Reiņa Aumeistera preses konference!

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Reiņa Aumeistera preses konference! Empty Reiņa Aumeistera preses konference!

Post by aumicc83 Trešdiena Maijs 20, 2015 8:52 pm

Heh.
Nu tā reize, kad saņēmos un gribēju uztaisīt arī es preses konferenci! Daudz sliktu esmu šeit darījis, tāpēc neapvainošos, ja būs arī tādi jautājumi. Katram, kurš nezin, esmu bijušais Kuldīgas Milžu uzbrucējs un tagadējais Oslo Wild Cats uzbrucējs, cerams, Oslo palikšu visu karjeru, jo citur, pagaidām nevelk, tāpēc jautājam, lai es nebūtu šeit atbildējis jau uz pilnīgi visiem jautājumiem!  Jautājam par ko tik uziet, ik pa laikam atbildēšu, un nedēļu pirms beigām paziņošu, cik vēl ilgi atļauts jautāt jautājumus! Jautājumi var būt arī par citām komandām, manu karjeru or smthing like that :lol Ja nebūšu nabags, tad arī dažam labam par daudziem jautājumiem iesūtīšu naudu! Smile Gari vairs neizpaudīšos, tādēļ droši jautājam man jautājumus! OWC OWC OWC ( ievads sastāv no 112 vārdiem, neskaitot šo teikumu ) !


Mārtiņš Krauze Strēlnieki

Sveiks! Kāda sajūta, ka būsi kopā vienā maiņā ar Artūru?
Nojaušu, ka domā par komandas un līgas līderi Artūru Grosbergu, tāpēc varu droši atbildēt, ka esmu ļoti priecīgs, ka vispār būšu Oslo rindās, pluss vēl treneris, pagaidām, saka, ka varbūt spēlēsim abi pirmajā maiņā, tādēļ esmu ļoti priecīgs. Sajūta? Lieliska, jo, ko tādu nebiju gaidījis! Neviltots prieks! Smile

Tu tici, ka Wild Cats var tikt līdz finālam?
Nekas nav neiespējams un šosezon ir jāiet uz visu banku, jo iepriekšējās sezonas neesot gājis uzbrukums komandai, tā vismaz teica treneris, vārtsargs Nick Name un pārējie Oslo spēlētāji. Ja turpināsim šādā gaitā aktīvi trenēties, cīnīties katrs par savu vietu sastāvā, tad arī nāks panākumi, kuriem šosezon ir jābūt!

Vai tu biji bēdīgs, kad uzzināji, ka Tevi draftēja Wild Cats?
Nebūt ne. No sākuma biju nedaudz pārsteigts, jo tāda komanda ar tādiem līderiem mani draftēja. Atbildēšu tāpat, kā pirmajā jautājum,- tas bija neviltots prieks, jo domāju, ka tikšu draftēts Triecienā vai kādā citā komandā! Bēdīgs? Nu nē, būtu priecājies, ja būtu ticis arī līgas pastarītes komandā!

Kura spēle Tev paliek atmiņā, kurā Tu esi spēlējis?
Nemelošu, ja teikšu, ka debijas spēle Milžu rindās, jo tajā mačā izcēlos ar vārtiem, pluss vēl bija izdevusies uzvara. Vairāk te nav, ko bilst, jo pati par sevi, mana pirmā komanda,- Kuldīgas Milži, paliks atmiņā ar perfektu debijas sezonu! Milži OWC

Vai Tu domā pēc 3 sezonām spēlēt citur?
Atšķirībā, kā gadīsies, ļoti ceru, ka sanāks spēlēt tepat Oslo, jo treneris ļoti saprotošs, varam runāt par visu. Komanda arī laba, tikai uzbrukums nav gājis, taču cerams, ka pats arī spēšu līdzēt un gūt vārtus. Ļoti ceru, ka palikšu tepat Oslo un arī nebūs strīdu ar treneri, lai nebūtu iemesls pārcelties!


Sandford Eggsy Dudder Strēlnieki

Kur ir Tavs podkāsts? Mēs visi ļoti gaidam :/
Īsāk sakot,- viņš, cerams, taps šonedēļ, jo nav bijušu daudz jautājumu un nav arī bijis brīvs brīdis atbildēt, taču jā, drīz būs, ceru, ka, patiešām, gaidiet! Smile


Oskar Ollson  Meteors

Vēlētos ar mani uzspēlēt aci pret aci, jo kādas sagadīšanās dēļ, bet man arī visticamāk būs pirmā maiņa? Very Happy
Protams, ka arī dabūsim spēlēt aci pret aci, jo ceru, ka treneris mani laidīs bieži uz laukuma, jo viņš ir ļoti saprotošs, turklāt treniņos daudz trenē mani vienu, lai esmu gatavs lielajai līgai. Ļoti saprotošs ir mūsu treneris, un jā, gan jau būs forši pret Tevi uzspēlēt! Smile

Vai gaidīji, ko tādu no sava trenera puses, ka tiksi vienā maiņā ar Artūru?
Ja godīgi, tad man ir liels gods, un ko tādu nebiju gaidījis no trenera, ka tikšu tik augstu vērtēts! Tagad esmu no Oslo un tas ir liels pagodinājums un prieks man, tāpēc ceru, ka ar komandu, treneriem un pārējiem būs labas attiecības un palikšu te uz vēl daudzām sezonām! OWC OWC OWC


Marcellin Rémi Lauvas

Nākamo sezonu pavadīsi LSHL vai vēl tomēr JHL?
Skaidri zināms, ka LSHL, jo nevaru vairs spēlēt JHL, jo ir jau pāri 500 TP Laughing Bet, ja godīgi esmu apmierināts, ka varēšu spēlēt lielajā līgā, jo, tad zinu, ka ir sīvāka cīņa gan par izslēgšanas spēlēm, gan kausu! Būšu pie lielajiem vīriem!

Cik punktus vēlētos iegūt nākamajā sezonā?
Parasti tik, cik gribu, nekad nedabūju, tāpēc, kā būs tā būs! Galvenais šosezon ir, lai komandai iet labi un, ja tā arī būs, tad būšu ar to pašu apmierināts, jo šosezon komandai jātiecas, cik tālu vien var, jo draftā Oslo treneris esot dabūjis tos, kurus gribējis, jo tādu pozīciju komandā nav, tātad esmu apmierināts un galvenais, lai komandai veicas!

Kādi ir tavi mērķi LSHL?
Cerams jau, ka kādreiz sanāks to kausu celt gaisā, taču, tad redzēs. Mērķi ir vairāki, taču tie ir mērķi ar komandu, mani individuālie mērķi nav tik būtiski, jo vajag, lai veicas komandai! Smile

Kas tev visvairāk patīk šajā līga? Komunikācija, NHL vai kas?
Ja godīgi, tad viss ir interesanti. Interesanti, kā var trenēt savu spēlētāju, interesanti, kā komunicēt ar pretiniekiem, vadību utt. Ļoti interesanta līga pati par sevi, vadība labi pastrādājusi, tāpēc viss šeit ir ļoti forši!

Tavs LSHL favorīts lietotāju starpā? Kāpēc?
Tur nav divu domu, kā spēlētājs mans favorīts ir Artūrs Grosbergs, jo viņš ir ļoti tehnisks spēlētājs, labi spēlē, pluss tagad varēsim vienā komandā spēlēt, tāpēc cerēsim, ka arī vienā maiņā. Neizpratu Tavu jautājumu, tādēļ atbildēšu arī par lietotāju! Favorīti lietotāju vidū ir Snickers ( Artūrs Grosbergs ) un Viedais ( Jeff Sloth ) . Šie lietotāji man visvairāk palīdz, nekad neatsaka palīdzību, pluss arī Grosbergs ir mans komandas biedrs un pagaidām mums ir draudzīgas attiecības, tāpēc domāju, ka līdz ar s9 būs ar viņu jāsāk močīt pret visiem! OWC OWC OWC


Ingus Pētersons Milži

Kādi ir Tavi mērķi iekš LSHL līgas? Apmēram 3.sezonu griezumā?
Mērķi ir plaši, taču ir teiciens,- kurš sapņo sasniegt visu, nesasniedz neko. Mērķis ir palikt stabilam Oslo pirmās maiņas spēlētājam un izcīnīt gan individuālās balvas, gan arī komandas. Primārais ir kauss ar komandu, kā čempioniem, taču ir daudzi konkurenti! Protams, cerēsim, ka sanāks, tačuu, tad redzēsim!

Kāpēc tieši kreisās malas uzbrucējs, nevis labās malas aizsargs?
Te nav izvēles, kuras malas aizsargs gribi būt, malu var izvēlēties tikai uzbrucēji, taču kāpēc uzbrukums? Tāpēc, jo man patīk daudz mest pa vārtiem, un esmu uzbrukuma spēlētājs, liekas, ka reizēm uzbrūku pa daudz, taču uzbrukums pašam liekas ļoti nozīmīgs, jo, kā nekā, labākā aizsardzība ir uzbrukums! Smile

Ja Tev būtu viena iespēja izvēlēties, kur pavadīt savu atlikušo karjeru, tad, kurā komandā Tu aizvadītu karjeru? Kāpēc?
Ilgi nav jādomā, jo esmu ļoti apmierināts ar to komandu, kur esmu tagad. Paliktu Oslo, jo šī komanda mani novērtē, ceru tas nav pirmais iespaids un tā arī paliks. Paliktu Oslo, jo prot mani, pagaidām, novērtēt, un ļoti saprotošs treneris un draudzīga komanda, kura prot spēlēt komandas spēli! OWC OWC OWC

Numurs 81, kāpēc? Vai ir kāda saistība ar ar brāļiem Hossa?
Atbildēji precīzi. Jā, tieši tā, vairāk esmu Hossu fans, jo patīk viņu spēle, it īpaši Marsela spēle, tad, kad viņš vēl spēlēja Dinamo, un bija snaiperis! Gari nav par to, ko stāstīt, taču jā,- saistība ar Hossām ir!

Iedomājies situāciju - izslēgšanas spēļu fināla septītā spēle, rezultāts 0:0, līdz spēles beigām 12 sekundes, tu izlec no noraidītā soliņa un dodies uzbrukumā, seko piespēle un tu vadies, bet tad pēkšņi ielūst nūja, tava rīcība? Piebilde, tu esi aci pret aci ar vārtsargu!
Uhh, pateici tik gari un sarežģīti, ka būs jādomā ilgi, taču atbildi radu aptuveni 10 sekunžu laikā! Visticamāk censtos mest ar to pašu nūjas pārpalikumu, jo, ja nu, tomēr vārtus ieskaita? *smejoties* Nu, protams, tur nekas nesanāktu, tāpēc man nekas cits neatliktu, kā slidot pēc jaunas nūjas vai vienkārši uz rezervistu soliņu, jo nekas cits neatliktu!

Komanda pret kuru tu nevēlētos spēlēt finālā, un komanda pret kuru noteikti gribētu?
Loģiski, ka nevēlētos pret Fatsharks, jo pacēla kausu un dabūja divus aizsargus no Oslo,- Curtis Crawford un Thomas Miller. Uzskatu, ka pret viņiem būtu ļoti, ļoti grūti, jo šie divi aizsargi, plus pārējie s8 čempioni un arī Sloth brāļi, tādēļ jā. Gribētu? Gribētu pret Meteoru, jo pagājušo sezonu bija ļoti vājš sniegums, taču nevar zināt, jo viņiem papildinājumi labi, plus arī iespēja dabūt trofeju iekš s9.

Tavuprāt, perspektīvākais jauniņais šajā sistēmā?
Ja domāji par s5 draftētajiem, tad domāju, ka Ingus Pētersons un arī Atte Anrikainen, jo ļoti aktīvi un var rādīt stabilu sniegumu komandā! Veiksmi visiem draftētajiem, un neņemam personiski

Tu labprāt izvēlētos būt labākais piespēlētājs komandā vai labākais vārtu guvējs?
Ja jau esmu uzbrukuma spēlētājs, tad var noprast, ka vārtu guvējs, jo tas patiešām man ir svarīgi, taču vēl svarīgāk ir kauss ar komandu! Smile

Thomas Miller Fat Sharks

Vai tu gribētu būt Millerismā? (pēc tavas atbildes editošu šo postu ar secinājumiem.)
Atgriezīsies Oslo OWC ? Laughing Nezinu, svarīgi aizsargi OWC rindās, ja atgriezīsies, tad var padomāt! Very Happy


Atkal - Oskar Ollson Meteors

Vai esi gatavs cīnīties par savas komandas līdera posteni?
Tieši šobrīd to daru! Var redzēt, un ceru, ka arī treneris novērtē, jo tieši es esmu tas komandas dzinējā, kurš visvairāk trenējas, iziet publikā un daudz dod komandai labumā, tāpēc atbilde ir visnotaļ saprotama,- jā!

Kāda atšķirība starp Milži un OWC ?
Sāksim jau ar to, ka OWC ir pavisam citā līgā, daudz augstāk! Pēc tam seko tas, ka Oslo treneris vairāk trenē mūs, Kuldīgā bija brīva izvēle! Pēc tam ir maiņas, kuras tiek uz laukuma,- Oslo liek augstāk centīgākos, taču Kuldīgā tos, kuri ir stiprāki, brangāki, ja arī neiet uz treniņies, tādēļ nelielu priekšrocību dodu savai tagadējai komandai! OWC OWC OWC , taču nesaku, ka Kuldīga ir peļama! Smile

Vai gribētu atgriezties Milži ?
Pagaidām nē, jo man tepat Oslo ir labi. Komanda draudzīga, treneris saprotošs, aktīvi gatavojamies sezonai! Jā, reizēm varētu aizvadīt treniņu arī ar Kuldīgas jaunajiem hokejistiem, taču gribās pie lielajiem puikām iekš LSHL!

Ar šo spēlētāju iesi līdz viņš sāks regresēt vai ātrāk beigsi karjeru?
Pagaidām liekas, ka turpināšu karjeru līdz regresēšu un vēl mazliet, taču viss vēl ir priekšā,- var visādi brīnumi notikt! Viss ar laiku var mainīties, tagad domāju šādi, rītdien jau var būt citas domas!

Snickers vai The Number 1? Kāpēc?
Nevēlos nevienu aizvainot, turklāt šo uzskatu, kā jautājumu, kurš ir labāks kā treneris, spēlētājs! Dodu priekšroku Snickeram, labs treneris, saprotošs, daudz dara labu līgas labā, tāpat, kā The Number 1!

Oslo Wild Cats vai Kuldīgas Milži?
Šeit nevaru atbildēt, jo Milži mana bijusī komanda, bet OWC tagadējā, taču vairāk jau tiecos uz OWC pusi!  OWC  OWC  OWC

Kāds ir tavs mērķis LSHL?
Vispirms labi nodebitēt lielajā līgā, pēc tam kļūt par OWC vadošo spēlētāju un, tad jau mērķi paši nāks gribot, negribot!

Kur uzzināji par LSHL?
Vienu dienu piezvanīja Mārtiņš Krauze un mani ieinteresēja šī līga. Ilgi viņš nevarēja runāt, jo es biju Kanādā, viņš Latvijā un sarunas ir dārgas. Izlēmu, ka jālido uz Latviju un viss ar laiku aizgāja. Tagad liels prieks par šo visu, ka iesaistīja mani te!

Kas tevi piesaista LSHL?
Sākot ar to, ka viss ir sakārtots, adminstrācija super darbu dara, tērē laiku lietderīgi, ne tā kā citi, slīpē ielas stūrus. Viss piesaista, foršs izkārtojums! Malači! Līga

Ko tu darītu, ja nebūtu LSHL?
Ko tik es nedarītu Laughing


Åtkal - Sandford Eggsy Dudder Strēlnieki

Vai Meteoram ir nākotne ?
Katrai komandai ir maza vai liela nākotne, taču kāda būs Meteoram? Uzskatu, ka pašvaki ar draftu viņiem gāja, bija augsti piki, vajadzēja celt Gordie Sloth ārā, tas būtu bijis ļoti labs papildinājums. Jā, Ollson nav nepieredzējis un slikts, taču uzskatu, ka bija labāki draftā, ko izcelt, neņem ļaunā Oskar, piemēram, Gordie Sloth, arī Esa Hulkonen, taču redzēsim vai tas pacels Meteoru vai nogāzīs lejā no tā paša kukuržņa.

Mazākumā spēlē ?
Pagaidām, nē! Tikai pamatmaiņa un vairākums, taču ar laiku viss var mainīties. Prieks par Ivo Subban, kurš rāda labu sniegumu aizsardzībā, vismaz pārbaudes spēļu laikā. Prieks, ka Nick Name saņēmies, tāpēc redzēsim, kā ies! OWC OWC OWC

Kā vērtē PB?
Nojaušu, ka domāji par pārbaudes spēlēm! Par viņām domāju, ka nav nekas īpašs, zaudējums Strēlniekiem, uzvara pār Fatsharks, taču viss mainās, Fatsharks atklāja, ka ar Pumpuru nebija, kaut kas kā vajag, un Fatsharks demonstrē čempionu spēli!

Vai piekrīti, ka šosezon Oslo ir uz papīra nedaudz vājāk sastāvs?
Uz papīra jā, bet mēs cenšamies! Atzīšu, ka NHL09 randoms šeit strādā ļoti lielu jomu.

Kādas sajūtas pirms debijas LSHL ?
Uhh, bijis daudz darba, tādēļ debija jau bija pirms 8 spēlēm! *smejas* Bet pirms tam bija neliels stress, tagad viss kārtībā, pēdējās spēlēs vairs neiet tik labi, kā sākumā, bet neko darīt!


Atkal - Mārtiņš Krauze Strēlnieki

Kādi plāni uz S9?
Vispirms labu debiju, tad pēc 2 sezonām pagarināt līgumu ar Oslo, mērķis tieši ar Oslo, jo perfekta komanda un esmu iejuties!

Ko domā par Strēlnieku sezonu S9?
Nezinu, ko domāt, jo nav vēl ne pierādījumu, ka bija, kaut kādas neģēlības. Varbūt viss ir kārtībā un Strēlnieki uzvaras ir nopelnījuši, taču neesmu ekstrasens un viss ir iespējams!


Andris Bukšs Lūši

Kad nāksi pie prāta un pieņemsi pamatotu kritiku?
Visur nav mana vaina, bet jā, esmu tāds, kurš ātri aizsviļas. Neuztraucies, pieņemšu kritiku! Smile
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Reiņa Aumeistera preses konference! Empty Re: Reiņa Aumeistera preses konference!

Post by Seguin#91 Trešdiena Maijs 20, 2015 8:56 pm

1 Sveiks kāda sajūta ka busu Kopā viena maina ar Artūru ?
2 tu tici ka Wild cats var tik lidz finālam ?
3 vai tu biji bēdīgs ka uzināji ka tevi draftes Wild cats ?
4 Kura spēle tev paliek atmiņa kura tu esi spēlejis ?
5 vai tu domā pec 3 sezonam spelet citur ?
Seguin#91
Seguin#91
Mārtiņš Krauze #86 /LW/
Mārtiņš Krauze #86 /LW/

Postu skaits : 1277
Join date : 25.09.14
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Talsi

Atpakaļ uz augšu Go down

Reiņa Aumeistera preses konference! Empty Re: Reiņa Aumeistera preses konference!

Post by Matthew McWell Trešdiena Maijs 20, 2015 8:58 pm

Kur vispār tavs podcasts ? Mēs visi ļoti gaidam :\
Matthew McWell
Matthew McWell
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/

Postu skaits : 2369
Join date : 03.03.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : TP: 481

Atpakaļ uz augšu Go down

Reiņa Aumeistera preses konference! Empty Re: Reiņa Aumeistera preses konference!

Post by aumicc83 Trešdiena Maijs 20, 2015 9:13 pm

Pagaidām atbildēts, aktīvi gaidu jautājumus preses konferencei!
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Reiņa Aumeistera preses konference! Empty Re: Reiņa Aumeistera preses konference!

Post by laaceens66 Ceturtdiena Maijs 21, 2015 3:11 pm

Vēlētos ar mani uzspēlēt aci pret aci, jo kādas sagadīšanās dēļ, bet man arī visticamāk būs pirmā maiņa. Very Happy
Vai gaidīji ko tādu no sava trenera puses, ka tiksi vienā maiņā ar Artūru?
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Reiņa Aumeistera preses konference! Empty Re: Reiņa Aumeistera preses konference!

Post by aumicc83 Ceturtdiena Maijs 21, 2015 7:24 pm

Atbildēts, gaidu aktīvistus, kuri var man uzdot daudz jautājumus! Smile
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Reiņa Aumeistera preses konference! Empty Re: Reiņa Aumeistera preses konference!

Post by aumicc83 Ceturtdiena Maijs 21, 2015 10:26 pm

Pievienots ievads, pluss lūdzu uzjautājam kaut ko! Smile
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Reiņa Aumeistera preses konference! Empty Re: Reiņa Aumeistera preses konference!

Post by Remi Ceturtdiena Maijs 21, 2015 11:51 pm

Nākamo sezonu pavadīsi LSHL vai vēl tomēr JHL?

Cik punktus vēlētos iegūt nākamajā sezonā?

Kādi ir tavi mērķi LSHL?

Kas tev visvairāk patīk šajā līga? Komunikācija, NHL vai kas?

Tavs LSHL favorīts lietotāju starpā? Kāpēc?

BTW, piekritu tam ko piedāvāji PM!

Remi
Marcellin Rémi #3 (D)
Marcellin Rémi #3 (D)

Postu skaits : 1533
Join date : 16.10.14

http://theshl.b1.jcink.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Reiņa Aumeistera preses konference! Empty Re: Reiņa Aumeistera preses konference!

Post by aumicc83 Piektdiena Maijs 22, 2015 9:06 am

Atbildēts! Gaidu vēl jautājumus! Smile
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Reiņa Aumeistera preses konference! Empty Re: Reiņa Aumeistera preses konference!

Post by Rlavins Sestdiena Maijs 23, 2015 11:59 pm

Kādi ir Tavi mērķi iekš LSHL līgas? Apmēram 3.sezonu griezumā?

Kāpēc tieši kreisās malas wingers nevis labās malas aizsargs?

Ja Tev būtu viena iespēja izvēlēties kur pavadīt savu atlikušo karjeru, tas kurā komandā tas būtu? Kāpēc?

Numurs 81, kāpēc? Vai ir kāda saistība ar ar brāļiem Hossa?

Iedomājies situāciju - izslēgšanas spēļu fināla septītā spēle, rezultāts 0:0, līdz spēles beigām 12 sekundes, tu izlec no noraidītā soliņa un dodies uzbrukumā, seko piespēle un tu vadies, bet tad pēkšņi ielūst nūja, tava rīcība? Piebilde, tu esi aci pret aci ar vārtsargu!

Komanda pret kuru tu nevēlētos spēlēt finālā, un komanda pret kuru noteikti gribētu?

Tavuprāt, perspektīvākais jauniņais šai sistēmā?

Tu labprāt izvēlētos būt labākais piespēlētājs komandā vai labākais vārtu guvējs?


Rlavins
Rlavins
Ingus Pētersons #2 (D)
Ingus Pētersons #2 (D)

Postu skaits : 133
Join date : 22.05.15
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Vecpiebalga

Atpakaļ uz augšu Go down

Reiņa Aumeistera preses konference! Empty Re: Reiņa Aumeistera preses konference!

Post by Soviig Svētdena Maijs 24, 2015 12:24 am

Vai tu gribētu būt Millerismā? (pēc tavas atbildes editošu šo postu ar secinājumiem.)

EDIT: - Jebkurā gadījumā tu nekad arī netiktu Millerismā. Zini kāpēc? - Cuz u ain't one of them real muthafucking G's. BOOOM.
Soviig
Soviig
Guncha Pillers #1 (D)
Guncha Pillers #1 (D)

Postu skaits : 1231
Join date : 04.07.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Ineši

Atpakaļ uz augšu Go down

Reiņa Aumeistera preses konference! Empty Re: Reiņa Aumeistera preses konference!

Post by aumicc83 Svētdena Maijs 24, 2015 1:24 am

Atbildēts, vēl ir laiks iebirdināt jautājumu preses konferencei! Smile
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Reiņa Aumeistera preses konference! Empty Re: Reiņa Aumeistera preses konference!

Post by Soviig Svētdena Maijs 24, 2015 1:27 pm

Posts atjaunots. Smile
Soviig
Soviig
Guncha Pillers #1 (D)
Guncha Pillers #1 (D)

Postu skaits : 1231
Join date : 04.07.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Ineši

Atpakaļ uz augšu Go down

Reiņa Aumeistera preses konference! Empty Re: Reiņa Aumeistera preses konference!

Post by Seguin#91 Svētdena Maijs 24, 2015 1:45 pm

SoviiG rakstīja:Posts atjaunots. Smile
I Like
Seguin#91
Seguin#91
Mārtiņš Krauze #86 /LW/
Mārtiņš Krauze #86 /LW/

Postu skaits : 1277
Join date : 25.09.14
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Talsi

Atpakaļ uz augšu Go down

Reiņa Aumeistera preses konference! Empty Re: Reiņa Aumeistera preses konference!

Post by laaceens66 Otrdiena Maijs 26, 2015 7:05 pm

Vai esi gatavs cīnīties par savas komandas līdera posteni?
Kāda atšķirība starp Milžiem un Oslo?
Vai gribētu atgriezties Milžos?
Ar šo spēlētāju iesi līdz viņš sāks regresēt vai ātrāk beigsi karjeru?
Snikers vai The Number 1? Kāpēc?
Oslo Wild Cats vai Kuldīgas Milži?
Kāds ir tavs mērķis LSHL?
Kur uzzināji par LSHL?
Kas tevi piesaista LSHL?
Ko tu darītu, ja nebūtu LSHL?
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Reiņa Aumeistera preses konference! Empty Re: Reiņa Aumeistera preses konference!

Post by aumicc83 Otrdiena Maijs 26, 2015 8:17 pm

Atbildēts uz Ollson uzdotajiem jautājumiem!
Vēl nedēļa jautājumu uzdošanai, tad teikšu Maus`am, ka var droši vērtēt! Smile
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Reiņa Aumeistera preses konference! Empty Re: Reiņa Aumeistera preses konference!

Post by Matthew McWell Piektdiena Maijs 29, 2015 8:51 pm

Vai Meteoram ir nākotne ?
Mazākumā spēlē ?
Kā vērtē PB?
Vai piekrīti, ka šosezon Oslo ir uz papīra nedaudz vājāk sastāvs?
Kādas sajūtas pirms debijas LSHL ?
Matthew McWell
Matthew McWell
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/

Postu skaits : 2369
Join date : 03.03.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : TP: 481

Atpakaļ uz augšu Go down

Reiņa Aumeistera preses konference! Empty Re: Reiņa Aumeistera preses konference!

Post by Seguin#91 Piektdiena Maijs 29, 2015 9:17 pm

Kādi plani uz S9
ko doma pa Strelnieku sezonu S9?
Seguin#91
Seguin#91
Mārtiņš Krauze #86 /LW/
Mārtiņš Krauze #86 /LW/

Postu skaits : 1277
Join date : 25.09.14
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Talsi

Atpakaļ uz augšu Go down

Reiņa Aumeistera preses konference! Empty Re: Reiņa Aumeistera preses konference!

Post by bukss Piektdiena Jūnijs 05, 2015 4:09 pm

kad nāksi pie prāta un pieņemsi pamatotu kritiku?
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Reiņa Aumeistera preses konference! Empty Re: Reiņa Aumeistera preses konference!

Post by aumicc83 Piektdiena Jūnijs 05, 2015 6:35 pm

Atbildēts uz jautājumiem, Maus vari vērtēt, ceru, ka arī apakšā zem šī posta ierakstīsi summu, cik saņēmu! Paldies! Smile
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Reiņa Aumeistera preses konference! Empty Re: Reiņa Aumeistera preses konference!

Post by aumicc83 Trešdiena Jūlijs 01, 2015 11:23 pm

Ehh., kad veertees? huh
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Reiņa Aumeistera preses konference! Empty Re: Reiņa Aumeistera preses konference!

Post by bukss Trešdiena Jūlijs 01, 2015 11:30 pm

rīt. nebiju informēts ka nav vēl izvērtēts.
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Reiņa Aumeistera preses konference! Empty Re: Reiņa Aumeistera preses konference!

Post by bukss Ceturtdiena Jūlijs 02, 2015 10:55 am

2,785M
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Reiņa Aumeistera preses konference! Empty Re: Reiņa Aumeistera preses konference!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā