::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 :::

Lapa 1 no 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 ::: Empty ::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 :::

Post by Sparrow. Otrdiena Jūnijs 02, 2015 8:07 pm

Ir notikusi izloze, kurā visus 24 dalībniekus izlozēja šova vadītāji. Tika izlozēta secīb kādā dalībnieki uzstāsies uz skatuves.
Sākums paredzēts 21 : 00!

1. Latgale :: Barsouw un dāmu pops - Lauku Idille
2. Brazīlija :: Vitoldinho - Balada Žigulea
3. Tadžikistāna :: Conchita Wurst - You Are Unstoppable
4. Lielritānija :: Chris Goodword - Pussy
5. Indonēzija :: Reinis Young - Wrecking Ballz
6. Nigērija :: Aka Valdmanis - All The Single Ladies
7. ASV :: DJ ERIK - Time
8. Latvija :: Robis - If I Were A Boy
9. Lietuva :: Janis "The Boss" - Perfekta Diena
10. Krievija :: Staņa - New Year
11. Francija :: Eve - 50 shades of Me
12. Indija :: Ingusinjs - Raining Men
13. Somija :: Gundars - Foku Metal
14. Baltkrievija :: Tom Pofig - Meow Meow Meow
15. Austrālija :: Guntis Milkshake - Mana Meitene
16. Ķīna :: Ričards - #$*$
17. Čehija :: Chris Rozenthal - Adore U
18. Serbija :: Maigais Kārlis piedz. Rupjais Spalvis - Man Patīk Būt
19. Meksika :: Kokins - El Ninō Gang
20. Sudāna :: Al Jihad Lil Lilo - Akbar
21. Vācija :: Sommer - Voice
22. Uzbekistāna :: Chubby - Ass
23. Saūda Arābija :: Rudy Saleen - Jeff
24. Ēģipte :: Grozberg - Ice Challenge

<----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->
<----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 ::: X645aqh082qbgdswhr21

Kopā: Labvakar, Eiropa! Pēc nepilnas pusstundas tiks atklāts Kapeikvīzijas dziesmu konkurss, kurš risināsies šogad pirmo reizi un vispār tā būs 3. REIZE!!! Uzstāsies 24 dalībnieki. Pēc pēdējā dalībnieka tiks ieturēta neliela reklāmas pauze un pēc tam jau viss tiks gatavots balsošanai, kura norisināsies elektroniski. Vakaru vadīs vienmēr jautrais, apburošais un visādi citādi labākais foruma lietotājs un cilvēks
Kapteinis Zvirbulis:

un neatvairāmā
Veikala Velta:

<----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->
<----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->
VV: KONKURSU VAR PASLUDINĀT PAR ATKLĀTU! Visi esam gatavi uz skatuves ieraudzīt vēl neredzētus talantus, izcilus dejotājus, stiklu sitošas balsis un seksīgus vīriešus!
Z: un sievietes! Labi sākam! Pirmais dalībnieks nāk no neoficiālās Latgales republikas. Tā ir pirmā dalība šim novadam šajā konkursā, tāpēc par iepriekšējiem panākumiem nav ko pateikt. Žurnālisti viņu ir pamanījuši un šovakar pamanīsim arī mēs.
Foruma tētis, cilvēks ar akmens dūri
BARSOUUUUUUUUŪU! Barsouw un dāmu pops ar dziesmu "Lauku Idille":
Aiziet!
Priekšnesums, kurš atklās konkursu:

VV: Nākamais dalībnieks ir ieradies no futbola zemes - Brazīlijas. Sev skatuves vārdu arī devis kā futbolistam - Vitoldinho.
Vai viņš dejos sambu? Aiziet!
Na sceņe Vitoldinho ar dziesmu .. :
Balada Žigulea:

Z: Tas tik bija spridzeklis! Es prognozēju vietu 10. Tik tiešām spridzeklītis. Skatuve ir iekustināta!!!
VV: Smaids viņam arī piemīlīgs. Runājot par nākamo dalībnieku vai dalībnieci Končitu.. Tur nav ko teikt. Šoreiz tiek pārstāvēta mazā tadžiku zeme. Viens triumfs jau viņai/am kabatā, vai šovakar būs arī otrais?
Končita dziedās "You Are Unstoppable" :
SAGAIDAM!:

Z: Okei! Katrā ziņā pieteikums konkurentiem. Viss bija kārtībā, Konč. Ejam tālāk. Nu jau 5. dalībnieks. LIELBRITĀNIJA, visu iespēju zeme, bet vai tur ir muzicējoši talanti?
Chris Goodword "Pussy":
SAGAIDAM!:

VV: Nākamais mūs apciemos Indonēzijas pārstāvis
Reinis Young:
, kurš solijās mūs pārsteigt ar kaut ko negaidītu un pavisam citādu.
Reinis Young - Wrecking Ballz:

Un tagad mūsu pieticīgajā būdelē ieradīsies viesis #7 (Bekhems)
DJ ERIK no Amerikas:
. Viņš mums ir sagatavojies tiešām neaizmirstamu priekšnesumu un dziesmu, kura jums paliks atmiņā vēl ilgi. Pirmo reizi, kad es to dzirdēju, es to nevarēju izmest no galvas veselu dienu. OH LORD JESUS IT'S A FIRE šeit, Kapeikvīzijā, sagaidām!
Vēstīs par to, ka nevienmēr mums ir laiks.:

Vai esat gatavi neaizmirstamai dejas pieredzei? Aka Valdmanis mūs vedīs dejas piedzīvojumā. Pamet man spaini Zvirbuli!!!
Ei Kei Ei Valdmanizzzz:
un All The Single Ladies!!!:

Z: Oh, well.. Biju pazudis! Ko es nokavēju?? EJ nost, kas par kabanu! Very Happy Labiņi. Ko es varu pateikt par Latvijas pārstāvi? Turēšu rokas dūrēs, lai viņam veicas! Viņš var pārsteigt. To nevienu vien reizi esmu redzējis. ROBI, skatuve ir TAVA!
Robis:
Būs policiste!! If I Were A Boy!!!:

VV: 9. Lietuva. Tā centīsies pārspēt savus Baltijas kaimiņus. Es jau nevēlos jums teikt par ko vajadzētu balsot, bet ar L burtu tā valsts tiešām nesākas. (atvaira lidojošu buļbu katlu!) Labi, labi! Sagaidiet Jāni un viņa biedru, kura identitāte un izcelsme vēl nav identificēta.
Janis "The Boss" - Perfekta DIENĀA:
Sagaidam ar applausiem!:

Es taču jūs brīdināju! A jūs nē, nē. Starp citu, gardi kartupeļi, Latgales fanu pulciņ. Lai nu kā, tagad pārejam pie Krievijas, kuri ir nedaudz aizgulējušies un uzstāsies ar jaunā gada dziesmu.
Staņa un draugi:
Izpilda Jaungada dziesmu savā valodā:

Z: Pati īstākā un labākā Ziemassvētku dziesma šajā konkursā. Puikas nodziedāja pa pirmo, bez kļūdām un vārdus labi zināja. Nākamā dalībniece nāk no bonžhur zemes - Francijas. Par sevi viņa neko negribēja stāstīt vienīgi piebilda, ka viss tiks atklāts uz skatuves.
Eve:
kaut kur jau dzirdēta dziesma, bet nu , AIZIET!:

Aizkustināja.. Wub Atzīšos, nākamais dalībnieks ir mans pudeles brālis! Very Happy Labi, joks. Indija parasti prot iespraukties tur, kur to vismazāk gaida. Vai šovakar tas būs TOP 3?
Ingusinjs:
Raining Men :

VV: 13ais .. Fhu, esmu atpakaļ tieši tad, kad jāpiesaka viens no savdabīgākajiem priekšnesumiem. Tas ir Gundars no Somijas, kurš grib lai viņu "izfukmē". Saspicējiet savas ausis, jo šo jūs negribēsiet palaist garām!
Gundars ..:
"Foku Metal":

14. HYPED! HYPED! Turpinam ar nedaudz citu mūzikas stilu - kaķu house/trance/dance/disko ai man tak vienalga. Sagaidiet Baltkrievijas pārstāvi un viņa trenēto kaķu armiju, Zvirbuli, tev laikam jāpaslēpjas.
Kaķuvecis Toms Pofigs:
Meow Meow Meow:

Z: Vismaz tagad mums ir atrisināta peļu problēma, paldies jums par to. Tagad dziesma visiem vīriešiem, kuri vēlas uzrunāt kādu skaistu meiteni, bet nezin kā to izdarīt. Guntis Milkshake no Austrālijas jums pamācīs kā to dara īsti čilotāji.
Guntis Milkshake:
Mana Meitene:

VV: 16. Ja nu jums nepatīk Austrālieša piedāvātā ideja kā piebraukt skaistai meitenei, tad izmēģiniet atskaņot nākošā dalībnieka dziesmu pirmajā randiņā un vakara turpinājums jums var izvērsties karst un pildīts ar nūdelēm.
Sagaidiet Ričardu un viņa divas apburošās papildus vokālistes.:
Ķīniešu radio hits:

17. Smuku meiteņu tēma joprojām turpinās un šoreiz uz skatuves kāps Čehijas pārstāvis, kur pats iejutīsies skaistas meitenes ādā, kura kādu apbrīno, pārāk apbrīno. Es nopietni, ja tu darīsi to, ko mēģinājumā, tad mums nāksies cenzēt visu priekšnesumu.
Rozenthal:
dziedās par
, ka cilvēkiem vienam otrs ir jādievina!:

Zvirbuli, es redzu, ka tev ļoti patika Rozenthal priekšnesums, ko saki par nākošajiem dalībniekiem no Serbijas?
Z: Serbija, protams, vienmēr, ar katru gadu izceļas, vienmēr parāda kaut ko jaunu. Un šoreizi zini, kas tas ir? LATVIEŠU VALODA. Slāvu valsts dziedās latviski. Tas tik būs kaut kas!!!
Maigais Kārlis ft. Spalvis:
spridzinās skatuvi ar "Man patīk būt":

VV: Beidzot, mans favorīts kāps uz skatuves. Kāpēc favorīts? Iespējams tāpēc, ka man patīk mazi, tukli meksikāņi. Nekad jau nevar zināt, iespējams es no rīta piecelšos kā meksikāne. Pamet man tekilu Zvirbuli, šī dziesma ir īsts ballīšu hits!
Z: Alkoholu publiskās vietās nedrīkst!
Kokins ar tekilu = smagais reps:
El Ninō Gang:

VV: Ak vai, es nevaru. Tas mazais meksikānis bija pārāk labs. Bet tagad, no Meksikas uz Sudānu. Iespējams mēs nedaudz riskējām apstiprinot Sudānas dalību konkursā, bet mēs ceram, ka viss būs labi. Ja nu kas, man ir bruņu veste. ALLAHU AKBAR!
Z: Nebaidies, es nāku no Lanselotas!!!
Al Jihad Lil Lilo:
AKBAR, Al!!:

VV: 21. Mēs izturējām arābu riesta deju un esam gatavi atgriezties atpakaļ Eiropā. Tagad
Sommers:

ar dziesmu par savu dzīvi:

Sommers tiešām zin kā jāpaņem augstā nots. Bet tagad, Uzbekistānas pārstāvis, kuram ir tendence uz dibeniem. Tik daudz dibenu un sieviešu bondošanās vēl nav manīts Kapeikvīzijā.
CHUBBY:
un DIBENI:

Z: Noteikti konkurents brazīļu pārstāvim! Tikai es nevaru izdomāt, kurš no viņiem labāk repo un tas dibens......
Nu man ir jāpiesaka pirmspēdējais dalībnieks no tālās Saūda Arābijas. Viņa dziesmu elementi tiek izmantoti dažāda žanra filmās un operās.
Rudy Saleen:
Neliela izrāde un tad dziesma:

VV: Tas tik bija House un trance un visu pārējo mēslu apvienojums dziesmā, kuru mēs varējām labāk arī nedzirdēt. Lai nu kā. Diemžēl ir pienācis laiks mūsu pēdējam dalībniekam no Ēģiptes un viņš ir par to, lai mēs visi to vienkārši ņemam un izdaram.
Grozberga:
LEDUS CHALLENGE:

<----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->
<----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

PIRMA DAĻA NOSLĒGUSIES. PAVISAM DRĪZ BALSOŠANA!
Sparrow.
Sparrow.
Ainis Broks #77 (LW)
Ainis Broks #77 (LW)

Postu skaits : 576
Join date : 15.06.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 ::: Empty Re: ::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 :::

Post by Kristz Otrdiena Jūnijs 02, 2015 8:12 pm

21. Vācija :: Sommer


ITS ME ? Surprised 
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 ::: Empty Re: ::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 :::

Post by Powrish Otrdiena Jūnijs 02, 2015 8:15 pm

Privet, finally i hev ze honor to reprezent Russia!
Love, Staņa.
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 ::: Empty Re: ::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 :::

Post by LSHL kristians Otrdiena Jūnijs 02, 2015 8:17 pm

Čehija Smile taka pč
LSHL kristians
LSHL kristians
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)

Postu skaits : 662
Join date : 11.01.15
Vecums : 20
Dzīvesvieta : pilseta māja

Atpakaļ uz augšu Go down

::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 ::: Empty Re: ::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 :::

Post by Maus Otrdiena Jūnijs 02, 2015 8:19 pm

Maigais un Rupjais šo uzvarēs, i'm tellin ya.
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 ::: Empty Re: ::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 :::

Post by Sparrow. Otrdiena Jūnijs 02, 2015 8:25 pm

Koeficineti aug un krīt. BUkmeikeru top 3: Serbija, Krievija, Francija.
Sparrow.
Sparrow.
Ainis Broks #77 (LW)
Ainis Broks #77 (LW)

Postu skaits : 576
Join date : 15.06.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 ::: Empty Re: ::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 :::

Post by Rūdis Siliņš Otrdiena Jūnijs 02, 2015 8:34 pm

Vadītāji kukuli pieņem?
Rūdis Siliņš
Rūdis Siliņš
Rūdis Siliņš (C) #16
Rūdis Siliņš (C) #16

Postu skaits : 1406
Join date : 21.07.13
Vecums : 26

Atpakaļ uz augšu Go down

::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 ::: Empty Re: ::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 :::

Post by DJ_EV Otrdiena Jūnijs 02, 2015 8:34 pm

Sup mothafukas, get ready to break da house!
DJ_EV
DJ_EV
Ēriks Vilunas #99
Ēriks Vilunas #99

Postu skaits : 142
Join date : 20.05.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 ::: Empty Re: ::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 :::

Post by laaceens30 Otrdiena Jūnijs 02, 2015 8:35 pm

Varēji jau izdomātā dziedātāja vārdu ielikt nevis manu īsto uzvārdu bet nu mkay, you are the Boss!
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 ::: Empty Re: ::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 :::

Post by Jogurtaa Otrdiena Jūnijs 02, 2015 8:38 pm

Valts Pumpurs rakstīja:Varēji jau izdomātā dziedātāja vārdu ielikt nevis manu īsto uzvārdu bet nu mkay, you are the Boss!

Tu esi dziedātājs! Piesakoties šim konkursam tu ļāvi savai imidža komandai darīt ar tevi ko vien viņi vēlās. Izmaiņas ir neatkārtojamas, bet tavs vārds paliek nemainīgs.
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 ::: Empty Re: ::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 :::

Post by Maus Otrdiena Jūnijs 02, 2015 8:39 pm

Sparrow. rakstīja:Koeficineti aug un krīt. BUkmeikeru top 3: Serbija, Krievija, Francija.
Make it happen!
A kas pirmajai vietai, Evelīnas mests ķieģelis pa purnu?
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 ::: Empty Re: ::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 :::

Post by laaceens30 Otrdiena Jūnijs 02, 2015 8:40 pm

Jogurtaa rakstīja:
Valts Pumpurs rakstīja:Varēji jau izdomātā dziedātāja vārdu ielikt nevis manu īsto uzvārdu bet nu mkay, you are the Boss!

Tu esi dziedātājs! Piesakoties šim konkursam tu ļāvi savai imidža komandai darīt ar tevi ko vien viņi vēlās. Izmaiņas ir neatkārtojamas, bet tavs vārds paliek nemainīgs.
Nu tad kaut nedaudz cieņas, jo man ir arī vārds, tas, ka visiem "patīk" mans skaistais uzvārds ir ļoti jauki, bet, man ir arī vārds nevis tikai uzvārds!
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 ::: Empty Re: ::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 :::

Post by Jogurtaa Otrdiena Jūnijs 02, 2015 8:41 pm

Balva vēl netiks izpausta, bet tā varētu būt diez gan vilinoša. Varbūt. Diez vai. Gan jau ka nē.


Nomierinies. Nez kāpēc Valdmanis nebrēc, ka viņu uzvārdā sauc vai Gundars (es nezinu vai tas ir viņa vārds), vai arī Krišs, ka izmainam viņa uzvārdu. Calm down, this is only for entertainment.
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 ::: Empty Re: ::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 :::

Post by Sparrow. Otrdiena Jūnijs 02, 2015 8:45 pm

Pirmie apdeiti jau tapuši. Vadītāji jau uz skatuves. Check 1st post.
Sparrow.
Sparrow.
Ainis Broks #77 (LW)
Ainis Broks #77 (LW)

Postu skaits : 576
Join date : 15.06.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 ::: Empty Re: ::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 :::

Post by LSHL kristians Otrdiena Jūnijs 02, 2015 8:45 pm

Jogurtaa rakstīja:Balva vēl netiks izpausta, bet tā varētu būt diez gan vilinoša. Varbūt. Diez vai. Gan jau ka nē.


Nomierinies. Nez kāpēc Valdmanis nebrēc, ka viņu uzvārdā sauc vai Gundars (es nezinu vai tas ir viņa vārds), vai arī Krišs, ka izmainam viņa uzvārdu. Calm down, this is only for entertainment.
nu ja mans uzvards ir uzrakstits angliski un nonemts 1 vai2 burti bet es nebrecu tas ir tikai interesantak
LSHL kristians
LSHL kristians
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)

Postu skaits : 662
Join date : 11.01.15
Vecums : 20
Dzīvesvieta : pilseta māja

Atpakaļ uz augšu Go down

::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 ::: Empty Re: ::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 :::

Post by Soviig Otrdiena Jūnijs 02, 2015 8:46 pm

Jā, mani sauc Gundars un tas ir mans vecāku dotais vārds.  Diamonds 

FINLAND gonna win this shit. $$$
Soviig
Soviig
Guncha Pillers #1 (D)
Guncha Pillers #1 (D)

Postu skaits : 1231
Join date : 04.07.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Ineši

Atpakaļ uz augšu Go down

::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 ::: Empty Re: ::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 :::

Post by laaceens30 Otrdiena Jūnijs 02, 2015 8:49 pm

No! Mexixo will show power of... Kur īsti atrodas Meksika? Very Happy
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 ::: Empty Re: ::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 :::

Post by Snickers Otrdiena Jūnijs 02, 2015 8:49 pm

Pēdējais.. Dry Mad
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 ::: Empty Re: ::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 :::

Post by Viedais Otrdiena Jūnijs 02, 2015 8:57 pm

Neoficiālais dalībnieks DJ PLOW in da haus - https://www.facebook.com/DjZantOfficial/videos/941274615892980/
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 ::: Empty Re: ::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 :::

Post by Maus Otrdiena Jūnijs 02, 2015 9:00 pm

Jogurtaa rakstīja:Balva vēl netiks izpausta, bet tā varētu būt diez gan vilinoša. Varbūt. Diez vai. Gan jau ka nē.


Nomierinies. Nez kāpēc Valdmanis nebrēc, ka viņu uzvārdā sauc vai Gundars (es nezinu vai tas ir viņa vārds), vai arī Krišs, ka izmainam viņa uzvārdu. Calm down, this is only for entertainment.
Ja tā esi tu, tad esmu vienīgais kandidāts. Wub
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 ::: Empty Re: ::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 :::

Post by Sparrow. Otrdiena Jūnijs 02, 2015 9:04 pm

PIRMAIS POSTS APDEITOTS! KONKURSS ATKLĀTS! Savas emocijas pēc dziesmām komentāros!
Sparrow.
Sparrow.
Ainis Broks #77 (LW)
Ainis Broks #77 (LW)

Postu skaits : 576
Join date : 15.06.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 ::: Empty Re: ::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 :::

Post by Maus Otrdiena Jūnijs 02, 2015 9:08 pm

Vitoldinho for prezident
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 ::: Empty Re: ::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 :::

Post by LSHL kristians Otrdiena Jūnijs 02, 2015 9:11 pm

No visam 3 valstim pagaidam man ta sķiet ka Brazilija labaka
LSHL kristians
LSHL kristians
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)

Postu skaits : 662
Join date : 11.01.15
Vecums : 20
Dzīvesvieta : pilseta māja

Atpakaļ uz augšu Go down

::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 ::: Empty Re: ::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 :::

Post by Bracco Otrdiena Jūnijs 02, 2015 9:13 pm

Indija? Why not Very Happy

Vitoldinho best!!!
Bracco
Bracco
Ingus Grigorjevs #88 (LW)
Ingus Grigorjevs #88 (LW)

Postu skaits : 1226
Join date : 19.08.13
Vecums : 30
Dzīvesvieta : Parise

Atpakaļ uz augšu Go down

::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 ::: Empty Re: ::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 :::

Post by laaceens30 Otrdiena Jūnijs 02, 2015 9:15 pm

Wusrt labākā! it īpaši kur cilvēks kails stāv, aizsedz ko nezin ko! Very Happy
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 ::: Empty Re: ::: Kapveikvision Song Contest 2015 LIVE STREAM 21: 00 :::

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā