Intervijas: Ko domā ĢM un pats spēlētājs ?

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Intervijas: Ko domā ĢM un pats spēlētājs ? Empty Intervijas: Ko domā ĢM un pats spēlētājs ?

Post by Kristz Otrdiena Februāris 17, 2015 3:59 pm

Šeit būs pieejamas divas intervijas, kurās uzdosim jautājumus Lūšu komandas ĢM chubijzs, un komandas jaunajam vārtsargam Antti Anrikainen. Sākam!

Intervija ar ĢM.

-Sveiks.
Sveiki.

-Kādus secinājumus vari izdarīt par LSHL S8 draftu ?
Nav tā, ka es būtu pilnībā neapmierināts. Jaunais somu vārtsargs Antti Anrikainen lieliski papildinās mūsu komandu, veidojot vienu no stiprākajām vārtsargu līnijām līgā. Protams, ļoti vēlētos, kaut tieši šajā draftā mums būtu pirmās trīs izvēles, kā pagājušajā sezonā. Very Happy Būtu kaut pāris vietu augstāka izvēle, būtu daudz apmierinātāks, jo tomēr ar 8, izvēli neizdevās aizlāpīt vislielāko caurumu.

-Kuras komandas, tavuprāt, ieguva ļoti labus spēlētājus un kuras, ne tik labus ?
Noteikti, ieguvēji ir Ērgļi iegūstot Jāni Sitēju. Viņš jau kā rookie ir ar augstāku TP skaitu, nekā lielākā daļa komandas, kas ir pilnīgs ārprāts no mūsu skatpunkta, bet milzīgs ieguvums Valmierai. Triecienam arī tika viens top klases centrs, Edijs Budrevičš, kas teicami aizpildīs Rīgas caurumu sastāvā, kas rādās aizejot Rūdim Siliņam. Trieciens jau liek cerības, ka Budrevičš būs nākamais Siliņš, bet nu redzēs kā tur sanāks.  Very Happy Oslo tika pie perspektīvākā jaunā vārtsarga, kurš prasmē aug mežonīgā ātrumā, tikai nevar zināt, cik ilgi tas turpināsies. Pats Nick Name izteicās, ja tuvāko sezonu laikā neuzrādīs labu sniegumu un nedabūs kausu, tad Nick Name pazudīs no LSHL vārtsargu rindām, tā kā Wild Cats jācenšās rādīt labāko sniegumu. Vēlētos teikt, ka arī Plēsoņas ir ieguvēji, paņemot Ethan Olivander, bet nu Evelīna ir slinka.  Laughing
Par "ne tik labajiem" spēlētājiem grūti teikt. Itkā Fatsharks nekas īpašs draftā nebija, bet jau Loko laikos vienmēr viņiem ir pievienojies kāds spēlētājs ar zemāku piku, kuru viņi spēja padarīt aktīvāku un iesaistīt komandā, jo tad tas viņiem bija svarīgi. Nezinu kā tagad būs, kad Fatsharks ir no FA savākuši top klases spēlētājus, kuriem vajadzēs vairāk laiku uz ledus, bet jaunajiem tiks mazāk, bet nu dzīvos redzēs.

-Kā Lūšu komandā izskatās jūsu jaunais vārtsargs Antti Anrikainen ?
Vēl grūti teikt par sniegumu uz ledus, esam tikušies tikai pāris reizes treniņos, mazliet ietestējām viņu. Lielais pārbaudījums Anrikainenam būs pārbaudes spēles, kur visticamāk dosim viņam galvenā vārtsarga statusu, lai redzētu, kā viņš izskatās pret citām komandām. Uz doto brīdi gan liekas, ka Mactavish vēl paliks par pirmo numuru vārtos, bet sezonas gaitā tas varētu mainīties.

-Šis vārtsargs laikam ir pirmais soms jūsu komandā, vai nav problēmu ar saziņu ?
Pirms divām sezonām pie mums spēlēja tāds Jarko Sommanen, vēl atcerējāmies pāris somu lamuvārdus, tā kā aiztriekt uz treniņu mēs vismaz somiski viņu varam. Very Happy Bet ja nopietni, spēlētājs runā tekošā angļu valodā, mācās arī runāt latviski, tā kā nav nekādu problēmu ar saziņu, komandas biedri viņu pieņem un ģērbtuvēs veidojas jauka atmosfēra.

-Kādi plāni sakarā ar šo jauno spēlētāju, būs pamatvārtsargs, vai tomēr ''backup'' ?
Kā jau teicu, uz doto momentu Mactavish noteikti vēl ir pamatvārtsargs, bet Anrikainens treniņos izrāda iniciatīvu, tā kā drīzumā jau mēs varēsim skatīties uz Antti kā pamatvārtsargu.

-Kādi vispār plāni nākamajai, jau astotajai, LSHL sezonai ?
Tādi paši, kā iepriekšējā sezonā - izveidot draudzīgu komandu un iet cik vien tālu spējam. Iepriekšējā sezonā tas izdevās lieliski, neredzu nekādus šķēršļus to izdarīt vēlreiz.

-Kuri varētu būt tie spēlētāji, kuri komandu vilks astotajā sezonā ?
Uzbrukumā tas būtu Grigorjevs ar Berķi. Karlsen arī ik pa brīdim uzplaiksnī kādas labākas spēles, bet ne tik bieži kā šiem diviem. Lindbergs joprojām būs balsts aizsardzībā, ļoti ceru, ka viņš spēs šajā sezonā uzrādīt tādu līmeni, kādu parādīja savā pirmajā LSHL All Star Game. 

-Uz atvadām vēlos pajautāt, kāds šobrīd komandā ir garastāvoklis, un vai visi apmeklē treniņus cītīgi ?
Treniņus tiešām pilda visi, īpaši centīgi ir līderi. Garastāvoklis ir labs, kā nekā, tas kauss tomēr dod papildus stimulu un ticību saviem spēkiem.

-Tas arī viss, paldies par interviju, gan jau drīz tiksimies. Intervijas: Ko domā ĢM un pats spēlētājs ? 2227278387
Paldies tev!  Smile


Tagad intervija ar Antti Anrikainen:

-Sveiks !
Čau!

-Kādas sajūtas, ierodoties Bauskā ?
Lieliskas, pirmais, ko ieraudzīju, bija skaistais mājoklis, kurā es apmetos. Ideālas sajūtas par šo vietu. Arī līgums tika parakstīts ātri, un nu oficiāli esmu Lūsis uz divām sezonām, protams, ja mani neaizmainīs uz citu klubu. Skaista vieta, hokejs šeit ir cieņā.

-Vai esi iepazinies ar komandas biedriem ? Kādi viņi ir ?
Diezgan draudzīgs kolektīvs, neviens neko nav aizrādījis, laikam visu daru pareizi. Treniņos gan daudz nesarunājos ar viņiem, jo cenšos koncentrēties uz trenera teikto. Pagaidām viss ir kārtībā. (pasmaida)

-Kā, tavuprāt, šosezon spēlēs Bauskas komanda ?
Spēlēs savu ierasto stilu, tas ir, uzvarēs. Kausu ir vieglāk iegūt, nekā nosargāt, tāpēc jau esmu es, kas kā svaigs gurķis ienāk komandā un centīsimies uzvarēt katru spēli. Būs grūti, bet tāds nu ir hokejs.

-Kā Tu vērtē komandas ĢM Chubijzs darbu ?
Komandas vadonis uz goda. Patīk viņa nepiespiestais stils, šāda tipa treneris un menedžeri ir retums, jo visi vienmēr grib izspiest ko vien var no spēlētājiem, bet Lūšu ĢM to nedara ar piespiešanu, nezinu, varbūt viņš ir psihologs. (sasmejas) Bet tā jā, man patīk šis menedžeris, tagad jau tikai varu salīdzināt Coyote un chubijzs, bet nu jā.

-Vai ir kāds komandas biedrs, kurš Tev īpaši nepatīk ? Ja ir, tad kurš ?
Uz mani dīvaini skatās tie iepriekšējie Alaska Huskies pārstāvji, laikam esmu kaut ko nepareizi izdarījis. (nosmīn)

-Komandā būsi vārtsargs ar pirmo numuru, vai tomēr būsi rezerves vārtsargs ?
To lems treneri, pagaidām pie manis tiek strādāts vairāk, nekā pie Džona, kurš izskatās, ka sezonu sāks kā pirmais numurs, bet pārbaudes spēlēs liela loma būs tam, kā es nospēlēšu, ja labi, tad iespējams, ka būšu pirmais vārtsargs.

-Kādi ir tavi sezonas mērķi ? Ko vēlies sasniegt pirmajā sezonā LSHL ?
Vispirms, gribētos nospēlēt vismaz 10-14 spēles, lai ir stimuls kārtīgi trenēties. Tad vēl es vēlētos nonākt LSHL Visu Zvaigžņu mačā, kas, protams, ir maz ticams, jo LSHL ir daudz prasmīgu vārtsargu. Gribētos jau, protams, būt vienam no līgas līderiem, bet pagaidām gribās pārspēt Pumpura sniegumu, jo cik zinu, tad viņš ir diezgan veiksmīgi aizvadījis pirmo sezonu, un tagad jau ir neatņemama vērtība LSHL hokejā.

-Un uz beigām, vēlējos pajautāt, kādas meitenes ir šeit, Latvijā, un kādas Somijā ?
Hāa. Šādu jautājumu nebiju gaidījis, pagaidām šķiet, ka Latvijā ir simpātiskākas un seksīgākas meitenes, bet man laikam tomēr tuvāk somu meitenes, lai gan, kas zin. (sasmejas)

-Paldies par interviju, uz redzi.
Paldies Tev arī, attā.






Vērtēt ar TP, protams. Very Happy 
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervijas: Ko domā ĢM un pats spēlētājs ? Empty Re: Intervijas: Ko domā ĢM un pats spēlētājs ?

Post by Viesis Otrdiena Februāris 17, 2015 4:30 pm

Da nē, man nevajag.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Intervijas: Ko domā ĢM un pats spēlētājs ? Empty Re: Intervijas: Ko domā ĢM un pats spēlētājs ?

Post by Maikijs Otrdiena Februāris 17, 2015 5:30 pm

I Like
Maikijs
Maikijs
Jimmy Lindberg #25 (D)
Jimmy Lindberg #25 (D)

Postu skaits : 591
Join date : 02.10.14
Vecums : 24

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervijas: Ko domā ĢM un pats spēlētājs ? Empty Re: Intervijas: Ko domā ĢM un pats spēlētājs ?

Post by Bracco Otrdiena Februāris 17, 2015 5:33 pm

Es panemsu chubija vieta, tos tp. Very Happy
Bracco
Bracco
Ingus Grigorjevs #88 (LW)
Ingus Grigorjevs #88 (LW)

Postu skaits : 1226
Join date : 19.08.13
Vecums : 30
Dzīvesvieta : Parise

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervijas: Ko domā ĢM un pats spēlētājs ? Empty Re: Intervijas: Ko domā ĢM un pats spēlētājs ?

Post by Maus Trešdiena Februāris 18, 2015 9:49 pm

4TP
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervijas: Ko domā ĢM un pats spēlētājs ? Empty Re: Intervijas: Ko domā ĢM un pats spēlētājs ?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā