājušājā sezonā viņš darīja lielas lietas laukumā, tad tagad nekas nav gājis uz leju, tāpēc gribētos teikt, ka viņš jau arī kļuvis par komandas līderi, un pilnīgi noteikti attaisno uz viņu liktās cerības.
ZSA: Ceru ka viņi šo lasa vai kā savādāk redz un tas viņiem dos papildus spēkus turpmākajās cīņās! Vari nosaukt vismaz divus spēlētājus, kurus varbūt vajadzētu atstāt bez līguma nākamajā sezonā?
Viesis: Es vienmēr cenšos rast kompromismu ar saviem spēlētājiem, tāpēc tieši nosaukt negribu, un tas nav vajadzīgs, turklāt vēl jau sezonas svarīgākais posms ir tikai priekšā. Ja kādam izdosies sevi appliecināt, spēlētāja vērtība tikai palielināsies. Šis būs ļoti svarīgs posms, gan man, būs jāpadara smags darbs, lai savāktu komandu svarīgajos brīžos, gan spēlētājiem pašiem jāsakārto domas galvās, un jācīnās uz ledus, tikai tad var domāt "kādu desu likt uz maizes". Sāksies starpsezona, tad arī vairāk domāšu par nākošās sezonas sastāvu.
ZSA: Arī fakts! Kā tu raksturo komandas iespējas šosezon triumfēt?
Viesis: Zinot pagājušās sezonas pavērsienus, mūsu cerības, nav pašas labākas, bet nav arī pašas sliktākās. Principā esam turpat kur pāgājušo sezon, atkal pret Pumām, tikai šī ir jauna sērija, un viss sāksies no 0-0. Labi apzinamies, kas mūs gaida pēc šīs sērijas, revanšs pret Fatsharks, kas iespējams būs pat cietāks rieksts, nekā finālā. Galvenais nepieļaut domu, ka, piemēram, sērijā 0-3, 4. spēle. esam iedzinējos. Bieži vien šādos brīžos komandas jau sēž reisāun lido atvaļinājumā. To nedrīkst pieļaut. Ja to izdosies novērst, tad viss ir iespējams. Būs jāparāda raksturs, būs jāpierāda, ka Strēlnieki var!
ZSA: Visi Strēlnieku fani, gan jau šosezon sākuši drukāt čempionu kreklus, jo tomēr kas to lai zin, varbūt šosezon paveiksies nedaudz vairāk!
Nedaudz par nākotni, kādi plāni nākamajai sezonai?

Viesis: Manuprāt, esam pelnījuši, lai mums nedaudz paveiktos.. tas noderētu. Par nākotni varu teikt, ka esam joprojām esam tagadnē. Komanda nēpārtraukti ir pārbūves procesā. Praktizējamies, pilnveidojamies, īpašu uzmanību vēršu uz drafta izvēlēm, kur būs iespēja tikt pie jauniem talantiem, kuri noteikti spēs būt līderi. Sportiskie mērķi, kā vienmēr visaugstākie. Ceru, ka spēsim pasniegt mūsu faniem, neaizmirstamu sezonu un ilgi gaidīto kausu.
ZSA: Cik ilgi jau esi komandas ĢM?
Viesis: Šī ir mana otrā sezonā šajā amatā.
ZSA: Kā vari salīdzināt abas šīs sezonas?
Viesis: Progress jūtams, padarīts labs darbiņš, atzīšos, ka bijuši arī brīži, kurus pēc tam ir nācies nožēlot, mani pazīst pēc tā, ka esmu spējīgs uz negaidītiem pavērsieniem un darījumiem. Manuprāt, man ir jāuzkrāj vairāk pieredzes, lai darītu vēl lielākas lietas ar komandu. Un pieredzi var iegūt tieši šādā veidā, riskējot un improvizējot. Kopumā šis laiks vērtējams ar "+" zīmi.
Zemgales Sporta Avīze #1 Crop380w_man_in_an_interview
ZSA: Varbūt pastāsti par trim saviem šo divu sezonu lielākajiem sasniegumiem, ko esi paveicis ar komandu, vai kādu individuālu spēlētāju?
Viesis: Ja tikšanu play-off 2. sezonu pēc kārtas, pēc 2 sezonu pauzes, var uzskatīt par sasniegumu, tad lai iet. Man kā ĢM, katra diena ir kā izaicinājums, un ja dienas beigās, tomēr neguvu vēlamo rezultātu, lai vai kāds tas būtu, tātad esmu darījis par maz. Kad spēšu sasniegt šo stadiju, kad vienmēr liksies, ka viss ir vislabākajā kartībā, tad arī nāks sasniegumi sportiskajā ziņā. Ceru, ka Jānis Sitējs, karjeras noslēgumā aizliks kādu labu vārdu, par savu pirmo komandu, gan par Krisi, gan par mani, un ceru, ka viņam laiks šeit patika un to novērtēja mūsu pūliņus viņa labā. Kas zin, kāda viņa karjera būtu, ja netiktu draftēts šajā komandā. Tāpat arī Oskars Alfredssons, var teikt izcēlu viņu gaismā no nekurienes.Tāpēc, vēlreiz atzīmēšu, liels prieks par viņiem.
ZSA: Un trīs lielākās kļūdas kuras esi pieļāvis un spēj atzīt?
Viesis: Uzskatu, ka spēja atzīt savas kļūdas ir visaugstākā pilotāža, un jā, būšu paškritisks un teikšu, ka man nav. Protams, bija grūti zaudēt komandas balstu Saņu Kreipānu, tur mana nolaidība un pārlieku liela uzdrīkstēšanās pārvērtās par kļūdu, tas arī ir tas, ko varu atzīt. Kā teikt, "mācos no kļūdām", taču nekad vairs negribu, lai man nāktos nodurt galvu, situācijās kad dzirdu, kad fani un cilvēki uz ielas runā.. "Ko tas muļļa iedomājas" "Nost ar komandas vadību". Un pats stulbākais, ka neko tur vairs nevaru mainīt. Kas izdarīts, izdarīts.
ZSA: Pareiza attieksme! Ko brīvajā laikā dari? Vai vispār tev tāds ir?
Viesis: Cenšos to izmantot pēc iespējas kvalitatīvāk, jo tiešām, tas nav liels. Esmu sācis pievērsties sava uzņēmuma veidošanai, bet pagaidām, tas nav nekas nopietns.
ZSA: Gan jau čempionu kreklu gatavošanu strēlniekiem!
ZSA: Ko vari pastāstīt par pretinieku komandām?

Viesis: Vispār par tiem krekliem, laba ideja, bet špikota. Zinu, ka Ventspils komanda, jau ar kaut ko tādu nodarbojas. Kā mārketinga akcija noteikti izdevīga.
Viesis: Ļoti plašs jautājums. Negribētu izcelt, pastarītes vai smagsvarus, jo tādu īsti nav. Paši gatavojamies tikai konkrētai spēlei, analizējam pretinieku, un pētām sastāvu. Pēc tam jau skatāmies, kas nāk tālāk.
ZSA: Ko uzskati par spēlētāju #1 ko vajadzēs neitralizēt izslēgšanu spēļu sērijā?
Viesis: Tu domā sērijā pret Pumām?
ZSA: Tieši tā
Viesis: Man ir divi vārdi ko teikt. Emīls Skapis. Ne gluži vajadzēs viņu neitralizēt, bet būs jāatrod veidi kā viņu pārspēt, no spēles uz spēli. Viņs ir ļoti gudrs un spēles izpratnē neviens viņam nestāv klāt, tāpēc vajadzēs izmantot pilnu artilēriju, kā jau es to darīju sezonā. Ja kāda maiņa neizskatījās pārāk labi, bieži vien, negaidīju no viņiem rezultātu, bet jau iespēlēju citos virknējumos. Varu teikt,ka visi spēlētāji viens ar otru labi saprotas. Tādā garā arī turpināsim.
ZSA: Mēdijos izskanēja informācija, ka komandā esot pāris spēlētāji kuriem ir diezgan liela atkarība no alkohola, kā tu to varētu komentēt?
Viesis: Nu ja tiks konstatēta šāda situācija, tad protams, nāksies atbildēt par savām izdarībām, bet cik zinu, tikai brīvdienās notiek kaut kāda komandas pasēdēšana vietējā bārā. Neesmu manījis, ka tas ietekmētu viņu un komandas sniegumu.
ZSA: Tas jau pats galvenais, ka tas nekā neietekmē! Ir dzirdētas baumas, ka turi komandā spēlētājus pret savu gribu, vai tā ir patiesība?
Viesis: Tā jau gluži arī nav. Kā jau teicu, vienmēr cenšos rast kompromismu, dažreiz gadās kādas nesaskaņas, bet tam ir jātiek pāri, jebkurā sporta veidā. Uzskatu, ka spēlētājiem vienkārši "dod" pa nerviem, ja neuzvaram vai kaut kā neveicas. Tas atspoguļojas šādā veidā. Spēlētāji ir likti "trade block", bet tas nedeva vēlamo iznākumu, interese nebija, vai arī man nebija interese tam, ko piedāvāja pret šiem spēlētājiem. Jūs jau noteikti paši zināt par kuriem iet runa.
ZSA: Apmēram nojauta ir, citu komandu ĢM cenšas tev likt kāju priekšā, nomelnojot un apgalvojot, ka Tu nesaproti ko dari! It īpaši vienas komandas ĢM.
Viesis: Nu man, personīgi pret nevienu ĢM nav antipātijas. Visu cenšos atstāt ārpus hokeja. Tas  nav vajadzīgs, par labu noteikti nenāk. Dažreiz jau, protams, rodas nojauta, ka tā varētu būt, bet nu cenšos tam nepievērst uzmanību.
ZSA: Kuru tu no visiem ĢM varētu nosaukt kā viss sliktāko un kuram tomēr ir nepiemērots amats!
Viesis: Jūs mani provocējat. Līgā nav sliktu ĢM, un kurš katrs "no ielas" nevar par tādu kļūt.
ZSA: Katrs jautājums jau savā veidā ir provokācija, ja tā Tu to pagriez!
Pievēršamies atpakaļ hokeja laukumiem, cik bieži komandai notiek treniņi?

Viesis: Treniņi ir 4 reizes nedēļā, un "sausais" treniņš trenežieru zālē, pēc izvēles. Vienu reizi nedēļā arī analizējam mūsu spēli, skatoties mūsu spēļu video, un tad treniņā pilnveidojam, ja kaut kas ir nepieciešams pilnveidot.
ZSA: Prieks par to! Kā vērtē skautu darbu? Jaunie spēlētāji kādi jau ir ievēroti? Varbūt jau meklējiet iespējas pārvilināt kādu spēlētāju no citas komandas?
Viesis: Jā, ļoti svarīgs būs off-season laiks, kad draftēsim gan jaunekļus, gan ielūkosimies FA tirgū. Redzēsim kā veiksies. Pagaidām neesmu iekalies uz vienu noteiktu ko gribētu draftā. Tāpēc katram ir iespēja nonākt komandā. Drafts vienmēr ir noprognozējams, redzēsim kā veiksies.
ZSA: Kura Strēlniekiem ir izvēle pirmajā kārtā nākamajā draftā?
Viesis: Visticamāk, ka tā būs 7-8 izvēle, kuru ieguvām maiņas darījumā.
ZSA: Viena no pēdējām, cik noprotu, ja?
Viesis: Jā, taču, otrajā raundā vēl divas izvēles, kas nebūs tālu no 1.raunda. Tas nozīmē, ka vismaz 3 aktīviem jaunekļiem būs iespēja pārstāvēt Strēlnieku krāsas.
ZSA: Kura izvēle tika iemainīta pret šīm iespējām?
Viesis: Vai, to pat visu uzreiz nespēšu atminēties. Sākumā maiņa ar Fatsharks, tad ar Meteoru. Tika iesaistīti arī spēlētāji.
ZSA: Domā, beigās komanda no šīm maiņām būs ieguvēji, vai tika pieļautas kļūdas un šo maiņu rezultātā komanda būs zaudējusi?
Viesis: Vēl par agru spriest. To mēs redzēsim pēc pāris sezonām. Taču ja liktos, ka es šajās maiņās esmu zaudētājs, tādas nemaz nenotiktu. Ceru, ka viss notiks pēc mana scenārija.
ZSA: Tikai novēlēšu Tev veiksmi ar šo!
ZSA: Tagad intervijas nobeigumā pāris Express jautājumi
ZSA: precīzāk viens vai otrs
ZSA: atbildi, kas ienāk pirmais prātā, esi gatavs?

Viesis: Katrā ziņā.
ZSA: JHL Čempioni, vai LSHL Bronzas ieguvēji?
Viesis: JHL čempioni, kauss paliek kauss
ZSA: Rīgas Trieciens, vai Oslo Trakie Kaķi?
Viesis: Rīgas Trieciens
ZSA: Desmit bloķēti metieni, vai Trīs gūti vārti?
Viesis: Desmit reizes aizsūtīt pēc piena, kārdinošāk
ZSA: Ovečkins vai Krosbijs?
Viesis: Krosbijs
ZSA: Rezultatīva spēle pašam, vai komandas uzvara?
Viesis: Komandas uzvara, saprotams
Viesis: Kam dod priekšroku atrisināt strīdu laukumā: "Tiesnesim vai Policistam?"
Viesis: Vienīgajam kuram uzticēts šāda veida darbiņš, policists. Soģis ir tikai cilvēks ar svilpi mutē.
ZSA: MVP vai LSHL kauss?
Viesis: Jā, Trīs Zvaigžņu kauss. Katra ĢM sapnis.
ZSA: Veiksme vai Skills?
Viesis: Skills. Bez skila veiksme ar nebūs.
ZSA: Treniņš uz ledus vai treniņš zālē?
Viesis: Pats uzturu sevi formā trenažieru zālē. Man slidas nav jāvelk kājās. Spēlētājiem tāpat nav izvēles, maize jāpelna
ZSA: Agra rīta treniņš, vai labāk miegs?
Viesis: Miegs.Nav jēga no treniņa, ja tas nav efektīvs. Kaut gan agra rīta treniņi audzina raksturu.

Veiksmi komandai turpmāk, un tiekamies jau nākam nedēļ!

Vārdi: 1180 Dod TP YOW
tomylv
tomylv
Thomas Ledainis #83 (LW)
Thomas Ledainis #83 (LW)

Postu skaits : 78
Join date : 01.03.15
Vecums : 32
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Zemgales Sporta Avīze #1 Empty Re: Zemgales Sporta Avīze #1

Post by Matthew McWell Svētdena Septembris 13, 2015 8:33 pm

Aplausi labs darbiņš I Like
Matthew McWell
Matthew McWell
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/

Postu skaits : 2369
Join date : 03.03.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : TP: 481

Atpakaļ uz augšu Go down

Zemgales Sporta Avīze #1 Empty Re: Zemgales Sporta Avīze #1

Post by Viesis Svētdena Septembris 13, 2015 8:36 pm

Noformējums diez gan acīm netīkams, mēğini kaut kā ZSA un Viesis iekrāsot, ieboldot, uzreiz būs labāks skats.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Zemgales Sporta Avīze #1 Empty Re: Zemgales Sporta Avīze #1

Post by brisingr21 Pirmdiena Septembris 14, 2015 11:37 pm

5TP
brisingr21
brisingr21
Patriks Pelmenis (C) #21
Patriks Pelmenis (C) #21

Postu skaits : 150
Join date : 10.07.15
Dzīvesvieta : Visur, kur var gulēt

Atpakaļ uz augšu Go down

Zemgales Sporta Avīze #1 Empty Re: Zemgales Sporta Avīze #1

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā