LSHL S10 TPU #1

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

LSHL S10 TPU #1 Empty LSHL S10 TPU #1

Post by aumicc83 Ceturtdiena Augusts 06, 2015 10:53 am

Ar nelielu nokavēšanos, bet jā,- LSHL S10 TPU ir gatavs un Jūsu rīcībā. Šo var pildīt tikai tie, kas spēlē LSHL. Darbu zagšana ir sodāma!

RAKSTISKAIS.
Šoreiz Jums ir jāuzraksta par pašu spēlētāju,- ko viņš darīja starpsezonā utt. Droši var izpausties. Jādomā pašam, galvenais radoši izpausties, piemēram, piedalījies akcijās, mācījis maziem bērniem hokeju spēlēt utt.
Vērtēšanas tabula:
<150 vārdi = 2TP
170-250 = 3TP
270-300 = 4TP
320-400 = 5TP
420-500 = 6TP
520-600 = 7TP
650+ = 8TP

GRAFISKAIS.
Viss, kas šoreiz grafiskajā uzdevumā jādara ir tas, ka jāuztaisa reklāma televīzijai, kura aicinātu ierasties un sekot līdzi tieši TAVAS komandas notikumiem. Obligāti jāiekļauj vismaz 1 hokejists, TV kanāla logo, Tavas komandas logo un pārējais pēc paša izvēles.
Vērtēšana:
Līdz 8TP skatoties uz darba kvalitāti un ieguldīto laiku.

Termiņš: GOAL 12.augusts plkst. 23:59, var iesniegt arī pēc tam, ja neesmu pateicis, ka slēgts. GOAL

TP saņēmēji:
Rūdis Siliņš- 4TP
Lemard- 6TP
bleedis- 8TP
Poisoniic- 7TP
Atte Anrikainen- 6TP
bukss- 4TP
aumicc83- 8 TP
DJ_EV - 9 TP (labākais rakstiskais)
Hell- 5TP
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S10 TPU #1 Empty Re: LSHL S10 TPU #1

Post by LSHL kristians Ceturtdiena Augusts 06, 2015 11:15 am

Aizmirsis esmu a kur jāraksta? Media vai šeit?
LSHL kristians
LSHL kristians
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)

Postu skaits : 662
Join date : 11.01.15
Vecums : 20
Dzīvesvieta : pilseta māja

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S10 TPU #1 Empty Re: LSHL S10 TPU #1

Post by bleedis Ceturtdiena Augusts 06, 2015 11:27 am

Te
bleedis
bleedis
Gordie Sloth #13 (LW) /TA/
Gordie Sloth #13 (LW) /TA/

Postu skaits : 1028
Join date : 09.12.14
Vecums : 32
Dzīvesvieta : TP: 1028

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S10 TPU #1 Empty Re: LSHL S10 TPU #1

Post by LSHL kristians Ceturtdiena Augusts 06, 2015 11:28 am

Paldies!
LSHL kristians
LSHL kristians
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)

Postu skaits : 662
Join date : 11.01.15
Vecums : 20
Dzīvesvieta : pilseta māja

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S10 TPU #1 Empty Re: LSHL S10 TPU #1

Post by aumicc83 Ceturtdiena Augusts 06, 2015 2:46 pm

Uzbumpošu, jo nerādas vairs iekš sākumlapas! Šaubīgs
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S10 TPU #1 Empty Re: LSHL S10 TPU #1

Post by Rūdis Siliņš Ceturtdiena Augusts 06, 2015 8:19 pm

LSHL S10 TPU #1 Down
Rūdis Siliņš
Rūdis Siliņš
Rūdis Siliņš (C) #16
Rūdis Siliņš (C) #16

Postu skaits : 1406
Join date : 21.07.13
Vecums : 26

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S10 TPU #1 Empty Re: LSHL S10 TPU #1

Post by aumicc83 Piektdiena Augusts 07, 2015 9:57 pm

bump
Atjaunots.
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S10 TPU #1 Empty Re: LSHL S10 TPU #1

Post by Lemard Sestdiena Augusts 08, 2015 9:36 pm

Sveicināti hokeja draugi.

Ar jums kopā ir Lane Lemard. Šogad mani nodraftēja tā teikt pie lielajiem jeb pašā lshl. Mani nodraftēja komanda - Saldus Meteors. Esmu pateicīgs viņiem par to ,ka tic maniem spēkiem un nodraftēja mani ar tik salīdzinoši augstu piku kā 5. Par hokeju neko daudz nesaprotu ,jo konkrēti koncentrējos tikai uz savu sniegumu laukumā kā arī aizstāvu komandu un spēlēju tikai komandas interesēs. Ja starpsezona var uzskatīt par to laiku ,kad gāja vaļā pārbaudes spēles tad tas bija visai saspringts laiks. Sākoties šai starpsezonai vispirms braucu apciemot ģimeni ,kas man palīdzēja sasniegt šo ļoti augsto tā teikt ''latiņu''. Protams bez mediju uzmanības neiztiku ,kas uzvedās pat varētu teikt nedaudz pa traku ,ka neļāva pilnvērtīgi pavadīt laiku ar ģimeni. Bet nu pats tā teikt esmu parakstijies uz to. Protams ,ka dodotos prom no dzimtajām mājām un ģimenes tad uzreiz iekritu mediju ''nagos''. Tika uzdoti jautājumi tieši tādi kādus gaidiju ,proti par to kāds man ir mērķis uz šo komandu un kāda loma man tur ir atvēlēta. Tātad visiem varu pateikt tad pašreiz man ir atvēlēta pietiekami liela loma komandā kā nekā esmu pirmgadnieks jeb ''rookijs''. Un mērķis protams ir viens - Kauss Meteora īpašumā. Nebūtu slikts sākums ne? Bet atgriežoties atpakaļ stāstā par starpsezonas notikumiem tad biju paviesojies savas dzimtās pilsētas ledus hallē, kur aizvadiju treniņus ar jaunajiem censoņiem kā arī devu tiem autogrāfus , protams , autogrāfus prasija gan vīrieši gados ,gan arī sievietes. Tas nav viss ko sadariju savā pilsētā... Notika vairākas fotosesijas ,preses konforences vietējajam tv un avīzei. Tad nu pavadot tur kādu laiku devos tālāk un tā teikt sāku gatavoties pirmajām pārbaudes spēlēm. Protams , iekārtojos savā jaunajā dzīvesvietā. Varu jums atklāt - tā atrodas netālu no halles un ir visai modernizēta. Lai man nebūtu dzīvoklī vientuļi tad no savām mājām paņēmu līdzi savu suni - Riko. Pēc aizvadītajām pārbaudes spēlēm uzklausiju treneru ieteikumus ,bet visā visumā viņi bija apmierināti ar manu sniegumu un pagaidām tas ir tieši tas ko no manis gaida. Protams, vēlos vairāk būt kā OD ,jo patīk pieslēgties uzbrukumiem un tā. Pārbaudes spēlēs īpaši punktus neskaitiju ,jo arī īsti nebija ko skaitīt un galu galā primārais uzdevums bija aizsardzība ,bet ja nemaldos tad atdevu 1 vai 2 piespēles. Ceru ,ka šajā sezonā progresēšu un došu komandai gan vērtīgus punktus gan zelta uzvaras. Biju vēl pie vecām paziņām tieši konsultēties jautājumā par to kā uzlabot un izmantot manu potenciālu tieši OD pozīcijā ,kas man personīgi ir sirdiji tuvāka. Viņi ieteica uzlabot savas piespēlēšanas spēles un turpināt joprojām koncentrēties uz aizsardzību ,jo ja nekoncentrēšos tad ar mani nebūs jēgas ne uzbrukumā ne aizsardzībā ,bet ja es koncentrēšos aizsardzībā tad punkti paši nāks arī pieslēdzoties uzbrukumam. Tad nu ceru ,ka nebūšu kārtējais ''bust'' un piepildīšu Meteors fanu cerības. Tikai un vienīgi par Meteoru! Par Kausu! Aiziet!

456 vārdi.
Lemard
Lemard
Lane Lemard #5 ( D )
Lane Lemard #5 ( D )

Postu skaits : 71
Join date : 19.04.15
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Bauska

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S10 TPU #1 Empty Re: LSHL S10 TPU #1

Post by bleedis Svētdena Augusts 09, 2015 8:19 pm

LSHL S10 TPU #1 Untitled_4

http://postimg.org/image/xwa6zqpgd/

Nerāda man savādāk.. Šaubīgs
bleedis
bleedis
Gordie Sloth #13 (LW) /TA/
Gordie Sloth #13 (LW) /TA/

Postu skaits : 1028
Join date : 09.12.14
Vecums : 32
Dzīvesvieta : TP: 1028

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S10 TPU #1 Empty Re: LSHL S10 TPU #1

Post by aumicc83 Pirmdiena Augusts 10, 2015 6:54 pm

bump
Atjaunots!
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S10 TPU #1 Empty Re: LSHL S10 TPU #1

Post by Poisoniic Otrdiena Augusts 11, 2015 9:45 am

LSHL S10 TPU #1 2e3za5v
Poisoniic
Poisoniic
Alex Sloth #11 (RW) /Skauts/
Alex Sloth #11 (RW) /Skauts/

Postu skaits : 227
Join date : 02.05.15
Vecums : 32

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S10 TPU #1 Empty Re: LSHL S10 TPU #1

Post by Atte Anrikainen Otrdiena Augusts 11, 2015 12:21 pm

LSHL S10 TPU #1 55c9be9cd5e5bqxyviie1439284892
Atte Anrikainen
Atte Anrikainen
Atte Anrikainen #4 (LW)
Atte Anrikainen #4 (LW)

Postu skaits : 443
Join date : 09.05.15
Vecums : 21
Dzīvesvieta : Dzīvoju kur pagadās lol

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S10 TPU #1 Empty Re: LSHL S10 TPU #1

Post by aumicc83 Otrdiena Augusts 11, 2015 1:53 pm

Hey. Te atkal es,- izdomāju atkal parādīties Jums un parādīt presei manus notikumus LSHL S10 starpsezonā. Ceru pareizi uzrakstīju. Nu ko, varam sākt.

LSHL S10 TPU #1 Hi-res-97620271-sidney-crosby-of-canada-scores-the-game-winning-goal-in_crop_north

Sāksim ar to, ka svarīgākais šīs starpsezonas notikums man bija Lauvu ĢM paziņošana. Laikam uz svinīgo ceremoniju biju ieradies nedaudz par ātru, jo zāle bija vēl ciet un neviens netika tur iekšā. Pirmā, ja nemaldos bija, Lauvu ĢM paziņošana, pēc tam Heat ĢM paziņošana. Jā, pirmais mans notikums bija kļūšana par Lauvu ĢM, pēc tam Lauvas pārdēvēju par Ogres Bebriem, iegādājos no Gordie Sloth formas un nostabilizēju draftā un pēc drafta Bebru sastāvu. Pieminēšu, ka par Heat ĢM kļuva Rūdis Siliņš, jeb Rūdža, kurš savukārt Kalifornijas Heat pārdēvēja par Madonas Briežiem. Iespaidīgs starpsezonas sākums. To, protams, zina visi, taču pastāstīšu ko tādu, ko zina tikai Oslo komanda.

Līga Wolves Fat Sharks Meteors Strēlnieki Varenās Pīles Brieži Milži Bebri Pumas OWC Plēsoņas Trieciens

Viss sākās 2 dienas pēc JHL drafta. Devāmies,- es, Grosbergs un Celms uz cirku. Protams, mēs bijām Latvijā. Devāmies 300 kilometru braucienā, iepazinām daudz neredzātas vietas, dažādas ainavas un citus jaukus dabas skatus. Labi, būšu godīgs,- dabas skatus aplūkojām es un Gvido, Artūrs vienkārši pie pirmā šmigas centra parubījās. Līdz cirkam bija vēl, kādas 3 stundas, un līd gala punktam,- nelielam ciematiņam, kur būs cirks, bija 100 kilometru. Tur pat netālu, pie Itāļu maizīšu veikala satikām Jeff Aloth ar brfli Gordie. Šie arī dodoties uz cirku. Iemetām viņus aizmugurē un devāmies ceļā. Izrādās, ka Gordie bij' paslēpis pustopu un ar aizmugurējiem sāka buhāt, beigās visi bija galīgā pāli, atskaitot mani un Celmu. Mēs iegājām cirka pajumtē vai kā to sauc, pārējie ierāpoja, izņemot Gordiju, tas tur pat pie misenes jau gulēja, laikam nepavelk čalis dziru. Tā nu sākās cirks,- tur bija tīģeri, pērtiķi un visādi dzīvnieki, bija arī klauni, tajā skaitā Gordijs, kurš ieripoja pie tīģeriem, uzleca uz viena un teica viņam: "Davaj, ērzel. Ved mani uz mājām." Brīnums, ka Gordijam viss kārtībā. Pēc tam braucām uz viesnīcu, lai gatavotos pārbaudes spēlēm,  pēc tam arī sezonai.
Nākamais piedzīvojums starpsezonā bija pavisam maziņš, pat nevar nosaukt par piedzīvojumu, vienkārši visa LSHL S9 zvaigžņu komanda, jeb precizējot, abas zvaigžņu spēles komandas spēlēja basketbolu, viena pret otru. Bija gan interesanta, gan sīva cīņa, kurā pārāki izrādījās Rietumi ar 72:68. Tas tā.
Vēl liels notikums ir All-Star komandu sastāvu paziņošana. Pastāstīšu par sastāviem,- All-Star sastāvus paziņoja ĢM sanāksmē un tāpēc pavēstīšu to Jums.

LSHL S10 TPU #1 AR-131229861

Rietumu sastāvs uz All-Star spēli ir šāds: Arthur Grosberg, Reinis Aumeisters ( kreisās malas uzbrucēji ) , Ģirts Valdmanis, Kaleb Anderson ( centri ) , Lauris Prikulis, Gvido Celms ( labās malas uzbrucēji ) , Jānis Grava, Deniss Daņilovs, Mikko Holmstrom, Edgars Ozols ( aizsargi ) , Antti Anrikainen, John MacTavish ( vārtsargi ). Šis ir Rietumu sastāvs uz Zvaigžņu Spēli. Austrumu sastāvs: Gordie Sloth, Ingus Grigorjevs ( kreisās malas uzbrucēji ) , Rūdis Siliņš, Inkonetijs Kastiņš ( centri ) , Toms Liniņš, Emīls Treilons ( labās malas uzbrucēji ) , Andris Bukšs, Curtis Crawfors, Esa Hulkonen, Jimmy Lindberg ( aizsargi ) , Valts Pumpurs, Olafs Kārkliņš ( vārtsargi ) . Zvaigžņu spēlē piedalīsies 4 Fatsharks hokejisti, 4 Pumu hokejisti, 2 Strēlnieku hokejisti un 1 Trieciena hokejists ( Austrumos ), taču Rietumus pārstāvēs 5 Wild Cats hokejisti, 3 Plēsoņu hokejisti, 2 Wolves hokejisti un 2 Meteora hokejisti, no kuriem 1 ir tagadējais Pumu aizsardzības balsts Edgars Ozols.
Huh. Nesakiet, ka nebija pa tēmu, jo rakstīju ilgi un dikti, un tas arī ir starpsezonas notikums, kuru centos pasniegt, kā māku. Un visbeidzot,- pēdējais interesantais notikums starpsezonā, kuru atceros,- LSHL drafts. LSHL drafts bija interesants, it īpaši, tāpēc, jo vairāk, kā 50% lietotājiem sabojāja drafta prognozes kopēšanas dēļ. Visiem būs mācība nekopēt? Nezinum bet teikšu godīgim drafts man neparādīja nekādu brīnumu, jo bija kā biju domājis,- Kalm uz Plēsoņām, Andersen uz Wild Cats, Anrikainen uz Meteoru un arī pārējais diezgan pašsaprotami. Piedodiet, ja kādu aizvainoju, bet cerams, ka nevienu neaizvainoju. Paldies, ja izlasīji un veiksmi jubilejas sezonā.

Vārdu skaits:


---

Kad kāds zaļais novērtēs manu TPU, tad atjaunošu pārējo darbus.
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S10 TPU #1 Empty Re: LSHL S10 TPU #1

Post by bukss Otrdiena Augusts 11, 2015 3:55 pm

bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S10 TPU #1 Empty Re: LSHL S10 TPU #1

Post by aumicc83 Trešdiena Augusts 12, 2015 10:58 am

Atjaunots. Jauns TPU būs tikai tad, kad novērtēs manu TPU darbu.
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S10 TPU #1 Empty Re: LSHL S10 TPU #1

Post by Hell Trešdiena Augusts 12, 2015 11:47 am

Hell
Hell
Jānis Sitējs #93 (RW)
Jānis Sitējs #93 (RW)

Postu skaits : 1214
Join date : 18.11.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Liepāja

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S10 TPU #1 Empty Re: LSHL S10 TPU #1

Post by DJ_EV Trešdiena Augusts 12, 2015 9:54 pm

Ērika Vilunas starpsezonas apskats
Starpsezona sākās ļoti negaidīti un nepatīkami — pēc Kuldīgas Milžu zaudējuma Losandželosas Knights Lāčplēša kausa pusfinālā sērijā līdz 4 uzvarām ar rezultātu 0—4, neskatoties uz to, ka Milži bija vieni no favorītiem uz šī kausa iegūšanu. Vilunas spēle arī nebija no tām labākajām un to viņš pats arī atzina. Šī spēle varēja arī ietekmēt viņa drafta pozīcijas, jo viņu uzskatīja par vienu no drafta favorītiem, bet viņa un komandas neizteiksmīgā spēle JHL izslēgšanas spēlēs to varēja ietekmēt negatīvi.

Starpsezonas sākums bija ļoti mierīgs, jo sezona bija diezgan spraiga un nogurdinoša, tāpēc Vilunas galvenā vēlēšanās bija nedaudz atpūsties, tāpēc brīvo brīdi viņš izmantojam, lai dotos apraudzīt savus radiniekus Lietuvā, kur dzīvo lielākā daļa no viņiem, lai gan viņš pats ir dzimis un visu dzīvi nodzīvojis Latvijā. Tur viņš tiešām atguvās no tā saspringuma un uztraukuma, kas valdīja sezonā. Gan Latvijā, gan arī Lietuvā viņš vismaz pagaidām vēl nav ļoti atpazīstama figūra, tiesa gan, viena sezona junioru līgā par tādu vēl nepadara, pat neskatoties uz to, ka Lietuvā nav daudz augstas klases hokejistu. Vilunas arī nav tas, kam prasītos žurnālistu uzmanība, lai gan šajā neilgajā laikā Lietuvā viņš sniedza pāris intervijas vietējiem žurnāliem. Jautājumi pārsvarā bija par aizvadīto sezonu, gaidāmo LSHL draftu, ko no viņa var sagaidīt nākotnē, par dzīvi Latvijā un tamlīdzīgām tēmām.

LSHL S10 TPU #1 Lithuania_flag_map

Ilgu laiku Lietuvā viņam neiznāca pavadīt, jo jau drīzumā bija jādodas atpakaļ uz Latviju, lai nopietni atsāktu treniņus, gatavotos sezonai, kā arī tuvojošajam draftam. Trenējās viņš pārsvarā individuāli, ik palaikam gan notika treniņi arī ar viņa JHL komandu Kuldīgas Milžiem. Tiesa gan, tur nebija īpašas degsmes, jo tāpat bija skaidrs, ka visus labākos, tai skaitā Vilunas, izvēlēsies LSHL draftā un nākamo sezonu Milžos diez vai aizvadīs, ja vien viņus neizīrēs atpakaļ. Trenēties viņš centās cītīgi, lai gan ir vajadzīga liela apņemšanās to darīt, ja neviens tevi nekomandē un neliek to darīt. Pamatā viņš centās uztrenēt izturību, kas bija diezgan liels vājais punkts iepriekšējā sezonā, kas radīja arī nestabilitāti sniegumā.

Kopumā starpsezona nebija tā interesantākā viņam, lai gan Vilunas bija saņēmis uzaicinājumu piedalīties kādā televīzijas realitātes šovā, tomēr no tā viņš atteicās, gan nevēlēšanās šķiest laiku, gan nepatikas pret šādiem šoviem dēļ.

LSHL S10 TPU #1 Maxresdefault

Viens mērķis, ko Vilunas šajā starpsezonā izpildīja, bija paviesoties pie sava pirmā trenera, kurš viņam iemācīja hokeja pamatus. Bija interesanti parunāt gan ar viņu, par hokeju, par mūsdienu jaunatni, kas daudziem sporta treneriem ir aktuāla tēma (jo gan jau visi vairāk laiku pavada savos datoros vai telefonos un vēlme sportot vairs nav tik aizraujoša, to var arī spriest pēc tā, ka arvien mazāk un mazāk jaunu bērnu piesakās uz treniņiem), gan pavērot jaunos bērnus treniņos. Daži no viņiem noteikti izaugs par augsta līmeņa hokejistiem.

LSHL S10 TPU #1 Wells_youth_070814

Tad jau ilgi gaidītais LSHL drafts sāka tuvoties arvien straujāk un arī Vilunas, kuru daudzi uzskatīja par vienu no favorītiem, lai gan viņa Lāčplēša kausā parādītais sniegums neatbilda gaidītajām, sāka nopietni gatavoties tam. Interese par viņu bija no dažām komandām, tomēr ne pārāk nopietna. Visnopietnāk interesējās klubs, kas arī beigās kļuva par to, kurā viņš aizvada šo sezonu – Saldus Meteors. Bija zināms, ka komanda draftā meklēs stabilu aizsargu, jo komanda veica nopietnus sastāva atjaunināšanas darbus (ne velti draftā maiņu rezultātā ieguva veselas četras drafta pirmās kārtas, kā arī trīs otrās kārtas izvēles tiesības), turklāt aizsardzība bija tā pozīcija, kur Meteoram bija vislielākās problēmas. Vilunas tika uzaicināts uz dažām intervijām ar komandas pārstāvjiem, kuras, viņaprāt, viņš izturēja diezgan sekmīgi, kā arī viņam tika dota iespēja parādīt savas prasmes klātienē. Katrā ziņā, likās, ka Meteors ir ļoti ieinteresēts šajā spēlētājā, tomēr simtprocentīgu garantija netika dota un katrā ziņā draftu Vilunas gaidīja ar uztraukumu. Pēc pirmajām trīs izvēlēm, kurās, starp citu, tika izvēlēti arī divi aizsargi, sekoja pirmā Saldus Meteora izvēle, kurā ar 4. numuru tika izvēlēts neviens cits, kā Ēriks Vilunas!

Meteors  Meteors  Meteors  Meteors  Meteors  Meteors  Meteors  Meteors  Meteors

Šobrīd viņš jau komandā ir iejuties un var teikt tikai atzinīgus vārdus par komandas biedriem un personālu. Sezona ir sākusies diezgan interesanti, ir bijušas spilgtākas un ne tik spilgtas spēles gan viņam, gan visai komandai, bet nav šaubu, ka sezona būs aizraujoša!

Vārdu skaits:
DJ_EV
DJ_EV
Ēriks Vilunas #99
Ēriks Vilunas #99

Postu skaits : 142
Join date : 20.05.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S10 TPU #1 Empty Re: LSHL S10 TPU #1

Post by Snickers Ceturtdiena Augusts 13, 2015 11:10 am

Atjaunots !

Labākais rakstiskais arī pievienots!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S10 TPU #1 Empty Re: LSHL S10 TPU #1

Post by aumicc83 Ceturtdiena Augusts 13, 2015 11:23 am

LSHL S9 TPU #1 slēgts, pildīt vairs nevar.

Labākais rakstiskais- +1TP DJ_EV jeb Ērikam Vilunas ( šo linku DJ_EV nedrīkst izmantot treniņlapā , jo augšā jau ir kopējais tp skaits skaitot labāko rakstisko, bet bledm gan nav augšā un viņš var ) .
Labākais grafiskais- +1TP bleedis jeb Gordie Sloth

Gaidiet TPU #2, kas būs šodien.
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S10 TPU #1 Empty Re: LSHL S10 TPU #1

Post by Viedais Ceturtdiena Augusts 13, 2015 5:44 pm

Kādreiz nebija tā, ka visu sezonu var pildīt tās sezonas TPU? Ja nu uzrodas kāds neaktīvais atpakaļ, lai jau pilda.. sezonas beigās varbūt aizlēdzam tos topikus un tad ar nākošo sezonu lai ir jauni TPU...

Ko teiksiet? Šaubīgs
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S10 TPU #1 Empty Re: LSHL S10 TPU #1

Post by aumicc83 Ceturtdiena Augusts 13, 2015 6:41 pm

Nē. Esmu pret, citādi kādam nebūs ko darīt un sataisīs Tev TPU grafiskos.
Viss, slēdziet ciet, te off-topic ar 12 lapām aizies! Very Happy
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S10 TPU #1 Empty Re: LSHL S10 TPU #1

Post by Viedais Ceturtdiena Augusts 13, 2015 6:42 pm

Fat Sharks sharki jebanutie atkal mahinē
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S10 TPU #1 Empty Re: LSHL S10 TPU #1

Post by bukss Ceturtdiena Augusts 13, 2015 7:35 pm

Viedais rakstīja: Fat Sharks  sharki jebanutie atkal mahinē
Yeah That Laughing
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S10 TPU #1 Empty Re: LSHL S10 TPU #1

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā