Oslo Wild Cats, katastrofālā 3. trešdaļa

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Oslo Wild Cats, katastrofālā 3. trešdaļa  Empty Oslo Wild Cats, katastrofālā 3. trešdaļa

Post by laaceens30 Pirmdiena Septembris 30, 2013 9:47 pm

Esiet sveicināti studijā, ar jums šovakar ir Klūnijs Galva Uz - Kakla un raidījums "Klūnijs Galva Uz - Kakla"
Šī raidījuma galvenā tēma būs Oslo Wild Cats, katastrofālā 3. trešdaļa. Un mums būs jāapspriež, kāpēc tā notiek ar slaveno Norvēģijas klubu un, kas ir vainīgs pie tā?

Uz studiju ir ieradies slavenais, skandālu vēl nepārņemtais Latviešu aizsargs - Matīss Daniels Kokins.
K.G.U - Kakla - Sveiks, saki kāpēc ir tik slikts un dramatsks sezonas sākums tavai komandai?
M.D. Kokins - Eu nu esmu teicis jums, nejautāt man šādus jautājumus, vispār man ir sarunāts randiņš NAKTSKLUBĀ! :@

Jā, redzam, ka Matīss nebija īpaši draudzīgs šovakar! BET, PAGAIDIET, ko viņš teica, randiņš naktsklubā? Njā, tas jau sāk izskatīties, pēc iemesla drausmīgajiem zaudējumiem, jo spēlētāji nespēj koncentrēties visai spēlei, pēc garajiem vakariem naktsklubos. Very Happy Ir dzirdēts, ka kāds Oslo Wild Cats spēlētājs, kuru gan nesauksim vārdā, bet viņu sauc Arthur Grosberg kādā intervijā izteicās, ka viņš ir pārkāpis likumu un viņš dzīvo daudzsievībā, viņam ir 102 sievas un 156 bērni :O

Ir arī dzirdēts, ka spēlētājam Matīsam Kokinam ir vajadzīga nauda, ko viņš vēlas izspiest no sava kluba, jo ar šo algu viņam nav pa ko nolīgt ie*** me**** un viņš uzskata, ka viņa algu vajag vismaz 1,5kk, lai varētu kārtīgi dzīvot.

Paldies par uzmanību, šis bija raidījums "Klūnijs Galva Uz - Kakla" ar tā vadītāju Klūniju Galva Uz - Kakla.

Uz nākamajām tikšanās reizēm, kur jau pētīsim Rīgas Trieciena noslēpumainā vārtu sarga Emīla Skapja noslēpumu par lielisko sezonas sākumu. Very Happy
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā