"Condom NO1" Lielā Intervija ar Rīgas "Trieciens" uzbrucēju Ričardu Gaļicki.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

"Condom NO1" Lielā Intervija ar Rīgas "Trieciens" uzbrucēju Ričardu Gaļicki. Empty "Condom NO1" Lielā Intervija ar Rīgas "Trieciens" uzbrucēju Ričardu Gaļicki.

Post by Viesis Trešdiena Augusts 21, 2013 1:59 am

Labvakar! Šodien sporta portāls "Condom NO1" piedāvā lielo sarunu ar šī gada ceturto drafta izvēli, ko izvēlējas vēl vecais Monreālas, nu jau Rīgas "Trieciens" Labās malas uzbrucēju Ričardu Gaļicki, viņš šajā intervijā atklās daudzas lietas, par saviem elkiem, draugiem ārpus hokeja un neapstiprinās vienas traki atklātās baumas, to jūs visu izlasīsiet šeit!

-Kā drafts, vai pašam nebija pārsteigums tikt izvēlētam tik augstu draftā? Vai esi apmierināts pagaidām ar komandu?

-Drafts mani pilnībā apmierina, biju cerējis būt augstu, bet 4.numurs pilnībā apmierina un komanda arī pilnībā apmierina, viena no tām kur gribēju nokļūt.

-Ja jau tev pilnība apmierina komanda, tad līguma dēļ nebija ilgi jākavējas ar tevi?

-Nē, nebija, Emīls piedāvāja un es, ilgi nedomājot, uzreiz piekritu.

-Vai tu domā, kas ar tevi notiks nākošajāsezonā, nu jau pēc jaunākās informācijas komandā, kas saucas Rīgas "Trieciens" vai ir runāts ar treneri par to?

-Par nākamo sezonu neko nezinu, par to vēl nemaz neesmu domājis, pašlaik pilnībā koncentrējos uz šo, savu pirmo sezonu.

- Kādu lomu vēlies iegūt komandā, jauniņais ceturtā drafta izvēle, tavā pozīcijā ir liela konkurence, vai baidies, kad ja izdarīsi pāris kļūdas, spēles laiks var tev krasi mainīties?

-Patiesībā baigi raustos par sezonas sākumu (pasmaida), ceru ka viss izdosies un kļūdas nepieļaušu, protams komandā vēlos kļūt par līderi. (pasmaida)

-Tagad nostāk no komandas, kā jau katram hokeja fanam katram ir savi elki, līderi... kurš ir bijis tavs, tas cilvēks kas devis iedvesmu šim visam?

-nuuu... (padomā) vistuvāk elkam man ir Aleksandrs Ovečkins, Kopš sāku fanot par hokeju viņš man ir bijis mīļakais hokejists un esmu vēlējies līdzināties viņam. Tas ir arī viens no iemesliem kapēc numurs man ir 8.

-Ja jau tu iesāki par šo Eiropas labo hokejistu runāt, kas ir izgājis šo norūdīto krievu hokeja skolu, kāds spēles stils tev pašam ir tuvāks, Eiropiešu tehniskais, vai Ziemeļamerikāņu spēka spēles stils?

-Man ļoti patīk spēka spēle, bet es vairāk pieturos pie Eiropiešu tehniskā, man tehnika ir tuvāka.

-Cilvēki bieži runā kad tie spēlētāji kas ir melno darbu darītāji tiek mazāk novērtēti, vai domā kad šajā līgā LSHL ir kāds tāds spēlētājs, kura vērtība nav vārtu guvumos, bet gan bloķētajos metienos, cīņos pie stūriem?

-Es neesmu pētijis nevienu no šīs līgas spēlētājiem, es šeit vēl jauniņais skaitos, bet šķiet ka Vairis Broks ir tas kam ļoti tuvs ir melnais darbs. Esmu redzējis čali kaujamies. Baigais vecis (pasmaida).

-Ja par kaušanos tiek runāts! Kāda iespēja tevi kādu reizi redzēt kā kaujies?

-Iespēja ir, pietam esmu agresīvs spēlētājs, iespējams sanāks kādam iedot pa galvu vai pašam atrauties.

-Izlasot vienu rakstu no Drafta Aptaujas lasīju, kad esi arī labs dziedātājs vai tā tiešām ir?


-Bērnībā bija sapnis kļūt par dziedātāju, es nezinu kāds man ir talants, autors ir bik pārspīlējis, bet kas zin. (pasmejas)

-Nu jā kas zin. (pasmaida) Kur tu esi spēlējis hokeju pirms tam, piemēram Bauskas vārtsargs Jānis Vītols bija Azerbaidžānas midget līgas MVP un kausa ieguvējs, vai vari lepoties ar sasniegumiem tāpat kā viņš?


-Uhh, es tepat pa Latviju esmu spēlējis, vienu sezonu ir sanācis arī Somijas jauniņo līgā uzspēlēt, bet tad atgriezos Latvijā un vēlāk jau uzzināju par LSHL. Un nav man bijuši tik spīdoši sasniegumi kā Jānim.

-Bet domāju kad vēlies to visu kompensēt ar LSHL līgu. Pareizi?

-Jap, tieši tā.

-Atpakaļ par komandu, ir kādi komandas biedri ar kuriem jau vari runāties kā ar draugu? Vai arī vēl neesi visus iepazinis?

-Pabieži sanāk parunāties ar Krišu Labsvārdu un Emīlu Skapi, tie tādi kurus tā vairāk var izcelt.

-Runājot par citām LSHL komandām, vai ir kāda komanda, kas simpatizē un vai var gāzt kalnus šajā līgā?Ja nu protams kodols noturēsies.

-Simpatizē iepriekšējās sezonas čempione Tampere, bet par šo sezonu nezinu, visas šķiet vienlīdzīgas, kalnus protams gāzīs ''Treiciens'' par citām nevar būt ne runas. (pasmaida)

-Katrs jau ir par savu komandu, vai gaidi jau sezonas sākumu ar Trieciena piedalīšanos?

-Protams, ar nepacietību gaidu brīdi kad varēšu iziet uz ledus Trieciena formastērpā.

- Ir kādi spēlētāji ar kuriem tu uzturi kontaktu, kas ir no citām komandām?

-Aha, bieži bazarēju ar Bauskas vārtsargu Jāni Vītolu, reāls čalis.

-Bieži redzams alkahola reibumā? Tādas ziņas pienākušas no citiem avotiem.

-Nē, ļoti reti, maldinoši avoti.

-Vispārīgi, ko tu vēlies sasniegt ar šo Rīgas "Trieciens" komandu?

-Vēlos jau savā pirmajā sezonā pacelt kausu, protams.

-Statistika ir arī viena no tavām prioritātēm, vai arī komandas sadarbība/darbs?

-Abus itkā man varētu pielīdzināt, bet domāju ka pirmajā sezonā prioritāte būs komandas sadarbība.

-Pēc tavām domām Līgas labākais uzbrucējs, aizsargs, vārtsargs?

-Uzbrucējs-Ēriks Starodumovs, aizsargs- hmm..grūti izlemt, vārtsargs- Intars Barsovs

-Paldies par šo interviju, lai tev veicas sezonā, gan jau vēl kādu dienu pieskriesim pie jums! Uzredzēšanos!

-Čau! (pasmaida).

Sporta žurnāls ar neparastajiem neķītrajiem sporta veidiem "Condom NO1" saka pateicību Ričardam par šo interviju un visa komanda ar mūsu redaktoru Anapīsiju "Le Coq" Dūriņu vēl Ričardam veiksmi!
No franču valodas "Le Coq"- gailis.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

"Condom NO1" Lielā Intervija ar Rīgas "Trieciens" uzbrucēju Ričardu Gaļicki. Empty Re: "Condom NO1" Lielā Intervija ar Rīgas "Trieciens" uzbrucēju Ričardu Gaļicki.

Post by Viesis Trešdiena Augusts 21, 2013 2:03 am

Sarunā mani un ar Ričardu, naudu par rakstu dalu uz pusēm ar Ričardu, Paldies! Smile

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

"Condom NO1" Lielā Intervija ar Rīgas "Trieciens" uzbrucēju Ričardu Gaļicki. Empty Re: "Condom NO1" Lielā Intervija ar Rīgas "Trieciens" uzbrucēju Ričardu Gaļicki.

Post by vairogs Trešdiena Augusts 21, 2013 7:01 am

Tagad zinām ,kas ir "Le Coq" ...
Man bailes prasīt tulkojumu vārdam "Anapīsijs" !!Very Happy 

Lieliska intervija !!
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

"Condom NO1" Lielā Intervija ar Rīgas "Trieciens" uzbrucēju Ričardu Gaļicki. Empty Re: "Condom NO1" Lielā Intervija ar Rīgas "Trieciens" uzbrucēju Ričardu Gaļicki.

Post by Intarusu Trešdiena Augusts 21, 2013 7:11 am

Laba intervīja Smile
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 40
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

"Condom NO1" Lielā Intervija ar Rīgas "Trieciens" uzbrucēju Ričardu Gaļicki. Empty Re: "Condom NO1" Lielā Intervija ar Rīgas "Trieciens" uzbrucēju Ričardu Gaļicki.

Post by Snickers Trešdiena Augusts 21, 2013 2:47 pm

Lieliski Very Happy
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

"Condom NO1" Lielā Intervija ar Rīgas "Trieciens" uzbrucēju Ričardu Gaļicki. Empty Re: "Condom NO1" Lielā Intervija ar Rīgas "Trieciens" uzbrucēju Ričardu Gaļicki.

Post by Kristz Trešdiena Augusts 21, 2013 2:52 pm

Laba, tiešām laba!
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

"Condom NO1" Lielā Intervija ar Rīgas "Trieciens" uzbrucēju Ričardu Gaļicki. Empty Re: "Condom NO1" Lielā Intervija ar Rīgas "Trieciens" uzbrucēju Ričardu Gaļicki.

Post by Skipper Trešdiena Augusts 21, 2013 4:12 pm

Lūk šī ir kārtīga un sakarīga intervija, ne visi tādas spēj uztaisīt, tāpēc arī liedzām aktīvu interviju taisīšanu. Šeit ir ieguldīts kārtīgs darbs un rezultāts arī izcils.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

"Condom NO1" Lielā Intervija ar Rīgas "Trieciens" uzbrucēju Ričardu Gaļicki. Empty Re: "Condom NO1" Lielā Intervija ar Rīgas "Trieciens" uzbrucēju Ričardu Gaļicki.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā