Sporta Avīze - Intervija ar Oskaru Alfredssonu

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Sporta Avīze - Intervija ar Oskaru Alfredssonu Empty Sporta Avīze - Intervija ar Oskaru Alfredssonu

Post by Alfijs Trešdiena Jūlijs 15, 2015 12:58 pm

Intervija ar Oskaru Alfredssonu

Šonedēļ uz žurnāla ''Sporta Avīze'' vāka ir ticis pagājušā gada draftētais Oskars Alfredssons. Viņš šogad pārstāv spēcīgo hokeja komandu ''Jēkabpils Strēlnieki''. Šeit būs neliela intervija, par viņa ''Rookie'' gadu, un par daudz citām lietām.
Sveiks Oskar. Prieks kad esi ieradies pie manis.
Laba diena.
Kā jau zinām vakar bija tava vārda diena. Kā nosvinēji?
Nosvinēju labi, vakarā tikai nedaudz pasvinēju, jo kā nekā jāgatavojas spēlēm, un manā vārda dienā bija spēle. Bet vakarā, vēl uzaicināju komandas biedrus, mierīgi pasvinējām, vēl pazvanīju lai Kristiāns (Rozentāls) atbrauc, kā nekā viņam beigusies sezona. Mazliet pasvinējām, bet sapratām, kad nākamajā dienā būs spēle, nedrīkst noraut jumtu. Sarunājām, kad pēc tam nosvinēsim.
Pirmajā spēlē, tieši tavā vārda dienā jūs uzvarējāt tagadējos līgas čempionus. Kādas ir sajūtas?
Tā bija labākā dāvana manā vārda dienā, mēs izgājām uz laukuma ar pārliecību. Pats ieguvu vārtu guvumu. Pašu pirmo!
Bet diemžēl, nākamajā dienā jūs zaudējāt. Kas tur bija pie vainas?
Varbūt pārāk daudz nosvinējām. Bet es pat nezinu. Aizsardzība nebija tā labākā. Bet nu cerams nākamajā spēlē spēsim atgūties, un spēlēsim vēl labāk nekā pirmajā.
Pirmajā kārtā, jūs uzvarējāt ''Bauskas Lūšus''. Kādas tad bija sajūtas?
Regulārajā sezonā mēs bijām ļoti līdzīgi, bet tomēr mēs bijām labāki. Trieciens arī bija tuvu. Bet beigās nesanāca. Mēs zinājām, kad būs grūti pret Bausku, mēs visi jau to gaidījām, bet beigās, uzvarējām 6 spēlēs. Mēs komanda esam ļoti laimīgi par šo rezultātu, un ticam kad varam to atkārtot šajā kārtā arī.
Kas tev notika, tajās divās nedēļās, kad biji pazudis?
Biju aizbraucis atpūsties uz Kanāriju salām, ļoti gribējās atpūsties, tad nu tur es atpūtos, mazliet pazudu, bet tagad pacentīšos būt ļoti aktīvs.
Kāda tava pirmā sezona pie lielajiem bija?
Es domāju kad ļoti veiksmīgi, tā nu sanāca kad vajadzēja, pāriet uz centra pozīciju, bet sezonas gaitā, arī spēlēju es pa labo malu, bet par sezonu, biju ļoti rezultatīvs, un treneris bija ļoti apmierināts. Tāpēc es ļoti priecājos. Esmu lieliski te iejuties, un te es nevēlos, nekur kustēt, un ar prieku aizvadīšu vēl 2 sezonu. Nākošgad šeit spēlēs vēl Kristiāns Rozentāls, tāpēc būs jautri.
Kā tu juties, kad tevi draftēja ''Jēkabpils Strēlnieki''?
Man ļoti patika viņu formas, un sastāvs veidojās arī ļoti spēcīgs, tāpēc biju ļoti laimīgs. Vēl joprojām, nenožēloju kad esmu šeit.
Kā tev šķiet, kura komanda tiks finālā, no otras konferences, un kura no tavas konferences?
Sākšu ar Rietumu konferenci. Wolves un Wildcats ir ļoti spēcīgas komandas abas, bet tomēr pēc manām domām rietumos uz finālu dosies Wildcats. Kaķi bija tuvu regulārās sezonas čempioniem šajā sezonā, domāju kad viņi varētu sastādīt lielu konferenci, jebkurai komandai. Tālāk nāk austrumu konference. Šeit būs ļoti sīva cīņa un šeit uzvarēs Jēkabpils Strēlnieki. Fatsharks ir ļoti spēcīga, un tur ir spēcīgi spēlētāji kā - Rūdis Siliņš, Valts Pumpurs, Jeff Sloth, Gordie Sloth, Thomass Miller, Emīls Treilons, Curtis Crawford, JJ Heskey. Bet ticu kad mūsējie, būs labāki, un apšaudīsim haizivis, viens un divi. Mūsu komandai būs līderi - Ziggy Bigz, Ričards Gaļickis, Vesa Tokila, Saņa Kreipāns, Krišs Labsvārds, un beigās, karjeru kurš beigs - Sandford Eggsy Dudder.
Paldies par interviju! Tiksimies vēlāk!                      
Sporta Avīze - Intervija ar Oskaru Alfredssonu Images?q=tbn:ANd9GcTwB0v3cICVWcNRJu1kYBhoIWBFs5g71Sz_4lgxHy80wz3Tq6RRRA
Šī bija intervija ar Oskaru Alfredssonu.  


                                                                                                                                                                 
Piemājas Janka

508 VĀRDI
Alfijs
Alfijs
Oskars Alfredsson (RW) #11 /Skauts/

Postu skaits : 311
Join date : 18.03.15
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Sporta Avīze - Intervija ar Oskaru Alfredssonu Empty Re: Sporta Avīze - Intervija ar Oskaru Alfredssonu

Post by Viedais Trešdiena Jūlijs 15, 2015 1:02 pm

Fatsharks uzvarēja regulāro, ne kaķi. Wink
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Sporta Avīze - Intervija ar Oskaru Alfredssonu Empty Re: Sporta Avīze - Intervija ar Oskaru Alfredssonu

Post by Alfijs Trešdiena Jūlijs 15, 2015 1:05 pm

Valdis rakstīja:Fatsharks uzvarēja regulāro, ne kaķi. Wink

Atvaino, labots. Smile
Alfijs
Alfijs
Oskars Alfredsson (RW) #11 /Skauts/

Postu skaits : 311
Join date : 18.03.15
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Sporta Avīze - Intervija ar Oskaru Alfredssonu Empty Re: Sporta Avīze - Intervija ar Oskaru Alfredssonu

Post by bukss Pirmdiena Jūlijs 20, 2015 1:51 pm

5TP
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Sporta Avīze - Intervija ar Oskaru Alfredssonu Empty Re: Sporta Avīze - Intervija ar Oskaru Alfredssonu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā