Aumeisters tiek draftēts ar septīto pika numuru!

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Aumeisters tiek draftēts ar septīto pika numuru! Empty Aumeisters tiek draftēts ar septīto pika numuru!

Post by aumicc83 Otrdiena Maijs 12, 2015 11:43 pm

Tikko beidzās drafts, tāpēc dodamies saskandināt glāzes ar jauno treneri un tiem 2 čaļiem ar kuriem spēkojāmies JHL, bet tagad esam vienā komandā. Drafts bija ļoti interesants, galveno kārt, tāpēc ka presē bija izskanējušas baumas un arī pats biju dzirdējis, ka mani draftēs Trieciens, taču teica, ka tikai otrajā raundā, ja nebūšu izķerts. Iespējams, pie vainas tas, ka pēdējā laikā bija nesaskaņas iekš līgas gan ar žurnālistiem, gan pretiniekiem. Neko darīt, ja Trieciens mani vēlējās, tad pagaidām būs jāiztiek bez manis, jo tiku draftēts Oslo Wild Cats pirmajā raundā ar septīto kopējo numuru. Komandā ir tikai divi kreisās malas uzbrucēji, un tie paši esam es un Grosbergs, kurš tajā pašā laikā ir centrs. Prieks, ka Oslo tika draftēti arī divas Lauvas,- Lasse Lammela un Ivo Subban, taču mazliet žēl, ka neesmu ar nevienu Milzi komandā, taču tas nekas,- sezona vēl priekšā, mani var gan aizmainīt, gan izīrēt, gan arī treneris mani varētu laist vairāk uz laukuma un uzticēties.
Paiet nepilnas 10 minūtes un tiek ieslēgts Reiņa televizors un viņš aiziet uz virtuvi,- tikmēr tur skan: Sveiki! Esam atpakaļ kanālā HokejRipa, ar Jums kopā esmu es,- Kaspars Bērzs. Šodien klausīsimies, ko stāsta par savu jauno klubu Reinis Aumeisters, kurš tika draftēts, kā septītais spēlētājs pirmajā raundā.

Aumeisters tiek draftēts ar septīto pika numuru! Hossa

Intervētājs: Sveiks, Reini. Nu ko, vēlos Tevi sveikt ar savu jauno komandu. Prieks, ka tiki draftēts diezgan ātri. Varbūt varam nelielu interviju?
Reinis: Sveiks. Esmu nedaudz noguris, taču īsu interviju neatteikšu.

Intervētājs: Prieks, ka neatsaki! Nevēlos arī Tevi aizkavēt ļoti ilgi,tādēļ varam sākt ar pirmajiem jautājumiem. Vai esi apmierināts ar komandu un ar piku,kuru Tevi izvēlēja?
Reinis: Vienmēr var labāk,augstāk tiekties, taču nevaru sūdzēties, jo ceru, ka treneris pildīs solīto un centīsies mani likt uz laukuma biežāk. Cerams, ka tikšu arī maiņā ar Grosbergu, kurš arī ir Cats sastāvā, un pat ļoti, ļoti ilgi tur atrodas.

Intervētājs: Kā vari vērtēt tos savus, tagad jau bijušos komandas biedrus, kuri tika draftēti augstāk kā Tu?
Reinis: Diži neko nevaru teikt, Alfredssons otrais piks kopsummā, tas dīvaini mazliet. Ollson godam tika augstāk nekā es, jo abi ieguldījām vienlīdz lielu darbu. Vairs neko nevaru teikt, varu priecāties, ka Montana tika izcelts pirmais, jo viņš pelnīja un to, ka prieks, ka esmu vienu piku augstāk, nekā Gordie Sloth, kurš spēlēs ar savu brāli, un nevar zināt, varbūt sanāks uzspēlēt nākamsezon ar trešo brāli Slothu, ja tiks, protams, draftēts Fatsharkos.

Intervētājs: Vai Tev bija nojauta, kura komanda varētu noteiktu spēlētāju daftēt? Ja jā, tad kuru un kāpēc bija nojauta un vai tā arī notika?
Reinis: Jā. Aptuveni trīs dienas pirms drafta ieskatījos notikumos un redzēju vairākus aktus, kas liecina, ka tagadējie Strēlnieki draftēs Oskaru Alfredssonu, jo Strēlnieku jaunais GM viņam bieži sūtīja naudu, plus vēl Alfredssons mainīja pozīciju uz centru un biju runājis ar manas bijušās komandas treneri, kurš spēlē Strēlniekos, ka viņiem vajag ļoti labu centru un tā arī uzminēju, ka Alfredssons ies uz Jēkabpili. Vēl domāju, ka Montana tiks Lūšos, taču tika izcelts jau ar pašu pirmo piku Plēsoņās, par to, protams, prieks, lai arī, kā esam kasījušies visas sezonas gaitā.

Intervētājs: Ko vari pateikt par tiem Milžiem, kuri tika draftēti? Prieks par viņiem ir?
Reinis: Protams, liels prieks par Oskar Ollson, kuram cerams ies labi un arī paliksim čomi, kaut arī būsim katrs citā kreklā. Prieks, ka viņš tika restaurētā komandā,- Saldus Meteorītā. Ļoti apsveicu Rozentālu, kurš var pielaikot Strēlnieku kreklu. Prieks arī ir par Thomasu Ledaini, kurš arī Meteoros cīnīsies, varbūt sāks apmeklēt, tad arī treniņus un netiks nosūtīts uz JHL.

Intervētājs: Prieks, ka priecājies par saviem bijušajiem komandas biedriem, bet, kas ar tagadējamiem? Zini viņus, kādi šķiet?
Reinis: Jā, zinu. Visvairāk pazīstu Curtis Crawford, galvenokārt, tāpēc, ka sakasijāmies un visu varējām pēc tam izlasīt presē. Arī Grosbergu zinu, jo, kā var nezināt viņu, ja gandrīz katru sezonu ir stabils līgas bombardieris. Arī Nick Name ir zināms, jo abi vēl nesen strādājām vienā darba vietā, taču nebijām ne čomi, ne ienaidnieki. Redzēsim, kā turpināsies, gan jau salabsim gan ar Crawford, gan pārējiem.

Intervētājs: Varbūt varam uzzināt, ko plāno trenēt turpmāk, jo patlaban trenē tikai precizitāti un izturību?
Reinis: *nopūšas* ohh, grūti spriest, jo tagad esmu jaunā satāvā un klausīšu pieredzējušus vīrus, piemēram, Grosbergu un treneri, tāpēc tagad vēl nezinu.

Intervētājs: Nu ko. Neaizkavēšu Tevi vēl ilgāk, ir jau vēls, tādēļ- veiksmi Tev Wild Cats rindās un krāj rezultivitātes punktus.
Reinis: Paldies, veiksmi arī Tev un, tad jau tiekamies citreiz!

Tas arī šoreiz viss, ja ir, kāda kļūda, tad nedusmojamies, jo rakstīju uz telefona, kas bija grūti. Veiksmi visiem gan LSHL s9, gan citur!

Aumeisters tiek draftēts ar septīto pika numuru! IMG_B90EE5-EBC1E4-C32CEC-1DBB1A-A22578-D397D3

749 vārdi.
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Aumeisters tiek draftēts ar septīto pika numuru! Empty Re: Aumeisters tiek draftēts ar septīto pika numuru!

Post by aumicc83 Otrdiena Maijs 12, 2015 11:46 pm

Labprāt ieliktu bildes, bet caur telefonu man nesanāk:(
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Aumeisters tiek draftēts ar septīto pika numuru! Empty Re: Aumeisters tiek draftēts ar septīto pika numuru!

Post by Skipper Trešdiena Maijs 13, 2015 12:13 am

Apsveicu ar nonākšanu Oslo! Lieliska komanda, kur sākt savu karjeru! Veiksmi! Smile
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Aumeisters tiek draftēts ar septīto pika numuru! Empty Re: Aumeisters tiek draftēts ar septīto pika numuru!

Post by bukss Piektdiena Maijs 15, 2015 4:38 pm

323'456~300k
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Aumeisters tiek draftēts ar septīto pika numuru! Empty Re: Aumeisters tiek draftēts ar septīto pika numuru!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā