GM stāsta par spēlētājiem.....

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

GM stāsta par spēlētājiem..... Empty GM stāsta par spēlētājiem.....

Post by Kristz Svētdena Oktobris 20, 2013 9:24 am

Sveiki ! Šodien es mēģināšu tā īsi pastāstīt par katru Ledlaužu spēlētāju. Ka par pirmo stāstīšu par komandas vārtu viru John MacTavish.

Ledlaužu komanda šo spēlētāju dabūja pēc tam kad iepriekšējās sezonas čempioni Wolves pārtrauca ar viņu līgumu. John bija grūti iejusties, taču pamazam jau pierod. Pirmās spēles nebija pārliecinošas un varēja redzēt puiša satraukumu. Nezinu kāpēc Wolves viņu burtiski pārmeta pāri bortam, bet es viņa esmu ieraudzījis talantu. Puisis loti cenšas sevi pierādīt . Jau iespējams ja viņš paliks Ledlaužos nākamsezon viņš būs pirmais numurs. Vadoties pēc tas statistikas kas man ir pieejama MacTavish nospēlētās 8 spēlēs ir atvairījis tikai 
86,29procentus metienu. Tātad viņš ir otrs labākais vārtsargs komanda. Par John tas ari viss.
Šo spēlētāju es pielīdzinātu, Kristeram Gudļevskim.
GM stāsta par spēlētājiem..... W_image_1368301267235_17531

Par otro par kuru stāstīšu būs otrs no trim vārtsargiem Mikko Kuponen.

Šis vārtsargs Ledlaužiem, agrāk LEV, ir jau no ligas pirmsākumiem. Šis vārtsargs pagājušajā sezona neizcēlās ar labu statistiku, jo viņš tikai spēlēja vienu spēli PO. Kura mēs ari piekāpāmies. Šajā sezona Mikko ir ieņēmis pirmā vārtsarga vietu. Viņam ir daudz lielāka pieredze nekā John, bet toties atlētiskāks ir John. Mikko šajā sezona ir spēlējis 7 spēles un atvairījis 89,77 procentus metienu. Treneru korpuss šosezon viņam uzticas. Tas tā īsumā par Mikko.

Šo spēlētāju es pielīdzinātu, Edgaram Masaļskim.
GM stāsta par spēlētājiem..... 77d3_masal
Trešais mūsu komandas vārtu virs ir Dagnis Aldaris. 

Šis spelētājs Ledlaužiem pievienojas no FA. Jau pašā sakuma nenāca uz treniņiem un nepiedalījās pārbaudes spēlēs starp Ledlaužu komandas spēlētajiem. Tomēr debitējis LSHL ir vienā spēlē nospēlējot vienu periodu. Šajā spēlē viņš ielaida divus vārtus un atvairīja 90,48 procentus metienu. Pavisam iespējams drīz šis vārtsargs debitēs ar pilnu spēli. Tieši Dagnis bija tas kurs loti smagi lietoja alkoholu un parāva līdz Uvi. Bet tomēr Uvis ir atradis īstos ganību laukus. Tas viss par Aldari.

Šo spēlētāju es pielīdzinu, Ben Bishop.
GM stāsta par spēlētājiem..... Bishop041513_8col
Tagad pienākusi kārta aizsargiem. Pirmais par kuru es stāstīšu ir Jēkabs Stūrmanis. 

Šis aizsargs Ledlaužiem pievienojas sezonas pašā sakuma un uzreiz jau izceļas ar skaistam izspēlēm. Viņš ir aktīvs treniņos un daudz mēģina mest pa vārtiem. Jēkabs mūsu komanda ir aizvadījis 15 mačus (visus). Šajos 15 mačos ir izcelies ar 0+8 un ar -8 lietderības koeficientu. Viņš ir labs aizsargs, bet ir laukuma tad kad zaudējam vārtus. Tas apmēram viss par Jēkabu. 

Šo spēlētāju es pielīdzinu Jēkabam Rēdliham.
GM stāsta par spēlētājiem..... File42649224_jekabs_redlihs

Otrs aizsargs ir Ulvis Bliezējs.

Šis spēlētājs mums pievienojas no Waivers sistēmas. Ir spēlējis 11 mačus. Izcelies ar 0+2 un ar -4 lietderības koeficientu. Ir klīdušas baumas, kuras pēc tam apstiprinājās, par to ka Ledlauzi nepagarinās līgumu ar šo spēlētāju. Nav iejuties sastāvā tomēr dažās spēles epizodes nospēlē kārtīgu hokeju. Tas viss par šo jauno spēlētāju.

Šo spēlētāju es pielīdzinu Guntim Galviņam.
GM stāsta par spēlētājiem..... Galvins_1367496096406
Nākamais aizsargs par kuru es pastāstīšu ir Haralds Ērglis.

Šis spēlētājs mūsu komandā nav ilgu laiku, šo spēlētāju mēs ieguvām maiņas rezultātā. Viņš ir aktīvs un pieprot skaistu hokeju. Māk ‘’ielīmēt’’ ikvienu apmalē. Ir laba humora izjūta. Šis spēlētāj der Ledlaužiem. Viņš mūsu sastāvā ir spēlējis tikai dažas spēlēs, tomēr statistika nav pieejama. Tas arī viss.
Šo spēlētāju es pielīdzinu Sergey Gonchar.
GM stāsta par spēlētājiem..... 220px-SGonchar
Un tā pienākusi kārta Rikko Hytonen.

Šis aizsargs ir iegūts no maiņas pret Lokomotiv. Ir labs spēlētājs un savu laiku atspēlē godam. Laikam neko daudz nevaru pateikt, statistika šim spēlētājam nav pieejama. Tas arī viss.
Šo spēlētāju es pielīdzinu Pavel Kubina.
GM stāsta par spēlētājiem..... Kubina-pavel
Nākamais aizsargs ir Marsels Jonass.

Šis aizsargs mums pievienojas no brīvajiem aģentiem. Ir labs metiens , bet pa vārtiem met reti. Labi piespēle, bet mūsu komanda visi tas piespēles tik labi neuztver. Spēlē otrajā maina. Ir Aizputnieks. Un labs draugs manam brālim Uvim. Prot jokot gan uz ledus, gan ģērbtuve. Ledlaužos ir spēlējis 9 spēles un izcelies ar 3 punktiem un -2 lietderības koeficientu. Tas ari laikam viss par šo aizsargu.

Pielīdzinu šo spēlētāju Krišjānim Rēdliham.
GM stāsta par spēlētājiem..... File42769826_krisjanis_redlihs
Nākamais aizsargs ir Tomass Krūzēns.

Šis ir kārtējais Aizputnieks Ledlaužu komandā. Ir labs aizsardzības spēlētājs kurš ir spējīgs atdot labas piespēles kā arī gūt vārtus, mūsu komandā ir iegūts no FA, sezonas sākumā. Ledlaužu sastāvā aizvadījis 14 mačus un ieguvis 0+4, un -1 lietderības koeficientu. Tas arī viss par šo spēlētāju.
Šo spēlētāju pielīdzinu Arvīdam Reķim.
GM stāsta par spēlētājiem..... Arvids_Rekis_2008
Pēdējais aizsargs ir Edgars Ozols.

Šis ir mūsu pats jaunākais aizsargs un uzskatu ka sezonām ejot būs rezultatīvs Ledlaužos, protams ja šeit paliks. Ir īsts līderis uz soliņa un nestāv klusu. Piemīt labas līdera dotības un iespējams, ka nākamsezon būs komandas kapteinis un aizsardzības līderis. Spēlētājs Ledlaužos ir aizvadījis 3 mačus un palicis bez punktiem un ar lietderības koeficientu 0. Tas arī viss !
Pielīdzinu viņu Sandim Ozoliņam.
GM stāsta par spēlētājiem..... Sandis_Ozolinsh_08
 Tagad pienākusi kārta uzbrucējiem. Saksim ar Niko Anderssen.

Šis sakuma talantīgais centra uzbrucējs mums jau ir no bēdīgajiem LEV laikiem. Tad ari bija rezultatīvākais spēlētajs LEV rindas. Tagad jau ir palaidies un vairs vispār neapmeklē treniņus, tāpēc ari biezi vien sēž uz soliņa. Parasti spēle ceturtajā vai trešajā maina. Piemīt labs slidojums, bet ripas kontrole ir švaka tāpēc ari bieži viņam atņem ripu. Šosezon vairs nav tik stabils un izcils spēlētajs kāds bija pagajušajā sezona. Šajā sezona Ledlaužu rindas spēlējis 14 spēles ieguvis 4 punktus un -10 lietderības koeficientu. Ledlauzi vairs nav tik ieinteresēti par viņa pakalpojumiem ka pagajušajā sezona un iespējams nepagarinās ar viņu līgumu. Iespējams vienkārši nemākam viņu izmantot. Tas ari viss !

Pielīdzinu šo spēlētāju Raitim Ivanānam.
GM stāsta par spēlētājiem..... Ivanan_galvena
Otrais uzbrucējs par kuru pastāstīšu būs Tyler Jarnkrok.

Šis nu ir mans draugs. Esam spēlējusi kopa pavisam piecas komandas. Esam uzspēlējuši viena komanda KHL un AHL. Tad esam ņēmusies pa Šveici un Kanādu. Kopa esam guvusi 302 vārtus un atdevusi viens otram 236 piespēles. Šis spēlētājs ir otrs rezultatīvākais komandā un 15 mačos ir ieguvis 5+9 un lietderības koeficientu -1. Spēlē pirmajā maiņā, tas arī viss.

Šo uzbrucēju es pielīdzinu Jānim Spruktam.
GM stāsta par spēlētājiem..... _origin_Dinamo-Rigas-Uzbruceji-1
Nākamais uzbrucējs ir Ilgonis Odzītis.

Šis spēlētājs Ledlaužu sastāvā spēlē visu šo sezonu. Ir aktīvs un labs spēlētājs. Aktīvs visā laukumā, varbūt ir viens no izturīgākajiem komandā. Ledlaužu rindās ir aizvadījis 15 mačus, ieguvis 8 punktus, 7 no tiem vārti, un lietderības koeficientu -9. Tas arī viss….
Šo spēlētāju pielīdzinu Marcel Hossa.
GM stāsta par spēlētājiem..... Marcel_hossa
Tagad stāstīšu par diviem censoņiem vienā. Aini un Vairi Brokiem.

Šie spēlētāji jau spēlē komandā no paša LSHL sākuma. Ainis ir rezultatīvs un labi pārredz laukumu. Vairis ir melnā darba darītājs. Ainis šajā sezonā ir spēlējis visus 15 mačus un izcēlies ar 6+5 un lietderības koeficientu -3. Vairis ir spēlējis 14 mačus un izcēlies ar 5+1 un lietderības koeficientu -7. Tas arī viss par šiem brāļiem.
Šos abus pielīdzinu Miķelim Rēdliham. 
GM stāsta par spēlētājiem..... Mikelis-redlihs
Nākamais ir Curtis Dahlsrom.

Šis spēlētājs arī nav ilgu laiku, bet ir pierādījis sevi kā labu piespēlētāju. Hmmm….. Laikam neko daudz nevaru pateikt. Šis ir viens no ceļotājiem. Par šo spēlētāju nav statistika un tas ir viss.
Pielīdzinu spēlētāju Andrim Džeriņam.
GM stāsta par spēlētājiem..... _origin_Dinamo-Riga-komanda-24
Nākamais ir Mārtiņš Stopnieks.

Šis ir komandas vilcējspēks. Ir ļoti labs melnā darba darītājs un arī snaiperis. Pagājušajā sezonā diez cik neizcēlās, bet šajā sezonā ir dinamīts. 15 mačos ir izcēlies ar 11 punktiem un ar lietderības -2. Tas arī viss !
Pielīdzinu šo spēlētāju Vincent Lecaveiler.
GM stāsta par spēlētājiem..... VLecavalier2
Nākamais ir Kārlis Rozentāls.

Kārtējais Aizputnieks, kurš ir vairāk melnā darba darītājs. Ir aktīvs visos laukuma centimetros un skaisti spēlē savu spēles laiku. Ir labs mans draugs un viņš ir spējīgs būt par līderi. Ir komandas kapteinis. 15 mačos ir izcēlies ar 6 punktiem un lietderības koeficientu -2. Tas arī viss !
Pielīdzinu šo spēlētāju Laurim Dārziņam.
GM stāsta par spēlētājiem..... Lauris_darzins
Nākamais un viens no beidzamajiem ir Reno Carlito. 

Ir viens no jaunākajiem spēlētājiem. Ieguvām viņu no Waivers sistēmas. Ir labas aizsardzības dotības un viņš var būt arī labs snaiperis. Savos 12 mačos ir izcēlies ar 3+3 un lietderības koeficientu -4. Tas arī viss !
Pielīdzinu viņu Aleksandram Niživijam.
GM stāsta par spēlētājiem..... 350936_BIG
Tagad atkal stāstīšu par diviem uzreiz. Tie būs Ritvars Liepnieks un Sergejs Maslovskis. 

Ritvars ir no Aizputes, bet Sergejs nē. Sergejs nav sevi diez ko labi pierādījis. Kaut ko jau viņš spēj, bet ne Ledlaužu spēles stilu. Ritvars ir labs snaiperis, bet to nav pierādījis, ir tikai treniņu meistars kurš visu laiku samet ripas vārtos, bet spēlēs viņam neiet. Ritvars aizvadījis 10 mačus un izcēlies ar 1+1 un lietderības koeficientu -6. Sergejs aizvadījis 3 mačus un izcēlies ar vienu piespēli un lietderības koeficientu -1. 
Abus pielīdzinu Alexander Ovechkin.
GM stāsta par spēlētājiem..... _origin_Alexander-Ovechkin-Top-4
Pēdējais, bet ne sliktākais ir Markuss Annens.

Šis spēlētājs mūsu komandai pievienojās aizvakar. Nav aizvadījis nevienu spēli, bet treniņos bija ļoti aktīvs. Redzēsim ko spēsim izaudzināt no šī spēlētāja. Tas par viņu viss !
Pielīdzinu viņu pagaidām Evegeni Malkin.
GM stāsta par spēlētājiem..... Evgeni+Malkin+2011+NHL+Bridgestone+Winter+EpmWlSpkWwzl
Tas arī viss par visiem spēlētājiem. Par mani pašu varat izteikties komentāros. Uzskatu, ka Ledlaužiem ir nākotne un spēsim kādu reizi pacelt kausu. Mūsu komandā spēlē 6 Aizputes pārstāvji. Ceram, ka nākotnē mums pievienosies arī Jānis Vītols no Lūšiem. 
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

GM stāsta par spēlētājiem..... Empty Re: GM stāsta par spēlētājiem.....

Post by Zommers Svētdena Oktobris 20, 2013 9:48 am

Tā jau visss ir labi bet par katru speletaju beigas ir tas ari viss!! Sad
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

GM stāsta par spēlētājiem..... Empty Re: GM stāsta par spēlētājiem.....

Post by vairogs Svētdena Oktobris 20, 2013 1:21 pm

Par pēdējo teikumu , gan jau visi GM cer uz viņa pievienošanos ! Very Happy 

Bet raksts SUPER ! VIENS NO TAVIEM LABĀKAJIEM DARBIEM !  RESPECT ! Wink
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

GM stāsta par spēlētājiem..... Empty Re: GM stāsta par spēlētājiem.....

Post by Kristz Svētdena Oktobris 20, 2013 1:37 pm

Paldies, šim darbam veltīju veselu nedēļu, jo nebija īpaši laika vienā dienā Smile
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

GM stāsta par spēlētājiem..... Empty Re: GM stāsta par spēlētājiem.....

Post by Siliņš Svētdena Oktobris 20, 2013 2:09 pm

Par pedejo teikumu-Ceriba laba lieta,bet es biju tik talredzigs un nosledzu ar vinu ligumu uz 2 sezonam.
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

GM stāsta par spēlētājiem..... Empty Re: GM stāsta par spēlētājiem.....

Post by Kristz Svētdena Oktobris 20, 2013 2:45 pm

san4o_ rakstīja:Par pedejo teikumu-Ceriba laba lieta,bet es biju tik talredzigs un nosledzu ar vinu ligumu uz 2 sezonam.
To jau viņš var lauzt Very Happy
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

GM stāsta par spēlētājiem..... Empty Re: GM stāsta par spēlētājiem.....

Post by vairogs Svētdena Oktobris 20, 2013 5:14 pm

KRisTiNs rakstīja:
san4o_ rakstīja:Par pedejo teikumu-Ceriba laba lieta,bet es biju tik talredzigs un nosledzu ar vinu ligumu uz 2 sezonam.
To jau viņš var lauzt Very Happy
Very Happy Very Happy
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

GM stāsta par spēlētājiem..... Empty Re: GM stāsta par spēlētājiem.....

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā