Post by BIG BOSS Pirmdiena Augusts 19, 2013 12:21 pm

Tākā es pamanīju ka šeit sen nav bijušas anekdotes nolēmu apkopot top15 anekdotes par hokeju.Anekdotes par hokeju 9k=

#1
 Dārgā, vai šovakar skatīsimies daiļslidošanu? -Labprāt, kas šovakar uzstājas? -”Dinamo” un CSKA.

Anekdotes par hokeju Z
#2
Sieva saka savam vīram, kurš tiesā hokeja spēles: Vakar redzēju spēli, kuru tu tiesāji. Nu, kā es izskatījos? Normāli, es jau paspēju tevi pierakstīt rindā pie okulista (acu ārsts).

#3
Skanstes ielā satiekas divi līdzjutēji. -Ar “Dinamo” ir pavisam švaki. Dzirdēju, ka pagājušajā mēnesī komandai bija vismazāk skatītāju starp visām līgas komandām. -Par maigu teikts. Pirms iepriekšējās spēles zvanīju uz halles kasi, lai uzzinātu, cikos sākās nākamā spēle, un man atbildēja: cikos jums ir ērti?

#4
Spēles pārtraukumā “Dinamo” ģērbtuvēs Ābols ir manāmi satraukts: -Veči, nedomājiet, ka es esmu māņticīgs, taču, rezultātam esot 0:13, es neticu, ka mēs uzvarēsim šo spēli.

#5
Kur bibliotēkā atrodama grāmata“Japāna – pasaules čempions hokejā”?- Zinātniskās fantastikas nodaļā!
Anekdotes par hokeju 2Q==
#6
Hokeja mača laikā sieva prasa vīram:
- Par ko to skatītāju blakussēdētāji tā lamā?
- Viņš meta ar pudeli tiesnesim.
- Bet viņš taču netrāpīja?
- Par to arī lamā.

#7
Hokeja komandas treneris pirms spēles ieiet ģērbtuvē: "Šodien ir mana dzimšanas diena, un es gribētu, lai jūs man uzdāvinātu uzvaru." "Par vēlu, mēs jums jau nopirkām kaklasaiti."

#8
Ko dara latvietis, kad Latvijas izlase kļūst par pasaules čempioni? Izslēdz “Playstation” un dodas gulēt.

#9
Pēc kārtējā pasaules čempionāta izlases kapteinis Sprukts dodas vizītē pie federācijas prezidenta Lipmana. -Kirov, nav godīgi, ka mēs par visu čempionāta laiku saņemam mazāk nekā Fredis un Ufo par vienu rīta raidījumu. -Nesaprotu, kāds hokejam sakars ar Ufo un Fredi? -Redzi, Kirov, Ufo un Fredis smīdina tautu tikai Latvijā, bet mēs uzjautrinām visu pasauli.

#10
No rīta vīrietis satiek kaimiņu. -Kā vakar “Dinamo” nospēlēja? -Zaudēja 0:3. -Vai pats redzēji šo spēli? -Nē, taču naktī trīs reizes pamodos no tā, kā kaimiņu dzīvoklī trīs reizes iebļāvās p***ri. Un nevienu reizi IR!

#11
Sieva pārmet vīram: -Man šķiet, ka tev pirmajā vietā ir futbols, nevis es. -Atvaino, tu kļūdījies. Pirmajā vietā ir hokejs.

#12
Pieci labākie “Dinamo” uzbrucēji- trīs Mārtiņi Karsumi un divi Miki Indraši!

#13
Vīriešu dzīvē gadās periodi,kad viņi ir pilnīgi vienaldzīgi pret sievietēm.Tas ir pirmais, otrais un trešais periods hokejā

#14
- Dēliņ, beidz skatīties hokeju.Palūdz Dieviņu un ej gulēt.- Mamm, vai tu nesaproti?!Dieviņu nedrīkst traucēt pašā hokeja spēles vidū!