TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem Empty TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem

Post by Snickers Svētdena Marts 30, 2014 1:00 pm

Uzdevums :

Uzrakstīt savas emocijas par draftu un tā rezultātiem. Piemēram vai apmierināja savs numurs un utt. Uzrakstīt par savu jauno komandu , atmosfēru tajā  kaut kā tā. Laughing
Minimālais : 150 vārdi !

Balva:  3TP Par piedalīšanos un iespēja iegūt vēl TP par kvalitāti ! Maksimālais ir 8 TP!

Saņēmēji : 

Big Boss - 6 TP 
ElvisX - 6 TP
Martinslo - 7 TP
Hercogs - 6 TP
SandisFifteen - 7 TP
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem Empty Re: TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem

Post by BIG BOSS Svētdena Marts 30, 2014 8:52 pm

TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem 7255314
Mani mans drafta rezultāts apmierināja, no sākuma kad bij jāprognozē domāju ka būs kāda 4-6. vieta draftā, bet tad skatījos ka lielākā daļa bija salikusi 1. vietu, nu un tad arī bara instinkts iedarbojās un uzliku sev kā pirmo vietu kur no sākuma biju licis Vlateru. Pēc drafta uzzināju ka atmosfēra komandā ir ļoti klusa, jo tie kas tā skaļāk uzvedas esam mēs ar Siliņu. Drīz pēc drafta arī uzzināju ka komandas Galvenais treneris vēlas lai uz šo sezonu es pieņemu viņa vietu, un es piekritu jau kādu laiku esmu gribējis lai man ir sava komanda. Treniņos šķiet ka šī būs laba sezona. Vakar ar komandu bijām pie superdatora (NHL 09)  Very Happy , viņš teica ka ar jaunajām taktikām ar mums var sacensties tik dažas all star (ne visas) komandas, šķiet ka superdatoru apmeklējumi man tagad būs bieži! Bet vispār gribas komandu aktīvāku, būs jāmēģina kādus aktīvos savākt!
Labi, viss man tagad jāiet uz treniņu, savādāk treneris dusmosies!  :trol: 
BIG BOSS
BIG BOSS
Keat Karlsen #19 (LW)
Keat Karlsen #19 (LW)

Postu skaits : 1731
Join date : 13.08.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem Empty Re: TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem

Post by Snickers Pirmdiena Marts 31, 2014 5:29 pm

Atjaunots !
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem Empty Re: TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem

Post by Elvisx Trešdiena Aprīlis 02, 2014 4:07 pm

Sveiki. Mani sauc Elvis Staņevičs. Esmu draftēts otrā kārtā 10# Cēsu "Vikingi" komanda. Ar šo draftu esmu apmierināts.Jo necerēju kad mani kāds vēlēsies esmu mazs un resns.Very Happy Bet mani iepriecināja Valters no Cēsu "Vikings" un draftēja mani.Paldies viņam par šo, kad draftēja mani šajā intesantajā komandā.Atmosfēra komandā ir klusa. Visi ir klusi un mierīgi, gatavojoties sezonai. Bet pāris komandas biedriem esmu iepazinies vairāk, jo viņi nav tik klusi un ir daudz aktīvāki. Esam aktīvi domājam rakstus trennējamies cītīgi dienu no dienas. Dalamies padomos, taktikās un prasmju trenniņos. Veidojam arī kopā komandas formas un logo domājam jaunus dizainus lai būtu interesantāk gan mums, gan jums visiem.Manuprāt man šī sezona būs liels pārbaudījums, jo esmu pirmo reizi tik liela mēroga līgā. Šis nav aiziet uzspēlēt hokeju uz vāļējā Daugavas stadiona. Bet ceru kad parādīšu sevi no labās puses un gan treneris, gan mani komandasbiedri ar manu sniegumu būs apmierinātu un viss būs labi!Smile Novēlu visiem lai šī sezona ir izdevusies līdz visiem 100%! Un lai uzvar meistarīgākais! Smile
Elvisx
Elvisx
Elvis Staņevičs #27 /D/
Elvis Staņevičs #27 /D/

Postu skaits : 293
Join date : 23.03.14
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Skrundas novads, Rudbāržu pagasts

http://twitter.lv/euviiits

Atpakaļ uz augšu Go down

TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem Empty Re: TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem

Post by Snickers Trešdiena Aprīlis 02, 2014 9:14 pm

Elvi , nav vajadzīgais vārdu skaits !
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem Empty Re: TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem

Post by Foruma Butaforija Nr2. Ceturtdiena Aprīlis 03, 2014 7:02 pm

Marts, mēnesis, kad mēs, latvieši, atzīmējam Sieviešu dienu un pieminam aizvestos pilsoņus uz tālo Sibīriju. Marts, laiks, kad ārā ir gan silts laiks, gan redzams balts sniegs.
Tieši sieviešu sabiedrībā pie grila Gatis Namnieks sagaidīja savu draftu, sēžot pie televizora.  Ar atvērtu alus pudeli un uzkodām, viņš sagaidīja savu kārtu. Tas brīdis pienāca diezgan ātri, brīdis, kad Gatis un viņa draudzenes televīzijā izdzirdēja savu vārdu. Aiz priekiem, Gatis ne tikai izlēja alus pudeli, ko turēja rokās, bet ari nogāzās no krēsla. Ar savu centību, cīņas sparu un degsmi spēlēt hokeju, Gatis ierakstīja savu vārdu plašajās vēstures grāmatās. Kas zin, varbūt šis vārds ne tikai būs ierakstīts kaut kur, kaut kādās lapās, bet rotās grāmatu vākus un avīžu virsrakstus. Tieši tas ir viņa Lielais mērķis, būt labākajam laukumā, būt kapteinim ģērbtuvēs, būt iegravētam skulptūrās, pieminekļos. Gatim ir iespēja, jo viņa talantu un harismu novērtē ne tikai viņa draugi, radi vai komandas biedri, bet arī citi, nepazīstami spēlētāji, superzvaigznes, komandas skauti, treneri.
Nākamajā nedēļā, gatavojoties jaunajai sezonai, uz pirmo komandas treniņu ieradās Gatis. Iejusties šajā milzīgajā ģimenē nebija grūti. Jau pēc treniņa viņš saprata, tā būs viņa komanda. Komanda, kurā viņš pavadīs savu karjeru, komanda, kura cels kausus un dzers šampanieti.
TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem Hokejs-sarauj-latvija
Foruma Butaforija Nr2.
Foruma Butaforija Nr2.

Postu skaits : 519
Join date : 22.03.14

Atpakaļ uz augšu Go down

TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem Empty Re: TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem

Post by trusis Ceturtdiena Aprīlis 03, 2014 8:23 pm

martinslo rakstīja:Marts, mēnesis, kad mēs, latvieši, atzīmējam Sieviešu dienu un pieminam aizvestos pilsoņus uz tālo Sibīriju. Marts, laiks, kad ārā ir gan silts laiks, gan redzams balts sniegs.
Tieši sieviešu sabiedrībā pie grila Gatis Namnieks sagaidīja savu draftu, sēžot pie televizora.  Ar atvērtu alus pudeli un uzkodām, viņš sagaidīja savu kārtu. Tas brīdis pienāca diezgan ātri, brīdis, kad Gatis un viņa draudzenes televīzijā izdzirdēja savu vārdu. Aiz priekiem, Gatis ne tikai izlēja alus pudeli, ko turēja rokās, bet ari nogāzās no krēsla. Ar savu centību, cīņas sparu un degsmi spēlēt hokeju, Gatis ierakstīja savu vārdu plašajās vēstures grāmatās. Kas zin, varbūt šis vārds ne tikai būs ierakstīts kaut kur, kaut kādās lapās, bet rotās grāmatu vākus un avīžu virsrakstus. Tieši tas ir viņa Lielais mērķis, būt labākajam laukumā, būt kapteinim ģērbtuvēs, būt iegravētam skulptūrās, pieminekļos. Gatim ir iespēja, jo viņa talantu un harismu novērtē ne tikai viņa draugi, radi vai komandas biedri, bet arī citi, nepazīstami spēlētāji, superzvaigznes, komandas skauti, treneri.
Nākamajā nedēļā, gatavojoties jaunajai sezonai, uz pirmo komandas treniņu ieradās Gatis. Iejusties šajā milzīgajā ģimenē nebija grūti. Jau pēc treniņa viņš saprata, tā būs viņa komanda. Komanda, kurā viņš pavadīs savu karjeru, komanda, kura cels kausus un dzers šampanieti.
TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem Hokejs-sarauj-latvija

Mans latviešu valodas skolotājs diktē tādus pašus teikumus, kur komati jāliek gandrīz pēc katra vai katra otrā vārda. Very Happy
trusis
trusis
Ģirts Valdmanis #82 (C)
Ģirts Valdmanis #82 (C)

Postu skaits : 1553
Join date : 03.08.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem Empty Re: TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem

Post by Snickers Ceturtdiena Aprīlis 03, 2014 8:25 pm

Atjaunots !
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem Empty Re: TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem

Post by Foruma Butaforija Nr2. Piektdiena Aprīlis 04, 2014 2:05 pm

Kāda ir kritēriju skala? Kāpēc man nav 8 TP?
Foruma Butaforija Nr2.
Foruma Butaforija Nr2.

Postu skaits : 519
Join date : 22.03.14

Atpakaļ uz augšu Go down

TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem Empty Re: TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem

Post by Hercogs Svētdena Aprīlis 06, 2014 6:26 pm

Chau visi, mani sauc Trakais Hercogs un esmu viens no komandas Talsu "Lokomativ" jaunakajiem speletajiem, kas tika shaj patikamaja komanda pateicoties draftam! Smile
Drafta numurs man ir astotais, bet biju cerejis uz kadu pirmo vai varbut sliktakaja gadijuma otro, tachu no otras puses skatoties astotais ar jau nav nemaz tik slikts! Ja apgaztu vinju saniski sanaktu divi bumbulji kas veido bezgalibas ziimi, un cerams, ka ar laiku man bus tadi stati, ptfu, nevis cerams, bet notiekti! Iesakumam neesmu neko dizhu ieplanojis, bet tikai palikt vestures graamataas kaa Legenda Hercogs un varbut ar laiku bus nevis Gudļevska balva, bet Hercoga balva.
Ka ari man ljoti liels prieks spelet ar formas numuru 69, jo shis skaitlis tachu ir ljoti erotisks un labi izskatas, ja abus saliek vienu uz otra tad sanak 8 un atkal nonakam pie magiska skaitlja 8, kas ir mans Drafta numurs!
Komanda, gan teic, ka man ir liels potencials un visi pret mani ir ljoti draudzigi, ka ari nebeidz smieties par manu formas numuru 69, jo nezinama iemesla pec vinji tur saskata kaut ko smiekligu.
Un kaa ir ar Jums, Jus ari tur saskatat kaut ko smiekligu?
Paldies, ka lasijat. Trakais Hercogs.  Smile
Hercogs
Hercogs
Trakais Hercogs - Gk

Postu skaits : 35
Join date : 17.03.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Bauska / Hamburga

Atpakaļ uz augšu Go down

TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem Empty Re: TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem

Post by Snickers Svētdena Aprīlis 06, 2014 6:29 pm

Atjaunots ! Laughing
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem Empty Re: TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem

Post by Matthew McWell Svētdena Aprīlis 27, 2014 3:34 pm

TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem -5f8a9e69ab51f289

Labdien,labvakar,labrīt,atkarībā no tā kurā dienas daļā lasāt šo.Esmu Cēsu"Vikingi" komandas aizsargs Vinstons Vlaters #15.Visukārt sākumā gribētu pateikties,ka devāt man vārdu.Tātad,kā jau zināt ir pagājis diezgan ilgs laiks   kopš tā ,ka norisinājās LSHLS4 drafts.Biju viens no pirmajiem kas ,uztaisīja savu spēlētāju,tā kā komandu menedžeri varēja ilgi scoutot un iepazīt mani,pirms drafta bija daudz dažādu baumu ,kurā komandā tad es varētu nokļūt,bet baumoja ka tas varētu būt viens no pirmajiem "pikiem".Varētu teikt,ka es biju patīkami uztraukts un nevarēju vien sagaidīt,kad viss sāksies.Tas bija sākums visam,jo tas man nozīmēja ļoti daudz.Nav noslēpums,ka hokejā daudz karjeru noslēdzas,vēl pa īstam nesākušās,jo vienkārši dienas ir pavadītas izklaidējoties,nevis smagi strādājot,lai sasniegtu iecerēto!Varu teikt,ka esmu darījis visu,un tad man atlika tikai gaidīt.Patiesībā es biju ar mieru spēlēt jebkurā komandā,un nonācu Vikingos,kas arī nebija slikts variants,kā nekā tomēr 1.piks.Draftā viss ritēja gludi,pašlaik ar komandas galvu ir atrasti pareizi vārdi un esmu viens no "key" spēlētājiem komandā.Lai arī mans uzdevums nav mest golus,tomēr man patīk pieslēgties uzbrukumiem,treneris man uzticas.Kad uztaisīju spēlētāju,domāju ka ,te būs čakars ne pa jokam,bet ne būt tā nebija.Komandā atmosfēra ir laba,un cerams kā tā paliks vēl labāka un sasniegumi būs,ticu ka būs!Lai jums veicas!
Matthew McWell
Matthew McWell
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/

Postu skaits : 2369
Join date : 03.03.14
Vecums : 26
Dzīvesvieta : TP: 481

Atpakaļ uz augšu Go down

TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem Empty Re: TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem

Post by Snickers Svētdena Aprīlis 27, 2014 4:33 pm

Atjaunots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem Empty Re: TPU priekš S4 draftētajiem spēlētājiem

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā