Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

LSHL Sporta Avīze #1 Empty LSHL Sporta Avīze #1

Post by tomylv Otrdiena Septembris 22, 2015 2:00 pm

LSHL Sporta Avīze #1 20zo5sy

Pirmajā LSHL Sporta Avīzes apskatā iekļuvusi LSHL trešās kārtas spēle, Pumas VS Strēlnieki. Galveno uzmanību šī spēle izpelnijās galvenokārt dēļ bukmeikeru gandrīz vienbalsīgās balsis, ka šo spēli NOTEIKTI uzvarēs Pumas, taču notika pavisam kas cits un jau trešo spēli pēc kārtas (un ar vienu kāju jau ir finālā) uzvarēja Strelnieki ar diezgan graujošu pārsvaru visas spēles garumā, neatstājot Pumām praktiski nevienu iespēju atspēlēties. Visa Pumas komanda šo spēli aizvadija ļoti draņķīgi, neskatoties uz šo slikto sniegumu, iesākumā vēlējāmies uzslavēt #39 Ozolu, kura pašaizliedzīgā spēle vārtu priekšā nodrošināja vismaz līdzvērtīgu pirmo periodu Pumu izpildijumā. Tāpat arī divi komandas galvenie gāzēji #89 un #25, kuri pa abiem kopā iedeva vairāk precīzas piespēles pretiniekiem, nekā saviem komandas biedriem! Protams visas šīs piespēles tika izdarītas no aizvārtes, savu vārtu virzienā, kur tikai veiksme un vārtusargs, kuru arī vajadzētu uzslavēt pēc šāda zaudējuma, ļāva komandai nezaudēt ar divciparu vārtu starpību.
 Pirmais periods iesākās diezgan pasīvi, abas komandas nedaudz tā kāsabijušās, taču jau pat no pirmajām spēles sekundēm iniciatīve piederēja Strēlniekiem. Pirmās desmit perioda minūtes neliecināja par to, ka Pumas bez īpašas cīņas atdos šo spēli pretiniekiem, taču tieši tā arī notika! Par pirmā perioda zvaigzni varētu nosaukt Strēlnieku vārtu vīru Rozentālu, kurš nodrošināja, lai pirmais periods nebeidzās bēdīgi Strēlniekiem, kā arī Pumu uzbrucējs, kurš pirmajā periodā "aizmeta garām" praktiski tukšiem vārtiem. Varbūt tieši tas salauza spēli? To mēs nezinām, jo pirmais periods beidzās ar bezvārtu neizšķirtu! 0:0!
 Otro periodu uzsāka daudz aktīvāk Strēlnieki, kuru aktivitāte sāka dominēt šo spēli un sāka šķobīt bukmeikeru likmes. Nepilnas divas min. bija nospēlētas, kad Pumu spēlētājs, viens no komandas gāzējiem Pēteris Pārkers dodas uz noraidīto soliņu par ķeksēšanu ar nūju. Taču šo divu min. laikāuz tablo nekas nemainījās. Turpinājās  Strēlnieku dominance, un viņi jau sāka pārķert ripas laukuma centrā un sākas piespiešanās pie saviem vārtiem, kā zināms otrajā periodā ir tālais rezervistu soliņš, kas nozīmē, ka ir nepieciešams lielāks laiks, lai tiktu līdz soliņam un tieši to izmantoja Strēlnieki, savā zonā, pie zilās līnijas, divi Pumu spēlētāji nesadalīja ripu un Edijs Budrevics ar spēka spēli atņēma viņiem abiem ripu un vienatnē izslidoja pret vārtiem, kur viņa meisterība bija krietni augstāka nekā nogurušajam Pumu vārtsargam, kurš vairs nespēj tik veikli izsekot līdzi spēlētājam un rezultāts kļūst 1:0 Strēlnieku labā! Tālākā spēle turpināja ieslīdēt Strēlnieku komandas grožos un viņi turpināja spiedienu visu periodu, kur vairākkārt Dudlers pārķēra veikli ripas un izdarija metienus pa vārtiem, taču šoreiz Pumu vārtsargs bija daudz možāks, nekā pie pirmajiem zaudētajiem vārtiem! Lielisku otro periodu aizvadīja arī iepriekš kauninātais Pārkers, kurš bija atkal saņēmies un centās spēlēt aktīvi, pārķerot ripas, turoties pie sava pretspēlētāja un neļaujot elpot, kā arī asi spēka paņēmieni pie bortiem. Taču periodam ejot uz beigām, arī Pārkeram enerģija sāka izsīkt un viņš bija viens no tiem, kurš uzdāvināja Dudleram vienreizējas vārtu gūšanas iespējas! Plusiņus nopelnīja arī Ozols, kurš līdzīgi kā Pārkers nepadevās nepie kāda rezultāta un parādija sevi no labākās puses visas 60 min, esot laukumā! Tuvojoties perioda beigām, Strēlnieki izmantoja lielisku saspēli un "iedodot" piespēli pa diagonāli, spēja atkal pārspēt Pumu vārtu vīru, tas izdevās no Alfredsona un Krauča piespēlēm Gordie! Rezultāts tapa 2:0! Pēc tam, Pumas tika pazemotas, jo bija nepieciešama mazāk kā minūte, lai pārspētu vel pēdējo reizi šajā periodā un tas atkal bija Edijs Budrēvics.

Vel nevērtējiet, es vel pabeigšu vakarā!