LSHL TOP 30 SPĒLĒTĀJI [3.DAĻA]

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

LSHL TOP 30 SPĒLĒTĀJI [3.DAĻA] Empty LSHL TOP 30 SPĒLĒTĀJI [3.DAĻA]

Post by aumicc83 Ceturtdiena Oktobris 29, 2015 3:13 pm

10.-1.vieta.

10.Guncha Pillers - 929TP - Fat Sharks
Pazīstams arī, kā Thomas Miller, protams, arī #VienmērPilns un #MillerAtpisies , taču lietas būtību tas nemaina. Sāksim ar to, ka karjeras gaitas uzsāka Aļaskas Huskies, pēc tam turpinot Oslo Wild Cats. Iepriekšējā sezonā guva 1 vārtus un 19 rezultatīvas piespēles. Ļoti perspektīvs aizsargs nākotnē, jo līdz regresijai vēl 5 sezonas.
Drafts: LSHL S6 drafta 1.raunda 7.izvēle - Oslo Wild Cats OWC

9.Rūdis Siliņš - 953TP - OWC
Spēlētājs, kurš regresē, bet spicumu nezaudē. Komandas līderis visu sezonu garumos, un vēl joprojām spēlē, kaut regresē. Karjeras laikā bijis vairākās komandās, nav spēlētājs, kas spēlē visu laiku vienā. Viņš guva 13 vārtus un 23 rezultatīvas piespēles pērnajā sezonā, kad vēl spēlēja Ventspilī, taču tagad viņš raujas Oslo rindās. Starp citu, pagājušajā sezonā viņš guva 2 vārtus mazākumā, un dalīja pirmo vietu ar Mārtiņu Stopnieku - abi bija guvuši 2 vārtus mazākumā.
Drafts: LSHL 5.Paplašināšanās drafta 1.raunda 2.izvēle - Pitsburgas Diamonds Diamonds

8.Marks Dymo - 959TP - Gladiatori

Spēlētājs, kurš iet uz komandu, kura piedāvā lielāku līgumu. Lai gan saprotu, ja es neko nedarītu, ietu tikai treniņus 5TP + 2TP nedēļā, tad es arī prasītu 80TP līgumu. Iepriekšējā sezonā guva 13 vārtus un 10 rezultatīvas piespēles, spēlējot Meteora ierindās. Spēlētājs ir ātrs, uztrenējis vairāk ātrumu, uzrāvienu un piespēles. Lēnām sāk regresēt, tas nozīmē, ka drīz var nākties mest zemē karjeru un iet pensijā.
Drafts: Nav piedalījies (?) , noslēdzis S2 līgumu ar Oslo Wild Cats OWC

7.Curtis Crawford - 1018TP - OWC
Aļaskas Huskies a.k.a Kalifornijas Heat ĢM un tagadējas Oslo boss, u know. Labi, ja godīgi, tad viņš ir aizsargs un kreisās malas uzbrucējs, kurš spēlēja Oslo, kad mani draftēja Oslo, tad viņš caur FA, aizgāja uz Ventspili un tagad, kad es esmu Ventspilī, viņš caur maiņu atgriezās Oslo ierindās. Domāju, ka viņš būs Oslo ĢM, ja Grosbergs atkāpsies, vai atdos, kādam - tad tieši tas `kāds`, varētu būt viņš. Viņš tagad ir pusaktīvs, jo laikam ir pazaudējis nedaudz interesi pa līgu, vai nav Remi, ar ko pastrīdēties. Iepriekšējā sezonā guva 10 vārtus un 10 rezultatīvas piespēles, gan jau arī, tāpēc, ka pārkonvertējās no aizsarga uz kreisās malas uzbrucēju. Atgādināšu, ka viņam arī ir brālis - Freddy Crawford, kas savas karjeras gaitas, pagaidām, aizvada Ventspils Fatsharks rindās.
Drafts: Nav piedalījies (?) , noslēdzis S4 līgumu ar Oslo Wild Cats OWC

6.Emīls Treilons - 1024TP - Madeagles
Pieliku MadEagles logo, jo pēc GM15 būs jau Valmieras hokejists, taču tagad vēl spēlē Ventspilī. Līgai pievienojās uz S2 draftu un tagad jau karjera ir aizvirzījusies līdz regresijai un tā vien šķiet, ka drīz būs tā karjera jāliek malā un jāķeras klāt atpūtai. Nav tas līgas aktīvākais spēlētājs, taču treniņus iet, un tas ir apsveicami. Pērnsezon, guva 12 vārtus un 15 rezultatīvas piespēles, tādējādi kļūstot par trešo rezultatīvāko spēlētāju savā komandā. Visvairāk attīstījis ātrumu, ripas kontroli un arī šķīliena spēcīgumu, stiprumu.
Drafts: LSHL S2 drafta 1.raunda 3.izvēle - Monreālas Trieciens Trieciens

5.Ingus Grigorjevs - 1029TP - Fat Sharks
Ļoti daudzi līgai ir pievienojušies tieši S2 - arī Ingus. Lai arī šķiet, ka Ingus ir latvietis, taču viņa norādītā tautība anketā ir šveicu. Visvairāk ir trenējis ātrumu, uzrāvienu un precizitāti, pēc tam visu trenējis vienādi, jo viss ir sabalansēts. Un arī šis spēlētājs nav piedalījies draftā. Viņa statistika S10: 9 vārti, 13 rezultatīvas piespēles, 8,04% trāpīto metienu ( vārtos ) .
Drafts: Nav piedalījies (?) , noslēdzis S2 līgumu ar Bauskas Lūšiem Lūši

4.ZiggY BigZ - 1032TP - Madeagles
Spēlētājs, kurš pārbaudes spēlēs pamatīgi noārdijās un parādīja, kā spēlē īstu hokeju. Jubilejas sezonā guva 19 vārtus un 12 rezultatīvas piespēles. Ļoti ilgu laiku bija Trade Block, taču nevienam viņu nevajadzēja, taču tagad es domāju, ka viņš nebūs Trade Block, un viņu vajadzēs visiem, jo viņš šosezon būs starp līgas līderiem, varu to pateikt jau tagad, jo viņš, patiešām, pamatīgi noārdījās AllStar spēlē un arī S11 pārbaudes spēlēs.
Drafts: LSHL S6 drafta 1.raunda 2.izvēle - Valmieras Ērgļi Ērgļi

3.Jānis Sitējs - 1037TP - Meteors
Spēlētājs, kurš iesāk TOP3 attīstītākos spēlētājus. Starpcitu, ja Sitējs nebūtu aizmainīts, tad viņš būtu Ērgļu a.k.a Strēlnieku a.k.a MadEagles hokejists, un TOP5 būtu divi MadEagles audzēkņi. Hokejists, kas visvairāk trenējis ātrumu, uzrāvienu un balansu, starpcitu, spēlē, kā labās malas uzbrucējs. Viņš pagājušajā sezonā guva 14 vārtus un 13 rezultatīvas piespēles. Runājot par pašu lietotāju, ātri vien kļuva par GM JHL komandai Kuldīgas Milži, taču pēc JHL S6, JHL atcēla uz nenoteiktu laiku un tagad viņš ir Twitter menedžeris un vienkārši Saldus hokejists.
Drafts: LSHL S8 drafta 1.raunda 2.izvēle - Valmieras Ērgļi Ērgļi

2.Reinis Aumeisters - 1186TP - Fat Sharks
Tā kā, tagad esmu es, es par sevi negribu daudz rakstīt, kā par citiem, domāju, ka tie, kas raksta Media saprot. Lai nu kā, karjeru uzsāka Kuldīgas Milžos, tas notika sezonas vidū, kad Jeff Sloth viņam palīdzēja izvēlēties sākumprasmes, kas vajadzīgas, lai zinātu, kas ir stiprās puses, pēc tam jau lēnām sezona aizgāja, un tad caur S9 draftu nokļuva savā komandā. Liels paldies Mižiem, Bebriem, Wild Cats un Fatsharks par visu LSHL!
Drafts: LSHL S9 drafta 1.raunda 7.izvēle - Oslo Wild Cats OWC

1.Arthur Grosberg - 1327TP - OWC
Pie TP ir pieskaitīti arī tie TP, kas atrodas bankā un nav uzlikti uz prasmēm. Lai vai kā, līgā atrodas jau no pirmsākumiem - S1, un visu šo laiku ir vadījis Oslo Wild Cats. Protams, draftā nav piedalījies, jo bija Pitsburgas Diamonds GM un uz komandu gāja automātiski. Visvairāk trenējis iemetienu, ātrumu un precizitāti, kā jau vairums centra spēlētāju. Iepriekšējā sezonā bija guvis 13 vārtus un 12 rezultatīvas piespēles.
Drafts: LSHL S1 drafts - automātiski uz Pitsburgas Diamonds ( jo GM ) Diamonds

#1 - TE!
#2 - TE!
#3 - ŠIS IR #3
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā