Čau, mani sauc Arvīds un man ir 13. gadi!

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Čau, mani sauc Arvīds un man ir 13. gadi! Empty Čau, mani sauc Arvīds un man ir 13. gadi!

Post by Viesis Pirmdiena Septembris 09, 2013 2:09 pm

Aizvakar 7.septembrī pirmo oficiālo pārbaudes spēli aizvadīja Bauskas „Lūši”, diemžēl šī diena bija arī traģiska, jo Ungārijas basketbola sieviešu klubs, kas bija čempioni Ungarījas līgā, braucot uz pārbaudes spēli ar komandas autobuss nobrauca no ceļa un iebrauca grāvi, dzīvību zaudējot trenerim un komandas ģenerālmenedžerim. Arī šī bija otrā gadadiena, Jarosļavas lidmāšinas katastrofai, kur gāja bojā mūsu Dzelzs Vīrs, Kārlis Skrastiņš, bet tagad no drūmā uz kaut ko labu!!! Pirmā draudzības spēle sezonā, pirmā iespēja redzēt Bauskas Lūšus darbībā, kā to sagaidīja pati pilsēta un hokeja saieme citās vietas? Tas viss būs šeit!

Sestā septembra vakarā notika Bauskas Lūšu atklātais treniņš, tika pieslīpēti dažnedažādas spēles epizodes, trūkumi kas ir komandai un tā tālāk.
Čau, mani sauc Arvīds un man ir 13. gadi! Traincamp1

Komandas treneris Sančo runājot ar masu mēdijiem izteicās-‘’Nav atrasti vēl īstie maiņu risinājumi, treniņos ir pārsteiguši daži spēlētāji un uz tiem no kuriem ir kaut kas gaidīts, tie nav parādījuši to ko no viņiem gaida.”
Atbildot vai trenera korpuss ir apmierināti ar saviem pārbaudes spēļu pretiniekiem, treneris noteica-‘’Kā var būt neapmierināts? Čempioni ieradīsies Bauskā, iedzīvotājiem šie ir kā  svētki, visi līgas labākie spēlētāji būs šeit Bauskā, Oslo Wild Cats nākošosezonu noteikti grib iesākt ar jaunu lappusi, pēc neveiksmīgās pagaišāssezonas, mums Lūšiem būs ko pierādīt.” Korekti atbildēja treneris.
Čau, mani sauc Arvīds un man ir 13. gadi! 0

Spēlētājiem pēc treniņa neatradās laika lai parunātu ar vietējiem žurnālistiem, tik vien noteica kad būs gatavi rītdienas spēlei.
Pienāk septītā septembra diena, no rīta hallē ierodas Tamperes „Wolfes” komanda, labā noskaņojumā.
Čau, mani sauc Arvīds un man ir 13. gadi! 681x454

Galvenais treneris vairogs žurnālistiem saka-‘’Šodien esam gatavi cīnīties, sastāvs tiks eksperimentēts, komandas sastāvā nebūs trīs līderi, šodien dosim iespēju jaunajiem spēlētājiem.” Ar to medijiem bija gana un ļāva „Wolfes” komandai iet uz garderobi un sākt ģērbties priekš rīta treniņa.
Rīta treniņš gāja vienu stundu, Tamperes komanda puse bija svaru zālē, puse uz ledus pieslīpējot izgājienus divi pret viens un mazākumu.
Čau, mani sauc Arvīds un man ir 13. gadi! Depositphotos_8510506-Gym-personal-trainer-man-with-weight-training

Pēc treniņa visi bija apmierināti un noteica kad ir gatavi, pat ar šādu sastāvu bez līderiem uzvarēt Bauskas komandu. Arī pēc neilga laika uz ledus uzkāpa viss Bauskas sastāvs rīta treniņam, komandas treneris teica, kad treniņš šorīt tāds lai spēlētāji izjūt ripu un partnerus.
Čau, mani sauc Arvīds un man ir 13. gadi! Elete-142
P
ienāk pusdienlaiks divas stundas līdz spēlei, spēlētāji abu komandu ietur maltīti. Olivers Pettyfer jūtas labi starp Tamperes kolektīvu un ir priecīgs atkal redzēties ar komandas biedriem!
Čau, mani sauc Arvīds un man ir 13. gadi! Bigtable3

Visi paēduši un jau iet gatavoties spēlei, biļetes pēc informācijas tikušas izpirktas vienas stundas laikā, visas 2900. Vietas kas ir Bauskas Lūšu mājas hallē vietas ir izpirktas un ir domājams, kad hallē atmosfēra, būs tāda kāda pat nav uz Bauskas florbola kluba spēlēm.
Čau, mani sauc Arvīds un man ir 13. gadi! The_fans

Visi ģērbtuve gatavojas, abas nometnes kaujinieciskā garstāvoklī gatavojas spēlei. Abas komandas treneri nodot pēdējos norādījumus un saliek maiņas partnerus un ir gatavi spēlei, abas komandas dodas uz ledus, atmosfēra kā dažās Dinamo Rīgas spēlēs.
Iemetiens un spēle sākas.
Čau, mani sauc Arvīds un man ir 13. gadi! 1524172779_c24f50a2b4

Abi treneri visulaiku dot norādījumus saviem spēlētājiem, netrūkst agresīvas spēles, ir daudz noraidījumi. Komandu vārtsargi, apžilbina šo spēli ar skaistiem „seiviem”, bet 16. Minūtē var pašaut vaļā šampanieša korķus Bauskas komandas fani, Kristers Plūme pēc Sandija Siliņa un Emīla Zara piespēlēm gūst vārtus!!!
Čau, mani sauc Arvīds un man ir 13. gadi! 135316237_crop_650x440

Pēc pirmā perioda paspējām parunāt ar pirmo vārtu autoru Kristeru, kurš saka kad spēle ir ātra, viens pēc otra momenti. Bauska ir gatava šādam spēles stilam un ir laimīgs, kad treneris uzticas un ļauj spēlēt daudz.
Čau, mani sauc Arvīds un man ir 13. gadi! PKanePostIntJune8_620x350_2390349169

Treneri ģērbtuvē dot pēdējos norādījumus pirms otrā perioda. Un spēlētāji iet atpakaļ uz laukuma.
Nepaiet par trīs minūtes, kad vārtus vairākumā guva Inokentijs Kastins, diemžēl Jānis Vītols nebija glābējs un rezultāts kļūst 1:1.
Čau, mani sauc Arvīds un man ir 13. gadi! Booth-goal-celebration

Treneru korpuss ir dusmīgs par šiem vārtiem un sagaida nedaudz lielāku agresiju vārtu priekšā no Bauskas puses. Vairāki bīstami metieni pa vārtiem no abu komandu puses, bet vārtsargi darbojas izcili.
Otrajā periodā nenotiek vairs nekas liels un komandas iegāja pārtraukumā ar 1:1.

Uz sarunu tika aicināts Tamperes treneris Vairogs, jautāts kā vadās spēle, vai tiek viss darīts kā jūs prasījāt visu darīt saviem spēlētājiem? Vairoga atbilde īsa un korekta –‘’Vēl nekas nav beidzies vēl ir viens periods, viss var notiek spriedīšu pēc spēles.”
Čau, mani sauc Arvīds un man ir 13. gadi! Clipart_interview_animaatjes-54

Tiek notīrīts ledus priekš trešā perioda, spēle notiek uz visu vai neko, jo vieni vārti var izšķirt spēles likteni, abas komandas spēlē uzmanīgi un tas liek domāt, kad komandas ies uz papildlaiku, tā arī notiek, rezultāts pēc trešā perioda 1:1 un mūs gaida papildlaiks.

Papildlaiks iesākas ar ļoti agresīvu spēli no Tamperes komandas un diemžēl 2. Minūtē visi prieki beidzas Bauskas faniem, Dion Phaneuf ar metienu apspēlē Jāni Vītolu un izcīna visā spēlē uzvaru ar 2:1, fani par to nebēdā, tiek skandēts ik katru brīdi „Par lielu Bauski, par lielu Lūsi, Par Bauskas Lūšiem” lielais fanu veidotais lūšu karogs arī plīvo hallē.
Čau, mani sauc Arvīds un man ir 13. gadi! Pi98hgg4bbeh1w6ogur4

Pēc spēles kā parasti tiek apbalvoti labākie spēles spēlētāji. Par Tamperes labāko kļuva Haldo Mirko, vārtsargs kurš atsargāja 32. Pretinieka metienus, bet par Bauskas Lūšu labāko kļuva arī Vārtsargs Jānis Vītols kurš atsargāja 26. Pretinieka metienus.
Pēc spēles uz sarunu tika aicināti Jānis Vītols un trenera asistents Jurčiks. Jānis Vītols bija neapmirināts ar savu spēli-„ Diemžēl priecīgs nevaru būt abi vārti bija dēļ manis, ah stulbi kad zaudējām, jau tā teikt uzvarētu spēli, visu cieņu pretinieka vārtsargam par šo labo spēli, labs otrais vārtsargs!”

Toties Jurčiks nāca smagi jautājumi! „Ja jau Bauskas iemeta tikai vienus vārtus rezerves vārtsargam un zaudējāt tā teikt otrajai Tamperes komandai, kā jūs varēsiet spēlēt pret pirmo sastāvu kad sastāvā būs gan Barsovs, gan Andersson, gan Robis?”
Jurčiks ilgi domājot atbild.-„ Pirmā tā teikt oficiālā spēle un jau tā teikt spļauj pār lūpu ko vien var. Neiznāca spēle un? Vārtsargs vilka, visu cieņu Mirko, Wolfes ir labs otrais vārtsargs. Viss nesastāv tikai no tavas komandas, paskaties arī tālāk. Komandas ir gars ir labs! Un Tas ir tikai dēļ tā kad mēs uzklausam citu spēlētāju viedokli, kas kuram nepatīk un kas kuram patīk, man nav nekādas antipātijas pret tevi žurnālist, bet nu izdarīt secinājumus pēc vienas spēles nezinu vai ir pieņemami Tev, man nu noteikti nav, nevajadzētu ieslīgt arī eiforijā, kad mūsu komanda Bauskas Lūši būs peramie zēni, jeb punktu devēju mašīna. Bet nu tiešām izteikt kādu viedokli pēc vienas spēles? Nu paldies, bet pieturi savu  personīgo viedokli pie sevis.”

Čau, mani sauc Arvīds un man ir 13. gadi! Angry-coach2

Visi bija šokā pēc šādiem komandas trenera asistenta vārdiem, arī pašiem komandas spēlētājiem un trenerim Sančo tas bija, pārsteigums. Noteikti šie vārdi ieies LSHL vēsturē, kā apklusināt žurnālistu, jo šādus vārdus nav uzdrošinājies teikt medijiem jau vairākus gadus, pēdējais lielais bija Sandis Ozoliņš, kad spēlēja pirmo sezonu Dinamo rindās. Fani ielās priecājas, līksmo un dzied. Ir gatavi nākamai pārbaudes spēlei pret Oslo Wild Cats.

Paldies par uzmanību un uzredzēšanos. Šajā manā mazajā apskatā!!!