Mareks Kraucis vēlas lauzt līgumu ar Jekabils "Strelniekiem"

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Mareks Kraucis vēlas lauzt līgumu ar Jekabils  "Strelniekiem" Empty Mareks Kraucis vēlas lauzt līgumu ar Jekabils "Strelniekiem"

Post by markizo123 Sestdiena Augusts 01, 2015 10:29 pm

Esmu bēdīgs bet šads ir iznākums Sad
Es Mareks Kraucis (LW) vēlos lauzt līgumu ar "Strelniekiem" Gaidu atbildi no Valdes
markizo123
markizo123
Mareks Kraucis #22
Mareks Kraucis #22

Postu skaits : 102
Join date : 21.09.14
Vecums : 32

Atpakaļ uz augšu Go down

Mareks Kraucis vēlas lauzt līgumu ar Jekabils  "Strelniekiem" Empty Re: Mareks Kraucis vēlas lauzt līgumu ar Jekabils "Strelniekiem"

Post by Kristz Sestdiena Augusts 01, 2015 11:33 pm

Manuprāt, nav izstrādāti noteikumi par to, ka spēlētājs vēlas lauzt līgumu. Tā kā vienojies ar savu ĢM.
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Mareks Kraucis vēlas lauzt līgumu ar Jekabils  "Strelniekiem" Empty Re: Mareks Kraucis vēlas lauzt līgumu ar Jekabils "Strelniekiem"

Post by Rūdis Siliņš Sestdiena Augusts 01, 2015 11:43 pm

Tagad katrs, kurš vēlēsies lauzt līgumu, šādi rakstīs?Very Happy
Rūdis Siliņš
Rūdis Siliņš
Rūdis Siliņš (C) #16
Rūdis Siliņš (C) #16

Postu skaits : 1406
Join date : 21.07.13
Vecums : 26

Atpakaļ uz augšu Go down

Mareks Kraucis vēlas lauzt līgumu ar Jekabils  "Strelniekiem" Empty Re: Mareks Kraucis vēlas lauzt līgumu ar Jekabils "Strelniekiem"

Post by Viesis Sestdiena Augusts 01, 2015 11:51 pm

Rūdis Siliņš rakstīja:Tagad katrs, kurš vēlēsies lauzt līgumu, šādi rakstīs?Very Happy
Nē, tikai dumjie.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Mareks Kraucis vēlas lauzt līgumu ar Jekabils  "Strelniekiem" Empty Re: Mareks Kraucis vēlas lauzt līgumu ar Jekabils "Strelniekiem"

Post by Atte Anrikainen Svētdena Augusts 02, 2015 12:04 am

Kas te notiek? Viens ieraksts un uzreiz otram arī vajag laust līgumu? Tas viss nav jādara šādi, tas viss jādara pa PM.
Atte Anrikainen
Atte Anrikainen
Atte Anrikainen #4 (LW)
Atte Anrikainen #4 (LW)

Postu skaits : 443
Join date : 09.05.15
Vecums : 21
Dzīvesvieta : Dzīvoju kur pagadās lol

Atpakaļ uz augšu Go down

Mareks Kraucis vēlas lauzt līgumu ar Jekabils  "Strelniekiem" Empty Re: Mareks Kraucis vēlas lauzt līgumu ar Jekabils "Strelniekiem"

Post by Skipper Svētdena Augusts 02, 2015 1:14 am

Nedomāju, ka valde īsti var iejaukties šādās situācijās. Komandai pieder tiesības uz tevi un līga to nespēj mainīt. Ja viņi vēlas, tad viņi tevi var vienkārši nosēdināt uz soliņa.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Mareks Kraucis vēlas lauzt līgumu ar Jekabils  "Strelniekiem" Empty Re: Mareks Kraucis vēlas lauzt līgumu ar Jekabils "Strelniekiem"

Post by Viedais Svētdena Augusts 02, 2015 1:36 am

Skipper rakstīja:Nedomāju, ka valde īsti var iejaukties šādās situācijās. Komandai pieder tiesības uz tevi un līga to nespēj mainīt. Ja viņi vēlas, tad viņi tevi var vienkārši nosēdināt uz soliņa.

Labāk neiesaki šito variantu, kāds izdomās, ka tā arī jādara un aktīvais tiks zaudēts. Šaubīgs
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Mareks Kraucis vēlas lauzt līgumu ar Jekabils  "Strelniekiem" Empty Re: Mareks Kraucis vēlas lauzt līgumu ar Jekabils "Strelniekiem"

Post by Sumbrs Svētdena Augusts 02, 2015 1:37 am

Nav ne jausmas kpc. šāds pavērsiens. Ja tas ir sakarā ar spēles laiku tad teikšu tev tā. Nu nav līgā komandas kura tev dotu spēlēt 2 maiņās. Ja ar k-ko citu tad lūdzu stāsti kas uz sirds. Bet nu jā, varēji jau man vai Sandim taču uzrakstīt.
Sumbrs
Sumbrs
ZiggY BigZ #45
ZiggY BigZ #45

Postu skaits : 1123
Join date : 04.07.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Mareks Kraucis vēlas lauzt līgumu ar Jekabils  "Strelniekiem" Empty Re: Mareks Kraucis vēlas lauzt līgumu ar Jekabils "Strelniekiem"

Post by Skipper Svētdena Augusts 02, 2015 2:17 am

Valdis rakstīja:
Skipper rakstīja:Nedomāju, ka valde īsti var iejaukties šādās situācijās. Komandai pieder tiesības uz tevi un līga to nespēj mainīt. Ja viņi vēlas, tad viņi tevi var vienkārši nosēdināt uz soliņa.

Labāk neiesaki šito variantu, kāds izdomās, ka tā arī jādara un aktīvais tiks zaudēts. Šaubīgs
Piekrītu, ka zaudēt aktīvo nav patīkami, bet līga arī nevar izdabāt katram, kuram iegribas pamainīt komandu. Ja reiz ir piekritis līgumam, tad lai pats domā kā tikt tālāk.
Pie tam Strēlniekiem nesēž rupekļi pie stūres. Tīri forši cilvēki un iekšējās problēmas var risināt privāti, nevis jaukt līgu iekšā.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Mareks Kraucis vēlas lauzt līgumu ar Jekabils  "Strelniekiem" Empty Re: Mareks Kraucis vēlas lauzt līgumu ar Jekabils "Strelniekiem"

Post by Hell Svētdena Augusts 02, 2015 9:11 am

Nu wtf? Vēl viens tāds pats, abiem nav vienāda ip?
Hell
Hell
Jānis Sitējs #93 (RW)
Jānis Sitējs #93 (RW)

Postu skaits : 1214
Join date : 18.11.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Liepāja

Atpakaļ uz augšu Go down

Mareks Kraucis vēlas lauzt līgumu ar Jekabils  "Strelniekiem" Empty Re: Mareks Kraucis vēlas lauzt līgumu ar Jekabils "Strelniekiem"

Post by Matthew McWell Svētdena Augusts 02, 2015 9:15 am

viņš jau man rakstīja un es arī atbildēju arī ar paskaidrojumu, ka viņam jākļūst labākam, lai varētu dabūt vairāk spēles minūtes.. nu tā tas te notiek Wink Par trade arī tevi nedomāju nekur tradot, turklāt citur tu pat sastāvā netiktu, nesaprotu tavu domu gājienu, Marek.
Matthew McWell
Matthew McWell
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/

Postu skaits : 2369
Join date : 03.03.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : TP: 481

Atpakaļ uz augšu Go down

Mareks Kraucis vēlas lauzt līgumu ar Jekabils  "Strelniekiem" Empty Re: Mareks Kraucis vēlas lauzt līgumu ar Jekabils "Strelniekiem"

Post by markizo123 Svētdena Augusts 02, 2015 10:17 am

Sumbrs rakstīja:Nav ne jausmas kpc. šāds pavērsiens. Ja tas ir sakarā ar spēles laiku tad teikšu tev tā. Nu nav līgā komandas kura tev dotu spēlēt 2 maiņās. Ja ar k-ko citu tad lūdzu stāsti kas uz sirds. Bet nu jā, varēji jau man vai Sandim taču uzrakstīt.
Es velētos lai mani liek tad 4 maiņa ,bet ne tā ka ir ka esmu sastāva ar 0 Minūtem Sad
markizo123
markizo123
Mareks Kraucis #22
Mareks Kraucis #22

Postu skaits : 102
Join date : 21.09.14
Vecums : 32

Atpakaļ uz augšu Go down

Mareks Kraucis vēlas lauzt līgumu ar Jekabils  "Strelniekiem" Empty Re: Mareks Kraucis vēlas lauzt līgumu ar Jekabils "Strelniekiem"

Post by Matthew McWell Svētdena Augusts 02, 2015 10:19 am

markizo123 rakstīja:
Sumbrs rakstīja:Nav ne jausmas kpc. šāds pavērsiens. Ja tas ir sakarā ar spēles laiku tad teikšu tev tā. Nu nav līgā komandas kura tev dotu spēlēt 2 maiņās. Ja ar k-ko citu tad lūdzu stāsti kas uz sirds. Bet nu jā, varēji jau man vai Sandim taču uzrakstīt.
Es velētos lai mani liek tad 4 maiņa ,bet ne tā ka ir ka esmu sastāva ar 0 Minūtem Sad

to jau es tev arī rakstīju skype, šosezon iespēlēšu tevi vairāk 3/4 maiņā. Tu man neatbildēji. Kad mans spēlētājs vairs nebūs(šī pēdējā sezona) tad tiksi pie vadošajām lomām.
Matthew McWell
Matthew McWell
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/

Postu skaits : 2369
Join date : 03.03.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : TP: 481

Atpakaļ uz augšu Go down

Mareks Kraucis vēlas lauzt līgumu ar Jekabils  "Strelniekiem" Empty Re: Mareks Kraucis vēlas lauzt līgumu ar Jekabils "Strelniekiem"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā