Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP :

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP : Empty Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP :

Post by vairogs Pirmdiena Augusts 26, 2013 2:25 pm

(beigās izrādījās tik garš skaidrojums ,ka nolēmu ielikt pie rakstiem ,pie reizes kādu kapeiku dabūšu)  Very Happy Very Happy 

(Brīdinu , šis ir ļoti nopietns raksts - un nopietni viņš ar jāuztver - tikai un vienīgi 100% patiesība )Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP : Images?q=tbn:ANd9GcSHipvVgydpRlTA1jILNl5YpeLEl1wHk-ZG7qw11Pp-s1WTl3Dz




Un nu atklāšu solīto skaidrojumu ,kādēļ tika nominēts viens ,bet netika cits , kādēļ beigās viss sanāca tā ,kā sanāca !! 

Neviens lēmums netika pieņemts uz ātru roku - viss tika sīki un smalki izanalizēts !! Rūpīgi pētīta statistika !!




Sāksim ar to ka ĢM  bija jāizvēlas no komandas spēlētāji ,kurus nominēt divām nominācijām - Regulārās sezonas MVP un Play off MVP !

----------------
Visvieglāk gāja ar Regulāro sezonu - tur kandidātu nebij daudz no kā izvēlēties :

Bij daudz rezultatīvo spēlētāju vilkiem - Ķirsis otrais punktu gūšanā (6+5), Cēbers trešais (2+9) ,Muižnieks piektais (7+3) ... bet viņi visi neaktīvie - nav atraduši ceļu uz treniņzāli !!

Kas tad vēl paliek ?
Tuvākie aktīvie - Štromanis sestais (6+4) , Kaleb desmitais (2+6) , tuvākais Krauklis ar 6 punktiem !

Un ,protams, Fantastiski stabilais Intars vārtos - lielisks sniegums un fantastiska stabilitāte + meistarība !!

Es uzskatu ,ka šeit Intaram konkurentu nav - viņš bij labākais un ne tikai komandā ,bet arī visā līgā !!

Salīdzināsim abus LĪGAS labākos vārtsargus S1 :


Krists - Atvairīto metienu procents (jā, Kristam ir par procentu labāks ) , vidēji ielaistajos vārtos ar nedaudz ir labāks par Intaru !! Tas ar viss - bet jāņem vērā ar citas statistikas ailes un tajās izpaužas Intara pārsvars !!


Intars - Sāksim ar to ,ka tikai nedaudz viņš piekāpās iepriekš minētajā statistikā , tagad paskatīsimies cik spēlēs katrs no tiem piedalījās Intars visās 12 (Krists tikai 9) - tātad Kristam bij 3 spēles nenospēlētas ,kurās viņš šo statistiku varēja arī krietni sabojāt komandai piedzīvojot zaudējumus , es šo faktoru par nospēlētajām spēlēm nepieminētu ,ja sezonā katrai komandai būtu kādas 50 spēles jāaizvada ,un tad Krists būtu tās izlaidis !!


Bet tā kā bij tikai 12 spēles katrai komandai regulārajā turnīrā - tad katra nospēlētā spēle ir zelta vērtē !!


Tādēļ uzskatu ,ka Intars bij labākais un ĢM balsojumā nedrīkstēja balsot par savas komandas spēlētājiem - atdevu balsi par Kristu !!!





==============================


*** Atgādinājums tiem ,kas nezin vai jau aizmirsa kādēļ Krists tika uz trīs spēlēm diskvalificēts sezonas sākumā !!

Pirms sezonas Maskavas Lauvām notika labdarības spēle starp Lev un Maskavas Pansionāta tantukiem - gūtie ienākumi no spēles tika ziedoti Maskavas Pansionāta iedzīvotajiem !!

Viss bij kārtībā līdz spēlei (atmosfēra, prieks , karsējas - Maskavas mēra uzvara utt... ) ,bet tad
pienāca pati spēle : Lauvas pret astoņdesmitgadīgām večiņām !

Pirmais periods noslēdzās ar rezultātu (0-0) , spēle bij līdzīga (* jāteic gan nebij vēl ieradies neviens lauvu spēlētājs uz ledus - vienīgi Krists bij ieradies un stāvēja vārtos jau no iepriekšējā vakara ) , vārtu gūšanas momentu daudz , viens no spilgtākajiem momentiem , kad vienai večiņai izkrita zobi ,kad viņa sāka breikot ,svinot gūtos vārtus (kā izrādījās vēlāk, viņai bij problēmas ar redzi ) , bet neskatoties uz to pārtraukumā viņa uz lielā tablo noskatījās savu mīļāko seriālu "Arī vīrieši raud" !!

Kad tantuki bij beiguši skatīties seriālu atsākās spēle !
Uz otro puslaiku bij ieradusies visa Lauvu komanda - visspēcīgākajā sastāvā !
Spēle atsākās ,bet par tās gaitu tikai virspusēji (sīkumos citreiz grimsim) , tantuki bij nedaudz iesildījušies, filmas laikā graužot snikerīšus !!

Tieši spēles vidū (perioda desmitajā minūtē) rezultāts uz tablo vēstīja (8-0) par labu astoņdesmitgadīgajām večiņām , lauvas aizelsušies knapi tika līdzi daiļajām hokejistēm !!

Pēc kārtējā izgājiena viens pret vienu ar vārtsargu , viesu veiklākā uzbrucēja (viņas kontā 3 vārti , lai gan viņa šajā spēlē vārtus neguva - viņai tie tika pieskaitīti no citas spēles , paralēli šai spēlei, uz tā paša ledus norisinājās spēle starp CSKA un Spartak ) Astrīda Svilpaste ,ieraugot kārtējo robu aizsardzībā - Krists Zommers izslidoja no vārtiem un metās uzbrucējai pretī , veicot spēka paņēmienu (vēlāk gan viņš skaidroja ,ka tas esot bijis viegls paņēmiens) ...

Svilpaste pārlidoja pāri vārtiem , izkrita cauri aizsargtīklam , un caur sienu ielidoja komandas ģērbtuvēs , konkrētāk dušu telpā ,kur CSKA uzbrucējs Aleksandrs Radulovs skaitīja riekstus un dziedāja savu mīļāko dziesmiņu : "We are the champions"  !!

Bet kuram gan interesē ,kas notika dušās ?? Very Happy 

Atgriezīsimies laukumā - kad tiesneši nevarēdami atrast Svilpasti pēc ilgiem meklējumiem , nolēma spēli tomēr pārtraukt !

Vēlāk gan atklājās cits iemesls , tantuki lūdza pārtraukt spēli ,jo viņas nedrīkstēja nokavēt filmu maratonu , bij tādi kases grāvēji kā "Vientuļais gulbis" , "Viss par belašiem" , "Kā pareizi darīt TO un kā vispār nedarīt " !!


Krista spēka paņēmiens tiktu atstāts bez vērības , ja vien Sahāras tuksneša hokeja izlase nebūtu skatījusies šo spēli pa ātrāko pasaules internetu ,kuru tur pāris tūkstošus gadu atpakaļ ,bēgot no Dieva dusmām steigā atstāja senie ēģiptieši !

Sahāras hokeja federācija nolēma rīkoties un nosūtīja oficiālu sūdzību Austrālijas ķenguru biedrībai , kura savukārt piešķīra trīs spēļu diskvalifikāciju un aizliegumu Kristam skatīties veselu mēnesi viņa mīļāko grāvējfilmu ar Silvesteru Staloni galvenajā lomā "Baywatch" !!

Tādas lūk Krista nedienas !! Very Happy 



================================

Tagad apskatīsim Play off MVP izvirzīšanu !!


Skaidrs - Intars ir lielisks (atvairītie 98 %) (ielaistās ripas vidēji 0,3) - ideāla statistika !! Sauso spēļu sērija - amazing sniegums !

ŠEIT ATŠĶIRĪBĀ NO REGULĀRĀS SEZONAS BIJ VIŅAM ARĪ NOPIETNI KONKURENTI IZVIRZĪŠANAI MVP !

Ja neskaita neaktīvo Cēberu ,kurš trešajā vietā ar statistiku (4+3) ,un Muižnieku septītajā vietā , tad mēs redzam divus aizsargus - ceturtajā vietā Roberts Miltiņš ar (0+7) un viņa pārinieks vilku aizsardzības bastionā Kaleb Anderson ar statistiku (3+5) , astoņās spēlēs astoņi punkti - priekš aizsarga tas ir izcili !

Turklāt gūti vārti ,un ne vieni vien ,un visi nav tukšos vārtos ,kā tas bij regulārajā čempionātā ,lūk ar pierādījums :

Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP : Kaleb-plos%C4%81s-izsl%C4%93g%C5%A1anas-sp%C4%93l%C4%93-o (Kalebs prot iemest arī no spēles)

Un ja Intars bij labākais savā pozīcijā , tad lūk starp laukuma spēlētājiem šie divi aizsargi Miltiņš un Kalebs , Būtu Miltiņam vēl kāds punkts izcīnīts ,man būtu vēl grūtāk izvēlēties starp trim !!

Palika divi Izcils vārtsargs un izcils aizsargs !! Pēc ilgas analizēšanas nolēmu likt tomēr Kalebu , un ne jau tādēļ liku viņu ,ka viņš mans spēlētājs - bet gan sasniegumu dēļ - izvēloties starp divām play off mega zvaigznēm !!

Vēl viens punkts , kādēļ nosliecos par labu Kalebam , paskatoties turnīra tabulā ,ko mēs tur redzam ??
Patrick un Kalebs dala pirmo vietu izslēgšanas turnīrā starp visiem līgas spēlētājiem !!

Un te atkal gluži kā regulārajā starp GK ,arī šeit Kalebam dotu pirmo vietu salīdzinājumā ar Patrick Krueger , jo Punkti vienādi , bet Kalebam viena spēle mazāk aizvadīta , tādējādi konkurentam bij par vienu spēli vairāk izredžu nopelnīt punktus !!

Un tagad jautājums ? Cik daudz aizsargi gūst vārtus šajā spēlē - skaidrs piespēles biežāk aizsargi nopelna , bet vienalga uzbrucējiem iespēju ir vairāk , viņi arī met vairāk par uzbrucējiem !

Es piemēram, vispār laikam tā ar neieraudzīju metienus no zilās līnijas aizsargu izpildījumā (kur nu vēl vārtus) !!

Nolēmu - šai nominācijai izvirzīt Kalebu (domāju ,ka regulārajā triumfēs Intars - bet tomēr nebij lemts ) !!

Toties REZULTĪVĀKAIS SPĒLĒTĀJS TIKA IEVĒLĒTS - par to ar Kaleba vārdā saku Milzu PALDIES pārējiem menedžeriem ,kuri novērtēja Kaleba darbu !!




Un tagad ,lai birst komentāri !! Very Happy Very Happy Very Happy
Izsakat savas domas - ko jūs šajā situācijā būtu nominējuši abiem MVP !! Un argumentējiet kāpēc tieši tā !!



ps . Un piedod ,Krist - negribēju atklāt tavus noslēpumus !! Bet viņi - tie tur ārā ( Šmucīgais Janka ar Vieglo Pēteri ) - piespieda !! Es turējos pretī līdz pēdējam !! Very Happy Very Happy Very Happy  Tomēr salūzu !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP : Empty Re: Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP :

Post by Kristz Pirmdiena Augusts 26, 2013 2:34 pm

Labs, izlasīju no A līdz Z. Tas nekas vairog, piedodu Wink
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP : Empty Re: Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP :

Post by vairogs Pirmdiena Augusts 26, 2013 2:36 pm

Lūk uzzināju , katrā rakstā jāieliek teikums par tevi - tad ir skaidrs ,ka lasīs NO SĀKUMA LĪDZ BEIGĀM !!

vARBŪT KATRS VIRSRAKSTS JĀSĀK AR TEVIS PIEMINĒŠANU ! Very Happy Very Happy Very Happy
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP : Empty Re: Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP :

Post by Kristz Pirmdiena Augusts 26, 2013 2:40 pm

Nē, nav vajadzība, es visus mēģinu lasīt. Pagaidām es visus esmu lasījis, bet protams ir patīkami, ka piemin Wink
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP : Empty Re: Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP :

Post by kikish18 Pirmdiena Augusts 26, 2013 2:55 pm

Kāpēc uzreiz sāki runāt par rezultatīvākajiem spēlētājiem no vilkiem? Sezonas MVP izskata no visas līgas nevis no komandas, kas ir pirmajā vietā Very Happy Sapratu, sapratu, gribēji paspīdēt Very Happy

Bet, vairog, tava komanda tā jau tika apdāvināta un turklāt tieši Stradumovs bija tas izvilka Trieciena komandu līdz pat 2. vietai sezonas kopvērtējumā. Viņš izcēlās kā autoritāte savas komandas starpā, bet Wolves bija vienota komanda Smile

Par Krista izlaistajām spēlēm - es arī sāktu protestēt, ja viņam būtu zem 50% spēļu, tomēr tā nav. Un kas to zin - varbūt viņš zaudēja sev 3 iespējāmās sausās spēles un būtu statistiski vēl labāks vārtsargs Laughing 
kikish18
kikish18
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/

Postu skaits : 2238
Join date : 23.07.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Jaunpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP : Empty Re: Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP :

Post by Intarusu Pirmdiena Augusts 26, 2013 3:00 pm

Es tā domāju,ka  katris gm nobalosja par savējo,bet tas ir negodīgi.Vajadzēja likt balsojuma  MVP!Jo tāpat man nozaga vienīgu ,cerīgu kausu pirmā sezonā.Reāli otrā sezona būs daudz daudz grūtāk!Nu paldies par  atklātību vairog.Bet  balsošna par mvp tas ir jūsu gm sirdsapziņas.Ceru ka tas neatkārtosies s2?!!!
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP : Empty Re: Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP :

Post by vairogs Pirmdiena Augusts 26, 2013 3:03 pm

Incixs rakstīja:Es tā domāju,ka  katris gm nobalosja par savējo,bet tas ir negodīgi.Vajadzēja likt balsojuma  MVP!Jo tāpat man nozaga vienīgu ,cerīgu kausu pirmā sezonā.Reāli otrā sezona būs daudz daudz grūtāk!Nu paldies par  atklātību vairog.Bet  balsošna par mvp tas ir jūsu gm sirdapziņas.Ceru ka tas neatkārtosies s2?!!!
- atkārtoju vēlreiz - neviens ĢM par saviem balsot nedrīkstēja , Lauris var to apstiprināt !!

Tikai bij jāizvirza 1 spēlētājs katrai nominācijai no savējiem - balsoja pārējo komandu menedžeri !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP : Empty Re: Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP :

Post by kikish18 Pirmdiena Augusts 26, 2013 3:04 pm

Incixs rakstīja:Es tā domāju,ka  katris gm nobalosja par savējo,bet tas ir negodīgi.Vajadzēja likt balsojuma  MVP!Jo tāpat man nozaga vienīgu ,cerīgu kausu pirmā sezonā.Reāli otrā sezona būs daudz daudz grūtāk!Nu paldies par  atklātību vairog.Bet  balsošna par mvp tas ir jūsu gm sirdsapziņas.Ceru ka tas neatkārtosies s2?!!!
Piekrītu, ka tas viss ir uz komandu GM sirdsapziņas, bet lēmumu jau vairs nevar apstrīdēt ...
kikish18
kikish18
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/

Postu skaits : 2238
Join date : 23.07.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Jaunpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP : Empty Re: Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP :

Post by Snickers Pirmdiena Augusts 26, 2013 3:05 pm

Izlasi , ko vairogs rakstīja!!!
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP : Empty Re: Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP :

Post by Intarusu Pirmdiena Augusts 26, 2013 3:08 pm

vairogs rakstīja:
Incixs rakstīja:Es tā domāju,ka  katris gm nobalosja par savējo,bet tas ir negodīgi.Vajadzēja likt balsojuma  MVP!Jo tāpat man nozaga vienīgu ,cerīgu kausu pirmā sezonā.Reāli otrā sezona būs daudz daudz grūtāk!Nu paldies par  atklātību vairog.Bet  balsošna par mvp tas ir jūsu gm sirdapziņas.Ceru ka tas neatkārtosies s2?!!!
- atkārtoju vēlreiz - neviens ĢM par saviem balsot nedrīkstēja , Lauris var to apstiprināt !!

Tikai bij jāizvirza 1 spēlētājs katrai nominācijai no savējiem - balsoja pārējo komandu menedžeri !
Bet tad ja man, būtu MVP vajdzēja 8, uzvaras un sausās spēles Very Happy
Bet lauris viens ,pats to neizlēma par balvām Smile
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP : Empty Re: Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP :

Post by vairogs Pirmdiena Augusts 26, 2013 3:11 pm

kikish18 rakstīja:Kāpēc uzreiz sāki runāt par rezultatīvākajiem spēlētājiem no vilkiem? Sezonas MVP izskata no visas līgas nevis no komandas, kas ir pirmajā vietā :DSapratu, sapratu, gribēji paspīdēt Very Happy

Bet, vairog, tava komanda tā jau tika apdāvināta un turklāt tieši Stradumovs bija tas izvilka Trieciena komandu līdz pat 2. vietai sezonas kopvērtējumā. Viņš izcēlās kā autoritāte savas komandas starpā, bet Wolves bija vienota komanda Smile

Par Krista izlaistajām spēlēm - es arī sāktu protestēt, ja viņam būtu zem 50% spēļu, tomēr tā nav. Un kas to zin - varbūt viņš zaudēja sev 3 iespējāmās sausās spēles un būtu statistiski vēl labāks vārtsargs Laughing 
Tu te uz kašķi neprasies !! Very Happy Very Happy Very Happy

Runa iet par to ,kādēļ no vilkiem tika izvirzīts balsošanai viens vai otrs spēlētājs !!

Es paskaidroju savu izvēli un pamatoju sīki ,kādēļ tieši tāda bij mana izvēle !!

Es te nereklamēju vilkus vai arī nesūdzos ,kādēļ visas balvas nav vilkiem !!



ps. Es cik atceros ar par Ēriku nobalsoju (reg.sezonas mvp laikam bij ,neatceros kurā no abiem viņš bij nominēts !!) Nē tomēr PLAY OFFĀ !!
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP : Empty Re: Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP :

Post by Zommers Pirmdiena Augusts 26, 2013 3:19 pm

Es arī izlasīju visu ļoti cītīgi tiešām ļoti ļoti labs raksts Very Happy
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP : Empty Re: Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP :

Post by Foruma Butaforija Nr1. Pirmdiena Augusts 26, 2013 3:23 pm

Vai tad Snickers nebalsoja par Grosbergu ? vai tā jau ir cita lieta?
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP : Empty Re: Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP :

Post by Snickers Pirmdiena Augusts 26, 2013 3:31 pm

Nē , nevarēja par savu balsot Smile Varēja tik pieteikt nominācijai.;D Ja nemaldos tad balsoju par Kalebu , Ēriku !
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP : Empty Re: Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP :

Post by kikish18 Pirmdiena Augusts 26, 2013 3:34 pm

vairogs rakstīja:
kikish18 rakstīja:Kāpēc uzreiz sāki runāt par rezultatīvākajiem spēlētājiem no vilkiem? Sezonas MVP izskata no visas līgas nevis no komandas, kas ir pirmajā vietā :DSapratu, sapratu, gribēji paspīdēt Very Happy

Bet, vairog, tava komanda tā jau tika apdāvināta un turklāt tieši Stradumovs bija tas izvilka Trieciena komandu līdz pat 2. vietai sezonas kopvērtējumā. Viņš izcēlās kā autoritāte savas komandas starpā, bet Wolves bija vienota komanda Smile

Par Krista izlaistajām spēlēm - es arī sāktu protestēt, ja viņam būtu zem 50% spēļu, tomēr tā nav. Un kas to zin - varbūt viņš zaudēja sev 3 iespējāmās sausās spēles un būtu statistiski vēl labāks vārtsargs Laughing 
Tu te uz kašķi neprasies !! Very Happy Very Happy Very Happy

Runa iet par to ,kādēļ no vilkiem tika izvirzīts balsošanai viens vai otrs spēlētājs !!

Es paskaidroju savu izvēli un pamatoju sīki ,kādēļ tieši tāda bij mana izvēle !!

Es te nereklamēju vilkus vai arī nesūdzos ,kādēļ visas balvas nav vilkiem !!



ps. Es cik atceros ar par Ēriku nobalsoju (reg.sezonas mvp laikam bij ,neatceros kurā no abiem viņš bij nominēts !!) Nē tomēr PLAY OFFĀ !!
Ēriks ir sezonas MVP un Laura Dārziņa balvas ieguvējs. Pats zinu, jo iegrebu viņa vārdu nepareizu. Līdz šīs dienas rītam domāju, ka viņš ir Stradumovs Very Happy Nesaprotu, kur tādu viņa uzvārdu ieraudzīju Very Happy Un atkal jocīgi, ka Tu tieši visu pamani Very Happy

P.S. Postu likšana ne pa tēmu tagad ir modē Very Happy
kikish18
kikish18
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/

Postu skaits : 2238
Join date : 23.07.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Jaunpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP : Empty Re: Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP :

Post by vairogs Pirmdiena Augusts 26, 2013 10:24 pm

Nu ko lai saka - esmu vērīgs !! Very Happy Very Happy 

Man acis ir arī pakausī - neko garām nepalaidīšu !!
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP : Empty Re: Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP :

Post by Intarusu Pirmdiena Augusts 26, 2013 10:27 pm

Es vēlējos rakstīt par mvp ,bet labāk paklusēšu Very Happy
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP : Empty Re: Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP :

Post by vairogs Pirmdiena Augusts 26, 2013 10:31 pm

Incixs rakstīja:Es vēlējos rakstīt par mvp ,bet labāk paklusēšu Very Happy
Droši vari rakstīt - pie mums valda demokrātija - uzklausām ikvienu !! Very Happy Very Happy  Katrs drīkst paust savu viedokli - interesanti palasīt !!
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP : Empty Re: Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP :

Post by Intarusu Pirmdiena Augusts 26, 2013 10:35 pm

vairogs rakstīja:
Incixs rakstīja:Es vēlējos rakstīt par mvp ,bet labāk paklusēšu Very Happy
Droši vari rakstīt - pie mums valda demokrātija - uzklausām ikvienu !! Very Happy Very Happy  Katrs drīkst paust savu viedokli - interesanti palasīt !!
Varbūt rīt par šo visu uzrakstīšu tikai tad lai mani nelauz līgumu Very Happy
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP : Empty Re: Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP :

Post by vairogs Pirmdiena Augusts 26, 2013 10:37 pm

Incixs rakstīja:
vairogs rakstīja:
Incixs rakstīja:Es vēlējos rakstīt par mvp ,bet labāk paklusēšu Very Happy
Droši vari rakstīt - pie mums valda demokrātija - uzklausām ikvienu !! Very Happy Very Happy  Katrs drīkst paust savu viedokli - interesanti palasīt !!
Varbūt rīt par šo visu uzrakstīšu tikai tad lai mani nelauz līgumu Very Happy
Tikai bez krievu valodas lietošanas !! (domāju īpašos vārdus)
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP : Empty Re: Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP :

Post by Intarusu Otrdiena Augusts 27, 2013 2:03 pm

Nekāds sankcījas netiks veiktas ,par mvp jo hokejs arī komandas spēle nevis vātsarga.Tad s2 jāstāv vēl labāk lai tiktu pie MVP balvas!
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP : Empty Re: Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP :

Post by Foruma Butaforija Nr1. Otrdiena Augusts 27, 2013 2:32 pm

kā tu niku nomainiji Intar?
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP : Empty Re: Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP :

Post by vairogs Otrdiena Augusts 27, 2013 2:33 pm

Caur adminu Lauri !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP : Empty Re: Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP :

Post by Intarusu Otrdiena Augusts 27, 2013 2:42 pm

KINGxKadri rakstīja:kā tu niku nomainiji Intar?
Pie Mūsu līga GM The Number 1
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP : Empty Re: Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP :

Post by Viesis Svētdena Septembris 01, 2013 6:00 pm

AotY (Article of the Year) nominācija varētu būt Very Happy

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP : Empty Re: Vairoga izvēle izvirzot spēlētājus MVP :

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā