Kas īsti ir Olivers Pettyfers?

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Kas īsti ir Olivers Pettyfers?  Empty Kas īsti ir Olivers Pettyfers?

Post by Jogurtaa Piektdiena Augusts 30, 2013 5:35 pm

Kas gan īsti ir Olivers Pettyfers? No kurienes viņš ir nācis un kā vispār aizsākās viņa spēlētāja karjera? Kā viņš iejūtas LSHL un kādi ir nākotnes plāni?  Šodien devos to noskaidrot.

Kas īsti ir Olivers Pettyfers?  930c0yfk2p4whxq12it8

Olivers ir 20 gadus jauns Amerikāņu uzbrucējs. Bet lielāko daļu savas dzīves viņš ir aizvadījis Kanādā, Montreālā. Kāpēc? Jo jau tad, kad Oliveram palika 9 gadi, viņa vecāki izlēma pārcelties no saulainās Teksasas uz Montreālu, Kanādā, kur pašsaprotami hokejs ir lielā cieņā. Pats savu karjeru amerikānietis aizsāka jau atpakaļ štatos, kur spēlēja vietējā skolas komandā un vienas sezonas laikā pat guva 33 punktus (20+13)! Domāsiet, ai tas tak nekas daudz nav, bet ja ņem vērā, ka tad viņam bija tikai 8 gadi un pretiniekos bija tikai vēl 6 komandas (18 spēles sezonā) tas ir diez gan atzīstams sniegums. Un saprotams, viņa komanda beigās arī triumfēja visā sezonā atnesot skolai jau kārtējo trofeju.  
Kas īsti ir Olivers Pettyfers?  Lklau7xottqcc39ibeyc
Skats uz Montreālu

Pēc nonākšanas Kanādā mazajam Pettyferam iestājās tāds neliels pagrimums. Kā nekā jauna vide, skola un pat valoda (jo zināms, Montreālā runā ne tikai angļu valodā bet arī franču). Pagāja gads, zēns atkal iedzīvojās un sāka atkārtoti apmeklēt hokeja treniņus, ko viņa vecāki tikai atbalstīja skatoties pēc tā, cik lielus panākumus viņam izdevās gūt Amerikā ar vietējo Teksasas skolas komandu.  Lai iekļūtu Montreālas jauno spēlētāju komandā gan viņam nācās parādīt ko jaunu un nebijušu, un viņš arī to izdarīja, treniņā efektīvi gūstot vārtus un iekarojot trenera simpātijas jau pirmajās desmit minūtēs.
Kas īsti ir Olivers Pettyfers?  Fbn5kmfssqc4mpuv0qtt
Olivera vārtu guvums, pateicoties kuram, viņš uzreiz iekļuva komandā

Par karjeras turpināšanu jau augstākās līgās kā junioru līga vai amatieru hokeja līga Pettyfers domāja jau ilgi un no sākuma viņa meklējumi aizveda viņu uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem. Šeit viņš nodzīvoja puss gadu un aizvadīja nepilnu sezonu Apvienoto Emirātu elites līgas komandā 'Zelta mazuts'. Tā kā šī līga izrādījās vēl švakāka par Kanādas amatieru zemāko līgu, Olivers izlēma komandu pamest jau pēc nieka 10 nospēlētām spēlēm gūstot tajās apaļus 50 punktus. Lieki piebilsts, ka AAE līgā spēles laiks ir 10x3 (10 minūtes un trīs periodi) kā arī spēlētājiem pirms katras spēles tiek ieslidināts kabatā paprāvs naudas kukulītis, jo Emirātos naudas gana, lai gan to var jau spriest pēc komandas nosaukuma ‘’Zelta Mazuts’’.
Kas īsti ir Olivers Pettyfers?  Cdg1smmic1eyok9dm
Kadrs no vietējās AAE čempionāta spēles, kad Olivera komandas biedru noraidīja par tiesneša cieņas aizskaršanu.

Tā nu pēc īsā laika sprīža, kas pavadīts AAE, Olivers bija iekrājis diez gan paprāvu summiņu toties nedaudz zaudējis meistarību slidinoties uz pusslidas mazutā. Tā nu ar lielu prieku amerikānis uzzināja, ka ir izvēlēts LSHL draftā, pēc kura viņš nonāca Tamperes Wolves sistēmā.
Kas īsti ir Olivers Pettyfers?  X39hzqo097adg2f23ppy
Pettyfers uzmēra jaunās komandas formas tērpu draftā

Sākums varbūt nebija tik spīdošs kā gribētos pašam spēlētājam, bet tomēr viņam izdevās tikt sastāvā un piedalīties arī izslēgšanas spēlēs, kurās jaunais amerikānis ar katru spēli sāka rādīt arvien saturīgāku un nobriedušāku hokeju. Pirmajā kārtā veiksmīgi komanda tika galā ar Maskavas LEV komandu, kuru izdevās pieveikt diez gan pārliecinoši (4-0).  Šajā sērijā arī pats Olivers izcēlās ar vienu vārtu guvumu, 4 noraidījuma minūtēm, 1 spēka paņēmienu un sēriju pabeidza ar lietderības koeficentu +4, kas ir diez gan labs rādītājs.
Kas īsti ir Olivers Pettyfers?  R3tj2poi7l3bws757jk1
Vietējā pagalma piektklasnieka ilustracija par to, kā norisinajas Lev un Wolves cīņa

Finālā Pretī nāca komanda no jau augstākā plauktiņa, proti Pitsburgas Dimanti! Pirmo spēli Olivers aizvadīja atrodoties ēniņā un neveicot nekādas spēli  pavērsošas darbības, bet tomēr beigās komandai viņa palīdzība nemaz nebija vajadzīga un izcīnīta laimīga uzvara pirmajā spēlē un vēl pie tam pretinieku laukumā. Otrajā spēlē amerikānis jau parādīja sevi no labākās puses un spēja atdot vienu rezultatīvu piespēli kā arī nopelnīt lietderības koeficentu +1. Trešajā spēlē veiksmīga maiņas biedra darbība palīdzēja Pettyferam iegūt pozitīvu lietderības koeficentu +1 un arī viens spēka paņēmiens, kurus Olivers izpilda ļoti reti, bet play off jau var, jācīnās par uzvaru. Tad pienāca izsķirošā ceturtā sērijas spēle, kurā Wolves devās ar pārliecinošu pārsvaru 3-0 un iespēju iegūt kausu un pabeigt sēriju savās mājās. Spēle iesākās ļoti līdzīgi un neviens negribēja padoties. Pirmie vārtus guva viesi, kas nemaz nepatika vietējai publikai un, protams, arī pašiem Wolves spēlētājiem.  Ilgs laiks nepagāj līdz vilki izlīdzināja spēli un tad pienāca Olviera kārta. Atrodoties tieši īstajā vietā un īstajā laikā jaunais amerikānis guva iespējams svarīgākos vārtus savā pašreizējajā hokejista karjerā palīdzot Tamperes Wolves izcīnīt uzvaru spēlē un sērijā ar rezultātu 4-0. Svinības varēja sākties, jo ši leģendārais pirmās sezonas kauss nonāca Tamperes Vilku rokās.  Šo sēriju Pettyfers noslēdza ar lietderības koeficentu +2, vienu spēka paņēmienu un 2 punktiem (1+1).
Kas īsti ir Olivers Pettyfers?  5kezphiuhqlhl6rv37nn
Izšķirošie vārti finālsērijā, kā parasti, Pettyfers īstajā vietā un īstajā laikā, lai raidītu atlēkošo ripu Diamonds vārtsarga vārtos.

Pēc pieteikami veiksmīgā play-off turnīra Oliveram tika izteikts līguma pagarināšanas līgums, kuru viņš atraidīja, jo vēlējās tomēr izbaudīt citas komandas atmosfēru un iespējams palīdzēt arī tai tikt play-off un finālā. Piedāvājumi bija, bet tā kā amerikānis nepagarināja līgumu ar līdzšinējo komandu, viņam bez vārda runas nācās pievienoties līgas jauniņajiem – Bauskas Lūšiem. Līgums tika noslēgts uz vienu sezonu.
Kas īsti ir Olivers Pettyfers?  2ve6kyr29xt0zmo40oz
Olivers paraksta vienas sezonas līgumu ar Bauskas Lūšiem

Pašlaik vēl tikai norit sagatavošanās posms jaunajai sezonai. Olivers ir iejuties jaunajā komandā un ar lielu prieku dodas uz treniņiem kā arī kopā ar komandas biedriem atpūšās brīvajās dienās, kad treneris neliek cilāt svarus vai rinķot pa hokeja halli ar cementa maisiem uz muguras. Bet pašam trenerim (Sandijs Siliņš) arī ir savs viedoklis par amerikāni.

-'' Pettyfer, Petttyfer ļoti jauns spēlētājs. Bet atšķirībā no daudziem citiem spēlētājiem var redzēt ka viņš spēlē no sirds,viņš mīl savu darbu un izliekas viss pat treniņos. Grūti iedomāties kas būs spēles.... Es viņā redzu lielu zvaigzni,diemžēl bez pieredzes. Es viņu varētu nedaudz salīdzināt ar visu komandu, jo abi ir jauni un nepieredzējuši,bet mērķtiecīgi un neadlaidīgi!''-

Pēc jaunākajām ziņām arī ir zināms, ka nākošajā sezonā Bauskas Lūšu komandas kapteinis būs tieši Olivers Pettyfers. Arī šoreiz izlēmu pajautāt galvenajam trenerim, kāpēc šāda izvēle?

-''Es viņu iecēlu par kapteini, jo viņš var sapurināt komandu īstajā brīdi. Viņa darbības ir visiem kā paraugs, uz kuru skatīties un tiekties! Es viņu varētu neviļus salīdzināt ar sevi jaunībā, jo hokeju es mīlu jau kopš bērnības. Es tik ceru ka šis jaunais spēlētājs "nepārdegs" un domās komandas labā, nevis tikai savā!''-
Kas īsti ir Olivers Pettyfers?  Pi98hgg4bbeh1w6ogur4
Par lielu Bausku, par lielu Lūsi! Par Bauskas Lūšiem!

Tiesa, ar vienu viedokli man nebija gana un es izlēmu pajautāt arī citu spēlētāju domas par jauno spēlētāju, tajā skaitā viņa komandas biedra, perspektīvā Bauskas vārtu vīra Jāņa Vitola viedokli par kapteini.

-'' Spēlētājs ar čempiona gredzenu, zin kas ir vajadzīgs lai iegūtu kausu, var palīdzēt jaunajiem ar savu pieredzi, zin kā gūt vārtus, var izšaut izšķirošajos brīžos, ko pierādīja arī pēdējā fināla spēle, kur Olivers guva uzvaras vārtus! Pēc pirmā treniņa spriežu par draudzīgu, atjautīgu personību, bija labi paspēkoties ar Oliveru, ripu viņš iemeta, bet tā vairs treniņos nenotiks, lai šauj savu pulveri spēlēs ārā! (pasmejas)''-

Apciemoju arī Oslo Wild Cats uzbrucēju un komandas treneri Arthur Grosberg, lai uzzinātu vai Oliveram ir nākotne šajā līgā un cik liela ir viņa perspektīva kā spēlētājam :

-'' Uzskatu , ka ir labs spēlētājs , bet līdz ļoti labam ir diez gan tālu. Iespēja jebkuram ir kļūt par vienu no labākajiem. Ja Olivers būtu trenējis pagājušo sezon tad būtu jau tagad viens no vadošajiem.''-

Devos arī pie Olivera vecā trenera (Tamperes Wolves) Vēlējos uzzināt, kāpēc tieši viņš tika izvēlēts draftā un vai uz to brīdi spēja attaisnot uz viņu liktās cerības.

-'' Oliveru izvēlējos ,jo redzēju viņa milzīgo potenciālu , bet tikai tādēļ ,ka viņš komandai pievienojās diezgan vēlu - vienā no pēdējiem paplašināšanas draftiem , nepaspēju viņu tā kārtīgi iespēlēt ! Regulārajā sezonā tikai divas nospēlētas spēles ,bet play off jau aizvadīja visas spēles un ar katru spēli viņa sniegums kļuva arvien labāks un labāks! Spēlētāja progress bij acīmredzams !
Uz nākamo sezonu bij paredzēts viņu laist pirmajā ,otrajā maiņā un lielā daļā speciālo maiņu - tātad redzēju viņu kā vienu no atslēgas spēlētājiem! Bet tad pienāca drūmā diena ,kad Olivers nolēma pamest komandu un izmēģināt spēkus citā klubā - tas mums bij smags trieciens - bet respektējām spēlētāja izvēli!
Izslēgšanas spēlēs viņam tika uzticēts melnais darbs - traucēt pretiniekiem iesākt uzbrukumus , presingot tos pa visu laukumu , uzspiest spēka spēles ,cīnīties par ripu - un viņš ar sev uzticēto uzdevumu lieliski tika galā!

Un protams tika atalgots ar uzvaras vārtiem sērijas pēdējā un vissvarīgākajā spēlē - viņš to bij pelnījis!-''


Kā ar nākamo sezonu, vai vēlētos redzēt Oliveru Pettyferu atkal Wolves formā nevis kādā citā?

-''Es nemaz nezinu vai būtu tik ilgi gatavs gaidīt - es labprāt kaut tagad viņu sagaidītu ar izplestām rokām un nedomājot piedāvātu līgumu...Viņam vieta vilkos vienmēr atrastos! Šobrīd vēlu viņam veiksmi un veselību jaunajā komandā , jācer ,ka Lūšu treneru korpuss arī redz viņā milzu potenciālu un spēs to izmantot! Viņš mierīgi šosezon var kļūt par līgas labāko snaiperi!''-

Visbeidzot netīšām ieskrēju Rīgas Trieciena uzbrucējā Laurī Prikulī, arī viņam izlēmu pajautāt viedokli par amerikāni :

-'' Viņš ir ļoti labs spēlētājs, pirmajā sezonā pierādija ka var gūt punktus. Ir jau kļuvis par LSHL čempionu, un tas viņam ir ļoti liels pluss attiecībā pret pārējiem kuri to nav ieguvuši. Spēlētājam noteikti ir liels potenciāls lai kļūtu arī par vadošo spēlētāju līgā un savu komandu aizvest līdz čempiona titulam.''-

Bet kādas gan ir paša Olivera domas par to kāda ir jaunizveidotā Lūšu komanda un kādas ir tās iespējas? Kādas ir paša Olivera domas par sevi?

-''Es uzskatu, ka Bauskas komanda ir ļoti laba. Mēs esam jauni, tas tiesa, bet kā viena no jaunizveidotajām komandām mēs gribam sevi apliecināt un pārsteigt ne vienu vien komandu ar savu spēles stilu, cerams, arī ar uzvarām un iekļūšanu līgas play-off spēlēs. Es uzskatu, ka es esmu parasts spēlētājs, jā, man ir tā iespēja spēlēt šādā līgā un katru dienu gan treniņos, gan arī pagājušajā sezonā attīstīt savas prasmes un pieaugt gan morāli, gan fiziski, lai ar katru sezonu spētu konkurēt arvien vairāk un vairāk. Iespējams atkārtoti izcīnīt kausu, tikai šoreiz palīdzot vairāk kā iepriekš, kad diez ko neizcēlos.Domāju, ka šī sezona būs laba sezona, ja vien spēšu saglabāt savu fizisko kondīciju augstā līmenī un, protams, ar nelielu veiksmes palīdzību, kuras nekad nevar būt par daudz.''-


Kādi plāni nākotnē?

-''Tā pašlaik ir miglā tīta. Tad jau redzēs kā izvērtīsies šī sezona. Galvenais, jau turpināt spēlēt bez traumām un tad jau arī rezultāti nāks.''-

Sezona tuvojas sākumam. Nometnes jau ir sākušās un pirmās pārbaudes spēles arī vairs nav aiz kalniem tā kā jau pavisam drīz atkal atsāksies karstais hokeja laiks ar emocijām, skaistiem vārtu guvumiem, sulīgiem spēka paņēmieniem un jaunām, līdz šim neatklātām hokeja zvaigznēm.  Vai Wolves izdosies noturēt savu čempiona titulu arī šosezon? Vai varbūt līgas jaunpienācēji spēs parādīt ''vecajiem bukiem'' kā tas darāms? Tas viss atklāsies jaunajā pēc kārtas otrajā LSHL sezonā.

***

Paldies par viedokļu izteikšanu Artūram,Laurim,Sandijam,Jānim un Vairogam. (Domāsiet, kādēļ izcēlu katra stāstītāja tekstu savā krāsā ja atskaita Sandija un Jāņa? Tas tāpēc, ka es iezīmēju tekstus, manuprāt, tās komandas krāsās.) Gaidu ieteikumus nākamajam rakstam komentāros un ceru, ka mans raksts jums palīdzēja uzzināt ko jaunu par manu spēlētāju. Paldies par uzmanību.
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas īsti ir Olivers Pettyfers?  Empty Re: Kas īsti ir Olivers Pettyfers?

Post by Powrish Piektdiena Augusts 30, 2013 6:13 pm

Labs raksts. Darbs ieguldīts liels Smile
Veiksmi jaunajā sezonā.
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas īsti ir Olivers Pettyfers?  Empty Re: Kas īsti ir Olivers Pettyfers?

Post by Intarusu Piektdiena Augusts 30, 2013 6:24 pm

Ļoti labs rakstiņš prieks pat!Žēl ka nebīji s1 cik aktīvā kā tagat,tad noteiki būtu paliksi Wolf klubā ! Smile
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 40
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas īsti ir Olivers Pettyfers?  Empty Re: Kas īsti ir Olivers Pettyfers?

Post by The Number 1 Piektdiena Augusts 30, 2013 8:55 pm

Ļoti interesants raksts! Sezonas laikā noteikti mana favorīt komanda, izņemot Triecienu, būs Lūši. Būtu interesanti ja finālā būtu tieši Trieciens - Lūši! Vēlu veiksmi turpmākajā karjerā.
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas īsti ir Olivers Pettyfers?  Empty Re: Kas īsti ir Olivers Pettyfers?

Post by Jogurtaa Piektdiena Augusts 30, 2013 8:59 pm

Paldies jums visiem, prieks, ka tomēr pirmais raksts patīk arī citiem ja neskaita mani Very Happy
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas īsti ir Olivers Pettyfers?  Empty Re: Kas īsti ir Olivers Pettyfers?

Post by Siliņš Piektdiena Augusts 30, 2013 9:02 pm

Jogurtaa rakstīja:Paldies jums visiem, prieks, ka tomēr pirmais raksts patīk arī citiem ja neskaita mani Very Happy
Tiešām lielisks raksts!
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas īsti ir Olivers Pettyfers?  Empty Re: Kas īsti ir Olivers Pettyfers?

Post by DoUbLeD Piektdiena Augusts 30, 2013 9:21 pm

Jā,Olivers mūs finālā smagi sarūgtināja.Lai veicas Bauskā!
DoUbLeD
DoUbLeD
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/

Postu skaits : 2606
Join date : 07.06.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Rugāji

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas īsti ir Olivers Pettyfers?  Empty Re: Kas īsti ir Olivers Pettyfers?

Post by vairogs Piektdiena Augusts 30, 2013 10:01 pm

Perfekts raksts !!

Lasot ,ieraugot daudzās krāsas tekstā , nodomāju - man beidzot uzradies konkurents - man ļoti patīk spēlēties ar krāsām un bieži izceļu tekstu ! Very Happy Very Happy Very Happy
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas īsti ir Olivers Pettyfers?  Empty Re: Kas īsti ir Olivers Pettyfers?

Post by Jogurtaa Piektdiena Augusts 30, 2013 10:18 pm

vairogs rakstīja:Perfekts raksts !!

Lasot ,ieraugot daudzās krāsas tekstā , nodomāju - man beidzot uzradies konkurents - man ļoti patīk spēlēties ar krāsām un bieži izceļu tekstu ! Very Happy Very Happy Very Happy
Tām krāsām pat ir izskaidrojums teksta pašās beigās Very Happy
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas īsti ir Olivers Pettyfers?  Empty Re: Kas īsti ir Olivers Pettyfers?

Post by vairogs Piektdiena Augusts 30, 2013 10:24 pm

Nē , to es sapratu ,kad tiku līdz beigām !!
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas īsti ir Olivers Pettyfers?  Empty Re: Kas īsti ir Olivers Pettyfers?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā