viens un trīs nulles - 1k posts

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

viens un trīs nulles - 1k posts Empty viens un trīs nulles - 1k posts

Post by Soviig Pirmdiena Augusts 17, 2015 1:22 am

viens un trīs nulles


Viedais


Tu esi mans sensejs, komandas ĢM un arī ideālu padomu devējs. Mazliet mainīji manu vasaru, manu izskatu (lisiks) un arī uzskatus par daudz ko un tas, manuprāt, ir tikai sākums. Čiekurkalns ir elle, bet elle vienmēr nav domāts sliktā nozīmē. U got my back, man, and I got yours. JO šādi tas var notikt ar jums, visi heiteri iet dirst. FŪGA, DARBS, NAUDA. Stay real.


laaceens66


Kaut kāds Oskars, kurš palīdzēja izcīnīt Sharkiem kausu. Mazliet citiem skrien pakaļ un nostājas vairākuma pusē, bet ok, nemāku par tevi neko īsti pateikt. Īsāk sakot - esi tukša vieta manām acīm un mans laiks ir pārāk dārgs, lai tevi noraksturotu, jo esi Meteorā. lel

Snickers

Esi sācis draudzēties ar pudeli, bet es to pilnīgi saprotu. Jaunību vajag izbaudīt, vecumdienās vairs nebūs tās dzirksteles. Šobrīd ar Lauri esat admini, kurus vēl es respektēju. Pats kā komandas ĢM esi diezgan sakarīgs cilvēks ar labu mūzikas gaumi. J cole, G eazy and all that good shit. Respekts, vecīt. 

Spuņģis

Riktīgs lauku puisis. Spuņģēns aka Norvels, hahaha, es ceru, ka citi nemaz nesapratīs to. Bet nu tu RL spēlē volejbolu un lieto alkoholu, esi slikts piemērs jaunajai paaudzei, bet vismaz ,manuprāt, esi legit pret sevi un citiem. Sigulda 4 life ķip ja? 


Matthew McWell

Biji kaut kāds Winstons, ķip cigaretes. Ja nemaldos, tad vadi Sētnieku komandu?! Vai arī nē. HVZ, esmu ļoti slikti informēts lietotājs un es netaisos tērēt laiku, lai uzzinātu, ko tu īsti dari un, ko nedari. Ok, varu pateikt, ka esi DAIKTS, jo neapstiprināji Sharku un Pumu darījumu, kurā biju iesaistīts es un kaut kāds mistiskais 0,7l.. dude, es gribēju tikt prom, bet nu ok, būs jau labi. POCKET PUSSY IR MANĀ PLAUKTĀ, YEEE.

Sumbrs


Tusē ar mazo KOK in. Bieži vien tev patīk kaut kur huiņu uzrakstīt un man tas patīk. Nelien nevienam dirsā, liekas, ka tev pilnīgs chill par visu. Viss ok, veiksmi ar mazajām.


bukss


Dzirdēju, ka tev garšo doktordesa un tu apzodz veikalus, jo ķip esi apsargs. hahah, atceries Janu? Tie bija LSHL labākie gadi un tikai pasaki, ka nē. Tad man bija prieks whatsapp čatā uzturēties, bet tagad vairs tur neesmu, jo tāpat nekas sakarīgs tur vairs nenotiek. Esi jauks cilvēks ar skaistu sirdi, bet pēdējā laikā esi palicis ļaunāks ar lielāku pohujisma devu asinīs. Bauska dara savu.

rieksts

Esi Kvieciena ģimenes vadītājs un pa lielam arī ļoti ļauns pret manu resno ģimeni. Man tas nepatīk. Vienmēr esi gatavs iedzelt maniem brāļiem, bet es neredzu tam nekādu jēgu. Zinu, ka pats esmu lohs un daudz rakstu huiņas, bet tu esi vecāks un tev vajadzētu saprast, kas ir pareizi, bet kas nepareizi. Veiksmi brālībā ar Vilkiem.

laaceens30


Mazais Romeo ar savu mīļāko džonkolu. Sīka auguma, bet ar LIELIEM uzskatiem, kuri diemžēl, manuprāt, ir ļoti nepareizi un neadekvāti tavam vecumam. Iesaku iet līdzi saviem vienaudžiem cuz a little party never killed nobody. (ja neskaita chubiju, kurš neskaitāmas reizes ir apvēmies un sen jau savas aknas sačakarējis.) bet nu beidz ņemties ar reliģiju un sāc pieturēties pie fiškām, kas ir daudz reālākas un ar savu ieguvumu. Piemēram, meitenes. Tā jau esi parasts lauku puisis, bet laiki mainās un izdzīvo stiprākais. ĀĀĀ, btw, Pēteris tev atvainojas.

aumicc83


Aktīvākais LSHL lietotājs, bet joprojām tu man nesimpatizē kā cilvēks. Neesmu nekad sapratis, kura pusē tu esi, lel. Varbūt tu esi līgas diktators? Varbūt Viedais ir tikai kaut kāda ilūzija? To neviens nezin, bet, ja izrādīsies, ka esi diktators, tad fml. Cik zinu, tad ar pudeli vēl neesi iepazinies, bet pirmā reize ir forša. Iesaku. hahahahah, taču neklausies mani, esmu pārāk degradējies jaunietis ar neloģisku domāšanu.

laaceens10


Mīļākais admins, jo esi vienīgais, kuru lielākā daļa tiešām arī ciena (ā, Kvieciens gan tevi nīst..) nezinu kāpēc. Līgas dibinātājs, kuram vienmēr pieder pēdējais vārds. Uzskatu, ka tu esi mūsu Mesija, jo esi vienīgais, kurš var LSHL glābt. (Respektīvi, nomierināt Millerisma provocējošos tekstus, Kvieciena ģimeniskumu harmoniju, Vilku neaktivitāti un Aumja diktatora varu.) Stay real, tu esi mans varonis, susuriņ.

Kristsz


Ķip admins, bet man tu vairs nepatīc. Tev ir sakāpis galvā - varbūt tāpēc, ka esi blonds. Izskatās, ka tikko sākušās mēnešreizes, bet, manuprāt, to visu var izglābt kāda maziņā. Iesaku tev atmest visu to admina padarīšanu un beidzot iziet ielās pakoļīties kādām vietējajām čiksītēm.. tici man - nenožēlosi. Ak, jā, dzirdēju, ka taisi mahinācijas un lielākoties visus amatus izdali saviem komandas biedriem.. tas nav smuki!!!

nickname33


Līgas labākais vārtusargs. Patika ar tevi būt vienā komandā, tajā laikā vēl cepi foršus rakstus par kaut kādiem kaķiem un Millerismu.. tad es vēl nebiju tik agresīvs kā tagad, bet nu laiks dara savu. Tev pa lielam ir diezgan ok mūzikas gaume un tu esi ļoti foršs. Ja es būtu meitene, tad es tevi koļītu, ja tu, protams, RL esi smuks un salds kā gotiņas konfekte. hahaha, aizrunājos. Bet nu, vecīt, žēl, ka beidzi karjeru... tev bija iekšās!! nu, ielaist vārtus.  Twisted Evil Būs jau labi, chill. 1luvv

trusis


Kopš kura laika tu esi admins? Ķip baigi smieklīgi? hahaha, bet nu tev ir foršs avatārs. NIRVANA 4 LIFE. Jā, man arī patīk Kurts. Whatsapp grupā biji foršs, daudz lietoji alkoholu un runāji par meitenēm. Saskatīju daudz ko kopīgu, lol. Bet nu tu esi sakarīgs un saprotošs čuvaks. Smieklīgais Ģirts.  Rolling Eyes

Atte Anrikainen

Manliekas, ka tu esi pārāk jauns, lai vispār internetā atrastos. Tev vēl viss priekšā, iesaku labāk iziet ārā ar draugiem uzspēlēt tripāterus vai pasisties ar kokiem. (ķip kariņi) Nopietni, tu esi pārāk jauns. hahah.


TAGAD PAR TIEM, KURI TE NEBIJA ATZĪMĒJUŠIES, BET VIŅI NEDRĪKST BŪT LEFT BEHIND.


Coyote


Tu vienmēr būsi mans melnais brālis. Straight Outta Compton, pats reālākais lietotājs šeit. Tu esi iemesls, kāpēc tagad klausos G-EAZY un KID CUDI. Tu esi iemesls, kāpēc Madonā apdzēros un iepazinos ar dažām mazajām. Ārpus foruma ir diezgan cool ar tevi parunāt. Lielākoties jau par mūziku un visādām citām huiņām but i like it.

Chubijzs


Ja kāds vēlreiz mani vainos LSHL čakarēšanā, tad labāk apskatīties uz to, kas mani te atvilka. TOMS BERĶIS AKA TOMS VAĻKINS. Dzīvo Inešos un nemāk lietot alkoholu. Ar meitenēm ir saticies tikai pālī un tumsā, bet divlatnieks gaismā nesmuki izskatās. Nē, nu tā jau normāls pacans... ne par velti esmu daudz ar šito zvēru sadzēris!

bleedis


Tu pret mani esi ļoti jauks un es to novērtēju. Es tevi arī mīlu! Ticu, ka ar Sētniekiem vari sasniegt kausu un es ticu arī to, ka mēs drīz atkal spēlēsim vienā komandā.. (jeb vadīsim vienu komandu kopā. haha) Bet nu tas ir tikai plāns.! Veiksmi, vecīt, dzīvē. Tu manā sirdī būsi vienmēr. 

Towel(nauda?) Towel
Soviig
Soviig
Guncha Pillers #1 (D)
Guncha Pillers #1 (D)

Postu skaits : 1231
Join date : 04.07.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Ineši

Atpakaļ uz augšu Go down

viens un trīs nulles - 1k posts Empty Re: viens un trīs nulles - 1k posts

Post by Viedais Pirmdiena Augusts 17, 2015 1:35 am

viens un trīs nulles - 1k posts ONELOVE
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

viens un trīs nulles - 1k posts Empty Re: viens un trīs nulles - 1k posts

Post by Maus Pirmdiena Augusts 17, 2015 1:42 am

viens un trīs nulles - 1k posts YOU-RE-DEAD-TO-ME-asdf-movie-30180010-476-282
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

viens un trīs nulles - 1k posts Empty Re: viens un trīs nulles - 1k posts

Post by Viesis Pirmdiena Augusts 17, 2015 3:19 am

Nezinu kā pārējie Trieciena spēlētāji, bet Lauris ir vienīgais admins ko šeit jebkad esmu cienījis.

Par pārējiem zaļiem, gan maz laba sakāms, zinu, ka dara daudz ko līgas labā, bet attieksme un darbs ne vienmēr ir profesionāls un neitrāls kāds tas būtu sagaidāms no admina. (see my DK career history, kā vajadzētu strādāt neitrālam cilvēkam)

Par rakstu +

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

viens un trīs nulles - 1k posts Empty Re: viens un trīs nulles - 1k posts

Post by Kristz Pirmdiena Augusts 17, 2015 9:22 am

Labs Miller.. Very Happy
Un nekādas mahinācijas neveicu..
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

viens un trīs nulles - 1k posts Empty Re: viens un trīs nulles - 1k posts

Post by Snickers Pirmdiena Augusts 17, 2015 10:17 am

Var redzēt ,ka esi pacenties.   I Like
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

viens un trīs nulles - 1k posts Empty Re: viens un trīs nulles - 1k posts

Post by needleSs Pirmdiena Augusts 17, 2015 10:18 am

+ Milleram
needleSs
needleSs
Marc Andersen #6 (D)
Marc Andersen #6 (D)

Postu skaits : 636
Join date : 29.05.15
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Talsi/Ventspils

Atpakaļ uz augšu Go down

viens un trīs nulles - 1k posts Empty Re: viens un trīs nulles - 1k posts

Post by Soviig Pirmdiena Augusts 17, 2015 1:16 pm

Maus rakstīja:viens un trīs nulles - 1k posts YOU-RE-DEAD-TO-ME-asdf-movie-30180010-476-282
bet tu manu anketu nerespektēji.  Very Happy
Soviig
Soviig
Guncha Pillers #1 (D)
Guncha Pillers #1 (D)

Postu skaits : 1231
Join date : 04.07.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Ineši

Atpakaļ uz augšu Go down

viens un trīs nulles - 1k posts Empty Re: viens un trīs nulles - 1k posts

Post by Maus Pirmdiena Augusts 17, 2015 2:01 pm

Soviig rakstīja:
Maus rakstīja:viens un trīs nulles - 1k posts YOU-RE-DEAD-TO-ME-asdf-movie-30180010-476-282
bet tu manu anketu nerespektēji.  Very Happy
A bet es esmu kruc, man nevajag aizpildīt kaut kādas anketas. Sundīnam atkal punkt
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

viens un trīs nulles - 1k posts Empty Re: viens un trīs nulles - 1k posts

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā