LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Lapa 2 no 3 Previous  1, 2, 3  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Vai LSHL komandām vajag izvietoties tikai Latvijā?

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Vote_lcap68%LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Vote_rcap 68% 
[ 17 ]
LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Vote_lcap24%LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Vote_rcap 24% 
[ 6 ]
LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Vote_lcap8%LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Vote_rcap 8% 
[ 2 ]
 
Kopā Balsis : 25
 
 
Poll closed

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Viesis Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 7:38 pm

Nu pag, tikpat labi arī var prasīt, Tamperes un Aļaskas pilsētas domei, vai ir interese par latvju bāleliņu hokeju, ja komandas šajās pilsētās ir pa pilnam.  Laughing Bet nav runa par reālās dzīves iespējamību šajās pilsētās, bet gan par līgas nosaukuma atbilstību pašai līgai. Un cik es zinu, tad doma par latviskošanu jau ir sena, bet tieši Artūra un Vairoga ietiepības dēļ neviens to nebija ierosinājis šeit, sak, zināma jau to abu atbilde, tā kā nevar apgalvot, ka visas šīs sezonas tās olas nevienam nebija sejā spiedušās.  Laughing

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by vairogs Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 7:42 pm

krisis06 rakstīja:
vairogs rakstīja:Visa tā pati komanda ,tikai viņai liegts spēlēt savās mājās vai netiek savā arēnā ,tādēļ pieņēmuši Valmieras piedāvājumu izmantot viņu halli !

Valmierā mēs nevienam savu halli neatdosim!
Kurš jums prasīs atļauju ?! Very Happy Very Happy
Atnāks vilki ar kļuškām un atbrīvos sev vietiņu !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by vairogs Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 7:52 pm

chubijzs rakstīja:Nu pag, tikpat labi arī var prasīt, Tamperes un Aļaskas pilsētas domei, vai ir interese par latvju bāleliņu hokeju, ja komandas šajās pilsētās ir pa pilnam.  Laughing Bet nav runa par reālās dzīves iespējamību šajās pilsētās, bet gan par līgas nosaukuma atbilstību pašai līgai. Un cik es zinu, tad doma par latviskošanu jau ir sena, bet tieši Artūra un Vairoga ietiepības dēļ neviens to nebija ierosinājis šeit, sak, zināma jau to abu atbilde, tā kā nevar apgalvot, ka visas šīs sezonas tās olas nevienam nebija sejā spiedušās.  Laughing
Tur jau tā lieta, nezin kā vien mūs izsist no līdzsvara !

Es sūdzēšos KNABātājiem un visām aizsargājošajām institūcijām (tostarp arī Lembergam  Very Happy Very Happy )! (par reiderismu un par skandināvu klubu piespiedu nacionalizēšanu) !
Demokrātiskā valstī tā nedrīkst darīt !



Ko tādu no konkurentiem negaidīju , skaisti izdomāts ,pirms pašām izslēgšanas spēlēm - izdomājuši kā novērst mūsu uzmanību no hokeja ! Viltnieki ! Very Happy Very Happy Very Happy  Mēģina mūs salaust ārpus ledus !


Ir ierosinājums , nobanot no foruma Artūru un vairogu un jums būs 100%-tīga demokrātija ! (kurš par ? Very Happy )
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Viesis Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 7:58 pm

vairogs rakstīja:Ir tik daudz ,ko līgā mainīt un ierosināt ,bet jūs ķeraties klāt komandu nosaukumiem , tad jau jātaisa ierosinājums ,ka līgā nevar spēlēt ārzemnieki(spēlētāji) - ka tikai vietējie !


Tad tā līga vairs nebūs plaša un atvērta pret ikvienu , bet notiks tādas pagalmu cīņas ,dueļi !

Aizdomājieties par to - bet šobrīd tā virtuāli uzrunā ikvienu un ir atvērta visai Eiropai !
Šis patiesībā nav kā ierosinājums, bet aicinājums vai domu izklāsts, nevienam nevar uzspiest mainīt komandas nosaukumu un to arī neviens netaisās darīt. Wink
Par spēlētāju tautību gan garām, tad jau Chelsea Anglijas premjerlīgā paliktu ar 3 spēlētājiem. Very Happy
Bet liki aizdomāties - priekš kam vajag veidot ārzemnieku? Nu, protams, par mūsu kanādiešu draugiem nav runa, bet kāds var atbildēt - kam to vajag?

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by vairogs Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 8:01 pm

chubijzs rakstīja:Nu pag, tikpat labi arī var prasīt, Tamperes un Aļaskas pilsētas domei, vai ir interese par latvju bāleliņu hokeju, ja komandas šajās pilsētās ir pa pilnam.  Laughing Bet nav runa par reālās dzīves iespējamību šajās pilsētās, bet gan par līgas nosaukuma atbilstību pašai līgai. Un cik es zinu, tad doma par latviskošanu jau ir sena, bet tieši Artūra un Vairoga ietiepības dēļ neviens to nebija ierosinājis šeit, sak, zināma jau to abu atbilde, tā kā nevar apgalvot, ka visas šīs sezonas tās olas nevienam nebija sejā spiedušās.  Laughing
Āaaa un Latvija ir tik nabadzīga ,ka nevar atļauties uzturēt astoņus (+4) augsta līmeņa vietējos klubus !
(+tas ir nopietns arguments !)

Protams ,ka te vajag palīdzību no ārpuses ! Latvijai bankrots ,ja tai vēl divi klubi būs jāuztur !






Un jūs gribat izjaukt vēsturisku skandināvu dērbiju ?! (tā vismaz ir asumiņš ! nevis ,ja savā starpā plēstos divi latviešu pagalmi !)
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Viedais Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 8:04 pm

Kas ir labākās vakariņas latvietim? - Cits latvietis!
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Viesis Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 8:08 pm

vairogs rakstīja:
chubijzs rakstīja:Nu pag, tikpat labi arī var prasīt, Tamperes un Aļaskas pilsētas domei, vai ir interese par latvju bāleliņu hokeju, ja komandas šajās pilsētās ir pa pilnam.  Laughing Bet nav runa par reālās dzīves iespējamību šajās pilsētās, bet gan par līgas nosaukuma atbilstību pašai līgai. Un cik es zinu, tad doma par latviskošanu jau ir sena, bet tieši Artūra un Vairoga ietiepības dēļ neviens to nebija ierosinājis šeit, sak, zināma jau to abu atbilde, tā kā nevar apgalvot, ka visas šīs sezonas tās olas nevienam nebija sejā spiedušās.  Laughing
Āaaa un Latvija ir tik nabadzīga ,ka nevar atļauties uzturēt astoņus (+4) augsta līmeņa vietējos klubus !
(+tas ir nopietns arguments !)

Protams ,ka te vajag palīdzību no ārpuses ! Latvijai bankrots ,ja tai vēl divi klubi būs jāuztur !






Un jūs gribat izjaukt vēsturisku skandināvu dērbiju ?! (tā vismaz ir asumiņš ! nevis ,ja savā starpā plēstos divi latviešu pagalmi !)
Jā, Latvija nevar pat vienu reāli profesionālu klubu uzturēt ar saviem līdzekļiem, tāpēc vismaz virtuāli lai Latvija ir hokeja lielvalsts.  Laughing
Lūšiem asumiņš bieži vien ir arī pagalma spēlēs, piemēram pret Ērgļiem vai Triecienu. Tās pašas spēles ar Wild Cats arī vienmēr esmu vērojis ar pastiprinātu interesi, bet tam nav nekāda saistība ar pilsētu, kurā komanda atrodas. Ja jums ar Artūru kā ĞM vienmēr savstarpējās spēles ir raisījušas asas izjūtas, tad tas pats arī būtu, ja komandas neatrastos skandināvijā. Very Happy
Un kurš liedz jums izvietoties vienā pilsētā? Dērbijs kļūtu vēl asāks un interesantāks.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Viesis Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 8:11 pm

vairogs rakstīja:
chubijzs rakstīja:Nu pag, tikpat labi arī var prasīt, Tamperes un Aļaskas pilsētas domei, vai ir interese par latvju bāleliņu hokeju, ja komandas šajās pilsētās ir pa pilnam.  Laughing Bet nav runa par reālās dzīves iespējamību šajās pilsētās, bet gan par līgas nosaukuma atbilstību pašai līgai. Un cik es zinu, tad doma par latviskošanu jau ir sena, bet tieši Artūra un Vairoga ietiepības dēļ neviens to nebija ierosinājis šeit, sak, zināma jau to abu atbilde, tā kā nevar apgalvot, ka visas šīs sezonas tās olas nevienam nebija sejā spiedušās.  Laughing
Tur jau tā lieta, nezin kā vien mūs izsist no līdzsvara !

Es sūdzēšos KNABātājiem un visām aizsargājošajām institūcijām (tostarp arī Lembergam  Very Happy Very Happy )! (par reiderismu un par skandināvu klubu piespiedu nacionalizēšanu) !
Demokrātiskā valstī tā nedrīkst darīt !



Ko tādu no konkurentiem negaidīju , skaisti izdomāts ,pirms pašām izslēgšanas spēlēm - izdomājuši kā novērst mūsu uzmanību no hokeja ! Viltnieki ! Very Happy Very Happy Very Happy  Mēģina mūs salaust ārpus ledus !


Ir ierosinājums , nobanot no foruma Artūru un vairogu un jums būs 100%-tīga demokrātija ! (kurš par ? Very Happy )
Pag, ja es vēlētos tevi izsist no līdzsvara, tad īres sarunās ar tevi nemaz nebūtu iesaistījies un manā arsenālā ir citi paņēmieni.  Laughing Turklāt pašlaik ar tevi es tikai diskutēju, pilnībā respektēju tavas domas - viss demokrātijas robežās. Very Happy

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by vairogs Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 8:11 pm

chubijzs rakstīja:
vairogs rakstīja:Ir tik daudz ,ko līgā mainīt un ierosināt ,bet jūs ķeraties klāt komandu nosaukumiem , tad jau jātaisa ierosinājums ,ka līgā nevar spēlēt ārzemnieki(spēlētāji) - ka tikai vietējie !


Tad tā līga vairs nebūs plaša un atvērta pret ikvienu , bet notiks tādas pagalmu cīņas ,dueļi !

Aizdomājieties par to - bet šobrīd tā virtuāli uzrunā ikvienu un ir atvērta visai Eiropai !
Šis patiesībā nav kā ierosinājums, bet aicinājums vai domu izklāsts, nevienam nevar uzspiest mainīt komandas nosaukumu un to arī neviens netaisās darīt. Wink
Par spēlētāju tautību gan garām, tad jau Chelsea Anglijas premjerlīgā paliktu ar 3 spēlētājiem. Very Happy
Bet liki aizdomāties - priekš kam vajag veidot ārzemnieku? Nu, protams, par mūsu kanādiešu draugiem nav runa, bet kāds var atbildēt - kam to vajag?
- Visi latvieši izlasē netiktu ,ja tāda mums būtu !

- Gāja runa par NK ar ,ka tajā vajag ārzemnieku izlasi - manuprāt arī asumiņš !

- Un kurš iemācīs latviešiem spēlēt īstu hokeju ,ja ne ārzemnieki !




Un tagad pats galvenais - varēji uzreiz teikt ka šī tikai diskusija , nevis reāls drauds manam klubam !
Es te muļķis trīs stundas sēžu,cīnos un krītu par Skandināviem !
Pat Lembergam paspēju piezvanīt un pasūdzēties !
Tai vietā būtu kunkstošās filmas skatījies !

Gan jau kāds matiņš pa to laiku nosirmoja vai parādījās grumba pierē ! Very Happy Very Happy
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by vairogs Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 8:19 pm

chubijzs rakstīja:
vairogs rakstīja:
chubijzs rakstīja:Nu pag, tikpat labi arī var prasīt, Tamperes un Aļaskas pilsētas domei, vai ir interese par latvju bāleliņu hokeju, ja komandas šajās pilsētās ir pa pilnam.  Laughing Bet nav runa par reālās dzīves iespējamību šajās pilsētās, bet gan par līgas nosaukuma atbilstību pašai līgai. Un cik es zinu, tad doma par latviskošanu jau ir sena, bet tieši Artūra un Vairoga ietiepības dēļ neviens to nebija ierosinājis šeit, sak, zināma jau to abu atbilde, tā kā nevar apgalvot, ka visas šīs sezonas tās olas nevienam nebija sejā spiedušās.  Laughing
Āaaa un Latvija ir tik nabadzīga ,ka nevar atļauties uzturēt astoņus (+4) augsta līmeņa vietējos klubus !
(+tas ir nopietns arguments !)

Protams ,ka te vajag palīdzību no ārpuses ! Latvijai bankrots ,ja tai vēl divi klubi būs jāuztur !






Un jūs gribat izjaukt vēsturisku skandināvu dērbiju ?! (tā vismaz ir asumiņš ! nevis ,ja savā starpā plēstos divi latviešu pagalmi !)
Jā, Latvija nevar pat vienu reāli profesionālu klubu uzturēt ar saviem līdzekļiem, tāpēc vismaz virtuāli lai Latvija ir hokeja lielvalsts.  Laughing
Lūšiem asumiņš bieži vien ir arī pagalma spēlēs, piemēram pret Ērgļiem vai Triecienu. Tās pašas spēles ar Wild Cats arī vienmēr esmu vērojis ar pastiprinātu interesi, bet tam nav nekāda saistība ar pilsētu, kurā komanda atrodas. Ja jums ar Artūru kā ĞM vienmēr savstarpējās spēles ir raisījušas asas izjūtas, tad tas pats arī būtu, ja komandas neatrastos skandināvijā. Very Happy
Un kurš liedz jums izvietoties vienā pilsētā? Dērbijs kļūtu vēl asāks un interesantāks.
Tur tas ir savādāk !

Skandināviem ir cita mentalitāte ! Very Happy

Turklāt tas spēlētājiem ir treniņš , aizskriet līdz Latvijai uzspēlēt un skriet atpakaļ ,tādēļ esam veselīgi un izturīgi !

Bet Latvijā izvelies no gultas ,aizvelcies lēnām uz arēnu ,lai uzspēlētu ar blakus ielas pretiniekiem - nekāda asumiņa - nekādas attīstības , reklāmas ; noslēgti kaut kur bariņš salasījies kopā uzspēlēt + daži skatītāji un tie paši ne dēļ hokeja ieradušies ,bet gan izmanto iespēju sasildīties un izgulēties !

Tas nav dērbijs vairs ! Vien tāds draugu tusiņš !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by vairogs Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 8:27 pm

"Pag, ja es vēlētos tevi izsist no līdzsvara, tad īres sarunās ar tevi nemaz nebūtu iesaistījies un manā arsenālā ir citi paņēmieni.  LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 3084391222 Turklāt pašlaik ar tevi es tikai diskutēju, pilnībā respektēju tavas domas - viss demokrātijas robežās."

-----------------------------------------------------
Tas bij domāts kā joks , par it kā pretinieku slēptajiem ieročiem ! (man tak ažiotāža jāceļ ,jāreklamē play off ! Lai visi lietas kursā !)



Un man patīk ar tevi diskutēt , senāk ar Emīlu (tas kurš Skapis !) tik pat labi diskutējām ! cheers
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Viesis Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 8:40 pm

vairogs rakstīja:"Pag, ja es vēlētos tevi izsist no līdzsvara, tad īres sarunās ar tevi nemaz nebūtu iesaistījies un manā arsenālā ir citi paņēmieni.  LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 3084391222 Turklāt pašlaik ar tevi es tikai diskutēju, pilnībā respektēju tavas domas - viss demokrātijas robežās."

-----------------------------------------------------
Tas bij domāts kā joks , par it kā pretinieku slēptajiem ieročiem ! (man tak ažiotāža jāceļ ,jāreklamē play off ! Lai visi lietas kursā !)



Un man patīk ar tevi diskutēt , senāk ar Emīlu (tas kurš Skapis !) tik pat labi diskutējām ! cheers
Tas tāds pusjoks.  Laughing
Man patīk diskutēt, ja cilvēks pretī māk aizstāvēt un pienācīgi pasniegt savu viedokli, nevis kā daži labi, pasaka, ka nepiekrīt, otru nolamā un beigās piemetina kādu ārzemju vārdu saīsinājumu. Very Happy Tas arī forumam pietrūkst - normālu sarunu. 

_______________________________________________________

Pirms LSHL laikiem spēlēju kādu citu spēli, un tās forumā man bija uzdevums aizstāvēt savu komandu/aliansi, vai arī apvārdot vai nokaitināt pretiniekus. Diez gan labi padevās, tā kā uzmanies. Laughing

Diskutēt vienmēr ir paticis, prieks, ka novērtē! Wink

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Remi Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 8:50 pm

Manuprāt vai nu visas komandas ir no ārzemēm, vai nu visas komandas ir no Latvijas. Nav šis ne atklātais vai kontinentālais čempionāts. Es jau nu vairāk sliecos uz ārzemēm un angliskajiem nosaukiem, jo nu latviskojot tos nosaukumus izklausās debīli.. Haskiji , Vilki, Burvji , Lauvas, tā kā nezinu. ;D
Un tādi Latviski , patriotiski nosaukumi ir ļoti maz. Vienīgie klasiski dzīvnieki (kas ir garlaicīgi), Dinamo , Kurbads, Lokomatīve un SMScredit.lv Laughing Laughing
Bet ārzemju nosaukumi ir pilns.
Paņemsim 10 komandu nosaukumus no NHL un pēctām pārveidosim Latviski:

Rangers - Reindžeri
Devils - Velni
Maple Leafs - Kļavu lapas
Avalanche - Lavīna
Jets - Lidmašīnas
Blues - Zilie
Blackhawks - Sikspārņi
Bruins - Lāči
Oilers - Eļlainie, Benzīnieki
Kings - Karaļi

Secinājumus skatieties paši...

Remi
Marcellin Rémi #3 (D)
Marcellin Rémi #3 (D)

Postu skaits : 1533
Join date : 16.10.14

http://theshl.b1.jcink.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Intarusu Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 8:52 pm

vairogs rakstīja:
chubijzs rakstīja:
vairogs rakstīja:Es piekrītu tikai tad spēlēt Latvijā ,ja drīkstu paturēt pilnu nosaukumu - Tamperes Vilki !


Mums no skaļajiem faniem arēnā aizdambējušās labierīcības un Tādēļ Tamperes vilki vienkārši pārceļas spēlēt uz Valmieru izmantot tās halli (tūlīt visi bļaus ,ka 2 klubus no Valmieras nevajag  Very Happy ) ...




Tad jau BBL ar būtu jāmaina komandām nosaukums ,jo Baltijas basketbola līgā spēlē cik zinu skandināvi zviedri bij ,laikam bij somi ar ,nupat krievs ar savu Dynamo ,ja pareizi atceros !


Es saprastu ,ja abas skandināvu komandas spēlētu kaut kur Amerikas kontinentā vai āfrikā , tad varētu sūdzēties , vai piemēram šajos klubos spēlētu daudz somu un norvēģu un latviešiem nebūtu kur spēlēt ! !
Un kas par attālumu ? te pat pār jūru - lidmašīnā iekšā un esi vienā vai otrā galā !
Attālums gandrīz kā no Daugavpils līdz Liepājai ! (izpušķoju varbūt nedaudz !)
Zviedri un somi ir pie Baltijas jūras. Krieviem ar mazs sūda gabaliņš ir. Very Happy Latvijā gan nav somijas teritorijas.  Laughing
Pag, ja pareizi sapratu - Valmieras Tamperes Vilki? Very Happy
Iebildīšu !

Latvijā noteikti ir Somijas Vēstniecība , tas nozīmē ,ka ir arī kāds pleķītis zemes ! Very Happy
Valmieras Vilki
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 40
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Snickers Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 8:53 pm

The Dream rakstīja:Manuprāt vai nu visas komandas ir no ārzemēm, vai nu visas komandas ir no Latvijas. Nav šis ne atklātais vai kontinentālais čempionāts. Es jau nu vairāk sliecos uz ārzemēm un angliskajiem nosaukiem, jo nu latviskojot tos nosaukumus izklausās debīli.. Haskiji , Vilki, Burvji , Lauvas, tā kā nezinu. ;D
Un tādi Latviski , patriotiski nosaukumi ir ļoti maz. Vienīgie klasiski dzīvnieki (kas ir garlaicīgi), Dinamo , Kurbads, Lokomatīve un SMScredit.lv Laughing Laughing
Bet ārzemju nosaukumi ir pilns.
Paņemsim 10 komandu nosaukumus no NHL un pēctām pārveidosim Latviski:

Rangers - Reindžeri
Devils - Velni
Maple Leafs - Kļavu lapas
Avalanche - Lavīna
Jets - Lidmašīnas
Blues - Zilie
Blackhawks - Sikspārņi
Bruins - Lāči
Oilers - Eļlainie, Benzīnieki
Kings - Karaļi

Secinājumus skatieties paši...

Tie nosaukumi boldā vislabākie.. Laughing Laughing
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Viesis Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 8:58 pm

The Dream rakstīja:Manuprāt vai nu visas komandas ir no ārzemēm, vai nu visas komandas ir no Latvijas. Nav šis ne atklātais vai kontinentālais čempionāts. Es jau nu vairāk sliecos uz ārzemēm un angliskajiem nosaukiem, jo nu latviskojot tos nosaukumus izklausās debīli.. Haskiji , Vilki, Burvji , Lauvas, tā kā nezinu. ;D
Un tādi Latviski , patriotiski nosaukumi ir ļoti maz. Vienīgie klasiski dzīvnieki (kas ir garlaicīgi), Dinamo , Kurbads, Lokomatīve un SMScredit.lv Laughing Laughing
Bet ārzemju nosaukumi ir pilns.
Paņemsim 10 komandu nosaukumus no NHL un pēctām pārveidosim Latviski:

Rangers - Reindžeri
Devils - Velni
Maple Leafs - Kļavu lapas
Avalanche - Lavīna
Jets - Lidmašīnas
Blues - Zilie
Blackhawks - Sikspārņi
Bruins - Lāči
Oilers - Eļlainie, Benzīnieki
Kings - Karaļi

Secinājumus skatieties paši...
Man prātā bija tikai pilsēta, komandas var būt angliskais nosaukums. 
Velniem, Karaļiem un Lavīnām nav ne vainas. Very Happy Latviešiem stulbs ieradums likt tikai dzīvnieku vai kkādus sūda nosaukumus kā Dinamo, smscredit utt. Ja piepūlas, tad var arī normālu izdomāt.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by vairogs Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 9:07 pm

Dinamo jau neliek latvieši ,ja tur būtu teikšana latviešiem tad būtu pavisam cits nosaukums , to uzspieda krievi ar zemtekstu "vēlies spēlēt līgā ,tad tikai Dinamo" ,citu variantu nebij !

Kļavu lapas man visvairāk iepatikās ! (Siguldas Kļavu lapas ! piemēram)

Zilie pats par sevi , būtu interesanta komanda  ,viņu logo būtu Mozaīkas krāsās !
Bet vai veči tālāk par ģērbtuvēm tiktu ? ! hmmm
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Snickers Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 9:10 pm

Rīgas Eļļainie Riga Riga Laughing
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Remi Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 9:14 pm

Rīgas Zilie Triecienieši. Trieciens :trol:

Remi
Marcellin Rémi #3 (D)
Marcellin Rémi #3 (D)

Postu skaits : 1533
Join date : 16.10.14

http://theshl.b1.jcink.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Viedais Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 9:22 pm

Es reiz dibināju Saldus zāles futbola komandu, kura piedalījās rajona čempī 2 sezonas. Uz formām logo smuki izskatijās un skanēja arī manuprāt labi. - FK Saldus Spars.

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Sh6uzztvphbi7vuxekxn
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by vairogs Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 9:52 pm

Pat dzirdēts nosaukums ! Wink (varbūt sporta ziņās būšu dzirdējis !)
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Maikijs Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 10:04 pm

Neesmu dzīvojis padomju laikā, tomēr man diezgan padomiski liekas "Progress"; "Spars"; "Celtnieks" u.c Very Happy

Un ar Burvjiem, Bruņiniekiem, Lauvām un Haskijiem viss ir ok.
Maikijs
Maikijs
Jimmy Lindberg #25 (D)
Jimmy Lindberg #25 (D)

Postu skaits : 591
Join date : 02.10.14
Vecums : 24

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Viedais Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 11:21 pm

Progress gan ar padomju laikiem galīgi man neiet kopā. Laughing

vairog, apšaubāmi, bet nav izslēgts.

Kā jau teicu 2 sezonas Saldus rajona čempionātā zāles futbolā un tad vēl divi kautkādi mazie turnīri Rīgā, coca cola kkāds vai kkas tāds, neatceros vairs. Laughing

Bet nu jā nosaukums manis izdomāts un man šķiet, ka nav problēmu arī latviskus skanīgus izdomāt. Smile Bet nu te ne par to ir runa..
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Maus Piektdiena Oktobris 31, 2014 12:29 am

Man kaut kā uzreiz galvā skan Saldus "Spararats"  Laughing Laughing
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Jogurtaa Piektdiena Oktobris 31, 2014 12:36 am

Nezinu vai kāds ierosināja šo, ko es tagad rakstīšu vai nē, jo man ir vienkārši masīvs slinkums iziet cauri visiem komentāriem, kuri šeit ir Very Happy

Tātad, lai paliek nosaukumi kādi ir! Pagaidām mums ir tikai 2 ārzemju komandas LSHL (JHL gan tās ir visas, ups Very Happy), bet nav jēgas neko mainīt. Ja būtu 4 ārzemju un 4 LV komandas, tad vēl varētu sadalīt Latvijas un Pasaules konferencēs, bet tā kā nav tik lielas izvēles, tad jāsadzīvo ar to, kas te ir. Very Happy

Maikijs rakstīja:Neesmu dzīvojis padomju laikā, tomēr man diezgan padomiski liekas "Progress"; "Spars"; "Celtnieks" u.c Very Happy

Un ar Burvjiem, Bruņiniekiem, Lauvām un Haskijiem viss ir ok.

Jiizas, izlasot "Celtnieks" uzreiz atceros par Handbola klubu "Celtnieks" kurš vēl nesen saucās vienkārši LSPA NB/SAN Very Happy (nu armijnieki un LSPA studenti tur spēlē, tāpēc tāds nosaukums bija Very Happy)
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija - Page 2 Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 3 Previous  1, 2, 3  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā