1 spēlētājs - 6 varianti

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

1 spēlētājs - 6 varianti Empty 1 spēlētājs - 6 varianti

Post by Viesis Pirmdiena Marts 03, 2014 4:05 pm

1 spēlētājs - 6 varianti Ligums1
Abercrombie līgumus pagarina īsi pirms sezonas sākuma, un ne ilgāk par vienu sezonu

Jau ilgāku laiku liela daļa preses pievērš uzmanību Abercrombie nepastāvīgajiem līguma pagarinājumiem, kas lielākoties ir 1 sezonas garumā. Viedoklis visiem ir viens - Trieciena kapteinis Rīgas komandu tuvākajā laikā pametīs, bet, kas īsti būs nākamā amerikāņu aizsarga komanda? Tikmēr daļa fanu tic, ka Abercrombie Rīgā paliks ilgāku laika periodu un kļūs par komandas leģendu.  

Viss stāsts aizsācies 2. sezonas beigu posmā kā arī daļēji vidusdaļā. Kamēr liela daļa Trieciena līderu jau bija pagarinājuši līgumu uz nākamo sezonu, Abercrombie bija viens no spēlētājiem, kam līgums vēl nebija parakstīts. Pamatu bažām arī sniedza Arčibalda aģenta biežā ierašanās gan Bauskā gan Oslo, kur notika vairākas tikšanās ar abu komandu izpilddarbiniekiem un skautiem.

Ilgi atbildi neviena no pusēm nesniedza līdz Arčibalda aģents Konrāds Bleimers savā twitter lapā īsi izteicās par izraisījušos situāciju: "Mans klients ir lūdzis izskatīt iespējas spēlēt citās komandās, nekāda iespējama pāreja vēl nav tikusi apspriesta."

Lai arī mērķis bija nomierināt preses uzmanību, tas tieši pielēja eļļai uguni. Trieciena fani sāka apzināties, ka drīz kapteinis komandu pametīs un prese turpināja rakstīt par iespējamiem pārejas scenārijiem. Visu lielo uzmanību pārtrauca līguma pagarinājums, bet šoreiz atkal - tikai līdz 3. sezonas noslēgumam.

Preses un fanu uzmanība nozuda līdz 3. sezonas vidum, bet tuvojoties sezonas noslēgumam komandu daudzums, kas bija ieinteresētas krietni palielinājās. Arčibalda aģents bija manīts gan Oslo gan Bauskā kā arī Talsos, Aizputē un pat Valmierā. Ņemot vērā ziņojumus - visbiežāk Aizputē un Oslo, kas liecināja par Bauskas komandas intereses zudumu 3. sezonā.

1 spēlētājs - 6 varianti Secret_meeting
Noķerts notikuma vietā - Abercrombie aģents sarunā ar Aizputes izpilddirektoru

Nesen komandu virkne tika krietni sašaurināta pēc aizsarga izteikumiem presē: "Trieciens ir lieliska komanda ar lielisku tehnisko un spēlētāju sastāvu. Tā būtu slikta rīcība, ja es pievienotos komandai mūsu konferencē, tādēļ, ja es mainītu komandu - tā būtu komanda Austrumos. Mans karjeras mērķis ir izcīnīt trofejas un pieņemt jaunus izaicinājumus."

Īsais izteikums tomēr nozīmēja daudz ko - pāreja uz Bausku un Valmieru visticamāk nenotiks, kā arī iespējamība uz vēl vienu līguma pagarinājumu ir saglabājusies. Tikmēr izteikums par jaunu izaicinājumu meklēšanu varētu nozīmēt pievienošanos jaunajai Talsu Lokomotīvei? Vai arī vēlme izcīnīt trofejas nozīmē, ka šosezon stiprā Oslo Wild Cats komanda ir īstais galamērķis? Kamēr neviens fizisks līgums nav noslēgts, to, kur dosies ambiciozais amerikāņu aizsargs neviens pagaidām nezin.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

1 spēlētājs - 6 varianti Empty Re: 1 spēlētājs - 6 varianti

Post by Snickers Pirmdiena Marts 03, 2014 4:10 pm

Interesants raksts !

Esi pelnījis plusiņu Smile
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

1 spēlētājs - 6 varianti Empty Re: 1 spēlētājs - 6 varianti

Post by Kristz Pirmdiena Marts 03, 2014 4:57 pm

+ no manis !
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

1 spēlētājs - 6 varianti Empty Re: 1 spēlētājs - 6 varianti

Post by Skipper Pirmdiena Marts 03, 2014 8:40 pm

Saprotu Tevi un dusmoties uz Tevi par aiziešanu man nebūtu tiesības. Esmu priecīgs, ka paliki Rīgā uz vēl 3. sezonu un kas zin, varbūt tieši šosezon ar tavu palīdzību arī iegūsim to ilgi kāroto trofeju Smile Bet nu gribi, lai zini, ka Trieciens vienmēr paliks tavas mājas un līgums tev būs jeb kurā gadījumā. Tāds jau ir izteikts, bet lai arī kāds būtu Tavs lēmums - mēs novēlam Tev veiksmi! Wink
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

1 spēlētājs - 6 varianti Empty Re: 1 spēlētājs - 6 varianti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā