LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Lapa 1 no 3 1, 2, 3  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Vai LSHL komandām vajag izvietoties tikai Latvijā?

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Vote_lcap68%LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Vote_rcap 68% 
[ 17 ]
LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Vote_lcap24%LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Vote_rcap 24% 
[ 6 ]
LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Vote_lcap8%LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Vote_rcap 8% 
[ 2 ]
 
Kopā Balsis : 25
 
 
Poll closed

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Empty LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Viesis Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 6:15 pm

Sveicināti mani dārgie LSHL kolēģi!
Jūs man esat tik dārgi, ka varētu jūs iemainīt centrāltirgū pret pamatīgu maisu ar baklažāniem. Šaubīgs


Vēlētos ierosināt tādu lietu, kā LSHL un JHL komandu lokācijas maiņa Latvijas robežās. Kam tas ir vajadzīgs? Šī ir Latvijas Simulētā Hokeja Līga, nevis Latvijas Simulētais Atklātais Čempionāts.  Laughing Runājot par JHL, tad mazliet bezsakarīgi, ka Latvijas līgas jaunatni aiztriec pāri okeānam un tad sūta atpakaļ. :| 
Saprotu Vairogu un Snickerīti, kuriem ir svarīgi atstāt komandas nosaukumu bez izmaiņām, vēsture utt., bet neviens neliek jums mainīt logo un komandas nosaukumu, vienkārši pārcelt komandu uz Latviju, finansiālu problēmu dēļ, vai arī vienkārši Tamperē un Oslo pazudusi interese par latvju bāleliņiem. Laughing Es, piemēram, būtu dikti priecīgs ieraudzīt komandu Pampāļu Wolves vai Diršu ciema Wild Cats. (tas tā, ierosmei, bet tādas vietas ir) Very Happy


Ir kāds bez manis un Mārtiņa, kurš šo atbalsta?  bounce

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Maus Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 6:21 pm

50/50, vajadzētu Latvijā, bet tad es nevarēšu realizēt savu Ausšvices Wild Jews franšīzes ideju  Dry
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Viesis Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 6:24 pm

Maus rakstīja:50/50, vajadzētu Latvijā, bet tad es nevarēšu realizēt savu Ausšvices Wild Jews franšīzes ideju  Dry
Tu neesi mans dārgais LSHL kolēğis, tavu viedokli nepieņemam. Tevi iemainītu tikai pret pusbaklažānu.  bounce

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Maus Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 6:26 pm

chubijzs rakstīja:
Maus rakstīja:50/50, vajadzētu Latvijā, bet tad es nevarēšu realizēt savu Ausšvices Wild Jews franšīzes ideju  Dry
Tu neesi mans dārgais LSHL kolēğis, tavu viedokli nepieņemam. Tevi iemainītu tikai pret pusbaklažānu.  bounce
Es tev piedzīšu ebolu, ja gudri izrunāsies  ph34r
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Viesis Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 6:27 pm

Maus rakstīja:
chubijzs rakstīja:
Maus rakstīja:50/50, vajadzētu Latvijā, bet tad es nevarēšu realizēt savu Ausšvices Wild Jews franšīzes ideju  Dry
Tu neesi mans dārgais LSHL kolēğis, tavu viedokli nepieņemam. Tevi iemainītu tikai pret pusbaklažānu.  bounce
Es tev piedzīšu ebolu, ja gudri izrunāsies  ph34r
Nevar piedzīt to, kas jau ir.  Surprised

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Viedais Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 6:28 pm

Lietotāju viedoklis paliek arvien skaidrāks. Diezvai tas krasi mainīsies. Bet Komandu ĢM un citas līgas ''amatpersonas'' lūdzu atstājiet savus viedokļus arī rakstiskā veidā, šeit par raksta komentāros.
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Snickers Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 6:30 pm

Pret.
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Viesis Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 6:31 pm

Snickers rakstīja:Pret.
Piedod par to Diršu ciemu ;(

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Viedais Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 6:38 pm

Rīgas Trieciens Trieciens
Aizputes Indiāņi Indiāņi
Ogres Mežonīgie Kaķi OWC
Jelgavas Vilki Wolves
Talsu Lokomatīve Lokomativ
Bauskas Lūši Lūši
Liepājas Plēsoņas Plēsoņas
Valmieras Ērgļi Ērgļi
Aizkraukles Huskiji Huskies
Kandavas Lauvas Lions
Lielvārdes Bruņinieki Knights
Valkas Burvji Wizards

Re cik skaistas un latviskas komandas Latvijas Simulētajā hokeja līgā.
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Snickers Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 6:39 pm

Viedais rakstīja:Rīgas Trieciens Trieciens
Aizputes Indiāņi Indiāņi
Ogres Mežonīgie Kaķi OWC
Jelgavas Vilki Wolves
Talsu Lokomatīve Lokomativ
Bauskas Lūši Lūši
Liepājas Plēsoņas Plēsoņas
Valmieras Ērgļi Ērgļi
Aizkraukles Huskiji Huskies
Kandavas Lauvas Lions
Lielvārdes Bruņinieki Knights
Valkas Burvji Wizards

NHL: 

Mezonigie Kaki  Laughing Laughing Laughing
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Viedais Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 6:40 pm

Snickers rakstīja:
NHL: 

Mezonigie Kaki  Laughing Laughing Laughing

Neviens NHL nelasa nosaukumus, visi skatās uz logo, tur garumzīmes var ielikt, ja gribas. :/
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by vairogs Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 6:41 pm

Es piekrītu tikai tad spēlēt Latvijā ,ja drīkstu paturēt pilnu nosaukumu - Tamperes Vilki !


Mums no skaļajiem faniem arēnā aizdambējušās labierīcības un Tādēļ Tamperes vilki vienkārši pārceļas spēlēt uz Valmieru izmantot tās halli (tūlīt visi bļaus ,ka 2 klubus no Valmieras nevajag  Very Happy ) ...




Tad jau BBL ar būtu jāmaina komandām nosaukums ,jo Baltijas basketbola līgā spēlē cik zinu skandināvi zviedri bij ,laikam bij somi ar ,nupat krievs ar savu Dynamo ,ja pareizi atceros !


Es saprastu ,ja abas skandināvu komandas spēlētu kaut kur Amerikas kontinentā vai āfrikā , tad varētu sūdzēties , vai piemēram šajos klubos spēlētu daudz somu un norvēģu un latviešiem nebūtu kur spēlēt ! !
Un kas par attālumu ? te pat pār jūru - lidmašīnā iekšā un esi vienā vai otrā galā !
Attālums gandrīz kā no Daugavpils līdz Liepājai ! (izpušķoju varbūt nedaudz !)
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Viesis Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 6:45 pm

vairogs rakstīja:Es piekrītu tikai tad spēlēt Latvijā ,ja drīkstu paturēt pilnu nosaukumu - Tamperes Vilki !


Mums no skaļajiem faniem arēnā aizdambējušās labierīcības un Tādēļ Tamperes vilki vienkārši pārceļas spēlēt uz Valmieru izmantot tās halli (tūlīt visi bļaus ,ka 2 klubus no Valmieras nevajag  Very Happy ) ...




Tad jau BBL ar būtu jāmaina komandām nosaukums ,jo Baltijas basketbola līgā spēlē cik zinu skandināvi zviedri bij ,laikam bij somi ar ,nupat krievs ar savu Dynamo ,ja pareizi atceros !


Es saprastu ,ja abas skandināvu komandas spēlētu kaut kur Amerikas kontinentā vai āfrikā , tad varētu sūdzēties , vai piemēram šajos klubos spēlētu daudz somu un norvēģu un latviešiem nebūtu kur spēlēt ! !
Un kas par attālumu ? te pat pār jūru - lidmašīnā iekšā un esi vienā vai otrā galā !
Attālums gandrīz kā no Daugavpils līdz Liepājai ! (izpušķoju varbūt nedaudz !)
Zviedri un somi ir pie Baltijas jūras. Krieviem ar mazs sūda gabaliņš ir. Very Happy Latvijā gan nav somijas teritorijas.  Laughing
Pag, ja pareizi sapratu - Valmieras Tamperes Vilki? Very Happy

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by vairogs Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 6:52 pm

Tamperes Vilki ,kas lokalizēti Valmierā !


Visa tā pati komanda ,tikai viņai liegts spēlēt savās mājās vai netiek savā arēnā ,tādēļ pieņēmuši Valmieras piedāvājumu izmantot viņu halli !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by vairogs Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 6:54 pm

chubijzs rakstīja:
vairogs rakstīja:Es piekrītu tikai tad spēlēt Latvijā ,ja drīkstu paturēt pilnu nosaukumu - Tamperes Vilki !


Mums no skaļajiem faniem arēnā aizdambējušās labierīcības un Tādēļ Tamperes vilki vienkārši pārceļas spēlēt uz Valmieru izmantot tās halli (tūlīt visi bļaus ,ka 2 klubus no Valmieras nevajag  Very Happy ) ...




Tad jau BBL ar būtu jāmaina komandām nosaukums ,jo Baltijas basketbola līgā spēlē cik zinu skandināvi zviedri bij ,laikam bij somi ar ,nupat krievs ar savu Dynamo ,ja pareizi atceros !


Es saprastu ,ja abas skandināvu komandas spēlētu kaut kur Amerikas kontinentā vai āfrikā , tad varētu sūdzēties , vai piemēram šajos klubos spēlētu daudz somu un norvēģu un latviešiem nebūtu kur spēlēt ! !
Un kas par attālumu ? te pat pār jūru - lidmašīnā iekšā un esi vienā vai otrā galā !
Attālums gandrīz kā no Daugavpils līdz Liepājai ! (izpušķoju varbūt nedaudz !)
Zviedri un somi ir pie Baltijas jūras. Krieviem ar mazs sūda gabaliņš ir. Very Happy Latvijā gan nav somijas teritorijas.  Laughing
Pag, ja pareizi sapratu - Valmieras Tamperes Vilki? Very Happy
Iebildīšu !

Latvijā noteikti ir Somijas Vēstniecība , tas nozīmē ,ka ir arī kāds pleķītis zemes ! Very Happy
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by vairogs Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 6:56 pm

Lūk skaidrāk būs :

komanda : Tamperes Vilki
Arēna : Valmiera
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by DoUbLeD Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 6:59 pm

Man nav iebildumu par komandu atrašanos LV, bet nosaukums gan varētu palikt angliskais (Gulbenes Wizards utml.)
DoUbLeD
DoUbLeD
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/

Postu skaits : 2606
Join date : 07.06.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Rugāji

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Jogurtaa Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 7:06 pm

DoUbLeD rakstīja:Man nav iebildumu par komandu atrašanos LV, bet nosaukums gan varētu palikt angliskais (Gulbenes Wizards utml.)

Es tieši domāju, ka neloģiski skan, ka ir latviska pilsēta, bet komandas nosaukums ir angliski. "Burvji" gan neskan diez ko vilinoši, bet nedomāju ka būtu labi nomainīt pilsētu, bet atstāt anglisku otro pusi.
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Viesis Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 7:08 pm

vairogs rakstīja:
chubijzs rakstīja:
vairogs rakstīja:Es piekrītu tikai tad spēlēt Latvijā ,ja drīkstu paturēt pilnu nosaukumu - Tamperes Vilki !


Mums no skaļajiem faniem arēnā aizdambējušās labierīcības un Tādēļ Tamperes vilki vienkārši pārceļas spēlēt uz Valmieru izmantot tās halli (tūlīt visi bļaus ,ka 2 klubus no Valmieras nevajag  Very Happy ) ...




Tad jau BBL ar būtu jāmaina komandām nosaukums ,jo Baltijas basketbola līgā spēlē cik zinu skandināvi zviedri bij ,laikam bij somi ar ,nupat krievs ar savu Dynamo ,ja pareizi atceros !


Es saprastu ,ja abas skandināvu komandas spēlētu kaut kur Amerikas kontinentā vai āfrikā , tad varētu sūdzēties , vai piemēram šajos klubos spēlētu daudz somu un norvēģu un latviešiem nebūtu kur spēlēt ! !
Un kas par attālumu ? te pat pār jūru - lidmašīnā iekšā un esi vienā vai otrā galā !
Attālums gandrīz kā no Daugavpils līdz Liepājai ! (izpušķoju varbūt nedaudz !)
Zviedri un somi ir pie Baltijas jūras. Krieviem ar mazs sūda gabaliņš ir. Very Happy Latvijā gan nav somijas teritorijas.  Laughing
Pag, ja pareizi sapratu - Valmieras Tamperes Vilki? Very Happy
Iebildīšu !

Latvijā noteikti ir Somijas Vēstniecība , tas nozīmē ,ka ir arī kāds pleķītis zemes ! Very Happy
Somijas vēstniecības Wolves. Very Happy I love it!

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Coyote Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 7:13 pm

Nē, nekādā gadījumā. wtf?
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by vairogs Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 7:29 pm

Ši to es saucu par cūkāšanos ! (neņemiet ļaunā !)

Sešas sezonas nevienam olas netraucēja ,pēkšņi septītajā griezīs tās nost ! (varbūt nedaudz par skarbu teikts !)



Tik pat labi es varētu ierosināt diskusiju ,ka pus līgai neatbilstošas arēnas !

Piemēram ,es nezinu vai Bauskā ,Talsos ,Aizputē maz vispār ir halles ,un ja ir, tad abšaubu ka tās var uzņemt tik daudz skatītāju ,cik pienākas tik lielai līgai ! Very Happy

Un tad vēl ir jāpārbauda ,cik ir vietējo šajās pilsētās ,vai to domēm ir izdevīgi uzturēt šādu projektu , lētāk būtu slēpošanas komandu uzturēt !


Un man ideju vēl daudz !

Piemēram , vienā novadā par daudz komandu , Latgalē nav nevienas utt ...
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Kristz Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 7:29 pm

Nebūtu ārzemes, nebūtu tik interesanti pārbraucieni Very Happy

Sorry, bet pret Very Happy
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Coyote Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 7:30 pm

Piekrītu vairogam.
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by vairogs Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 7:34 pm

Ir tik daudz ,ko līgā mainīt un ierosināt ,bet jūs ķeraties klāt komandu nosaukumiem , tad jau jātaisa ierosinājums ,ka līgā nevar spēlēt ārzemnieki(spēlētāji) - ka tikai vietējie !


Tad tā līga vairs nebūs plaša un atvērta pret ikvienu , bet notiks tādas pagalmu cīņas ,dueļi !

Aizdomājieties par to - bet šobrīd tā virtuāli uzrunā ikvienu un ir atvērta visai Eiropai !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by krisis06 Ceturtdiena Oktobris 30, 2014 7:36 pm

vairogs rakstīja:Visa tā pati komanda ,tikai viņai liegts spēlēt savās mājās vai netiek savā arēnā ,tādēļ pieņēmuši Valmieras piedāvājumu izmantot viņu halli !

Valmierā mēs nevienam savu halli neatdosim!
krisis06
krisis06
Saņa Kreipāns #7 (D) /Head Coach/
Saņa Kreipāns #7 (D) /Head Coach/

Postu skaits : 971
Join date : 24.06.14
Vecums : 29
Dzīvesvieta : TP: 804

Atpakaļ uz augšu Go down

LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija Empty Re: LATVIJAS Simulētās Hokeja Līgas komandu lokācija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 3 1, 2, 3  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā